sparta

DeletedUser10115

Vendég
na legyen egy ilyen forum is a v5 legnagyobb klanjarol!:)
 

DeletedUser7372

Vendég
Hu de jo kis topick :D ez most mire kellett? (amugy mar vartam hogy mikor lesz V5-on is spartaval topick), asszem nemsokara SWE-vel is lesz a V6-os reszen szerintem ez tok hulyesseg!
 

DeletedUser7372

Vendég
Hat csak megjegyeztem hogy tokre ertelmetlen ilyen topikokat letrehozni :), az ilyen topicknyitogatosak inkabb menjenek es vegyek fel veluk a harcot :D, "Annyit ersz amennyit a harcmezon mutatsz" , es nem annyit amennyit a foforumon zagyvalsz :D:D
 

DeletedUser10115

Vendég
hat nem kell ellenuk mennyek en a vilag kezdete ota naluk voltam:))letrehoztam hogy legyen egy ilyen is mert nem volt es egy ket jo dolgot el lehet beszelni itt!:)
 

DeletedUser

Vendég
hat nem kell ellenuk mennyek en a vilag kezdete ota naluk voltam:))letrehoztam hogy legyen egy ilyen is mert nem volt es egy ket jo dolgot el lehet beszelni itt!:)

Engem nem zavar, elfér ezen a fórumon a topic, de ahhoz, hogy egy két jó dolgot el lehessen beszélni itt, kellene partner is. Az meg a jelek szerint nincs.

Tapasztalatom szerint az ilyen klános topicok rendszerint unalomba fulladnak. Kevés klán és kevés háború osztja meg annyira a közvéleményt, hogy aktívan működni tudjon a téma. Pl v1 Skulls, v7 Mesehősök
 

DeletedUser10115

Vendég
hat igen de elfer es nem hiszem h zavarjon valakit!~!sajnalva latom hogy a sparta kezd rossz politikat vinni!
 

DeletedUser10115

Vendég
na mit szoltok az ujraszervezeshez?szerintem kurva kemenyek igy!nagyon nagy klan lett!
 

DeletedUser7480

Vendég
Igen. És ezt a Spárta nem nézi jó szemmel. Olyannyira nem hogy továbbra is támadja az "ex" Nex-es játékosokat.
 

DeletedUser

Vendég
Hopp, ezt szépen megkeveri a ...-t...:D
Az MHC és a Spárta ellenségek?
 

DeletedUser7313

Vendég
Igen. És ezt a Spárta nem nézi jó szemmel. Olyannyira nem hogy továbbra is támadja az "ex" Nex-es játékosokat.

mi klánunkat is be akarta olvasztani az MHC alias Nelixia, de nem voltunk olyan hülyék hogy árulókká legyünk és még Nelixia kicsit hazudozott az MHC-éről .
 

DeletedUser7480

Vendég
Nem harcolnak egymás ellen, csak a Spárta üti a volt Nex-es játékosokat. És már ráadásként azthiszem hogy toboroz is az MHC-ből.
 

DeletedUser10115

Vendég
nem toboroz senkit a sparta.supan csaszi85 mumika mkaroly dicsa ezek spartasok votak es visszamentek enyi.a kbe es a kba olvadtbe a spartaba es az lsw-be es az lsw-bol a jok mentek a spartaba ennyi....azert vezet 50 milaval a sparta az elso 40-en jatekosaval....!
 

DeletedUser7480

Vendég
És azért csinálta a Spárta az egészet, hogy vezessen. :)
 

DeletedUser

Vendég
Huh, hogy lemaradtam...:D


Dicsa kilépett a Spártából, aztán vissza?
Beolvadt a KBE? ÁÁÁ, meséljetek mééég! :D
 

DeletedUser7480

Vendég
Dicsa másodjára lépett ki a Spártából.
Most mikor kilépett, a Spárta vezetés rá akarta uszítani a Spártát, mondván hogy áruló, meg stb..., de nem jött nekik össze.
Igen, beolvadt a KBE.
Március 15-én szövetségi szerződést írtak alá a Spárta, LSW, a KBE, KBA, és a Hell klánok.
Szóljatok rám, ha hülyeséget írok.
De még úgy írták a szövetségi szerződésben, hogy ezzel Március 15-nek tisztelegnek.

Az MHC közben pedig a Spárta ellenes terveit szövögeti, és egy közös klánt tervez a farkasokkal.
 

DeletedUser10115

Vendég
es azt te honnan szedted??hogy az mhc a farkassokal egyutt akar haboruzni???+a dpb is benne van a klanszovetsegbe!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent