sparta

DeletedUser4544

Vendég
Kedves Sipi! Csakhogy V5höz is szóljunk!
Pukkocska I.mark és REspi hárman alkották a dream teamet. Szokásának hiven pukkocska besokalt 1 levelen, amibe persze igaza volt, csak abba nem hogy ezt kilépéssel kell honorálni. Annyi a történet beleuntunk ebbe a kilépésekbe így megmondtuk nekik többször nem lesz visszavétel, betelt a pohár.
Kaptak egy mnt-t Spartatól mert úgy fer, tettek értünk annyit. Mivel ők végeztek a "feladatukkal" pukkocska és i.mark törölt, mivel vissza már nem vettük volna őket, dolguk meg nagyon már nem maradt, nem volt kedvük barbizni tovább, mert dél barbárosodott igen szépen.
Respi nemrég vett át egy fiokot és ő korrekt mód szólt hogy intézzük a hivatalos átadást. Így került vissza a régi Mester86 a fiokba, Bevier86 néven.
Ennyi a történet, semmi több....Azért se vehettük vissza pukkocskáékat mert 15en kiléptek volna, így mérlegelnünk kellett....

Hozzád meg továbbra is annyi a hozzáfüzésem, inaktiv voltál, klánvezéred jogosan aktivizálni akarta a falvakat, nemcsak veled tette volna mással is...
Gondolj bele a helyébe, te örülnél-e annak ha egy olyan játékosnál van sok falu, aki védőt nemküld, támadni se támad, aztán ír otmannak 1,5 hóig nem tudok lenni suli miatt. Fura mód amúgy arra nem reagáltál utánna hirtelen aktiv lettél. Hogy sikerült? Nem jártál suliba?
Egyszónak is száz a vége, saját klánvezéred tiltattad ki! Ezt nem kell továbbmagyaráznod!
 

DeletedUser4544

Vendég
Sok 13-14 éves profinak hiszi magát, mert eltud küldeni egy nemesvonatot meg megnyert vagy 2 speedet, de normál kh-n max fiokátvétellel látott 100 falut, ja és mindig arra fogják mert nincs idejük 24 órát ittüllni, ezért jók ők csak speeden. A profi ott kezdődik hogy stratégiailag felépít egy olyan tervet a fiokjának, hogy nem kell 24 órát ittüllnöd....A profi itt kezdődik.

Csak neked Sipi;)
 

DeletedUser

Vendég
kedves vigyorka

látszik hogy olyan intézmény közelében nem jártál, amit úgy hívnak egyetem. Látszik, hogy nem ismered a történetet és csak vakdalkozol itt a marhaságaiddal, ugyanis ha ismernéd akkot tudnád, hogy vizsgaidőszakom volt. Ami azt jelenti hogy itthon vagy könyvtárban tanulni kell és egy adott időpontban be kell menni vizsgázni.

Te neked sok közöd meg nincs a startégiához, maximum a szarkeveréshez amit v8-on és v10-en már honoráltak neked azzal, hogy kijjebb rugdaltak :D
Ekkora nagy startéga vagy...szóval te ne oktass inkább arról, hogy ki a jó játékos :) Szerintem az mindent elárul rólad, hogy akiket te nem tucc legyőzni, azokat valamilyen okon kitiltatod...

Egyébként csak szólok, hogy 2 szakot csinálok egyszerre az egyetemen és így tudok vinni 6 milliós fiókot, prémium fiók nélkül, úgy, hogy falut nem vesztek, és folyamatos a fejlődésem, és mindig az is volt úgy, ahogy v10-en is. Egyedüliként az évi 2 vizsgaidőszakomba szoktam segítséget kérni, ahogy most is Igor71 vitte 1 hónapig a fiókom és érdekes mód egyben maradt a fiókom, nem úgy mint Otman barátod akarta, hogy elajándékoz addig minden falut a haverjának :)

Továbbra is csak hazudozol, mert ez neked a lételemed. Az más dolog, hogy téged már mindenki bohócnak tart, de ez legyen a te bajod :D

Te már kezdesz sok embernél röhej kategóriába tatozni :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Talán mert V3on csináltál is valamit a klán érdekében. V10en mit is tettél a Hauuuért? Te magad mondtad nem küldtél védőt, nem támadtál, és beléptél csakhogy ne sárgulj. Minden vezér ilyen játékosokról álmodik xD Lol. Aztán te vagy megsértődve ha kiraknak xD Aztírtad Otmannak 1 hóig nemlesz vizsgaidőszak miatt, viszont ultraaktiv lettél, ezekszerint inkább a kh-t választottad mint a tanulást? Nem itt egyértelmű mi a szitu, szartál rá a V10re, tudtál volna aktiv lenni csak nem érdekelt a világ. Viszont mivel kibaxtak veled, bosszúvágy miatt kedvet kaptál V10hez ezért kezdtél el játszani. Hiába magyarázod körbe a dolgokat, inaktiv voltál befoglaltattak. Jobb helyeken kibaxák az ilyent és szervezetten szétszedik, de mivel otman nem tudta a szabályokat, és régebben lehetett üríteni kiürített és befoglaltatta a falvaid a klánjával. Hiába magyarázkodsz nincs igazad. A tiszta játékodról meg annyit, hogy továbbra is te a saját klánvezéred tiltattad ki énmeg legalább ellenfeleket. Amúgy azt nem értem jöttök azzal mien mocskosan játszok és tiltogatok. Én elolvastam a szabályzatot. Tegyétek ezt tiis. Ha valaki nem tartja be, arról én nem tehetek. ÉN pont a tiszta játékért jelentem a játékosokat, mert a szabályokba tisztán levan írva mit lehet és mit nem :D Na persze kiskapukat mindenhol találni....Amúgymeg jössz ezzel csak úgy tudom legyözni, nemtudom 5-10 véglegesnél többet tudtam-e "kiosztani" játékosoknak. Összes szerveren ahol megfordultam...
 

DeletedUser

Vendég
Én nem mondtam hogy nem támadtam :) pont ellenkezőleg, azt írtam, hogy még így is sikerült foglalnom :) Védőket meg hogy küldjek, ha maga Otman rendelte el, hogy ennyi KGJO-s van körülöttem védjenek be...valami ezzel a történettel nálad nem klaffol...

És nem szartam a tanulásra egyáltalán, de sajna 2 vizsgám ráment, ezért kellett 2 UV-n is résztvennem, de meglettek :)

Amúgy nemtom te miről beszélsz, aki visszaolvassa láthatja, hogy hülyeséget beszélsz itt már lassan 5 napja folyamat...Én mindig tisztán játszottam és erre büszke is vagyok...sokan mások irigyelhetnék ha annyira tisztán játszanának mint én. Otman gerinctelen volt velem ezért tiltattam, ha ott lett volna a közelemben ahogy Ial őt is legyőztem volna akár a semmiből is, ahogy Ial barátjával is tettem. Még Naruto ment sírni Gandalf-nak a KGJO-ba, hogy inkább mnt-t kötnek és mindent visszaadnak amit jogtalanul!!! vettek el csak ne támadjam tovább Ial-t. Mellesleg, ha annyirajó vezér volt és annyira szerették, miért van az hogy még a Naruto által tervezett büntető HAUUU hadjáratra is csak 4 ember jött a 40 feletti klánból, sőt sokan odáig elmentek, hogy bejelentették, hogy nem hajlandóak ellenem harcolni, még annak ellenére sem, hogy KGJO-s lettem. A stat meg engem igazol, hogy nem voltam a helyettesítés kérése előtt inaktív, téged meg semmi sem igazol, csak azt hogy mondod a sületlenségeidet. Menj inkább ki a hóra hógolyózni egyet és gondolkozz el milyen marhaságokat tucc összehordani. Amúgy meg ha tucc valami újat akkor azt villantsd mert ez kezd picit uncsi lenni, hogy már 6X írtad le ugyanazt...

