sparta

DeletedUser4544

Vendég
Kedves ildi. Nálunk senkise tartja profinak magát, max csapatjátékosnak. Mi falkába mozgunk csapatban. Alapból sztem nem az a profi, aki tud nemesvonatot küldeni meg dodgeolni, hanem a klán szempontját a szeme előtt tudja tartani és az Önös érdekeit a klán javára fordítani. Ha ez megvan később idővel mégnagyobb haszna lesz az adott játékosnak, ezért is van az volt az, hogy nemesgondal küzdött az összes aktiv Spartas, de így hogy bevezették a végjátékot kicsit felgyorsultak az események, de azért még ígyse lenne gond ha mégtöbb nemessel számolhatnánk.
Egy jótanács neked ildi, keress magadnak egy olyan közösséget ahol jólérzed magad és tudtok összedolgozni, hidd el akkor fogod igazán élvezni a játékot. Ne gyülölet miatt játsz, hanem a játék "élvezetéért". Régebben énis a mindenáron gyözelemért játszottam, mamárcsak immel ámmal harcolgatok, de azt jókedvel ;)
 

DeletedUser

Vendég
vigyori teljes mértékben egyet értek veled. Mivel ez a játék elsősorban a csapat munkáról szól, ezért is szerettem anno a spartaba tartozni ha csak egy rövidke időre is de jól éreztem magam ott, és ahogy haladunk előre a világok terén, azt hinné az ember hogy egyre több és több ember jön arra rá hogy a csapat játék a fontos ezen a játékon. De sajna be kell látnom V13-at nézve hogy tévedek.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves ildi. Nálunk senkise tartja profinak magát, max csapatjátékosnak. Mi falkába mozgunk csapatban. Alapból sztem nem az a profi, aki tud nemesvonatot küldeni meg dodgeolni, hanem a klán szempontját a szeme előtt tudja tartani és az Önös érdekeit a klán javára fordítani. Ha ez megvan később idővel mégnagyobb haszna lesz az adott játékosnak, ezért is van az volt az, hogy nemesgondal küzdött az összes aktiv Spartas, de így hogy bevezették a végjátékot kicsit felgyorsultak az események, de azért még ígyse lenne gond ha mégtöbb nemessel számolhatnánk.
Egy jótanács neked ildi, keress magadnak egy olyan közösséget ahol jólérzed magad és tudtok összedolgozni, hidd el akkor fogod igazán élvezni a játékot. Ne gyülölet miatt játsz, hanem a játék "élvezetéért". Régebben énis a mindenáron gyözelemért játszottam, mamárcsak immel ámmal harcolgatok, de azt jókedvel ;)

nocsak...!

ott a pont :)
 

DeletedUser8473

Vendég
Csapat játék csapat ellen.Klán Klán ellen.
És ti falkában játszotok mint a világ le undoritobb faja a hiéna.
Itt a pont..:D
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem most nincs igazad...a játék neve klánháború...tehát csapatjáték :) az hogy te egyedül vagy az meg egy másik dolog...

Amúgy viszont Mandriva írása is érdekes volt...erre már nem jött válasz a Spárgából :)
 

DeletedUser11266

Vendég
Hát de már ilyen baromságot írni:)Arról már nem is beszélve,hogy hiénák jó vadászok és tök arik:)
 

DeletedUser8473

Vendég
Szerintem most nincs igazad...a játék neve klánháború...tehát csapatjáték :) az hogy te egyedül vagy az meg egy másik dolog...

Amúgy viszont Mandriva írása is érdekes volt...erre már nem jött válasz a Spárgából :)


Nem mindig voltam egyedül.
Akkor is egyedül rám jött a 2 klán.
 

DeletedUser4544

Vendég
Annyira buta vagy már bocsánat.
Aztmondod egymagad védekezel a klánunk ellen, de azt elfelejtetted mindig mondani hogy a fél Weisse védett anno téged, csak mivel leértünk ide őmelléjük is, így már nem tudtak akkora védelmet biztosítani neked mivel ők is fogytak, ezért kezdtél el szidkozodni.
A másik, állandóan már mindenki ezzel jön hogy elvert volna az MHC-Farkas család.
Havi szinten amikor a leggyengébbek voltunk is max 200 falut buktunk havonta tölük, ezalatt mi foglaltunk a Wath-tól 800 falut 1 hónapba. 2-3 hónapot csak a Wathra szántunk támadásügyileg amíg védekeztünk a Mhc-Farkas fronton. Mivel rövid matek gyerekek. Buksz 200 falut de foglalsz 800at az sokkal jobban megéri. Ezenkivül már akkoris 500millás klánok voltak a Mhc és Sparta.
Ez a 200 falu a 500 millából mit ér? semmit....Attól hogy ti nem láttok tovább az orrotoknál nem kéne okoskodni. Jön itt Mandriva is akit kedvelek amúgy, de ezerszer kiálltunk mellettük, de ő kapott 1000 bejővőt és törölte is a fiokját úgy összeszarta magát. Extracsabáék éveken keresztül védekeztek 10.000folyamatos bejővőknél. Mégis ő foglalt....
A hell-gnek 10%-a volt mindig max frontos, a 90% serege meg sose tudtuk holvan, mert egyikse volt csapatjátékos. Volt cirka 10 játékos aki összedolgozott a többi ingyenélő hiéna volt. Amikor beolvadtak és segítettük őket hogy megmeneküljenek, aztán túlis élték a segítségünknek védőinknek, fura mód újra megalakult a Hell-g. Eztis megkellett volna köszönnünk? Én akkor mondtam Zolának üzenjünk most hadat......Tudod Mandriva amikor leléptél pont.
Egyvalami felejtetek el! Sparta minimum 2-3 fronton harcolt mindig. Ráadásul sose szarta össze magát ha bukott 100-200 falut akár 1 játékos is, mert tudta akk következő odakoncentrálunk 10.000nukekkal és a 200 falubukás után jön a 500 falufoglalás.....
Amikor az Mhc 80 millája lelépett, elég sokan átálltak a Farkasokhoz.
Rengeteg volt Mhc-s akik farkasok soraiba volt, sorra szedtük le a 10-20 misis fiokjaikat, azis véletlen volt....
 

