V50 - kezdődjék a hype

DeletedUser17151

Vendég
A Kingdom of Asgardia klán indul a V50-en Északnyugaton.
 

DeletedUser87

Vendég
Hány klánnal? ugyanabba a hibába esnek mint eddig, tömegklán rendszerrel?
 

DeletedUser18465

Vendég
Azt hiszem kimerem jelenteni a megbeszeltek alapjan, illetve a sparta vezetoseg neveben, hogy nem indulunk v50en es termeszetesen igy a v51en lathattok minket majd. Az ok egyszeru; sokaknak kenyelmesebb egy szeptemberi/ oktoberi kezdes. Tobb vezetonek se alkalmas jelenleg az indulas igy nem merunk belevagni. Feleros spartaval semmikepp se indulunk, ha indulunk akkor normalisan teljes erobedobassal.
Illetve tobb neves klan indul majd v51en koztuk az FS, archek asszem a respecttel, nagyobb kihivas mindenkepp.

Sok sikert minden indulo csapatnak.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Szerintem meg érdemes bemenni V-50 re mondom ezt úgy se klánom se terv nincsen!
Mert mire valakinek lesz felépített faluja, simán ősz lesz szerintem !:)
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Nagyon jó kedvcsináló a vidi,külön köszönet,hogy beleraktál :) Azt a tigrises képet átküldhetnéd :))
Amúgy hidd el baromira szeretnék én is menni jubileumi szerverre,főleg hogy pp mentes,de ezzel az időzítéssel ellehetetlenítik...a legjobb húzóemberek közül többen kimaradnának ha most mennénk....Csak azért menjünk bele a biztos bukásba sokkal gyengébben mert jubilleum? Egyeztettem az alvezérekkel,hogy mi legyen,de akárhogy nézzük nem tartjuk jó ötletnek indulni július közepén bárhol...augusztus 20ra még azt mondom oké,megpróbálom összeszedni a bandát,de még az sem lett volna egyszerű,de ez júliusban totál esélytelen,akármennyire is fáj a szívem érte...
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Azt hiszem kimerem jelenteni a megbeszeltek alapjan, illetve a sparta vezetoseg neveben, hogy nem indulunk v50en es termeszetesen igy a v51en lathattok minket majd. Az ok egyszeru; sokaknak kenyelmesebb egy szeptemberi/ oktoberi kezdes. Tobb vezetonek se alkalmas jelenleg az indulas igy nem merunk belevagni. Feleros spartaval semmikepp se indulunk, ha indulunk akkor normalisan teljes erobedobassal.
Illetve tobb neves klan indul majd v51en koztuk az FS, archek asszem a respecttel, nagyobb kihivas mindenkepp.

Sok sikert minden indulo csapatnak.

Téves. Minket nem a Spárta vonzott v50re (azt a kört már lefutottuk) hanem az,hogy PP mentes lesz.
v51re nem megyünk,ne próbáld bemagyarázni már,hogy ott nagyobb lesz a kihívás :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Senki nem akar semmit bemagyarazni. Bar a lefutott kor asszem megvolt a spartanak is v30on veletek :) vegyuk ugy 1-1. Igy akkor eggyel kevesebb klan lesz v51re ha nem jottok
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Senki nem akar semmit bemagyarazni. Bar a lefutott kor asszem megvolt a spartanak is v30on veletek :) vegyuk ugy 1-1. Igy akkor eggyel kevesebb klan lesz v51re ha nem jottok

Tudtommal v30on Te is a Spárta ellen voltál.
Tudtommal v30on nem játszottam sokat.
És olvasztással nyerték ;)
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
v51re nem megyünk,ne próbáld bemagyarázni már,hogy ott nagyobb lesz a kihívás :D

Mit nem megyünk? Ott leszünk 50 meg 51-en is, aztán ahol életben maradunk ott folytatjuk, ha meg kikapunk megyünk 52-re és majd azt mondjuk, hogy csak pp-t gyűjtöttünk ( 50-en is :D ).
Igazából ami 50 mellett szól az egyedül a pp mentesség. 51 erősebb lesz és a kezdési időpont is jobb.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Mit nem megyünk? Ott leszünk 50 meg 51-en is, aztán ahol életben maradunk ott folytatjuk, ha meg kikapunk megyünk 52-re és majd azt mondjuk, hogy csak pp-t gyűjtöttünk ( 50-en is :D ).
Igazából ami 50 mellett szól az egyedül a pp mentesség. 51 erősebb lesz és a kezdési időpont is jobb.

Yaa mer Te spárta vérre szomjazol :p
Szivesen megnéztem volna a new wave Spártát pp mentes szerón az FS ellen.
Kár érte,v51en lesz esélyük :D
 
Fent