sparta

DeletedUser8473

Vendég
Sok új tag került a Spártába más klánokból,nah de most is még játszik 10-11 olyan játékos akik a kezdetektől a klánba vannak...
Mondj már nekem pár olyan klánt ahol 2 év után is 10-nél több olyan játékos van,akik az alapítás óta ott vannak.

Hát én nem találok 10 olyan nevet a Spártában aki első klános.
De az a pár aki igen az se eredeti játékos már mind.
Visszont több olyan játékos van aki =MHC= volt.

Sajnálom de tény az tény a beolvasztásoknak köszönhetöen van ott a Spárta ahol van,nem gáz,de ehez képest kéne a mellüket verni.
 

DeletedUser7868

Vendég
Te hogy kerültél a Spártába azt mondd már meg ? :D

Még jó hogy a hulladékot szelektíven kezeltük ezért már nem vagy köztünk :D

3 éves lesz a szerver, ti se gondolhatjátok komolyan hogy ugyanazzal a csapattal végigmegy, mint ami a kezdésnél volt. Ostobák...

A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
 

DeletedUser1561

Vendég
Brooky: PPLGEW v3 :) nézd csak meg a stat-ot :) Több mint a 2/3-a ugyanaz a társoságnak már több mint két éve...
Nem akarlak elkeseríteni, de az 50-nek (47-nek) több, mint a fele új ember, ha 2010 jan. 1-étől nézzük. (2/3-a cserélődött le inkább)
bocsi de ez nem jött be...tudom nagyot szerettél volna mondani de ez most nem jött be :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem akarlak elkeseríteni, de az 50-nek (47-nek) több, mint a fele új ember, ha 2010 jan. 1-étől nézzük. (2/3-a cserélődött le inkább)

azért mielőtt túlságosan örülnél magadnak a PPL 2 illetve nagyon rövid ideig( asszem egy hónapig) 3 klánból is állt mielőtt a GEW-el közösen nem kezdték el folytatni és létre nem jött a PPLGEW...ha te (elegánsan) levonhattál 23 napont akkor én hozzáadok még 30 napot és már megvan, hogy a fele ugyanaz a klánnak kereken 23 hónapja.

és ha hozzáadom azokat is akik a PPLGW1 vagy régi nevén PPL. nevű klánból jöttek át mikor az emberhiány után szét lett oszlatva akkor megvan bőven a 2/3 :)

Ja és azokról ne is beszéljünk akik a PPLGEW kláncsalád valamelyik tagjába kerültek be miután nálunk az álatalad már említett 50 fős limit van és nem jutott hely, nem úgy mint itt v5ön hogy 80 fő.

Szerintem meg bejött amit írtam :) Csak utána kell járni a dolgoknak és nem árt ha ott vagy az adott szerveren :)

Brooky meg 10-12 nevet említett...és ők 2 db 80 fős klánból álltak, mi csak 2db 50 fős aminek a második felébe sosem jutott 25-35 főnél több, ezért is lett szétoszlatva és szétszorva a többi klánba :)

80 fős klánból 10-12 vagy 50 fősből 24/34 (GW1-sekkel)

Ezek az adatok mindent elmondanak szerintem :) Tehát nekem volt igazam ! :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Ahogy nálad sem annyi az annyi, sztem brooky-nál sem 10 fő lesz az a 10, pláne, ha ott is figyelembe vesszük ezeket a "kiskapus" átlépéseket, amiket magatoknál ilyen engedékenyen megelőlegeztél. Hogy több-e, vagy kevesebb, hát meg kell számolni. :)

Hidd el, ha nem is minden egyes mozzanatról tudok - ami neked, mint ott élőként természetes-, azért távlatokban ismerem a legtöbb szerver történelmét. :)

Viszont érdekes, hogy amíg te a PPL és a GEW összeolvadását úgy éled meg, mint egy teljesen természetes dolgot, addig a Spartanak a saját olvasztásait - jöjjenek az új tagok akárkitől - már ezt másként kellene felfognia. Pedig ugyanaz a kettő, létszámlimit ide, vagy oda.

Vajon mi lehet a különbség, nem is tudom...
 

DeletedUser8473

Vendég
Te hogy kerültél a Spártába azt mondd már meg ? :D

Még jó hogy a hulladékot szelektíven kezeltük ezért már nem vagy köztünk :D

3 éves lesz a szerver, ti se gondolhatjátok komolyan hogy ugyanazzal a csapattal végigmegy, mint ami a kezdésnél volt. Ostobák...


Ember én el jöttem ,nem ki dobtak és meg volt rá az okom.
Ne ted magad ,én védtelek téged nem te engem:D
Szállj magadba ki ostoba és ki nem.
 