Inkább beszélgessünk arról miért is dobtak ki téged v8-ról és v10-ről? :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Habár ne ide tartozik de akkor leírom:)
V8on nem kidobtak hanem töröltem, és végig kértek ne tegyem. Sőt a törlés után is visszavártak és aztmondták adnak fiokot, mai napig kapnák...Fricifonnal balhéztam össze, akkor már abbahagytam v8at és úgyvolt fiokátadással átveszi a fiokom egy haverja, mert akkor már javában V10eztem....

V10 en se kidobtak hanem kiléptem. Ráadásul azért zúztak be közösen a két top klán, R.d. és cord, mert én áltam mindkettőnek az útjában, mivel én az összeolvadás ellen voltam. Nekem az a gyözelem ha Cord szinekbe beolvasztod az R.d. maradékját, vagy bedarálod, de az nem hogy 3 klánba különválsz és úgy nyersz szerót. Ha csendbe bologattam volna mint te, akkor én lennék most a Top1 V10en...(Nem hazudok jóérzés Top1nek lenni, de nekem annál többet ér az önbecsülésem.) Vannak elvek amikhez ragaszkodok.
De emlékezz vissza a V5re mikor kezdtem el teljesen inaktivvá válni. Amikor a MHC bebarbárosodott, akkor hagytam abba, mert engem nem hoz lázba x millió barbár felszedése....

Nah végérvényesen zárjuk le a témát. Te platyolat tiszta játékkedvelő :D
 

DeletedUser10405

Vendég
Kedves kedvenc Vigyorkám:)
Nem szokásom ide írni, és nem is fogok.

Mivel ők végeztek a "feladatukkal" pukkocska és i.mark törölt, mivel vissza már nem vettük volna őket,

Ez kicsit téves!!
NEM akartunk visszamenni többet , és nem TI nem vettetek visza:) Elhiheted volt megkeresés :)
A megunás, meg a barbizás valós, nem épp barbizos tipusú játékos voltam:)

És kedves sipi!!

Amúgy mit ad Isten megemlítettem, hogy Angel Of Death a supporter összekötő és máris törölt v5ről egy több mint 20 millás fiókot...kitalálom ez is csak a véletlen műve?

Te olvasod néha mit írsz?:)
Kössz a "megtisztelő" feltételezést a "supporter összekötő " jelzéssel, de ekkora ökörséget életemben nem hallottam :D Bár ki tudja lehet te mindenkinél jobban tudsz mindent:D Azt is ÉN mit miért csinálok tán? :D De jó nekem most épp amit csinálok az mi is lesz, miért, és mit fogok vajon elmondod nekem??:)
eSzóval ngem hagyj ki belőle sztem fogalmad sincs róla ki és mi voltam itt 2 szót sztem nem beszéltünk:)
Igen véletlen képzeld:) Unalmas let enyi a történet semmi más vigyori álltal emlitet barbitenger miatt amiben nem kis részünk volt:) Nem kel belemagyarázni dolgokat oda ahol nincs más:) A dolgunkat ahogy említeték megtettük azt hiszem nem is kevesett és vége.


És itt elvétve olvasgatva titeket. Tök jó szórakozás:D
Nem mindegy ki tiltatott ki kit??? Akit kizártak végleg anak jó esélyel vaj volt a füle mögött bár valószinű akadt kivétel.

És nem mindegy hogy ki nyer és hogyan?? A Sparta nyert, vagyis fog ez rég köztudott:) És igen is megérdemelten, jó pár olyan EMBER, és JÁTÉKOS van ott (bár ők nem azal szórakoznak ide írogatnak folyamat) aki többert ér pár itteni szószólónál:) Hogy hogyan, milyen módszerekkel?? Mindenki másképp csinálja mondhatni:D Ez van sok kígyót békát összehordanak a nyertesekről mindig de ez a tényen nmnem fog változtatni hogy ŐK nyernek, és sokan ezt nem tudják lenyelni úgy próbálják a győzelmet csorbítani hogy megszólják Őket:)
Hááááát azé pár TOP lista csak nem hazudik ki mit is tud ott nem?:)
Ne szájalni kéne itt pár embernek hogyan, meg tanácsokat adni, hanem valaki annyira tudja mit hogyan kelenne meg kelett volna miért is nem tet elene?:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
V 8-on a saját klánja, klánszövetsége elégelte meg vigyori ténykedését...(hónapokkal előre megtervezett stratégiái is megbuktak...) és egyébként sem hallgatott rá a saját klánja. (ezt ő maga írta le az egyik V8-as fórumon) Vaj miért nem? :)

De én hiszem azt, hogy mindannyian jobban jártunk a V8-on a vigyori féle manusok ténykedése nélkül...
 

