sparta

DeletedUser12127

Vendég
Óóó ezt sajnálom. :(

Ez amiért a kizárás történt akkora .................. /mod. by const./ , hogy nagyon nagyon egyszerűnek kell lennie annak, aki ezt beveszi. Én ezt éppen ezért tartom veszélytelennek. Mert ordít róla, hogy nem igaz, hogy csak vicc az egész.
De nem én vagyok a support. Akkor is elfogadtam a döntésüket amikor velem kapcsolatban hoztak meg ilyet, és most sem teszek másként.

Nahát! A b.aromság az kifogásolható kifejezés?? Ezt eddig nem tudtam. :D
 

DeletedUser

Vendég
Óóó ezt sajnálom. :(

Ez amiért a kizárás történt akkora .................. /mod. by const./ , hogy nagyon nagyon egyszerűnek kell lennie annak, aki ezt beveszi. Én ezt éppen ezért tartom veszélytelennek. Mert ordít róla, hogy nem igaz, hogy csak vicc az egész.
De nem én vagyok a support. Akkor is elfogadtam a döntésüket amikor velem kapcsolatban hoztak meg ilyet, és most sem teszek másként.

Az az igazság hogy egyet is értenék veled, ha másik világról lenne szó és nem v5ről...Tényleg viccesnek tűnik, csak kiváncsi lennék ha skype-on nyíltan beszélnek arról, hogy sikerült fórumokat töröltetniük, játékosokat megmenteni a kizárástól stb stb...Hidd el azután már nem vennéd fel viccnek a dolgot. Én azt sajnálom, hogy nem véglegest kapott...mert vezetőként nyílván ő is tudott a szabálytalanságokról, de nyílván 1,5 év távlatából a support sem fog már tiltani senkit, hanem ők is azon vannak, hogy v5 maradék része már "balhémentesen" lezáruljon...
 

DeletedUser1561

Vendég
Bármelyik világról is van szó, a skype az skype, nem játékon belüli beszéd... Nem lehet figyelembe venni, amit ott mondanak...
 

DeletedUser

Vendég
Hogy Ti mit össze tudtok vitatkozni!:))
A Spärta csak azert nyerhet,mert kivonult az IBG***!:))
Na ezen vitäzatok!:))
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: -=SP=-
Side 2:
Tribes: Sparta

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás:

Oldal 1: 228
Oldal 2: 828
Különbség: 600

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 177
Oldal 2: 20
Különbség: 157

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 2,073,729
Oldal 2: 8,275,404
Különbség: 6,201,675

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,800,998
Oldal 2: 207,596
Különbség: 1,593,402

chart


This is Sparta??? :D
 

DeletedUser15812

Vendég
Side 1:
Tribes: Sparta
Side 2:
Tribes: -=SP=-

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1: 175,850
Oldal 2: 35,895
Különbség: 139,955

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 4,701
Oldal 2: 3,620
Különbség: 1,081

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 1,717,422,595
Oldal 2: 348,382,004
Különbség: 1,369,040,591

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 48,226,798
Oldal 2: 36,493,745
Különbség: 11,733,053

chart
 

DeletedUser15803

Vendég
Sziasztok!

Szeretnék gratulálni a Sparta[This Is Sparta] klánnak! Szép teljesítmény volt s azt hiszem eddig egyedülálló is! Jó bulizást, majd pihenést kívánok mindnyájatoknak!
Remélem találkozunk majd egy új világban(Világok harca)! :D
 

DeletedUser

Vendég
Én is szeretnék gratulálni a Sparta klánnak. mod by cons

A vége meg kifejezetten szépre sikerült. Egy kb 1/4 akkora klánt sem tudtatok legyőzni sehogy, inkább olvadtatok egyet... és tényleg erre vagytok ti annyira büszkék? :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15812

Vendég
Én is szeretnék gratulálni a Sparta klánnak. mod by cons

A vége meg kifejezetten szépre sikerült. Egy kb 1/4 akkora klánt sem tudtatok legyőzni sehogy, inkább olvadtatok egyet... és tényleg erre vagytok ti annyira büszkék? :D


Kedves sipi!!

Köszönjük az irigykedésed Talán 1x mi is fogunk rád bár azt ne várd XDDD
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11252

Vendég
Én is szeretnék gratulálni a Sparta klánnak. Ennél szebb teljesítményt már el sem tudhatunk képzelni :)

A vége meg kifejezetten szépre sikerült. Egy kb 1/4 akkora klánt sem tudtatok legyőzni sehogy, inkább olvadtatok egyet... és tényleg erre vagytok ti annyira büszkék? :D

Szia!

Tudod öregem, az ilyen emberek, mint Te, mételyeznek meg mindent a világban! Remélem Te is büszke vagy magadra!

Elnézést kérek a Supportól sipi22 vádjaiért, mert nem tudja mit beszél. Nézzétek el neki! :)

Gratulálok minden klántársamnak itt is. Ti vagytok a legjobbak! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Az =MHC= Klán nevében gratulálok a Spartanak!

Hosszú és rögös utat tettetek meg....volt ott minden:), de a gyözelmet teljes mértékben megérdemlitek!
 

DeletedUser8008

Vendég
A CoTR klán nevében én is gratulálok a gyözteseknek !!!!
 

DeletedUser11143

Vendég
Gratulálok a Spártának.

A vége kicsit vontatottra sikerüld, nem értem miért vártatok eddig az SP beolvasztásával.
 

DeletedUser16229

Vendég
Köszönöm hogy köztetek játszottam és gratulálok minden egyes ellenfelünknek is akik kibirták a harcokat ellenünk:)
 

DeletedUser16229

Vendég
Mondjuk úgy hogy Zola első ilyen jellegű probálkozása kudarcba fulladt akkor nem bírta lenyomni a klán torkán de most mindenki eljutott a holt pontra és ez így volt jó
 

DeletedUser11252

Vendég
Az =MHC= Klán nevében gratulálok a Spartanak!

Hosszú és rögös utat tettetek meg....volt ott minden:), de a gyözelmet teljes mértékben megérdemlitek!

Megtisztelő az egyik legjobb klán és vezére gratulációja! Köszönöm a Spárta nevében.
 

DeletedUser

Vendég
Gratulálok SPARTA!
Sokat hallottam rólatok és Vigyorkáról. :)
 
Fent