DeletedUser8473

Vendég
Ahogy nálad sem annyi az annyi, sztem brooky-nál sem 10 fő lesz az a 10, pláne, ha ott is figyelembe vesszük ezeket a "kiskapus" átlépéseket, amiket magatoknál ilyen engedékenyen megelőlegeztél. Hogy több-e, vagy kevesebb, hát meg kell számolni. :)

Hidd el, ha nem is minden egyes mozzanatról tudok - ami neked, mint ott élőként természetes-, azért távlatokban ismerem a legtöbb szerver történelmét. :)

Viszont érdekes, hogy amíg te a PPL és a GEW összeolvadását úgy éled meg, mint egy teljesen természetes dolgot, addig a Spartanak a saját olvasztásait - jöjjenek az új tagok akárkitől - már ezt másként kellene felfognia. Pedig ugyanaz a kettő, létszámlimit ide, vagy oda.

Vajon mi lehet a különbség, nem is tudom...


Azért nem mindegy ám,hogy úgy akarnak nyerni,hogy a 60 % túl már bár ki aki képes át állni be léphet hozzájuk csak legyen neki elég faluja:D
Vég játékban be olvasztani nem nagy dícsőség.Főleg olyanakat mint web aki végig potyázta a világot.
De jobbat mondok,nem lesz itt olyan közel a v5 vége még sok sok víz le fog folyni Tiszán,Dunán és még lesz olyan spártás aki be fejezi a Kh és adogatja át a fiókot vagy töröl.
De még olyan is lesz aki ki lép.


Én saját akaratomból léptem ki és egyáltalán nem bántam meg.
300 Pf ért én nem adom el a lelkem.
 

DeletedUser

Vendég
Ahogy nálad sem annyi az annyi, sztem brooky-nál sem 10 fő lesz az a 10, pláne, ha ott is figyelembe vesszük ezeket a "kiskapus" átlépéseket, amiket magatoknál ilyen engedékenyen megelőlegeztél. Hogy több-e, vagy kevesebb, hát meg kell számolni. :)

Hidd el, ha nem is minden egyes mozzanatról tudok - ami neked, mint ott élőként természetes-, azért távlatokban ismerem a legtöbb szerver történelmét. :)

Viszont érdekes, hogy amíg te a PPL és a GEW összeolvadását úgy éled meg, mint egy teljesen természetes dolgot, addig a Spartanak a saját olvasztásait - jöjjenek az új tagok akárkitől - már ezt másként kellene felfognia. Pedig ugyanaz a kettő, létszámlimit ide, vagy oda.

Vajon mi lehet a különbség, nem is tudom...

Talán, annyi hogy az összeovadás nem úgy történt, hogy a Spartaba jelenleg található: K.H.K, Weisse, =E.F=, Hell-G, -=HH=-, DEM, DZM, =MHC=, MHC.I, MHC.II, WATH, =T.F=, *NC* stb stb...és ezek nagy része ellenfelük volt. A Sparta eddig úgy háborúzott jóformán, főleg az MHC elmenetele után, hogy ráküldött 5-10 000 táadót egy személyre utána meg ment a meghívó. Érdemes megnézni a Sparta taglistáját kik is alkotják. Kérlek szépen olyan személyek akik egyfolytában azon szervezkedtek, hogy a Sparta eltűnjön, most meg mint a mindenki itt jóbarát képet adják...komolyan kész vicc egyesek játék néven mit csinálnak...Ja és akkor jön Vigyori hogy én is Sparta-s akartam lenni. Igen, csak szegényke azt sem tudja minek akartam én oda menni, mert az, hogy bosszút álljak Moneszkáékon az a történet kisebbik része. Szerintem Mandriva ha jól visszagondol a múltra és hogy mikor piros volt az én térképemen miért is kerestem meg...akkor ő tudja :)

Maala megjegyzésedre meg a válasz. Te nemtom mennyire vagy tisztában v3 történetével mert szerintem te csak max a stat-ból ismerheted, de az nem összeolvadás volt, hanem a PPL és a GEW közös kláncsaládot alapított. Ha egy picit a stat-on lejjebb gördítesz láthatod a másik klánt is még. GEWPPL...

Amúgy meg van egy olyan érzésem hogy te v5 történetével sem vagy nagyon tisztában, csak amit 1-2 ismerősödtől hallottál, meg amit a stat-ból kiolvashattál, de azt elárulom, hogy édes kevés.

Én sem mek át v2re okoskodni, pedig én is egykoron *PHX*-es voltam még ha rövid ideig is...szerintem akkor te se akarj itt okoskodni, mert ahogy nekem ott, itt neked nincs semmilyen alapod.
 

DeletedUser2772

Vendég
sipi!

