V50 - kezdődjék a hype

DeletedUser18312

Vendég
Nem akarlak elkeseríteni, de...
Ha V49 után lesz pl 1 év pihi és csak úgy indul a V50.
Számold ki. Mennyivel jön több új játékos? Te játszol V43on, most.
V44, v45, v46..mindre felmentél Dj, pp-zni tőzsde miatt.
De nem csak te, mindenki. Jelenleg a magyar kh arról szól, egyik világon játszol, másikon gyűjtöd a pp-t magadnak. PErsze vannak akik vesznek még emellett is, de attól függetlenül mindenki mindig felmegy az új világra.
Akkor honnan szerzel több játékost? Kik fognak jönni? Kikkel érjük el a 8 kontit? Bekellene már látni, hogy sajnos lecsökkent a kh társadalom annyira, hogy 4 kontit se tudunk már megtölteni. Sokan itt a tőzsde ellen is felszólalnak, gondoljátok végig. Ha a tőzsdézés miatt, nem jönnének fel az "inaktiv" tagok, akik csak ppznek, mégkevesebben lennének a szerókon.
Szerintem nem az a megoldás, hogy nem nyitunk aktív világot 1 évig, nem leszünk attól sokkal többen.
ui: persze egy izgalmas jobb világot összelehet hozni, de szerintem a 8 konti már lehetetlen.
 

DeletedUser19367

Vendég
egyszer gondolkozz utana irj vigyo...nm egy evrl van szo hanem, hogy 49 utan szinte egybol induljon.
es nem az a cel tobben legyunk, hanem a minoseg, lasd 45....
 

DeletedUser18312

Vendég
Valamelyik fórumon írtátok a 8 kontis világot, azt hittem ez arról szól...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Nope, az csak inkább ilyen álmodozás. Ez arról szól, hogy várjuk össze a nagy klánokat. A másikba le is írtam, hogy önállóan V45-nél sokkal nagyobb szervert semmiképp se tudunk csinálni.
 

DeletedUser18098

Vendég
Azért a régi világok érzése nem fog visszaköszöni, így sok év után belegondolok valamilyen szinten a V13-on érdekesen jött ki hogy kicsinyített volt a terep így fullon fel lehetett tölteni a térképet, bár igaz akkor az egy átlagosan 90k-s faluszám volt, a mostani helyzetbe még egy olyan kialakítás után se lenne tele a térkép, mert nincs aki regisztráljon az un. régi motorosok meg már találtak más elfoglaltságot az életbe....
 

DeletedUser18465

Vendég
Regen 5-6 eve volt reklamja a khnak, hogy nem latjuk ezeket mostanaba? Sok oldalon hirdetve volt vagyis felugrottak regen ilyen ablakok, hogy jatssz, probald ki, torj hatalomra meg ilyen marhasagok. Szerintem ha lenne reklamja a khnak jopar jatekos visszaterne esetleg ujak is.
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Regen 5-6 eve volt reklamja a khnak, hogy nem latjuk ezeket mostanaba? Sok oldalon hirdetve volt vagyis felugrottak regen ilyen ablakok, hogy jatssz, probald ki, torj hatalomra meg ilyen marhasagok. Szerintem ha lenne reklamja a khnak jopar jatekos visszaterne esetleg ujak is.
Mert adblockot használsz :p
 

DeletedUser18363

Vendég
Ezt játékosok között is el lehetne érni hogy szolni uzenetbe azaz kihivni a klánokat.
Sok összeszokott csapat van.
 

DeletedUser15174

Vendég
Miért nem lehetne a piacot kivenni,vagy tőzsdét...fogalmam nincs már,hogy mik vannak a játékban. Ha már eleve nem a vásárlás megy,inkább mindenki regel 2-3 másik világra pp-t gyűjteni,akkor eget verő anyagi kiesést nem jelenthet. Belegondolva van max 6-7 fix csapat,de ők is csak azért,mert x játékos kb 2-3 csapatnak is a tagja,világtól függően,na most ezek valszeg az évek során a tőzsde miatt felhalmozták a pp-t,akkor hogy várható el bárkitől is,hogy visszatérjen ilyen játékosok közé játszani? Nekem ne mondja senki,hogy pár pp-s starter nem vágja haza az élményt,mivel az a pár mára a játékosok minimum 20%-t teszik ki,régen engem sem zavartak a starterek,de ha megnézem a világokat szinte fixen ugyanazon neveket látom. 4 kontira leosztva 100 ilyen egyén /tuti van annyi,csak nem mind ver el ugyanazon mennyiségű pp-t + egy része régi motoros és rutinból teszi a dolgát/ haza is vágja a játékot,kivétel ha az elejétől kezdve szervezett csapatban vagy,aminek az esélye elég kicsi.

Ha visszagondolok az MHC milyen kezdeti előnyt rakott le,legyen az v14-8,amikor ha jól rémlik nyersit nem vettünk és ezt megfejelem tőzsdével + kevesebb játékos és kisebb világ....pfff Zászlók vannak még? mert még az is + hátrány,noha nem olyan jelentős,de így is csak gyarapszik a hátrány.

