V50 - kezdődjék a hype

DeletedUser18465

Vendég
V51 meg lasu lesz, tehát az sem lesz megfelelő, így majd V52-53 lesz :)

Vagy a Spárta valtoztat, és megis indul lasu vilagon?
Ezt sose tudhatod, ha nem alkalmas nyilvan varunk... mi is jobban szeretjuk a gyorsabb szerokat
 

DeletedUser18363

Vendég
Én egyetértek azokkal hogy így kevesebb lesz a játékos a vártnál is!
Szívesen mentünk volna mi is egy őszi indulóra de így off.
Sajnos nem sokba fog különbözni ez a világ így a többitől.
Kevés player lesz ennyi aki tud játszani pp nélkül is tud. Mondjuk lehet egy utóreg megérné majd ősszel de koránt sem biztos.
A klánunk így nem indul!
Sajnos tényleg rengeteg játékosnak nem jó ez.
Na meg persze gondolom vannak olyanok akik inkább elmennek nyaralni mint ebbe belekezdjenek vagy hogy 2 világot is toljanak.
Szóval ezt rosszul itélték meg az innosok.
:(
 

DeletedUser18640

Vendég
Ne bántsd szegényt :(
Nem tehet róla ,hogy érdeklődési köréből adódóan , csak arra a bizonyos dologra tud gondolni , így pedig akarva-akaratlanul is sokszor megjelenik az írásaiban, imádott ,,szerszáma'' :D:oops::oops:

Mi van he?
Vezesd inkabb a klant, ne itf aktivkodjaa :D
 

DeletedUser18640

Vendég
Egyébként milyen nagyobb nevű klánok mennek végül V50re? Tudja valaki?
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Egyébként milyen nagyobb nevű klánok mennek végül V50re? Tudja valaki?

Mivel az FS után a Spárta is bejelentette, hogy nem indulnak, így maradt az NF meg az SBT. Valószínűleg ők játsszák majd le egymással, ha csak az ASG nem szól bele. :D
Más nevesebb klán elméletileg nem indul, max kisebb csapatok, mint mi is, de velünk nem kell számolni, mi majd csak szép csendben húzzuk be a szerót. :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Mivel az FS után a Spárta is bejelentette, hogy nem indulnak, így maradt az NF meg az SBT. Valószínűleg ők játsszák majd le egymással, ha csak az ASG nem szól bele. :D
Más nevesebb klán elméletileg nem indul, max kisebb csapatok, mint mi is, de velünk nem kell számolni, mi majd csak szép csendben húzzuk be a szerót. :D

Skizofrénia, vagy miért beszélsz többesszámban magadról? :p
 

DeletedUser12157

Vendég
Na most akkor mégis lesz Sparta vagy mi újság? :) (Nem én kapta)



"Szia, v50 hamarosan indul, tobbek jeleztek vissza a vezetosegbol (Sparta) ogy teged szivesen latnanak, mint regi spartast, lenne idod vagy kedved hozza ? :)"
 

DeletedUser18465

Vendég
Erdeklodunk csak. DE sehol sem irtam, hogy indulunk is, felmerjuk a lehetosegeket. Meg mindig jobban preferaljuk az oszi indulast. Ha indulunank akkor azt tudni fogjatok. Ugyanezt tudjuk neked es djnek is mondani.
 

DeletedUser18465

Vendég
Igor kuldte neked a levelet ha jol gondolom nala baszarintottam el egy helyesirasi hibat :) ogy=hogy* legalabb mostmar mindenki tudja ki kapta.
 

DeletedUser12157

Vendég
Miert kell igy kiemelni, talan titok volt, hogy szervezkedtek? :)

En helyettesitem.
 

DeletedUser18465

Vendég
Nem volt titok, ha titok lenne akkor nem kerdezoskodunk. Magamat tudom ismetelni, ha nincs meg a csapat akkor nem indulunk. Ha meglesz a csapat mindenrol tudni fogtok. De ha nem, akkor csak funolni megyunk. Beregelunk es jatszogatunk, par jatekosnak max megnehezitjuk a dolgat.
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
363
Szóval indul a Spárta!

Ha jól fognak a dolgok elsülni akkor "komolyan indultunk"! :cool:
Ha meg nem akkor "csak fun-oltunk" :rolleyes:
Egyszerű! :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Te sem ismered a spartat ez ennyibol meglatszik, a sparta nem valami tucat klan. Nyilvan ha nem jon ossze a csapat akkor nem is indulunk sparta neven. Csak mint kiscsapat valami videki falusi nevvel...
 
Fent