V50 - kezdődjék a hype

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Azt hiszem kimerem jelenteni a megbeszeltek alapjan, illetve a sparta vezetoseg neveben, hogy nem indulunk v50en es termeszetesen igy a v51en lathattok minket majd. Az ok egyszeru; sokaknak kenyelmesebb egy szeptemberi/ oktoberi kezdes. Tobb vezetonek se alkalmas jelenleg az indulas igy nem merunk belevagni. Feleros spartaval semmikepp se indulunk, ha indulunk akkor normalisan teljes erobedobassal.
Illetve tobb neves klan indul majd v51en koztuk az FS, archek asszem a respecttel, nagyobb kihivas mindenkepp.

Sok sikert minden indulo csapatnak.

V51 meg lasu lesz, tehát az sem lesz megfelelő, így majd V52-53 lesz :)

Vagy a Spárta valtoztat, és megis indul lasu vilagon?
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
V14en nem az MHC nyert

Igen köszi! Többen is írták! Elbaxtam! Twstats szerint másoltam a neveket és nem kérdeztem utána! (A V-1 nél is hibáztam,sőt a V-46 ot már le is zártam XD..miközben még megy a világ! Valószínű törlöm is a vidit és újrahúzzom,mert ezek komoly hibák,nem helyesírásosak..+ kb 6-7 társunk is rámírt hogy nincsen benne a profilképe! Kis türelmet javítom a hibákat!
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Igen köszi! Többen is írták! Elbaxtam! Twstats szerint másoltam a neveket és nem kérdeztem utána! (A V-1 nél is hibáztam,sőt a V-46 ot már le is zártam XD..miközben még megy a világ! Valószínű törlöm is a vidit és újrahúzzom,mert ezek komoly hibák,nem helyesírásosak..+ kb 6-7 társunk is rámírt hogy nincsen benne a profilképe! Kis türelmet javítom a hibákat!

Csak az nem hibázik, aki nem is dolgozik ( na meg én :D ).
Jó kis videó lett amúgy, bár hiányolok egy játékost, -Revolution- egy ekkora ikont kihagyni nagy hiába, nem is értem hogyan maradhatott ki és kerültek be helyette ilyen no name emberek, mint Arch, DJ meg Vinszent. :D
 

DeletedUser15174

Vendég
De nem is az ellenfél,ők rommá voltak verve....ott a titkok nyertek:-D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Csak az nem hibázik, aki nem is dolgozik ( na meg én :D ).
Jó kis videó lett amúgy, bár hiányolok egy játékost, -Revolution- egy ekkora ikont kihagyni nagy hiába, nem is értem hogyan maradhatott ki és kerültek be helyette ilyen no name emberek, mint Arch, DJ meg Vinszent. :D
Szerintem zsemlére gondoltál :D
 

DeletedUser19087

Vendég
"A Kingdom of Asgardia kláncsalád tagjainak...

Sajnálatos és szomorú dolgokat és tényeket kell, hogy közöljek Veletek.. olyan tényeket, melyekért a felelősség senki mást, csak Személyemet terheli. Láthatjátok, árulókat engedtem közétek. Árulókat védettem a katonáitokkal. Olyan embereket, akik szépen lassan, de mind cserben hagytak Titeket és a klánunkat. Ezek az emberek nagy ivben tettek arra, hogy Ti pénzt, időt, magánéleteteket nem kiméltétek egy olyan ember miatt, akit úgy hivnak Dongábor. Teljesen tisztában vagyok vele, hogy nem Ezekiel, nem Kistetrax, és nem a Zartannak tett igéretetek miatt, hanem a Dongáborba vetett bizalmatok miatt harcoltatok azokért az emberekért, akik közül már egy sincs itt, hogy viszonozza a fáradozásaitokat. Conquistador azt mondja, hogy Ti egy selejt klán vagytok. Én meg azt, hogy ő egy gerinctelen mocskos féreg. De árulásának lehetőségét sajnálatos módon én tettem lehetővé. Nem keresek kifogásokat, nem keresek kibúvót. Tetteimért megfelelően fizetni fogok. A lényeg az, hogy igy jelenleg a frontunk mögött ismételten nyilik egy nagyon nagy front, amely védtelen falvakat fog támadni. Olyan falvakat, amelyekből a védelem vagy a déli, vagy az északi határra lett küldve. Ezeket a falukat megvédeni, megtartani nem tudjuk. Ha ezek a falvak elesnek, a kint lévő erősités a határról eltűnik. Igy a frontvonalaink védtelenné válnak. Ezzel az aljas árulással Conquistador és maga a CotL elérte azt, hogy a sorozatos kémkedések, aljas rágalmazásaik most célt érjenek, mert az ASG igy bedől. Tudom, hogy képesek lennétek még hosszú ideig harcolni, de azt is tudom, hogy ennek a végkimenetele csak az lenne, hogy legalizálnátok az árulók szervergyőzelmét. Éppen ezért úgy döntöttem, hogy holnap 11:00-kor az ASG klán kollektivan töröljön. Szó esett a felelősségről, ennek tükrében én, Dongábor, az általatok megválasztott ASG klán királya cimemről lemondok.

Dongábor"


v46: én, Dongábor, az általatok megválasztott ASG klán királya cimemről lemondok.
v50: A Kingdom of Asgardia klán indul a V50-en Északnyugaton.

Akkor mégse mondott le, csak szinház volt az egész? Már látom lelki szemeim előtt, ahogy elkezdődik a világ, jön és megmagyarázza, hogy ez már nem az az áesgé és most is megverik a világot. Ments meg uram.
 

DeletedUser7641

Vendég
Nem tudom, hogy lett moderátori rangod, amikor nem tudsz értelmezni.

"az általatok megválasztott ASG klán királya cimemről lemondok."

Ergo Istenként miért ne térhetne vissza? Szerinted nem emelkedett már olyan magasságokba? Igazából egyetértek vele, a királyi rang már lealacsonyító volt.
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Nem tudom, hogy lett moderátori rangod, amikor nem tudsz értelmezni.

"az általatok megválasztott ASG klán királya cimemről lemondok."

Ergo Istenként miért ne térhetne vissza? Szerinted nem emelkedett már olyan magasságokba? Igazából egyetértek vele, a királyi rang már lealacsonyító volt.
Egyelőre maradjunk a császárnál, a következő bukása után is kell valami evolúciós lehetőség neki.
 
Fent