DeletedUser10244

Vendég
Na mi van cimbi még mindig nem bírod megemészteni a bukott skypos beolvasztási kísérletet. Ó igen a nagy Mandriva elfutott 1000 bejövők :) Mikor is volt nekem annyi ? Mert én nem emlékszem rá :) 300 /nap-ra emlékszem bár én szoktam hazudozni :) Ugye cimbi.
Még milyen szerencse,hogy senki nem ad a szavadra,mester.
 

DeletedUser8473

Vendég
Különben simán át kéne nevezni a Spárta klánt másra ,mert azért sok volt =MHC= erősiti őket,
És még sorolhatnám ki milyen klánból lett át csalva.:D
 

DeletedUser1561

Vendég
:Di, most akkor 500-, vagy 80 millás klánok voltak, az MHC, meg a Sparta? :D

Ildi, és ennyire mély benyomást keltett az a két klán rád, hogy azóta sem tudsz másról beszélni?
 

DeletedUser2772

Vendég
Mandriva

Én egy rendes embernek tartalak,aki kiállt mellettünk sokáig...de akkor is leírok pár sort:

-A KBE-t így is úgy is beolvasztottuk volna,ha ők beleegyeztek...
-Ha a Spárta ellen könyebb lett volna harcolni,("elbuktunk volna nélkületek"),akkor miért nem jötetek nekünk?
-Hol volt a spárta? Lehet kétszer akkora klán voltunk,de a frontvonalunk is sokkal nagyobb volt...én ezt nem sunnyogásnak nevezném...egyszerűen máshova kellett koncentrálnunk...
-Bebetonozott frontvonal... párszor elmondtuk hogyan támadjatok...nem hallgattatok ránk... bukta...
-KHK...nem álltunk egyik oldalra sem,mert kérdéses lett az,h megéri-e nekünk ...
-"De ha ti ilyen jó játékosok vagytok,ami persze nem igaz miért nem nyertetek már."
Ezt pont te mondod aki a top 10-es fiókját törölte amikor kapott párszáz támadást,és pár falut bukott???Még nekem is mondtad akkor skypon,h eleged van abból,h minden nap támadnak...
Miért nem nyertünk? Türelem rózsát terem :D Egyébként a te klánod merre van? :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2772

Vendég
Különben simán át kéne nevezni a Spárta klánt másra ,mert azért sok volt =MHC= erősiti őket,
És még sorolhatnám ki milyen klánból lett át csalva.:D

Sok új tag került a Spártába más klánokból,nah de most is még játszik 10-11 olyan játékos akik a kezdetektől a klánba vannak...
Mondj már nekem pár olyan klánt ahol 2 év után is 10-nél több olyan játékos van,akik az alapítás óta ott vannak.
 

DeletedUser

Vendég
Brooky: PPLGEW v3 :) nézd csak meg a stat-ot :) Több mint a 2/3-a ugyanaz a társoságnak már több mint két éve... bocsi de ez nem jött be...tudom nagyot szerettél volna mondani de ez most nem jött be :)
 

DeletedUser

Vendég
Mondtál 1 klánt, s ez még nem hordozza magában az igazságodat... Alapvetően igaza van broky-nak, mert gondolj be; az idő tellik, szövetségek, ellenfelek változnak, közben összeolvad pár klán és az idő műlásával bizony sokan abba is hagyják a játékot..

Úgyhogy sikerült neki!
 

DeletedUser

Vendég
nyílván a nagy többség így cselekszik, de látszik is azon a szerveren hogyan is nyernek...

Ez olyan mint volt a ReCord egy ideig. Hogy fröcsögött mindenki, hogy milyen aljasak stb, de megértették egy idő után a döntést. Én nem azt mondom, hogy nem kell bevenni senkit. De amennyit a Sparta bevett és amilyen szintű játékosokat. Ott van Gyimothi esete. Vigyori sokszor azzal dicsekedett, hogy a Spartaba nincs barbizás. Nyílván az Ildiko által említett esetben én is azt mondtam, hogy ott egy teljes kontinyi barbár, miért ne?

De olyan embert bevenni aki 126 pontos barbárokat foglalt? Ne mondjátok azt hogy nem vettétek észre...de még lehetne jópár esetet mondani amik teljesen feleslegessé tette az olvasztást. Itt van most webtorrent2...Ne mondjátok, hogy az ő beolvasztásával fogjátok eldönteni a szerver sorsát. Ezt már megnyertétek, bár az SP-vel még valahogy le kell játszanotok/beszélnetek, hogy valahogy legyen majd meg az a fránya 80%.
 

DeletedUser

Vendég
Nem ismerem a V5-öt, sem a spártát, csak reagáltam, hogy nem mondott hülyeséget. Egyébként sokan ott rontják el, hogy bevesznek fűt-fát és szétesik a klánjuk utána... Kítünő példa erre a V2-es TolS, vagy a NaMacs klánok. Többi világról nem tudok releváns észrevételt tenni...
 

DeletedUser

Vendég
hát én meg csak válaszoltam neki, hogy bizony vannak kivételek :) És én örülök, hogy ehhez a kivételes klánhoz tartozhatom :)
 
Fent