sparta

DeletedUser14345

Vendég
Rossz nyelvek azt rebesgetik,hogy megint van egy noob a Spártában.
Képzeljétek el,nem mer egyedül támadni(csak falkában),és még védőket is kér...
Ekkora arcátlansággal,és noobsággal még életemben nem találkoztam.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Jajj,helyesbítek,dehogynem én is elkövettem ezeket az amatőr hibákat.:D
 

DeletedUser8473

Vendég
Legyőzött ellenfelek
Támadóként Védekezőként Összesen
Helyezés Név Legyőzött
1 ddildiko [=HMV=] 1.260,52 Mio.


:D:D:D
 

DeletedUser8473

Vendég
Rossz nyelvek azt rebesgetik,hogy megint van egy noob a Spártában.
Képzeljétek el,nem mer egyedül támadni(csak falkában),és még védőket is kér...
Ekkora arcátlansággal,és noobsággal még életemben nem találkoztam.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Jajj,helyesbítek,dehogynem én is elkövettem ezeket az amatőr hibákat.:D



Ó így van,sajnos te is ép egy noob vagy,én csak azon csodálkozom,hogy azért el türnek még.
pedig igen jó arcok is vannak ott a Spártában és volt több is mikor én ott voltam.:D
Sajnos az én gyomrom nem tudta be venni az olyanok jelenlétét mint te is vagy.
Nos lehet papir forma szerint ti nyeritek meg a v5 világot,de gyakorlatilag egy ember nem sok aki annyit játszot és tett le mint én.
Úgy hogy lehet dumálni fikázni de a tények tények.
ott vagytok és voltatok körülötem te és a volt NC sek és mozdulni nem mertetek a 2 klán nélkül.:D
nem,hogy rám támadni.
 

DeletedUser14345

Vendég
Ó így van,sajnos te is ép egy noob vagy,én csak azon csodálkozom,hogy azért el türnek még.
pedig igen jó arcok is vannak ott a Spártában és volt több is mikor én ott voltam.:D
Sajnos az én gyomrom nem tudta be venni az olyanok jelenlétét mint te is vagy.
Nos lehet papir forma szerint ti nyeritek meg a v5 világot,de gyakorlatilag egy ember nem sok aki annyit játszot és tett le mint én.
Úgy hogy lehet dumálni fikázni de a tények tények.
ott vagytok és voltatok körülötem te és a volt NC sek és mozdulni nem mertetek a 2 klán nélkül.:D
nem,hogy rám támadni.


Most lebuktattál.:(
Mindig is féltem tőled bevallom.
Hogy meg merjelek támadni,több hétig kérlelt a vezetőség,de én még akkor is nagyon féltem.
Éjjelente bepisiltem,és verejtékben úszva ébredtem,ha arról álmodtam,hogy ellened kell harcolnom.(gyakran volt ilyen)
Nem tudhattam mit hoz a holnap,hogy megtámadsz-e,gyomoridegben teltek/telnek a napjaim.:(
 

DeletedUser8473

Vendég
Hát tudod ez így igaz.
lehet viccesen írogatni meg poénkodni,de tény te kaptál egy nagyon jó fiókot.ha nem kaptad volna meg sehol nem lennél a v5 ben.
És ha nem támad a 2 klán egyszere akkor te soha nem foglalsz tőlem egy falut sem.
Én egyedül támadtalak még is mennyi falut hoztam el tőled.

Igen is a spártában sok olyan játékos van aki jó ,de olyan is van mint te aki rögtön sír ha támadás megy rá.És te mikor támadtalak már kérted is a védőket pedig nagyobb voltál mint én.

Én úgy gondolom elég bszégyen az ha valaki semmit érő és még is olyanokat ír ami nem igaz.

nyertes klánba vagy és még annyi vér nincs a ...-ba,hogy el ismerd van olyan aki igen is lelki ismeretes ellenfél.
Te nem vagy az ,de én igen.
ott voltam én is a spártában és lehetnék még most is,
De olyanokkal mint te és a volt NC sek nem akarok top klánba lenni.
 

DeletedUser4544

Vendég
http://hu.twstats.com/hu10/index.php?page=player&id=1078287

Nem úgy tünik mintha rossz játékos lenne.
Ja és megsúgom régebben is játszott V5ön és Top20as fiokja volt(előrébb volt mint amit most "örökölt", csak egy kisebb gond miatt ideiglenesen abbakellett hagynia.

Kedves ildiko, ha 90 perces focimecs van, az hogy ideiglenesen mivel te a féléletedet itt töltöd nem úgy mint egyesek, persze hogy bukik az ember néha pár falut, amit simán visszalehet foglalni, sztem meg pont az a szégyen, ha valaki nem tudja feldolgozni hogy igenis vannak veszteségek és bukni kell néha falukat. Egyszóval a kutyát nem érdekli hogy te foglaltál 50-100 falut mert most 1 millás fiokod van a 20 millásból, mert szétrúgtuk a hátsódat, csapatjátékkal. Attól hogy te senkivel se tudsz csapatba mozogni arról mi nem tehetünk, játszd továbbra is az egyszemélyes háborúdat, de így sikereket amire később emlékezni fognak te nem érsz el....
Egyszóval hiába volt az hogy rúgtál 2 gólt ha kaptál 6ot....
Ja és kedves ildi te nem jójátékos vagy, csak szimplán kitartó.....Hatalmas a kettő között a különbség!
 