DeletedUser4544

Vendég
Klánszövetséges megelégelt?
Miről beszélsz ember :D Támadások jólmentek, a védekezéssel volt a baj. Kiirtam a védelmi bázis kialakítását, csak szart rá mindenki.
4 klánunk volt, belefáradtam a sok amatőrbe, és inkább elmentem V10re, ahol "profikkal" voltam egyklánba. Ott nemkellett magyarázni annyit, a támadásók és védekezések fontoságáról.
Ekkor Fricifonnal megbeszéltük valami V4es cimborája átveszi a fiokom. Egy utolsó támadást szerveztem még a 300Shra, ott teljesen kiürítettük amandat, másfajta támadást alkalmaztam, nem foglaltunk 50-100 falut, hanem a teljes klánvédelmét 100as morálnál kipucoltuk. Erre ő leárulozott hogy kiadtam előre hogy őt támadjuk ezért védték be. ÉNmeg röhögtem, persze hogy bevédték, mivel 30-40 órákról támadtuk, volt idejük. Persze utánna laza foglalások voltak, idővel ahogy néztem a jobb játékosaival még összeis olvadtak, szóval Fricifon felhuzott és Delete-t nyomtam fiokátadás helyett....
De azért sok jójátékos útját egyengettem ott, szép idők voltak, csak rengeteg időt elvett....Minden héten 40-50 játékossal tartottam a kapcsolatot a támadásokról...Ezért is vettem a végén zsuzsi.f-et magam mellé, mertmár egyedül nem birtam csinálni. Egész jól kitanítottam sztem :)

Amúgy Theo, addig legalább volt izgalom a szerotokon, akkoriba 5-10 falufoglalási statot mutogattál havonta, mostmegmár 100as nagyságrendűeket mutogatsz, nem min1 :)
 

DeletedUser

Vendég
Klánszövetséges megelégelt?
Miről beszélsz ember :D Támadások jólmentek, a védekezéssel volt a baj. Kiirtam a védelmi bázis kialakítását, csak szart rá mindenki.
4 klánunk volt, belefáradtam a sok amatőrbe, és inkább elmentem V10re, ahol "profikkal" voltam egyklánba. Ott nemkellett magyarázni annyit, a támadásók és védekezések fontoságáról.
Ekkor Fricifonnal megbeszéltük valami V4es cimborája átveszi a fiokom. Egy utolsó támadást szerveztem még a 300Shra, ott teljesen kiürítettük amandat, másfajta támadást alkalmaztam, nem foglaltunk 50-100 falut, hanem a teljes klánvédelmét 100as morálnál kipucoltuk. Erre ő leárulozott hogy kiadtam előre hogy őt támadjuk ezért védték be. ÉNmeg röhögtem, persze hogy bevédték, mivel 30-40 órákról támadtuk, volt idejük. Persze utánna laza foglalások voltak, idővel ahogy néztem a jobb játékosaival még összeis olvadtak, szóval Fricifon felhuzott és Delete-t nyomtam fiokátadás helyett....
De azért sok jójátékos útját egyengettem ott, szép idők voltak, csak rengeteg időt elvett....Minden héten 40-50 játékossal tartottam a kapcsolatot a támadásokról...Ezért is vettem a végén zsuzsi.f-et magam mellé, mertmár egyedül nem birtam csinálni. Egész jól kitanítottam sztem :)

Amúgy Theo, addig legalább volt izgalom a szerotokon, akkoriba 5-10 falufoglalási statot mutogattál havonta, mostmegmár 100as nagyságrendűeket mutogatsz, nem min1 :)

Lehet , hogy jól mentek csak nem ellenünk. Arról nem tudok... :) Akkoriban sem 5-10 falus foglalási statot mutogattam mondjuk... de nem akarok belemászni ennyire a részletekbe. Mindenesetre nyilván nem foglaltunk akkoriban havi 4-5 millát ellentől mert a szerver korábbi szakaszában járt. :)

Ennek ellenére tartom amit mondtam...

