V50 - kezdődjék a hype

DeletedUser18836

Vendég
Inkább fogalmazzunk úgy, hogy rosszabb nem is lehetett volna. :D
Nyár közepén indul el, hát úgy tűnik Light jól gondolta, hogy a pp mentes világot bedobják ide.
Persze jöhetne az, hogy örüljünk annak is, hogy egyáltalán figyelembe vették, hogy milyen beállításokat szeretnénk azis valami végülis...
Csakhát szerintem a kezdés időpontja az egyik ha nem a legfontosabb dolog lett volna ebben az esetben...
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Persze jöhetne az, hogy örüljünk annak is, hogy egyáltalán figyelembe vették, hogy milyen beállításokat szeretnénk azis valami végülis...
Csakhát szerintem a kezdés időpontja az egyik ha nem a legfontosabb dolog lett volna ebben az esetben...

Igen, egyetértek. Én speciel egy szeptermberi kezdésért minden más beállítást feladtam volna, így viszont a világot adom fel. :D
 

DeletedUser87

Vendég
Ez miatt fel ne adjatok aktív világot! Ez teszi tönkre a világokat, a sűrű világ indítás. Semmiféle privilégiumot nem erzek a v50el kapcsolatban. A beallitasok testre szabasa a minimum azert a sok jatekba fektetett idoert.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Innentől kijelenthető,hogy az FS nem fog indulni v50en. Sajnos így megállapítható az is,hogy a magyar supportnak semmiféle beleszólása nincsen a világok indulási időpontjaiba,hiszen szinte naprapontosan v49után 2hónapra indul,mint minden más szerver,valszeg feleannyi aktív játékossal mint ősszel indult volna. Reménykedtem benne,hogy azért legalább augusztus közepéig elhúzzák a dolgot,tekintettel az ígérgetésekre a minél későbbi indulási időpontokról,de nyílván az innogamesnek nem éri meg az,hogy minél többen játszanak pp mentes szerveren. Elég szánalmasnak tartom az ennyire profitorientált megközelítést,de végülis megérthető. Ezek után meglepődni se fogok ha esetleg 1xes sebességű világ lesz,hogy még kevesebben induljanak el rajta....vagy éppen a kért beállításokkal de utolsó pillanatban mégis berakott prémiumtőzsdével,ugye erre is volt már példa v39en. Félreértés ne essék,hibáztatom a magyar játékosteamet is,sajtmacskával az élen,ugyanis meg vagyok róla győzödve hogy mindvégig tisztában volt vele,hogy az indítás mikorra várható és,hogy nincs lehetősége beleavatkozni,mégis úgy állította volna be,mintha erre lehetősége lett volna. Sőt,mintha neki köszönhetően indulna "csak" ilyen későn a szerver,holott pont akkor indul amikor amúgyis indult volna. Jubilleumi szerver a következő években nem lesz több,talán elvárható lett volna,hogy kivételesen a játékosközösség elvárásai legyenek figyelembe véve,nem pedig úgy mint a többi világ indításánál kizárólag a profit legyen a fő szempont. Minél hamarabb indul v50 annál hamarabb indulhat a következő prémiumtőzsdés szerver vagy csináljunk minél nagyobb,izgalmasabb,játékosoknak kedvező pp mentes szervert,hogy sok régi játékos visszatérjen és kapjon kedvet a játékhoz...sajna nem kérdés melyik felfogás nyer...
 

DeletedUser87

Vendég
A nagy klánok behisztiztek, a server győzelem legesélyesebb csapata az SBT! Érdekes nekik jó az indulás, jó a gyűjtögetés jó minden. A többiek miért válogatnak? Az SBT a profizmus példája.
 

DeletedUser12157

Vendég
Csak azert mert elindulunk meg nem erdemlunk egbe magasztalast.

Hozzateszem ki tudja, kik hianyoznak majd a Mi keretunkbol is a hamarabbi inditas miatt, remelhetoleg ez csak minimalis szam lesz.
 

DeletedUser19582

Vendég
Sziasztok,

Ez csak egy hozzászólás lesz, utána töltöm tovább a megérdemelt büntetésem.

