2018 július: Összefoglaló a v50 játékosok által kért/kérdezett beállítási és indítási információkról

DeletedUser8560

Vendég
A legfontosabb információ: a világ 2018-07-20-án fog indulni. Nem tudjuk későbbre tolni a világot, nem tudjuk a v51et elindítani, hogy a v50 ősszel induljon.

Sajnálom. Ez egy FIX dátum, mindenki ezzel számoljon, kérem.
V2 beállításokat szavazott meg a közösség, azt fogom tovább küldeni.
Aktiválható prémium felületek: prémium fiók, fiókkezelő, farmasszisztens
Lesz mód dual/triál fiók bejelentésére.
Lesz mód fiókátadásra
A falvak közötti távolság nem növelhető mesterségesen, utána néztünk. Így a világ nagysága a résztvevő játékosok létszámától függ.
A világ/egységsebesség arányának mindig 1 körülinek kell lennie, ezen nem tudunk változtatni.
Őrtorony: nem lesz
Lovag: nem lesz
Klán XP: nem lesz
Klán: nyitott lesz
Klán limit: kb 80 fő
Gyűjtögetés: aktivált, DE a prémium funkciója nem
Zászló: inaktív
Éjszakai bónusz: ahogy a V2-őn volt
Lakatolás: marad
Leltár: marad, de mivel nincs aktivált prémium extra, ezért a legtöbb rendezvény NEM fog indulni a világon, így a használata több mint korlátozott lesz
Barbár falu foglalása: aktív
Bónusz falvak: aktív, de nagyon kevés lesz belőle
Nemesképzés: érmés
Morál: v2 szerint inaktív, azért egy megerősítést még várok miatta
Kezdővédelem: természetesen lesz
Bevezető: aktív
Piac: 1:1 arány, kezdési időpont szerinti korlátozottsággal
Végjáték: dominancia. 80%, 30 napig tartva
 

DeletedUser87

Vendég
Üdvözlöm!

,,A világ/egységsebesség arányának mindig 1 körülinek kell lennie, ezen nem tudunk változtatni."


Ez azt jelenti a kért 1.6os sebesség is megoldható igaz?

Milícia: off
Íjász: on ?
Kezdővédelem : 5 nap?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7641

Vendég
Őrtorony gyere haza,
késő van gyere haza,
honnan jössz nem érdekel,
gyere haza csak ennyi kell!

Őrtorony gyere haza,
késő van gyere haza,
honnan jössz nem érdekel,
nekem elég, hogy itt leszel!
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Kedves Sajtmacska!
Szeretnélek megkérni a magam és a játékostársaim nevében(nem csak a Spárta játékosok), hogy kérlek ne küld még el a szerver beállítási javaslatot.
Beszélnénk az induló klánok vezetőivel, akik jelezték indulási szándékukat.
Egy olyan lehetőségen, hogy a V50 szerver normál beállításokkal induljon és tegyük át a V51 szerverre a jubileumi beállításokat.
Tehát kérnénk tőled egy napot, mint játékosok, hogy egy javaslatot tehessünk fel, amit továbbítasz a központ felé.
N.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Kedves Sajtmacska!
Szeretnélek megkérni a magam és a játékostársaim nevében(nem csak a Spárta játékosok), hogy kérlek ne küld még el a szerver beállítási javaslatot.
Beszélnénk az induló klánok vezetőivel, akik jelezték indulási szándékukat.
Egy olyan lehetőségen, hogy a V50 szerver normál beállításokkal induljon és tegyük át a V51 szerverre a jubileumi beállításokat.
Tehát kérnénk tőled egy napot, mint játékosok, hogy egy javaslatot tehessünk fel, amit továbbítasz a központ felé.
N.

