sparta

DeletedUser2772

Vendég
A Spárta tagok kitiltásait te soha nem láthattad...de én igen,az elejétől fogva...mégis azt állítod többet tudsz mindenről :)))

Hadd ne soroljam fel...,egyébként meg pont te kérsz számon?? ha jól emlékszem egyetlen klánt sem győztetek le...(a térkép északnyugati részén(negyede a térképnek) minden klán a farkas kláncsaládhoz tartozott...)
Mindig kevesebben voltunk mint ti... szal ezzel sem kéne pattognod...

Becsület? Ebbe a játékba szerintem olyan nincs...
Mindenhol történtek átverések,hátbaszúrások...stb stb...

Felesleges itt vitatkoznom...
Nem vagyunk tökéletesek,de a legjobbak közé tartozunk,amit a Spártára irigykedők,mocskolók nem mondhatnak el magukról...
Más szemébe a szálkát észreveszik,de az övékbe a gerendát nem...
 

DeletedUser

Vendég
Az már rég rossz ha a becsületes játék neked ennyit számít...

Egyébként ha a Sparta

1, becsületesen (support nélkül) legyőz mindenkit, akkor elismerem a győzelmet.
2, Nem olvasztgattok ész nélkül, akkor is elismertem volna a győzelmeteket.
3, Nem lennétek ennyire nagyképüek!!! Mert a két előbbi miatt legalább egy picit visszavehetnétek az arcból...

amúgy érdekes, hogy v4-en a Wazze, v7en az Elme, v2-ön a WEST vagy pont nálunk v3on sosem merült fel, hogy bárkit is segítene a háttérből akárki is... azért ezen a helyedben elgondolkoznék!

És az a vicc, hogy szerintem a Sparta e két általam említett hiba nélkül is megnyerte volna a szervert !!
 

DeletedUser7868

Vendég
Mi lenne ha nem ugatnál bele folyton a spártai dolgokba ? Vegyétek már észre hogy mi nem szoktunk magunktól ide irkálni csak ha te meg ildikó elkezditek a szófosást. De igazán arra se vagytok méltóak hogy válaszoljunk nektek. Nektek van egy meggyőződésetek amihez tartjátok magatokat, már számtalanszor leirtátok a hülyeségeiteket, OK köszönjük tudomásul vettük hogy mit gondoltok, DE! :
L E S Z A R J U K
 

DeletedUser

Vendég
:):):)

az egyes-hármas pontról sok mondandóm nincsen...másfél éve töröltem a V5ről, közel hétmillával. Akár igazuk van ebben a két pontban, akár nem (részemről nem izgat mivel nem vagyok érdekelt a szerveren folyó dolgokban) - de akár igaz, akár nem, a Top 1-es klánok, legyenek bármelyik szerver vezetői is, mindig is kapni fogják a hideget-meleget özönvíz formájában.

Akár van rá megalapozott indokuk, akár nem.
Ehez minden Top1 klánnak hozzá kell szokni - jó magyar szokás;)

A második pont az amihez kénytelen vagyok hozzászólni: beolvasztások.

Már elnézést, de senki nem lehet olyan rövidlátóan naív, h azt képzelje hogy majd ő a kezdeti felállásban résztvevő 60 vagy 90 emberrel elverekszi magát a végéig.

Egy hároméves játékban már az is hatalmas csodának számít ha az egyharmada együtt maradna a végéig.
Én magam is jobban preferálom ha a megszokott csapathoz nem nyulunk, és inkább évek alatt kialakult kötelékek irányitanak egy kontingenst mint h a - pillanatnyilag nem tul aktiv - kispontszámu tagokat kirakva ismeretlen, pillanatnyilag aktivan és eredményesen játszó emberekkel töltsük azt meg...egyrészt azt se tudod kicsoda (érhetnek kellemetlen meglepetések később) másrészt sose tudod mikor fuj ki egy ilyen uj, ismeretlen játékos kezdeti lendülete, és hagy a legrosszabbkor cserben...

Szóval én se szeretem...de attól még az abbahagyókat pótolni lehet, és kell is. Azért mert lelép a 70ből 30, miért a maradék 40 legyen büntetve akik végig szeretnének vinni a szervert, amihez meglenne ugyan bőven a játéktudásuk, csak ehhez már nincsenek elegen...? (a számok csak hasraütéses példaértéküek, fölösleges belekötni esetleg ha vki ezt tervezi:)

Naná h uj barátokat szereznek. Kell is. Mert anélkül már egy év után elkezd sorvadni bármelyik klán.
Az, h ez ráadásul még diplomáciailag is az ő malmukra hajtja a vizet...?


