V50 - kezdődjék a hype

DeletedUser12127

Vendég
Tehát nem megbízható a klánok vezérkara hogy egybetarthato legyen egy szövetség?

Nálatok mi történt az AC és a CotL között a V46-on?
Melyikőtök nem volt megbízható? S ha nem volt az, hogy nem láttátok előre?

Komolyra fordítva: Egy klán akkor erős, ha a vezetés következetes és a tagjai magukénak érzik a klánt. ha úgy érzik, jobbak valamilyen szempontból mint a többi. Mint az ellenfél, de mint a szövetséges is. Ez alap. Ha viszont ez a hit kialakul, akkor ott a szövetségesre a klán húzóemberei közül sokan törvényszerűen mint versenytársra fognak tekinteni, akinél jobban kell haladni, aki elé kell kerülni. Stb.
Egy ilyen helyzetben a tagság szövetséges klán ellenében táplált bizalmatlansága elképesztő sok és erős konfliktust tud generálni a szövetségesek között. A vezetésnek nincs ám könnyű dolga ilyenkor. Kézben és ütőképesen tartani a saját klánt egyszerre, és megfelelni a szövetséges jogos elvárásainak és leszerelni azok túlzó igényeit.

Javaslom próbáld ki vezetőként egyszer a szövetségben végigvitt világot. De a legvégéig. Aztán meséld el milyen volt!
Én már megtettem ezt a V7-en és a V18-on is. Az én mesémet a lezárt világok klántörténetei között olvashatod.
 

DeletedUser18465

Vendég
Es kezdodik... eleve mi ugye indulunk a spartaval tudjuk azt is kik indulnak ezen a szerveren feltehetoen kikkel, mekkora letszammal. Kicsit se gondolkoztunk azon meg ki, kivel fog az elso pillanatba szovetsegbe lepni. Ugyanis meg a beallitasokat se tudjuk. Ha egy kicsit hasznalnad csubi az agykapacitasod 5%t rajonnel h kurva nagy baromsagot kerdeztel...
 

DeletedUser87

Vendég
Nem az elejétől voltunk szovetsegesek, nem együtt regiztunk szervezetten a 2 kontira. Ez a példa teljesen más.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Es kezdodik... eleve mi ugye indulunk a spartaval tudjuk azt is kik indulnak ezen a szerveren feltehetoen kikkel, mekkora letszammal. Kicsit se gondolkoztunk azon meg ki, kivel fog az elso pillanatba szovetsegbe lepni. Ugyanis meg a beallitasokat se tudjuk. Ha egy kicsit hasznalnad csubi az agykapacitasod 5%t rajonnel h kurva nagy baromsagot kerdeztel...

Semmi értelme még akármilyen dipón gondolkodni, szerintem még az induló klánok nagyobb része csendben van, és még senkinek sem teljes a kerete. Arról nem is beszélve, hogy még konkrét setup sincs, kb semmit sem tudunk, csak 3 induló klánnevet kis túlzással :) de hát chew :p
 

DeletedUser18465

Vendég
Semmi értelme még akármilyen dipón gondolkodni, szerintem még az induló klánok nagyobb része csendben van, és még senkinek sem teljes a kerete. Arról nem is beszélve, hogy még konkrét setup sincs, kb semmit sem tudunk, csak 3 induló klánnevet kis túlzással :) de hát chew :p
Asgt kihagytad :D
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Már meguntam az ASG baszogatását, 46-on megtörtént, amit akartam, innen már nekem ugyanúgy csak egy klán, mint a többiek.

2d4ck9.jpg


Behind the scenes. :D
Lehet, hogy most még nem egyezkednek az úgynevezett nagyobb klánok egymással, de hogy szeró előtt már meglesznek a dipók az szerintem 90%.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Akkor most a másik végletbe jutott nemes társadalmunk? A Spártát már nemhogy nem magasztaljátok,de le is nézitek őket ? Az se jó :p
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
A legerősebb kerete biztos, hogy a Spártának lesz. A kérdés az, hogy tanultak-e a 45-ön elkövetett hibáikból. Nálam a sorrend Spárta, FS (ha jönnek), SBT majd pedig az NF.
 

DeletedUser11248

Vendég
Most az a kérdés hogy hány klánról beszélünk..4-röl vagy 6-ról...amiböl 3 máris szövetségben van egymással és azzal a nagy előnnyel hogy egy vezérkara van,nem kell várjon-valaki után igazodjon-lebeszélje-egyeztesse a szövetséges vezérrel a tervet a támadást,a védekezést stb.stb..szerintem most inkább ez foglalkoztatja az induló vezéreket és ez fogja megszabni a diplomáciát is..
 

DeletedUser18465

Vendég
A legerősebb kerete biztos, hogy a Spártának lesz. A kérdés az, hogy tanultak-e a 45-ön elkövetett hibáikból. Nálam a sorrend Spárta, FS (ha jönnek), SBT majd pedig az NF.
Fs elvileg nem jon pedig nikita kihivta :) majd akkor mennek uj vilagra ha ok akarnak ennyire egyszeru a keplet.
 
Fent