Egyébként pedig, annó ott fordítva írtad ezt. Hogy, belefáradtál a profiknak az állandó hisztijébe stbstb... na mindegy. Múlt. Elmúlt..
 

DeletedUser1561

Vendég
Nyílvánvaló, hogy Otman volt végtelenül ostoba, amikor ilyen nyílvánvalóan akarta eltenni láb alól sipi fiókját.

Az is nyílvánvaló, hogy egy "új" fiókot nem vizsgaidőszak alatt kell "beindítani", ez is egy... Nem tisztességes lépés az illető részéről. Én pl. V10-en vizsgaidőszak miatt top-10es fiókot hagytam barbárrá válni, most akkor verjem magam, hogy mekkora szemét vagy, Sipi? Szerintem nem kell, mindenkinek az fér bele, __ami szerinte__ belefér.

Ezért hülyeség arról is beszélni, hogy a Sparta mi mindent tett meg azért, hogy győzzön a V5-ön. A lényeg az, hogy ők győz(ni fognak)tek, mások meg nem, csak kritizálnak. Azzal szerezhettek egyedül súlyt az érveiteknek, ha a saját világotokon győztök. Minden "szervergyőztes(esélyes) klán" "életében" lehet találni kifogásolható pontot, de egyedül az a lényeg, hogy végül ott vannak, és leverik azokat, akik ellen állnak nekik.

Főleg azokat, akik már csak a fórumon tudnak fikázni, pl. ddildiko, és tsai.

Az viszont megint egy hatalmas ostobaság, hogy Marci elkezd itt a supportról dumálni... Hadd higgyenek azt mások, amit akarnak, emiatt kizárni magad... Felesleges.

Ildiko, lehet jelentkezni a Supportba, aztán bizonyíthatod pár hét után az állításodat. Volt már erre példa, próbáld meg te is. :)a

És a PPLGEW olvasztásai még mindig a Sparta felvételeivel vannak egy szinten, talán annyiban el is maradnak tőle, hogy a Sparta biztosan aktív embereket vett fel magához, hisz előtte támadta őket.

Mindentől függetlenül: Mester86, köszönj egyet rám, rég láttalak, ezek szerint még mindig játszol? :p
 

DeletedUser7868

Vendég
De tényleg ildi jelentkezz már Supporternek! :D Asszem mindegyik fetrengene a röhögéstől ha meglátná az önéletrajzod :D

Felvételi követelmények:
- Nagy játéktapasztalat
pipa.gif
A legjobb játékos vagy :D
- Maximum 2 világon játszhatsz, és abból az egyik világon minimum 100 faluval kell rendelkezned.
pipa.gif
Kipótoljuk V5-ön a hiányzókat
- A fiókod nem lehet más által regisztrált, tehát átvett fiók.
pipa.gif

- Napi szintű online jelenlét (legalább 2 -6 óra egybefüggően, különösen a tanulói időszakban)
pipa.gif
Még amikor nem kéne akkoris itt vagy
- Alap szintű angol nyelvtudás(a support felület angol nyelvű) Még németül is megtanultál csak hogy a hamburgiakkal levelezz :D -->
pipa.gif

- Betöltött 20. életév
pipa.gif

- Büntetlen játékosi előélet
3404_3872_process-stop_16x16.png
Háát ezzel bajok lesznek.. :(
- Jó kommunikációs készség
pipa.gif
A multkor már tudtál mondatokban is beszélni, nem lesz itt gond
- Jó helyesírás
pipa.gif
Mindenhol van helyesírásellenőrző, ez nem lehet akadály
- Csapatjátékos, udvarias, türelmes
pipa.gif
Ezek közül mind igaz rád
- Új ötletek, kreatív problémamegoldó-készség
pipa.gif
Nálad kreatívabbat nem láttam, a problémamegoldó készséged supporterként pedig csak még magasabb szintre emelkedne.
- Skype állandó használata kötelező, e nélkül nem lehetsz a csapat tagja.
pipa.gif


- Mivel gazdagodik a Csapatunk, amennyiben Téged választunk? Erre a kérdésre például elég lenne annyit írnod, hogy : "Velem" .