Nem értem a hőbörgést. A tőzsde bevezetése óta kb azt hallom, hogy "ppmentesszervertakarok", erre mikor végre megkapjuk, mindenki nyafog a nyári kezdés miatt. Személy szerint nekem ugyanúgy rossz ez az időpont, mint a sok felszólalónak, de ez van, ebből kell főzni. Ahogy néztem, mindent mást megkaptunk, plusz kaptunk mellé gyűjtögetést. De amit sokan nem fogtok fel: ha a több hónapos tőzsdementes hiszti után visszamondjuk az indulást, azzal magunkat lőjük lábon. Hozzáteszem, az Inno zseniálisan falhoz állított minket, megkaptuk a setupot, amin nem indul a fele beígért játékos, és a kezükbe adjuk azt az ütőkártyát, hogy itt volt, megkaptuk, amit kértünk, mégis kitaláltunk mást, ami nem jó. Hol van olyan az életben, hogy minden optimális, minden úgy van, ahogy akarjuk? :) Sehol, hát miért lenne ez másképp a játékban. Higyjétek el, ezek után majd Sajték tudják mutatni az aktivitási, meg részvételi számokat, és soha a büdös életbe nem fognak ránk bagózni többet.

Ugyanolyan kellemetlen mindenkinek egy nyár közepi kezdés, mint a többieknek. De ha ezt kiemeljük, hogy "jajderossz", akkor a szeptembert is kiemelhetjük, akkor kezd mindenki az iskolában, a telet, mert mostlesz/mostvót karácsony, a tavaszt, mert locsolunk (ugye, V45-ösök húsvéti armája? :D ). Mindig elégedetlenek leszünk, vagyunk, mindennel, minden téren. V50 nem lesz egy különleges szerver, annyi feature-je lesz, hogy nincs tőzsde, sajnos nem lesz se olyan hypeolt, se olyan kemény, se olyan Bajnokok Ligája, mint sokan vártuk, de ez van. Valószínűleg soha többet nem lesz ilyen, ki kellene használni, és játszani egy jót. De ez csak az én személyes véleményem. És persze minden klán, játékos el tudja dönteni, mikor, hol, miért szeretne/tud játszani, és nem azért írtam ezt a hsz-t, hogy hatással legyek akárkire is, az indul, aki szeretne, nem akarok meggyőzni senkit a saját igazamról. Csak szerettem volna megmutatni a dolgok egy (általam látott) másik oldalát is.

Na a sok rizsa után szeretném akkor mondani részemről a lényeget, a 07.20-as start nyilvánosságra kerülése után hosszasan tanakodtunk mind a vezetőkkel, mind a tagokkal, és arra a döntésre jutottunk, hogy az -NF- klán kitart eredeti álláspontja mellett, és indul V50-en, méghozzá észak-keleten. Annyit még hozzátennék, tegnap este óta személyesen felkerestem minden előzetesen elígérkezőt, és összesen 2 ember mondta vissza eddig a válaszadók közül, ami bőven kevesebb, mint 3% eddig, és még vagyunk bőven :) Ilyen sokan vannak azok, akiknek semennyire, semmilyen kompromisszummal nem felel meg ez a start (persze vannak, akiknek nem optimális) :D

Sok sikert és tiszta harcot kívánok az SBT-nek, minden induló klánnak, és minden esetlegesen még vacilláló társaságnak!

További szép estét,
DJ/Say Hi
 

DeletedUser19367

Vendég
a jatek elso par honapja joval nagyobb aktivitast igenyel ha jol akarod csinalni mint a kesobbi, foleg egy pp mentes vilagon(farm, farm, farm farm farm...) nyaron kinek van kedve 24 orakat farmolni??? mikor kilehet ulni akar egy jo kis teraszos pubba sorozni...vagy hetvegente ellehet menni fesztivalozni, vagy nyaralasok...stb...HA! Sajtmacska kepes kompromisszumokat kotni akkor most elindulo v50-et tozsdesvilagkent inditsak el es megbeszeli nemetekkel, hogy v51 legyen pp mentes es ne v50, ENNYI!!! ilyen egyszeru.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Sziasztok,

Ez csak egy hozzászólás lesz, utána töltöm tovább a megérdemelt büntetésem.

Nem értem a hőbörgést. A tőzsde bevezetése óta kb azt hallom, hogy "ppmentesszervertakarok", erre mikor végre megkapjuk, mindenki nyafog a nyári kezdés miatt. Személy szerint nekem ugyanúgy rossz ez az időpont, mint a sok felszólalónak, de ez van, ebből kell főzni. Ahogy néztem, mindent mást megkaptunk, plusz kaptunk mellé gyűjtögetést. De amit sokan nem fogtok fel: ha a több hónapos tőzsdementes hiszti után visszamondjuk az indulást, azzal magunkat lőjük lábon. Hozzáteszem, az Inno zseniálisan falhoz állított minket, megkaptuk a setupot, amin nem indul a fele beígért játékos, és a kezükbe adjuk azt az ütőkártyát, hogy itt volt, megkaptuk, amit kértünk, mégis kitaláltunk mást, ami nem jó. Hol van olyan az életben, hogy minden optimális, minden úgy van, ahogy akarjuk? :) Sehol, hát miért lenne ez másképp a játékban. Higyjétek el, ezek után majd Sajték tudják mutatni az aktivitási, meg részvételi számokat, és soha a büdös életbe nem fognak ránk bagózni többet.

Ugyanolyan kellemetlen mindenkinek egy nyár közepi kezdés, mint a többieknek. De ha ezt kiemeljük, hogy "jajderossz", akkor a szeptembert is kiemelhetjük, akkor kezd mindenki az iskolában, a telet, mert mostlesz/mostvót karácsony, a tavaszt, mert locsolunk (ugye, V45-ösök húsvéti armája? :D ). Mindig elégedetlenek leszünk, vagyunk, mindennel, minden téren. V50 nem lesz egy különleges szerver, annyi feature-je lesz, hogy nincs tőzsde, sajnos nem lesz se olyan hypeolt, se olyan kemény, se olyan Bajnokok Ligája, mint sokan vártuk, de ez van. Valószínűleg soha többet nem lesz ilyen, ki kellene használni, és játszani egy jót. De ez csak az én személyes véleményem. És persze minden klán, játékos el tudja dönteni, mikor, hol, miért szeretne/tud játszani, és nem azért írtam ezt a hsz-t, hogy hatással legyek akárkire is, az indul, aki szeretne, nem akarok meggyőzni senkit a saját igazamról. Csak szerettem volna megmutatni a dolgok egy (általam látott) másik oldalát is.

Na a sok rizsa után szeretném akkor mondani részemről a lényeget, a 07.20-as start nyilvánosságra kerülése után hosszasan tanakodtunk mind a vezetőkkel, mind a tagokkal, és arra a döntésre jutottunk, hogy az -NF- klán kitart eredeti álláspontja mellett, és indul V50-en, méghozzá észak-keleten. Annyit még hozzátennék, tegnap este óta személyesen felkerestem minden előzetesen elígérkezőt, és összesen 2 ember mondta vissza eddig a válaszadók közül, ami bőven kevesebb, mint 3% eddig, és még vagyunk bőven :) Ilyen sokan vannak azok, akiknek semennyire, semmilyen kompromisszummal nem felel meg ez a start (persze vannak, akiknek nem optimális) :D

Sok sikert és tiszta harcot kívánok az SBT-nek, minden induló klánnak, és minden esetlegesen még vacilláló társaságnak!

