V50 - kezdődjék a hype

DeletedUser87

Vendég
Az ellenségemnek nem kívánnék ilyet. :D
Nem tudom milyen játékos, de hogy idegileg kikészítene az fix. :D .

Nemigazan fórumozok a játékba, egy szellem vagyok csupán az egység és a klánhűség híve. Bármelyik klán örülne egy ilyen játékosnak. A probléma az hogy a külső szappanoperát bele viszitek a játékba, pedig ez csak demagógia:)
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Fs elvileg nem jon pedig nikita kihivta :) majd akkor mennek uj vilagra ha ok akarnak ennyire egyszeru a keplet.

Ősszel megyünk új világra,hogy 50 mikor indul nem rajtunk múlik....ki meg hivogathat akárki,attól még nem indulunk el olyankor mikor a tagok fele tenger/tóparton,utazik,házasodik,kiélvezi a nyár adta lehetőségeket,stb...szóval simán elképzelhető az is,hogy jövünk,de ez nem rajtunk múlik. Egyébként pedig a pp mentesség kifejezetten jól hangzik nekünk,anno 39re is azért mentünk,mert pp mentes világként volt beharangozva,csak az utolsó pillanatban lett átváltva tőzsdésre,akkor többen vissza is mondták az indulást akik annak a reményében érkeztek volna....viszont szerintem nekünk kifejezetten pozitívum lenne,jó pár régi ismerős jelezte,hogy az esetben visszatérne még egy nagy dobásra:) Én mindenesetre örülnék,ha ősszel indulna,de ez nem rajtam múlik...tekintettel arra,hogy az innogamesnek sincs érdekében,hogy pp mentes szerveren minél többen játszanak várhatóan tartva lesz a 2havonkénti indulás,tehát a jubileumi szerver be lesz dobva július közepére,így nem szeretném túlságosan beleélni magam a dologba,de ez kb 1-1,5 héten belül ki fog derülni...mindenesetre az FS-el majd ősszel lehet találkozni valahol ...
 

DeletedUser87

Vendég
15000 játékosból a top300ba befértem azért. PP nélküli világok silence predatora vagyok:)
 
Fent