Ahogy telik az idő ,mindig kerül olyan aki abbahagyja a játékot...ezeket pótolni kell...
Aki megfelelt az elvárásainknak,stratégiailag előnyünkre vált és ha a klán tagjai nem ellenezték a meghívást,akkor felvételt nyert ...

Jelenleg 7-8 tag van aki akkor nyert felvételt,amikor a klánja ellensége volt a Spártának...a többi szövetségestől jött át vagy itt volt, vagy átvett fiókot... :) Ez sztem nem sok...

PPLGEW kláncsaládba 6 klán tartozik jelenleg(237 tag)
Ez olyan mintha 4-5 teljes klánt beolvasztottatok volna... :D nah meg mindegyik klánba voltak felvételek...(összbe 2000 feletti klánváltása van a kláncsaládnak...) szal nehogy azt mond,h nem voltak ott olvasztások,átvételek... :D

Ami sok más klánra is igaz,olyannal semmi értelme "pattogni" ...
 

DeletedUser8473

Vendég
Ez meg egyedül egy kláné a spártáé.

Klán Váltás: 744

Sok sok olyan ember van aki el ment és vissza tudtátok csalni és sok sok olyan ember van aki csak van csak annyit ne legyen piros.

Egy szónak is száz a vége messze nem olyan nagy és hatalmas erős klán mint azt mondjátok.
és igen is sok fiókot ki kellet volna már régen tiltani.

Spárta töredéke az aki valóban harcos.
 

DeletedUser12478

Vendég
Úgy látom egyre bugyutább érveket hoztok fel, hogy roszabb színben tüntessétek fel a klánt, akit gyűlöltök.. mi értelme ennek?
 

DeletedUser8473

Vendég
Ne is haragudj ,de mi érvelünk amit te írsz üres szavak.
A lényege az nekem,hogy még egy pár ember veri itt magát a spártából addig van ott olyan aki inkább cselekszik.
Én soha nem mondtam azt,hogy ott nincsenek jó játékososk.
De azt igen akik itt PL:engem fikáznak azok egyelök a 0 játékkal.
Engem 2011.Juni.18 án kezdtek el támadni nem akár hogyan.
és még vagyok.
Ez idő alatt igazán támadni nem tudtam,egy alkalommal tudtam vissza tornázni magam.
Még is még most is ott vagyok LET ben is:9

Azért mert ők az első klán nem jelenti azt,hogy a v5 ben csak is ők tudnak játszani,csak is ott van jó játékos.
Igen is van még sok sok jó játékos.lehet már levés faluval,de van és nem adja fel.
 

DeletedUser

Vendég
............

Ildiko, tudod mért van-e LET-ed? :)

Mert téged utálnak mindenhol a legjobban ;)
 

DeletedUser8473

Vendég
Even a LEt az támadás amit én mint támadó vertem le.

LEV az a védekezés.:D

De te tudod miért kell neked olyan sürün nevet változtatni vagy mért tiltoták már több fiókod?
Gondolkozz el ezen:D
 

DeletedUser

Vendég
.....................

Azért mert én nem kapálózom ha kizárnak, és nem írok minden 2. német embernek :)
 

DeletedUser8473

Vendég
Most is hazudsz mint mindig tudnék én ide másolni levelett amit te küldtél át nekem:D
De azért vagy ki zárva ilyen olyan nevekkel mert csalsz.
Hagy ne raggozam :multi....illegális skriptek...bot...szabálytalan fiókátvétel....

és még azt se tudod mi a LET:D

A LET nem azért van mert engem utálnak.ha nem azért mert én támadtam.....
És tudod itt v5 ben neked egy szavad nem lehet mert te itt csak fiókot záratál ki .
Még én a sajátom visszem egészen az elejétől egyedül minden helyettes nélkül.
1 szer volt helyettes egy rövid időre nálam.

even a te szavad 0 itt rendes világban is és speeden is:D
 

DeletedUser

Vendég
sipi!

Ahogy telik az idő ,mindig kerül olyan aki abbahagyja a játékot...ezeket pótolni kell...
Aki megfelelt az elvárásainknak,stratégiailag előnyünkre vált és ha a klán tagjai nem ellenezték a meghívást,akkor felvételt nyert ...

Jelenleg 7-8 tag van aki akkor nyert felvételt,amikor a klánja ellensége volt a Spártának...a többi szövetségestől jött át vagy itt volt, vagy átvett fiókot... :) Ez sztem nem sok...

PPLGEW kláncsaládba 6 klán tartozik jelenleg(237 tag)
Ez olyan mintha 4-5 teljes klánt beolvasztottatok volna... :D nah meg mindegyik klánba voltak felvételek...(összbe 2000 feletti klánváltása van a kláncsaládnak...) szal nehogy azt mond,h nem voltak ott olvasztások,átvételek... :D

Ami sok más klánra is igaz,olyannal semmi értelme "pattogni" ...