Hát kérem szépen...ha ezt tisztességgel vitték végbe, szabályrendszert nem felrúgva és nem belehazudva a fél szerver pofájába...akkor tulajdonképpen még egy elismerő biccentést is megér a dolog


uff!:)


ui: arról nem beszélve, ha a klánok között nem történne összevonás-átvétel-tömbösités, akkor lehet h képes lenne még megnyerni a szervert egy adott igazán jó klán, effelől kétségem sincs...de hogy ítéletnapig itt játszana, az már biztos:):):)
5-6 évig tutira;)

ez egyszerü matek. Azokra a milliókra, amik átjöttek ingyen már nem kell nemest áldozni. Kissé leröviditi a játéktartamot, hm?

ezért azért ne kövezzünk már meg egyetlen klánt sem, ha lehet...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
Sipi jót mosolyogtam a platyolat tisztak klánotokon:)
Nah akk meséljünk egykét történetet. Mert aztmondtad csak 1-2 kitiltásunk volt.
Egymaga Kiskatona kitiltatott 3 fiokunkat is, egy smile-s képért ahova odairta "két patkány:)". Felrakott pokolfajzatról és fiáról egy képet. Végleges ban....
Akkor a farkas háború kirobbanásakor 70millió értékbe töröltek 8 játékosunkat első héten, fura mód ezt elfelejtettek, kidék területe. Akik miatt lett háború, farkasok voltak de átálltak hozzánk, és ez miatt ráment a szövi. Mivel a Farkasok 10 kláncsaládja arról szólt olvasszunk be mindenkit és hizzon tovább Wickerman.....Csakhát sokan beleuntak hogy nem harcolhatnak, max 100-200 órával arrébb, ezért szervezkedett az Af előszőr a hátatok mögött.
Akkor volt egy olyan játékosunk:
http://hu.twstats.com/hu5/index.php?page=player&id=188416
Róla annyit kell tudni írt egy körlevelet tesója zongora versenyyen vesz részt szavazzunk rá. Ezért a support 1 napos bant adott neki. Csak az a baj, hogy 10 napig huzták azt hogy mi legyen a büntetése, 10 nap után írtak rá 1 nap kitiltás a büntetésed. Azért kicsit vicces nem? 10 nap után 1 napot kap? jólvan örültünk hogy visszaengedték...Lépne be, mitlát? Válasz égtájt. Support hibázott "véletlenül" törlést nyomtak a fiokra, és kezdhetet mindent előlről. Persze ha ez a ti oldalatokon történik ismét jön a spartas supis dolgok, de ezek felett elsiklotok mindig...
Ezenkivül tibcsi fiokba ami Top20as volt, kidet beleraktuk. 1 hétig nem tudott lenni, ezért úgygondolta bmw12 majd viszi a fiokot. Megadta a jelszót hogy vigye. Support észrevette végleges ban....
Persze nem aztmondom ezek nem jogosak, hanem csak azért írom hogy emlékeztesselek nálunk is igen sok kitiltás volt....

Nah de a kedvenc történetem a platyolat tiszta klánotokról:)
Sir gusztavson. Vezetőségi tag volt. Azt az alkut kötöttétek vele, átveszitek és bevéditek ha kimásolja a rejtett forumunkról a dolgokat.
Aztán ezek mentek tovább az akkori kbe-nek...Meg mindenkinek. ÚGyhogy úgyanolyan sőt mocskosabban játszotok mint mi, csak ezekről vagy nem tudsz mert kispont voltál V5ön, vagy egyszerűen csak okoskodsz és nem birod elviselni hogy buktál sparta ellen....

Nem gyöztünk le senkit? :D
Cirka 20-30 nevet betudnák ide rakni aki 10 milla felett volt és szétkaptuk....
Nehogy nekem még aztis megmagyarázd hogy pl Moneszkát nem gyöztük le, mert inkább törölt xD
Amúgymeg ha bevettük volna Moneszkát azis gyözelem. Sparta taglétszámát erősítette volna és a falvai köztünk vannak. Ezenkivül nyertünk volna egy aktiv csapatjátékost. De nem tettük mert a stilusa nem fér bele a Spartai mezőnybe. Széthuzást okozott volna, ezért inkább bedaráltuk.
Csak a szüklátókörűek mint te mondod azt hogy verjünk el mindenkit és akk megemeled a kalapod. Mi nem azért játszunk hogy te megemeld a kalapod előttünk.
 