Ha sikerülne kimagyarázni a priuszod TUTI befutó lennél. Nálad jobb jelölt egyszerűen NINCS! Annyira lehengerlő vagy, tuti belopnád magad a szívükbe. Sőt szerintem még ők fognak felkeresni.
 

DeletedUser8473

Vendég
te meg át nézhetnéd néha a szabályzatott.
Mert te itt olyat is bele vettél amihez egy semmi közöd 2 magán életi dolog.
supportal vissza élni vagy olyat sugalni ,hogy jobba vagy a supportal és el tudsz dolgokat inzézni szabály ellenes.
Szóval fogd vissza magad mert te folyamtosan ezt teszed és a magán életenbe vájkász.
Érdekes,hogy ez soha nem tünik fell az illetékeseknek.
Remélem kicsit vissza olvasák írásaid és végre meg kapod ami ját.:D
 

DeletedUser1561

Vendég
Már jó ideje ezen lovagolsz. Kíváncsi vagyok, vajon jelentetted-e ezt az állítólagos szabálysértő megnyílvánulást, vagy csak várod, hogy valaki más is észrevegye ezt ott, ahol el van dugva, és megtegye végre helyetted?
 

DeletedUser8473

Vendég
Jó ötelet.
nem jelentetem hiszen itt va az illetékes és már biztos olvasta is.
Engem is zártak ki fórumról is annélkül,hogy bár ki jelentette volna csak ép észre veték a veszekdést.
A fórumot olvasákk azok is akik ebben intézkedni tudnának illetve kéne nekik.
 

DeletedUser

Vendég
De tényleg ildi jelentkezz már Supporternek! :D Asszem mindegyik fetrengene a röhögéstől ha meglátná az önéletrajzod :D

Felvételi követelmények:
- Nagy játéktapasztalat
pipa.gif
A legjobb játékos vagy :D
- Maximum 2 világon játszhatsz, és abból az egyik világon minimum 100 faluval kell rendelkezned.
pipa.gif
Kipótoljuk V5-ön a hiányzókat
- A fiókod nem lehet más által regisztrált, tehát átvett fiók.
pipa.gif

- Napi szintű online jelenlét (legalább 2 -6 óra egybefüggően, különösen a tanulói időszakban)
pipa.gif
Még amikor nem kéne akkoris itt vagy
- Alap szintű angol nyelvtudás(a support felület angol nyelvű) Még németül is megtanultál csak hogy a hamburgiakkal levelezz :D -->
pipa.gif

- Betöltött 20. életév
pipa.gif

- Büntetlen játékosi előélet
3404_3872_process-stop_16x16.png
Háát ezzel bajok lesznek.. :(
- Jó kommunikációs készség
pipa.gif
A multkor már tudtál mondatokban is beszélni, nem lesz itt gond
- Jó helyesírás
pipa.gif
Mindenhol van helyesírásellenőrző, ez nem lehet akadály
- Csapatjátékos, udvarias, türelmes
pipa.gif
Ezek közül mind igaz rád
- Új ötletek, kreatív problémamegoldó-készség
pipa.gif
Nálad kreatívabbat nem láttam, a problémamegoldó készséged supporterként pedig csak még magasabb szintre emelkedne.
- Skype állandó használata kötelező, e nélkül nem lehetsz a csapat tagja.
pipa.gif


- Mivel gazdagodik a Csapatunk, amennyiben Téged választunk? Erre a kérdésre például elég lenne annyit írnod, hogy : "Velem" .