Lehetne reklámnak tekinteni

amúgy classicon van tőzsde? milyen rendszerességgel indul új világ? ha már újra +kéne "tanulnom" a játékot.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Miért nem lehetne a piacot kivenni,vagy tőzsdét...fogalmam nincs már,hogy mik vannak a játékban. Ha már eleve nem a vásárlás megy,inkább mindenki regel 2-3 másik világra pp-t gyűjteni,akkor eget verő anyagi kiesést nem jelenthet. Belegondolva van max 6-7 fix csapat,de ők is csak azért,mert x játékos kb 2-3 csapatnak is a tagja,világtól függően,na most ezek valszeg az évek során a tőzsde miatt felhalmozták a pp-t,akkor hogy várható el bárkitől is,hogy visszatérjen ilyen játékosok közé játszani? Nekem ne mondja senki,hogy pár pp-s starter nem vágja haza az élményt,mivel az a pár mára a játékosok minimum 20%-t teszik ki,régen engem sem zavartak a starterek,de ha megnézem a világokat szinte fixen ugyanazon neveket látom. 4 kontira leosztva 100 ilyen egyén /tuti van annyi,csak nem mind ver el ugyanazon mennyiségű pp-t + egy része régi motoros és rutinból teszi a dolgát/ haza is vágja a játékot,kivétel ha az elejétől kezdve szervezett csapatban vagy,aminek az esélye elég kicsi.

Ha visszagondolok az MHC milyen kezdeti előnyt rakott le,legyen az v14-8,amikor ha jól rémlik nyersit nem vettünk és ezt megfejelem tőzsdével + kevesebb játékos és kisebb világ....pfff Zászlók vannak még? mert még az is + hátrány,noha nem olyan jelentős,de így is csak gyarapszik a hátrány.

Lehetne reklámnak tekinteni

amúgy classicon van tőzsde? milyen rendszerességgel indul új világ? ha már újra +kéne "tanulnom" a játékot.

Classic volt már tőzsdés is, meg anélküli is. Normál szerver meg 7-8 hetes ciklusokban indul
 

DeletedUser7641

Vendég
Miért nem lehetne a piacot kivenni,vagy tőzsdét...fogalmam nincs már,hogy mik vannak a játékban. Ha már eleve nem a vásárlás megy,inkább mindenki regel 2-3 másik világra pp-t gyűjteni,akkor eget verő anyagi kiesést nem jelenthet. Belegondolva van max 6-7 fix csapat,de ők is csak azért,mert x játékos kb 2-3 csapatnak is a tagja,világtól függően,na most ezek valszeg az évek során a tőzsde miatt felhalmozták a pp-t,akkor hogy várható el bárkitől is,hogy visszatérjen ilyen játékosok közé játszani? Nekem ne mondja senki,hogy pár pp-s starter nem vágja haza az élményt,mivel az a pár mára a játékosok minimum 20%-t teszik ki,régen engem sem zavartak a starterek,de ha megnézem a világokat szinte fixen ugyanazon neveket látom. 4 kontira leosztva 100 ilyen egyén /tuti van annyi,csak nem mind ver el ugyanazon mennyiségű pp-t + egy része régi motoros és rutinból teszi a dolgát/ haza is vágja a játékot,kivétel ha az elejétől kezdve szervezett csapatban vagy,aminek az esélye elég kicsi.

Ha visszagondolok az MHC milyen kezdeti előnyt rakott le,legyen az v14-8,amikor ha jól rémlik nyersit nem vettünk és ezt megfejelem tőzsdével + kevesebb játékos és kisebb világ....pfff Zászlók vannak még? mert még az is + hátrány,noha nem olyan jelentős,de így is csak gyarapszik a hátrány.

Lehetne reklámnak tekinteni

amúgy classicon van tőzsde? milyen rendszerességgel indul új világ? ha már újra +kéne "tanulnom" a játékot.

Nyersit lehet nem vettetek, de játékost? ROFLMAO
 

DeletedUser15174

Vendég
Classic volt már tőzsdés is, meg anélküli is. Normál szerver meg 7-8 hetes ciklusokban indul
Koszonom a valaszt

Akkor lehet inkabb kivarok egy tozsde nentes classicot,ott meg talan nem vernenek agyon,elso nekifutasra.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15174

Vendég
Nyersit lehet nem vettetek, de játékost? ROFLMAO
Jatekost? Meglepne,bar en nem voltam a vezetoseg tagja,mar csak azert se,mert surun lepkedtem ki....anno baromira nehezmenyeztem a belso arcoskodast,noha maga a totalis letamadas kozel volt a sajat jatekstilusomhoz.
 

DeletedUser87

Vendég
Messze az még! Max 5000 jatekos ha nemet peldara beindul a multi. Ugy meg 8.000 is osszejohet egy magyar serveren.
 
Fent