DeletedUser11143

Vendég
Szó nem volt erről soha, hogy a spártába belépek. soha nem győztetek le, vigyori inkább menj aludni mert az estimese már lement :D
 

DeletedUser

Vendég
Mi lenne ha nem ugatnál bele folyton a spártai dolgokba ? Vegyétek már észre hogy mi nem szoktunk magunktól ide irkálni csak ha te meg ildikó elkezditek a szófosást. De igazán arra se vagytok méltóak hogy válaszoljunk nektek. Nektek van egy meggyőződésetek amihez tartjátok magatokat, már számtalanszor leirtátok a hülyeségeiteket, OK köszönjük tudomásul vettük hogy mit gondoltok, DE! :
L E S Z A R J U K

na megdőlni látszik a teóriád...én és Ildikó egy szót sem szóltunk, én bár vissza szerettem volna erre írni de úgy voltam nem írok ide semmit amíg ti nem kezditek el újból...látod Vigyori barátod kezdte el megint :)

Vigyori: Te annyira "túlképzett" ember vagy, hogy arra nincs szó...csak ennyit tudok a hülyeségedire írni : Sparta már a vicc kategóriában van :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Nah jólvan akkor elevenítsünk rólad is fel valamit, te "példakép" :)
V10. Otman1. Emlékszel? Az akkori vezéredet kitiltattad. Miért is? Beszéltem Otmanékkal. Az volt a szitu inaktiv voltál, nem küldtél védőket se támadókat, nem voltál csapatjátékos. Valami suli ügy miatt megkérted helyettesítsen valaki. Otman bevállalta, legalább kiürít és befoglalnak téged, mivel inaktiv voltál és semmit nem tettél a klánért. Fura mód a foglalásod elkezdése közbe aktivizálódtál. Hirtelen nem lett suli meg hasonlóak. Te felnyomtad illegális ürítés miatt a volt vezéredet és kitiltották véglegesen. Szép munka! Te tiszta játék hive, lol xD
Aztán hirtelen aktiv lettél, mert a düh vezérelt. De előtte 1db katonát nem küldtél a társaknak és alig léptél be sárgultál állandóan. Ne akard letagadni van róla bizonyítékom, mert beszéltem maxitaxi, naruto és otmannal is az eset után, alatt közbe.....
 

DeletedUser

Vendég
Muti azt a bizonyítékot :)

Nemtom kinek küldhettem volna katonákat, amikor a legközelebbi klántársam 1 kontinenssel mellettem volt, Csak majd 1,5 hónapra jelent meg egy tag kb 12 faluval, majd az enyéimből akart meggazdagodni. És amúgy hogy küldhettem volna védőket te nagyon okos, mikor a klán pont engem védett be mivel körülöttem csak KGJO-s volt és pont ellenük akart hadakozni Otman :D kérdezd meg Gangstah-t :)

Inaktivitás: Megint a féligazság bajnokát köszönhetjük benned. Az igaz, hogy suli miatt kértem Otman-t hogy 1,5 hónapig helyettesítsen, de előtte nem voltam se sárga, se pedig piros végig zöld voltam mivel bentről a suliból amíg lehetett belépkedtem :) Ja amúgy v3on is vizsgaidőszakban helyettesítve vagyok :)

Amikor meg helyettesítésben voltam heti 2X néztem a stat-ot, mennyit fejlődök és akkor vettem észre hogy engedélyem nélkül foglalnak. A hülye haverod meg azt mondta a support-nak hogy engedéllyel, csak az volt a baj, hogy én erre soha nem adtam neki engedélyt és kizárták.

Maxitaxi nem vallhatott ellenem mivel ő is meglepődött amikor foglaltak
Otman: már mindenki előtt leírta magát
Naruto: most másik néven nyomul és megígérte, hogy lejön és eltűntet. Hát valahogy ez sosem jött neki össze, sőt még amikor megpróbált lejönni én vittem a faluit :D

Vigyori: Ebben a történetben nem fogsz semmi olyat találni amiért engem bárki is hibásnak tekintene :) szóval nekem teljesen tiszta a lelkiismeretem, arról nem tehetek , hogy v10-es kijjebb rugdalásodat még nem emésztetted meg.