Támogatom!
Ha már így alakult akkor 50-re tegyenek be valami sz@r beállítást aztán 51 meg legyen az általunk kért jubileumi világ szeptemberi kezdéssel. :D
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
2 hétel a kezdés előtt nem hiszem h változtatni fognak
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Min ?
Azt írja Sajti, "azt fogja tovább küldeni"-tehát még nem küldte el.
Meglátjuk, hogy mit ír.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.107
Támogatom Nikitaa javaslatát, tényleg jó ötlet lenne ösz fele ennek a beàllításnak.
Rem Krisz rábólintasz :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Egyetertek ! Minden indulo csapat szempontjabol jo lenne egz szeptemberi kezdes...
 

DeletedUser18512

Vendég
na júliusban nem indul, mi? :D
Na ugye hogy megmondtam! :D

Sajt, küldd ezeket a beállításokat, v51 már nem jubileumi, idáig miért nem mondtátok, hogy ha bajotok volt????
Már vagy 1,5 hónapja nyitva a topic, oda nehéz lett volna mondani, hogy milyen beállításokat akartok?

Egyébként 2 héttel előtte szerintem se fogja változtatni, gondoljatok bele milyen egy jó főnök(most kivételesen nem Sajt-ra gondoltam), az Innogamesre gondoltam, kb. 1 hónap mire foglalkoznak bármivel! :D

Szóval szerintem indulhat, én benne vagyok ebben a beállításban, már várom az indulást! :D

Hajrá mindenki!
 

DeletedUser87

Vendég
Induljon igy ahogy van a jubileumi v50. Ha v51en volna ez a beállitás az megölné a 10 éves jubileumot. Nem támogatom Nikita felvetését. Ne a nagy klánok vezetői döntsék el ezt, a nép döntött. A Központ is döntött. Ne variáljatok.
 

DeletedUser87

Vendég
Ha nem tőzsde nélküli lesz a V50, át lettünk verve! Ha v51re át akarjátok tenni ezt a beállitást több száz embert vertetek át akik V50 beállitásokra szavaztak, az indulást nem mi határozzuk meg, ezt eddig is tudta mindenki. Lejáratja magát a magyar KH ha jubileumot v51en akartok ünnepelni és tologatjátok az indulást ide-oda. Az innogames a kisujját nyújtja ,nektek az sem jó?!
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Amennyiben a 10 éves jubileum alkalmából indítják a szervert, akkor a dátummal már lekéstek.
Erre az évre tehető, de nem július 20-ára.
Tehát tehető, ahogy a játékosok kérték őszi indulásra, az is a jubileumi évhez kötődik.
Játékosok úgy fogalmazták meg a kérésüket, legyen a V50 jubileumi szerver nyár végi, őszi indulással.
Játékosoknak tehát két kérése volt, tőzsdementes és őszi indulás.
Az, hogy azt a szervert hogy van sorszámozva, V50, V51... nem hinném hogy számít.
Továbbiakban, azok a csapat-klánvezetők, akik nagyobb létszámú csoportot tudnak egy szerveren elindítani, csapatot(klánt) képviselnek, jobban figyelembe vehető a kérésük, hiszen akár 50-100 embert képviselnek, fognak össze.
 

DeletedUser18512

Vendég
hát számít, mert nem pont 10 éve indult, csak 9: Sajtmacska: CSATLAKOZOTT: 11. OKT 2009 /Nem hinném, hogy sajtmacska előtt volt magyar KH!/
Ha nincs v50, akkor nem is lenne jubileum, tehát a kérdésedre, igen v50-re volt szavazva, arra is adtátok le a szavazatotokat, ne akarjatok variálni, úgy se lehetséges!

És a vége felé írták már azt hogy jó lenne, ha ősszel indulna, de azért ez is megoszló volt!
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
brooky88

10 éve harcolsz velünk!

Gratulálunk, 10 éve csatlakoztál a Klánháborúhoz!
Van egy kis ünnepelni való: 100 Prémium pont!
Saját eredmények megtekintése
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Sajtmacska előtt volt magyar KH:) Az, hogy Sajti játszott vagy sem, nem tudom.
Akkor Latkáék voltak a supposok...
 
Fent