További szép estét,
DJ/Say Hi

Na akkor leírom én is a saját szemszögemből. Engem már nem igazán vonz a KH, sokat játszottam már vele és csak a kihívásokat keresem, amik szinte el is fogytak 45 után. Úgy voltam vele, hogy na 50-re lesz egy tőzsde nélküli világ jön 4 nevesebb klán és még pár kisebb komoly csapat (konkrétan mi is) és mérjük össze a tudásunkat felülmúlva a korábbi szerók színvonalát. Kérve lett az időpont kitolása is, mert szinte mindenki tudja (legalábbis az épelméjű emberek), hogy a játékosállomány többségének kedvezőbb az ősz eleji indulás. Hiába jöttök itt a sok f@szsággal, hogy de hát szeptemberben meg suli meg jaj télen karácsony. Nyáron a többség szórakozik, kipiheni magát és nem a gép előtt akar kockulni. Míg az év maradék részében több ideje jut a játékra és szívesebben is tölti ezzel az idejét. Nem igazán tudok örülni, hogy megkaptuk a tőzsde nélküli világot, ami nyár közepén indul. Egyrészt nem érzem akkora dolognak ezt, hogy most minden mást el kéne felejteni és örülni ennek Másrészről ezzel az indulással alapból kiesik egy FS 100 fős kerettel kb és még hozzájuk lehetne csapni X-szer ennyi játékost. Nem tudom a Spárta végül megy-e, Nikitaa írásából kétségesnek tűnik, de majd ő bejelenti ha akarja. Én úgy látom, hogy hiába lett felhájpolva ez a szeró, nagy pofára esés lesz mert jóval kevesebb játékos fog menni, mint számítottunk rá és lehet majd bohóckodni a mini világon. Szerintem sokan hasonlóan álltak hozzá, mint én, hogy 50-en fejezik be, viszont így korántsem biztos, hogy mégis mennek.
 

DeletedUser18836

Vendég
Zyzz... de ilyenkor jön egy headshot aki újra elmondja, hogy nem érti miért van az, hogy jobb lenne az őszi indulás merthát akkoris ugyanúgy kellene élni és hogy nyáron kívül nincs életünk vagy mivan, hogy ennyire nyári szerver ellenesek vagyunk :D

Hiába van szerintem totál igazad és én is ezt vallom semmit sem fogunk tudni változtatni sajnos egyrészt a headshot féle "jó" felfogás miatt másrészt mert már fixre mondták a dátumot.
 

DeletedUser12157

Vendég
Jo, tegyuk fel, hogy az ilyen ultra okos, Yoda megmondoemberekkel osszefogunk es irunk a Supportnak. Mit ernenk el?

Mit ernenk el, mikor alapvetoen egy ilyen kicsi jatekoskozosseggel rendelkezo szerveren mar az is csoda, hogy elertunk egy pp mentes vilagot? Evekkel ezelott szerintem ez elkepzelhetetlen volt... sokan meg most is ketelkedtek benne, hogy osszejohet.

Mit ernenk el, miert lenne jobb az Innon-nak kesobb inditania? Semmivel, ugyanis ebbol minimalis profitjuk lesz csak, ha lesz, a kevesebb premium funkcio miatt. Tehat Nekik nem erdekuk az, hogy kesobb induljon egy ilyen vilag. Ugy vannak vele, essunk tul rajta aztan jojjenek tovabbra is a pp-s vilagok.

Ha tul kevesen megyunk meg azt is elkepzelhetonek tartom, hogy az Inno nem inditana arra hivatkozva, hogy a harom alap pp funkcio vasarlasat olyan keves jatekos tenne meg, ami a szerver uzemelteteset nem fedezne. Az, hogy ez valos vagy fiktiv indok lenne... az mar mas kerdes, ezen a teruleten nem szeretnek okoskodni mert nem ertek hozza, szimplan egy racionalis gondolatmenetbol indultam ki.
 

DeletedUser18836

Vendég
Tegyük fel, hogy az ilyen headshot félék elkezdik használni az agyukat vagy legalábbis próbálják hasznosítani azt ami a helyén van és aztmondja:

Ha nem is feltétlen érné meg az Innonak ezaz adott szerver akkoris szerintem többen jönnének az esetleges további szerverekre vagy legalábbis csökkenne azok száma akik szerverről szerverre lemorzsolódnak.
Amúgy meg simán meglehetne oldani, hogy az a szerver is +-ba záródjon pl. kompromisszum, hogy lesznek mégis eventek csak valamilyen korlátozott jutalmakkal.

Ha értenél picit az üzlet politikához kedves Headshot tudnád, hogy az engedékenység akármennyire is "szánalmasan kevés" legalábbis kívülről nézve ennek ellenére nagyon hatékony így ha engedne az inno lehet nem jönne be ugyan de jó eséllyel többen mennének a pp mentes világ után pps világra... aztán lehet utána abbbahagyja 1,2 vagy esetleg 3 szerver után de abba az x világba ellesz költve mégtöbb pp amivel a befektetés már megérte.