Brooky azért nyugtass meg hogy te sem hiszed el amit ide leírsz néha...

Megfeleltek az elvárásoknak: azok akik barbiztak és ezen kívül elsőnek szálltak be a Sparta ellenes szövetségbe? :) ti bárkit bevesztek azóta, amióta az =E.F=-el megindult a háború...nektek édes mind1 a teljesítmény vagy hogy mit gondol rólatok. Ott van Tralala...elsőnek picit vonakodott egy Sparta ellenes szöviben részt venni, de elég gyorsan meggyőzhetővé vált annak reményében, hogy megigértem neki, hogy Moneszka nem fog ellenük indulni. És mit ad Isten már nálatok van. Ott van Gyimothy aki barbáron kívül semmit sem foglalt 10 millió pontig...és ti úgy vettétek be, hogy 1 milliós játékosoknak akkor több LE pontszáma volt mint neki ! Mi alapján történt a bevétel? Szerintem az nektek teljesen mind1 volt, csak legyen pontja.

A másikról: v3 már 1210 napja aktív 1X sebességű, míg v5 1068 napja, ami nem is nagy különbség, kivéve ha azt nézzük nálatok 2X gyorsabb a játék sebessége...és még így is kevesebb a klánváltás mint nálatok volt. Ugye a féligazságok bajnokai szokás szerint kihadják, hogy egykoron jóval több klán tartozott a Sparta-hoz...ugye a minden áron való olvasztgatás miatt. LSW, Hell-G, Bloody, -=HH=-, -HH2- és mindezekbe belefért ugye 480 ember.

Brooky egy tény. Megfogjátok nyerni a szervert! Ez tény elismerem, mondjuk az kérdés, hogy az SP-vel hogy intzitek el a dolgot, mert ugye elméletileg a 20 %-ot bőven túl fogják szárnyalni. Kérdés az hogy hűek lesztek-e hírnvetekhez és beolvasztotok onnan majd pár játékost, vagy megharcoltok kb 1,5 év után először a győzelemért. Azért a győzelemért, amiről te, én, Tatus, Vigyorka, Toudou, Cepi és Angel of Death tudjuk, hogy nem csak annak köszönhetitek, (hogy bár elismerem jó klán vagytok), hanem annak a valakinek, aki belenyúlt a support tagjai közül a világ alakulásába, nem egyszer. Hogy tag-e még az illető azt én magam nem tudom, arról Anged of Death bővebb tájékoztatást tudna adni...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2772

Vendég
Döntenünk kellett ddildikó és NC között...ddildikó épp akkor a farkasokkal is MNT-be volt,nah meg azokkal volt jóba akiket akartunk ütni...így az NC-t beolvasztottuk...
Az NC-sek azzal a feltételel jöttek át,h mindenkit felveszünk...így engednünk kellett nekünk is :)

Csak az LSW tartozott a spártához(ugyanaz a fórum,vezetőség stb)...a többivel szövi volt ... külön vezetés...

SP... nem fogjuk beolvasztani... egy utolsó háború még lesz :)

Először? menj már ! :))) elég sok klánt fel tudok sorolni,amelyikek nekünk köszönhetik a bukást...és te hány klánról tudod ugyanezt elmondani ? :D

Support :)) sok tagunkat kitiltották,és volt pár olyan akit vissza engedtek...de nem ismeretség miatt,hanem mert nem volt hibás,vagy letelt a kitiltási idő...
 

DeletedUser

Vendég
az a sok mindössze 2 volt akit véglegessel dobtak ki, a másik oldalon viszont ott van nem egy fiók és az MHC-ról ne is beszéljünk...Excelsior...ha jól tudom szélsőbaloldali falunevei voltak és a komplett szovjet hímnusz volt kinn az adatlapján...és erre kapott 3 napot. Ezért elvileg végleges járt volna, főleg ha a faluneveket nézzük...na ennyit az ismeretségről.

Kiket győztetek amúgy le? mert én a Wath óta csak egy DEM-DZM-et láttam bukni akik közül a legnagyobbat a biztonség kedvéért azért bevettétek :) De jobban megnézve a tagságot még a Wath-ből is van pár ember ugyanis őket is sikerült beolvasztani, csak 6-7 ember inkább kivált és vállalta, hogy vesztenek...

És most már letagadjátok hány tagból állt a Sparta? :D Na ne szórakozz már, 3,5 éve játszom de még ilyet nem hallottam.......ez már nagyon kezd gáz lenni.

Brooky a Sparta kezd a vicc kategóriába sodródni :D

amúgy lehet, hogy én vagy klánjaim nem győztek le sok ellenfelet, de legalább mi becsületesek is maradtunk.
 
Fent