Ismételni tudom csak magam, én mindvégig becsületesen játszottam, és mindössze 2 embert tiltattam ki 3,5 év alatt, amiből az egyik Otman volt, de aki ezt végigolvassa meg is érti miért.

Amúgy szólok neked, hogy a support-nak elküldtem anno az Otman-el való beszélgetést miszerint átvesz és viszi 1,5 hónapig, ahol nem volt soha leírva amit te ide leírtál. És nagy valószínűséggel ezért is tiltották ki amúgy...tehát nemtom te milyen bizonyítékot tucc mutatni.

Még egy dolog: az én játékomba te sosem fogsz találni becstelenséget vagy bármit ami rámnézve negatív lenne. Egyet tudnál csak, de arról te nem tucc és semmi köze klánháborúhoz, amúgy pont ezért akartam a Sparta-ba anno menni. Nem azért hogy bosszút álljak, hanem mert a fórumotokon akartam keresni egy információt, ami nekem 5 héttel ezelőttig mindennél többet ért volna. (Magántermészetű)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
Szóval akkor én aki észrevesz valami szabályellenest és feljelentem az ellenfelet, kitiltják az becstelenség.
Viszont te aki a saját klánvezéredet kitiltatod véglegesre, az nem becstelenség. Értem :)
 

DeletedUser8473

Vendég
Vigyori azt vesszük észre,hogy te csak itt v5 ben figyelő vagy és jelengető:D
Hiszen mint harcos igen messze állsz a Toptól.
55 vigyori86 [Sparta] 86,61 Mio.LET hát ez igen kevés ahozképest amekora a szád.
Régen is így volt ezután is így lesz.
:D
 

DeletedUser

Vendég
Szóval akkor én aki észrevesz valami szabályellenest és feljelentem az ellenfelet, kitiltják az becstelenség.
Viszont te aki a saját klánvezéredet kitiltatod véglegesre, az nem becstelenség. Értem :)

Te most vagy ennyire értetlen vagy vagy ennyire h*lye?

Én nem ipari mennyiségben dobtam fel az embereket, csak ha játékomban próbáltak illegális eszközökkel hátráltatni, akkor fordultam a kitiltás eszközéhez, és nem azért mert nem tudom legyőzni az ellenfeleimet, ahogy ezt te szoktad :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
Játékot illegális eszközzel hátráltatták?
Te bevallottad sőt mindenki tudta te nem küldesz védőt x kontival arrébb, mégha kéktengerbe is vagy és abbavoltál...
Nem támadtál, nem segítettél védekezésbe. Nemcsináltál semmit. Inaktiv voltál. Minden klánvezér utálja az ilyen játékosokat. Ő kimerte üríteni a falvaid és befoglaltatta a klánjával, hogy olyannál legyen aki hasznos, védőt küld esetleg támad. Tudom ez egy másik szempont, de te csak aztlátod, a te játékodat illegális eszközzel hátráltatta. Felnyomtad és kitiltottad a klánvezéredet! Erre büszke lehetsz! ÉN ellenfeleket tiltattam ki, te a saját klánvezéredet! ÚGyanolyan sáros vagy mint én, csak te nem vallod be még magadnak se...Szánalmas...
 

DeletedUser

Vendég
Vigyori szerintem menj orvoshoz ezzel :)

Mint mondtam nem voltam kéktengerben, hanem csupa-csupa KGJO-s piros vett körül, Foglalni meg szép lassan foglalgattam a mellettem lévő KGJO-sokat (Tigris1975) sőt vele foglalgatás közben meg össze is barátkoztam :)

amúgy nem látom a bizonyítékot mindenre amit te itt mondasz :) tudod miért? mert nincs! :) A te agyadban meg Otman agyában talán van egy ilyen kerált dolog, de semmi alapja nincs az állításaidnak. És ha lenne Otman haverodat nem zárták volna ki. Amúgy Naruto haverod Support-al való fenyegetéért is simán felnyomhattam volna, de nem tettem...Aki ellenem tesz az onnantól fogva az ellenfelem.
Vigyorka, hiába próbálod az én nevem bepiszkítani, ez nem fog összejönni mivel mind az életben, mind itt a játékban becsületes életet élek. Arról viszont már nem tehetek ha te nem teszel hasonlóan...