De persze simán lehet, hogy baromira nem lesz már 3 Magyar szerver így az egész gondolat menet semmitse ér de akkor a tiéd megintcsak semmitse ér mert akkor végképp engedhettek volna nekünk ha nincs már 3 szerver.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Jo, tegyuk fel, hogy az ilyen ultra okos, Yoda megmondoemberekkel osszefogunk es irunk a Supportnak. Mit ernenk el?

Mit ernenk el, mikor alapvetoen egy ilyen kicsi jatekoskozosseggel rendelkezo szerveren mar az is csoda, hogy elertunk egy pp mentes vilagot? Evekkel ezelott szerintem ez elkepzelhetetlen volt... sokan meg most is ketelkedtek benne, hogy osszejohet.

Mit ernenk el, miert lenne jobb az Innon-nak kesobb inditania? Semmivel, ugyanis ebbol minimalis profitjuk lesz csak, ha lesz, a kevesebb premium funkcio miatt. Tehat Nekik nem erdekuk az, hogy kesobb induljon egy ilyen vilag. Ugy vannak vele, essunk tul rajta aztan jojjenek tovabbra is a pp-s vilagok.

Ha tul kevesen megyunk meg azt is elkepzelhetonek tartom, hogy az Inno nem inditana arra hivatkozva, hogy a harom alap pp funkcio vasarlasat olyan keves jatekos tenne meg, ami a szerver uzemelteteset nem fedezne. Az, hogy ez valos vagy fiktiv indok lenne... az mar mas kerdes, ezen a teruleten nem szeretnek okoskodni mert nem ertek hozza, szimplan egy racionalis gondolatmenetbol indultam ki.

Most már hiába is írnánk a suppnak, bő 1 hét múlva indítják a szerót és ezen nem fognak változtatni.

Igazából szerintem nem az Inno szemszögéből kéne megközelíteni a dolgot, elvégre is ők nyújtják a szolgáltatást, mi meg a vevők/felhasználók vagyunk szóval a mi igényeinket kéne nézni. Persze egyértelmű, hogy nekik a profit az elsődleges és ezért is döntöttek így mert ebből a világból valóban nem lesz akkora bevételük.

Szerintem 2 lehetőség közül lehet választani.
Vagy elfogadjuk ezt és lenyeljük, hogy a központ előbbre helyezi a pénztárcáját, mint a játékosok igényét és beregelünk egy foghíjas 50-re. Vagy pedig ahogy 43-on mondta a próbaszerveres srác szabotálunk. :D Persze ez viccesnek tűnhet, de ha kollektíven nem mennénk be 50-re és Sajtnak írnánk egy jól megfogalmazott levelet, amit továbbítana a központnak én nagy esélyt látok rá, hogy elgondolkodnának ezen és komolyan vennének minket. Csak hát erre minimális esély van, mert a közösségünk nem éppen arról híres, hogy összefognánk.
 

DeletedUser12157

Vendég
Akkor irjatok. Hatha... csak eselyt sajnos nem sokat latok ra, hogy valtoztassanak :(
 

DeletedUser87

Vendég
Kis halak vagyunk mi játékosok hogy megszabjuk azt mikor inditja az Innogames a világot. Tévhitbe éltek kedves társaim, nem tudtok ppmentes világon 12-14 órás farmolás nélkül eredményesen, hatékonyan játszani? Ne csodálkozzatok ha az SBT toronymagasan nyeri majd a világot! Kifogás csupán az 1 hónap előrehozott inditás az összes PP-vel vitézkedő ponthuszárnak! Jobb nektek a Tőzsdés világ ahol a pénzetekkel előnyre tudtok szert tenni. Ha más az aktivitásával tesz előnyre szert , már el se indultok a serveren? Ezek a nagy klánok, mind tőzsdések vagytok, mesterséges játékosokkal!
 

DeletedUser87

Vendég
Sosem derül ki az, a nagy prémium pontos játékosoknak, klánoknak hogy lenne elkenyve a szája azonos feltételekkel egy ilyen világba. Sokan nem lennétek sehol, jobb ha el sem indultok :)
 
Fent