V50 - kezdődjék a hype

DeletedUser18465

Vendég
Hat eleg csalodott lenne par ember ha ez lenne, ugyanis nem errol szavaztunk. Sajti valami hir ezzel kapcsolatban ?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Nem lenne ezzel gond, ha nem lett volna 3 közvéleménykutatás, 7 szavazás és egyéb nyalánkságok, ígérgetésekkel. De várjuk ki ennek a végét, én naivan még reménykedek, hogy ez valami vicc.
 

DeletedUser7641

Vendég
Az érthető, hogy lejáratjuk in-game az ellenfelünket, de sajttal miért kell? Sehol nem ígértek semmit és végig azt mondták, hogy próbálkoznak, de azért pörögjön a propaganda. Úgy hallottam, hogy ördög szarvai is vannak!!!

- ha a v50 nyitását szeptemberre teszik akkor a 49 és az 50 között olyan hosszú idő telik el, amire már nagyon rég volt példa. Ezért valószínűbb, hogy a nyáron indul a v50 valamilyen beállításokkal és a kért beállítások a v51-re jönnek ki, ami indulhat így ősszel. Ergo minden a kívánságok szerint csak nem hu50 lesz a fenti linkben, hanem hu51. (persze lehet, hogy meg se kapjuk a várt beállításokat, soha)
- a classic-ra a súgó felületén hetekkel előre le volt írva 1-2 beállítás, mint például, hogy 1-1 lesz a sebesség aztán lehet látni, hogy mi is lett. Így ez a világ "beállításosdi" is lehet ehhez hasonló dolog.

Az igazság odaát van, lehet kérdezősködni, kérdőre vonni, hőbörögni, de egyből a supp-nak esni és lejáratni őket azért szerintem erős, főleg annak fényében, hogy sajt próbálkozik rendesen.
 

DeletedUser87

Vendég
Ez nem kívánságműsor gyerekek! Jön szépen a v50 a központ által meghatarozott serverbeallitasokkal, indulással. Jubileum ide vagy oda nem a magyarok szarták a spanyol viaszt!
Akinek tetszik indul rajta akinek nem az kihagyja, ilyen egyszerű!

Ez az egesz nem volt mas mint kozvelemenykutatas es jatekostoborzas!
 

DeletedUser18836

Vendég
Kár előre idegeskedni... várjuk meg a hivatalos választ aztán ha úgy van akkor idegeskedjünk...
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

Első körben arra kérnék mindenkit, hogy hallgasson a józan eszére, a tapasztalatára, és ne Chewie-ra, és a társaira, akik nem olvasnak fórumot. Ne keltsetek pánikot kérlek, mert akkor marad az, hogy kinyitok még egy doboz fagyit, pedig az előzőt is most fejeztem be :) A játék miatti elhízás pedig nem jó dolog, higgyétek el, én csak tudom!

Az ügy jelenlegi állása:
1) a világ be lett téve a rendszerbe.
2) Nincsenek elfogadott beállítások
3) Minden világ (normál, classic és könnyített különbözik) azonos sablonnal indul, tehát mindig, v1 óta azonos a kiírás addig, amíg a világ beállításai nem kerülnek tisztázásra és meghirdetésre. Elég régi motorosok vagytok, hogy tudjátok, mert minden második világnál legalább egy ember emiatt ír, és mi magyarázunk.
4) A világokat csomagban indítják (több piac világai egyszerre nyílnak), és én kértem, hogy a v50 a nemzeti nyaralás miatt NE júliusban induljon, hanem később, minél közelebb az őszhöz.
5) A beállításokkal kapcsolatban a jelenlegi álláspont továbbra is az, amit a nagy, hosszú hozzászólásomban leírtam, és most még az aláhúzott részekre várom a választ.
6) Ha az aláhúzott részekre megkapom a választ, közzé teszem, és egyben ahhoz igazítva elküldöm az itteni javaslatokat, ami (fejből mondom, ne keressetek nyaktilót ha rosszul mondom kérlek) ha jól emlékszem, V2 lett.
7) Az elküldött javaslatokra megkapom a választ, kialakul a végleges menetrend, beállítások, stb, és utána jön a hivatalos hirdetmény.
8) A hirdetménnyel közel egy időben a világot beállítják, és az adatlap is meg fog változni, megnyílik az előreg, a wiki al-oldal, és a többi, szokásos felület.

További kellemes napot mindenkinek, sajtmacska.
 

DeletedUser87

Vendég
Ezen ne poénkodjatok, várjuk ki a végét! Ne felejtsétek, a nagy nemet servereken sem a játékosok szabjak meg a beállítást. Ezek csak javaslatok!
 

DeletedUser12157

Vendég
2dg619.jpg
 

DeletedUser19513

Vendég
Az meg van , hogy Sajt 6perc után elővette a második doboz fagyit? :eek: Inkább ruháznám mint etetném! :D

Bocsi Sajt de ez nagyon nagyon magas labda volt! :oops:
 
Fent