Ha sikerülne kimagyarázni a priuszod TUTI befutó lennél. Nálad jobb jelölt egyszerűen NINCS! Annyira lehengerlő vagy, tuti belopnád magad a szívükbe. Sőt szerintem még ők fognak felkeresni.

Ötletes :) :D

Maala: Sokat kockáztattam mint az életben mint a játékban azzal, hogy visszatértem mikor megláttam mi történt. El voltak küldve támadóim és a védőim is jó messze, volt amelyik 8 kontinenst utazott...Gerinctelen dolog volt és kevés esély volt, hogy vissza tudom szerezni azzal ami maradt (4-5 védőfalu) és mégis sikerült, bár jónéhány vizsgámat át kellett ütemezni, utána meg napi 45 percet voltam fenn úgy hogy minden egyes alkalommal amikor felléptem 10 percet voltam fenn, tehát megvolt az esélye annak, hogy hamar véget ér a visszafoglaló háborúm. A KGJO-ban (miután Naruto kikönyörögte az mnt-t a HAUUU) azután egy ideig felváltva vitt colos és fofi kb 10 napig, mert már tovább nem tudtam halogatni a vizsgákat. Remélem mostmár azért érthető miért hagytam ott 4 hónapra rá v10et...esélyem sem lett volna annyi szabadidővel amennyiem volt normálisan játszani :S Ezért mondom és állítom továbbra is az időmilliomosoké lesz hosszútávon a klánháború :(
 

DeletedUser8560

Vendég
Lezsíroztuk a supporttal hogy a spártának mindig pozitív legyen a szerencséje. Még folynak a tárgyalások, de én már igéretet kaptam arra hogy a morálod is leszedik, valamint az összes spárta falu tanyabónuszos lesz hogy még több sereget tudjunk képezni.

Reméltem győz a józan ész, de látom, megint hiába reménykedtem.
Félelmetes.
Most egy ekkora marhaság, szarkasztikus és cinikus, de leginkább csak másokat hülyítő bejegyzés miatt kell egy fiókot kizárni egy időre.
Remek.

Remélem megérte, jó pihenést kívánok a távolból.
 

DeletedUser1561

Vendég
nem jelentetem hiszen itt va az illetékes és már biztos olvasta is.
Ez csak feltételezés. Volt már rá alkalom, hogy bármit is elértél feltételezésekből?

Ha valamit el akarsz érni, menj biztosra, és ne pityeregj, mint egy csecsemő. Tudtommal már nem vagy az, így senkinek sem kell rád különleges figyelmet szentelnie... (nem mintha abban az esetben is egy itteni illetékesnek lenne ez a feladata...)

Egészen addig, amíg "hivatalból" nem muszáj, mert szabálysértést észleltél.
 

DeletedUser12127

Vendég
Reméltem győz a józan ész, de látom, megint hiába reménykedtem.
Félelmetes.
Most egy ekkora marhaság, szarkasztikus és cinikus, de leginkább csak másokat hülyítő bejegyzés miatt kell egy fiókot kizárni egy időre.
Remek.

Remélem megérte, jó pihenést kívánok a távolból.

Óóó ezt sajnálom. :(

Ez amiért a kizárás történt akkora .................. /mod. by const./ , hogy nagyon nagyon egyszerűnek kell lennie annak, aki ezt beveszi. Én ezt éppen ezért tartom veszélytelennek. Mert ordít róla, hogy nem igaz, hogy csak vicc az egész.
De nem én vagyok a support. Akkor is elfogadtam a döntésüket amikor velem kapcsolatban hoztak meg ilyet, és most sem teszek másként.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7868

Vendég
Jó ötelet.
nem jelentetem hiszen itt va az illetékes és már biztos olvasta is.
Engem is zártak ki fórumról is annélkül,hogy bár ki jelentette volna csak ép észre veték a veszekdést.
A fórumot olvasákk azok is akik ebben intézkedni tudnának illetve kéne nekik.

Ha ez úgy van, ahogy leírtad akkor Én viszont jelentelek, mert szabályszegésről szereztél tudomást és ezt nem jelentetted a Support felé, holott a szabályzat szerint ez kötelességed.
 
Fent