Amúgy megdöbbentő, hogy te v10-en jelen is voltál és szándékosan félre pródálod magyarázni a történteket. Nem is tudom melyikünk ezután a szánalmasabb...menj inkább álmodj valami újat inkább, mert ez már egyre izzadságszagúbb kezd lenni. Amúgy mindenkinek még valamit erre az egész történetre: Vigyorka te mondtad hogy zárassam ki Otman-t :D
http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?t=2486

Mindenki csak az első kommentárt olvassa. (az én írásom a történet volt, de töröltem mivel support ügy lett ugye belőle, amit nyilvánosságra hozásért még akkor tiltottak, bár szerintem most is...és lám lám ki ad tippet!)
 

DeletedUser4544

Vendég
Hallod sipi nem kell a mellék rizsa. Klánvezéredet tiltattad ki. Ha olyan sok jót tettél volna a klánodért akkor nem ürítette volna ki a falvaid a volt klánod előtt ezt teis tudod.
De magyarázd meg eztis :D
Egy a lényeg, te a saját klánvezéredet tiltattad ki én legalább csak ellenfeleket....
 

DeletedUser

Vendég
nem értem egyáltalán miért kell bárkinek is bármiért kitiltania játékosokat...itt a bibi.
én pl nagyon jól megvagyok már 3 éve ilyen tevékenység nélkül - igaz engem sem ért soha ilyen dolog, még csak egy support-figyelmeztetés szintjén sem amennyire jól emlékszem

Megközelitjük a Spártás-topic fő témavonalát még esetleg a közeljövőben, vagy továbbra is háziversenyt gyártunk mások rekordmennyiségű feljelentgetéseinek felidézéséből?

csak mert akkor dobbantok - ezért hagytam ott a V5öt is többek között, egy topicot nyilván még könnyebb lesz - holott érdekelne a Spárta sorsa.

De ugy tünik, van máshol ettől érdekesebb, hasznosabb olvasnivaló is

na pá
 

DeletedUser

Vendég
Hallod sipi nem kell a mellék rizsa. Klánvezéredet tiltattad ki. Ha olyan sok jót tettél volna a klánodért akkor nem ürítette volna ki a falvaid a volt klánod előtt ezt teis tudod.
De magyarázd meg eztis :D
Egy a lényeg, te a saját klánvezéredet tiltattad ki én legalább csak ellenfeleket....

mondjuk azért ürítette mert a haverjának kellettek faluk, de ezt te is tudod, hiszen láttad a bejegyzésem és arra válaszoltad amit írtál...

Vigyori ez már tényleg kezd gáz lenni a részedről :) Szerintem akik látja ezt a vitát már mind látják, hogy hazudozol és valótlan dolgokat próbálsz kreálni...én érveket hozok az igazam mellett, te meg még bizonyítani sem tudod, pedig állítólag van neked valami bizonyítékod, amit még eddig senki sem látott. Mindenki láthatja, hogy én állok elébe és szívesen reflektálok rá bármi is az. De mondjuk a te érdekedben remélem nem facebook, msn vagy skype beszélgetés, mert az igen csak blamálna téged...Egyre szánalmasabb amit csinálsz :) Remélem most ezt mindenki látja, és azt is mennyire erölkötsz. És mielőtt bárki csodálkozna, ő a Sparta egyik vezetője...remélem a többi vezető elhatárolódik az ilyen emberektől mint te és nem adja nevét igaztalan vádakhoz, de ahogy elnézem némaságukkal éppen ezt teszik :)

Te magad mondod hogy tiltassam ki most meg te véded meg. Most vagy két személyiség él benned, de akkor ezt úgy hívják skrizofrénia, vagy csak direkt bele próbálsz magyarázni az eseményekbe, ami meg becstelenség. De hát mondjuk tőled mit várjon az ember...
 

DeletedUser4544

Vendég
Te érvelsz? Otman haverjának odaadta a falvaim. Ez aztán nagy érv. Utánna néztem már kiváncsiságból ki volt az a nagyhaverja ial352 pl jómagam nem is emlékszem volt ilyen játékos, de biztos nagyhaverok voltak otmannal. Lol.
ÉN tényeket írok sipi. Én ellenfeleket jelentek fel, ellenben te a saját klánvezéredet kitiltattad. Megsúgom neked mégegyszer mert a kicsi elméd nem fogta fel. Hiába kaparozol itt, inaktiv voltál, nemcsináltál semmit(alátámasztottad még teis nem küldtél védőt), ezért kiürítette a falvaid hogy aktiv játékos rendelkezzen a falvaiddal.
Amúgy itt ha kicsit visszaolvasnánk, nemegyszer rádszólt pl Moneszka hogy ne itt okoskodjál hanem lépj be a fiokodba és ott csinálj legalább valamit....
Az a baj veled, hatalmas játékosnak tartod magad, 2 hétig van kedv, foglalsz játszol, aztán 3 hónapig bese lépsz, max azért hogy ne sárgulj hol összejön hol nem. Egy jótanács neked, menj speedre, odavaló vagy. Egy weekendfighter. Nem szégyen az, nem szeretsz hosszabb távon játszani mert beleunsz.
De ne okoskodj már itt nekem. Kitiltattad a klánvezéred, sáros vagy akár tetszik akár nem.....
 

DeletedUser

Vendég
Ial akkora nagy harcos volt hogy 2 nap alatt visszavettem amit elvett :) úgy hogy nem is volt támadóm csak kardosom és nehézlovasom :)

Vigyorka kezdesz emlékeztetni itt a helyi 4 buszon szombaton utazgató öreg nénikra kik fröcsögnek csak, de nincs semmi értelme mondanivalójuknak :)

Lehet nem vagyok a legnagyobb harcos, és mivel szinte sosincs annyi időm sem pénzem a játékra mind másoknak, én már 1,5 éve elmondtam valamelyik fórumon, hogy azok akik tanulók és komolyan veszik, a családosok,vagy azok akik 8-12 órát dolgoznak, azoknak az idejük lejárt itt kh-n. Mert átveszik a helyüket azok akik éjjel-nappal itt ülnek, vagy azok akik diákok és szarnak mindenre. Ismerek olyan játékost is, akinek a család és a játék között kellett választania, és bár ezt te furcsálni fogod a családot válaszotta :) De én is előbb választom a való életet, nagyokat kirádulgatok, eljárok sportolni, tanulok, minthogy itt dekkoljak egész nap.

Okoskodásod meg hogy prémiumfiókkal minden megoldható ez sem igaz hiszen, aki fronton van és folyton támadják azok szart sem érnek a pf-el. Ha meg az MHC féle mintát választják akkor meg kitiltatod vagy választhatod az Otman féle játékosokat, akik kijátszák a fiókodat, mert valami haverjának kell a falu.

Egyébként egyre demagógabb kezdenek lenni írásaid. 3X írod le ugyanazt sem lesz igaz vagy lehet fennakadt a magnó? Ja miután a HAUUU ezt tette a KGJO-ba máris kaptam helyet. Abba a KGJO-ba ahol tele volt HELL-G, Sparta, LSW, volt KGJO-s tagokkal... és másfél hónap alatt alvezér lettem :) Az más dolog, hogy mint vezető ott a körülmények közepette (Toudou is osztotta a véleményem!) megbuktam, ezt bevallom. De v10.el kapcsolatban másban én nem érzem hogy sáros lennék, ezt szerintem csak te, Otman és Naruto hiszitek.

Én csak kétszer zárattam ki embereket, aki ismeri a történetet vagy itt olvasta, nyílván egyetért ezzel és nem ítél el, csak az olyan szűk látókörű begyöpösödött ember(ek) mint te ítéli csak el. Én nem azt csináltam, hogy akit nem tudok legyőzni mert béna vagyok és a klánom is az ezért kitiltatom mint ahogy te tetted. Vigyorka vannak játékosok akiket a te demagóg szöveged meghat, de hidd el nekem a többség már látja milyen ember és milyen béna játékos vagy. Lásd v8 és v10-es fiaskóid, illetve, hogy itt is csak bohócnak tartnak, ahogy (ha jól rémlik) Brooky mondta nekem anno skype-on, kell egy ilyen ember is egy klánban :)

Amúgy mit ad Isten megemlítettem, hogy Angel Of Death a supporter összekötő és máris törölt v5ről egy több mint 20 millás fiókot...kitalálom ez is csak a véletlen műve? :)
 
Fent