DeletedUser8473

Vendég
mert szétrúgtuk a hátsódat, csapatjátékkal.


Hát igen ezt mondom én is.
De csak úgy tudtak tölem foglalni a nagy harcosok...............:D
 

DeletedUser14685

Vendég
http://hu.twstats.com/hu10/index.php?page=player&id=1078287

Nem úgy tünik mintha rossz játékos lenne.
Ja és megsúgom régebben is játszott V5ön és Top20as fiokja volt(előrébb volt mint amit most "örökölt", csak egy kisebb gond miatt ideiglenesen abbakellett hagynia.

Kedves ildiko, ha 90 perces focimecs van, az hogy ideiglenesen mivel te a féléletedet itt töltöd nem úgy mint egyesek, persze hogy bukik az ember néha pár falut, amit simán visszalehet foglalni, sztem meg pont az a szégyen, ha valaki nem tudja feldolgozni hogy igenis vannak veszteségek és bukni kell néha falukat. Egyszóval a kutyát nem érdekli hogy te foglaltál 50-100 falut mert most 1 millás fiokod van a 20 millásból, mert szétrúgtuk a hátsódat, csapatjátékkal. Attól hogy te senkivel se tudsz csapatba mozogni arról mi nem tehetünk, játszd továbbra is az egyszemélyes háborúdat, de így sikereket amire később emlékezni fognak te nem érsz el....
Egyszóval hiába volt az hogy rúgtál 2 gólt ha kaptál 6ot....
Ja és kedves ildi te nem jójátékos vagy, csak szimplán kitartó.....Hatalmas a kettő között a különbség!


Üdv:)) Annó Rég Markocska02 voltam és gratulálok nektek A v5-höz!!csak vigyori ne felejtsd el a Hell-g-t!!! Hogy mit tett értetek annó,illetve Csabát aki vissza fogta a Bloody-Hell-g-t hogy nektek induljon és akkor még az MHC-vel megspékel,nem sok esélyetek lett volna!!!!Illetve a régi Spárta már rég nincs is!!!Tele vagykot inaktív taggal vagy olyanokkal akikhez semmi közötök csak be olvasztottatok vagy a Hell-g oszlatás után mellétek állt De az igazi HELL-G,soha nem ment hozzátok ott van Catamaran!!!!!!!!!Vagy Én aki inkább törölt mintsem meg vártam hogy,a barátaim támadjanak a Ti kényszeretek miatt!!!:D Tehát szerintem fogd vissza magad és csendben örülj a semminek mert képtelenek vagytok befejezni a v5-öt amit már 1éve be kellet volna az MHC-nek a v9-en 1 év sem kellett!! És ha bele gondolok hogy,Már Csak Ti vagytok meg az alvezéred férje az SP,klán vezére és így sem bírtok 1 klánnal!! Akkor szerintem veletek ott baj van!!!:D


De grat,hozzá,rengeteg simlisség meg Latka,meg minden de csak meg lett a v5!!!!!Grat hozzá hogy még mindig minden klánba van emberetek!!:D Talán így könnyebb nyerni???? NEM mert nem bírtok:D
 

DeletedUser8473

Vendég
Ez egy nálam 18 szor nagyobb játékos szerencséje mint támadó.

A védekező fél nyert
Szerencse (a támadó szempontjából)
Balszerencse

Szerencse 20.1%
Morál: 68%


Ez pedig az én szerencsém.

A védekező fél nyert
Szerencse (a támadó szempontjából)
-1.4% Balszerencse

Szerencse
Morál: 68%


Kb ilyen a különbség többségében.
Vicces :D
 

DeletedUser8473

Vendég
Nos mint mindig felül múlod ön magad.
Azért ajánlom a support figyelmébe írásod.
Hiszen erre is van egy szabály.:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A legszebb az egészbe hogy a nagy szövetséges SP egyre több barbárt foglal be, ha így megy tovább 2 hónapon belül kb 470-500 milliónál fognak járni és így kénytelenek lesznek a Sparta-val megmérkőzni a szervergyőzelemért. Olvasztani 42 embert nem tudnak, ha csak nem az éppen vicces kedvében lévő XXI. Marci el nem intézi, ahogy már azt említette korábban, hogy ő sok mindenre képes :D
Ha meg úgy nyerne szervert v5 legjobbnak mondott klánja, hogy kizavar saját klánjából 20 embert és beolvasztja a másodikból az első 20-at a nevetség tárgyává válnának :)

És ez az Álom csapat...újabb kb -7000 falu :D..bár lehet őket még visszacsábítjátok...ha másért nem legalább pont azt nem kéne kihagyni a szerverelsőségből, aki a supportnál el tud intézni ezt-azt (gondolom nem ő az egyetlen)...dámdidámdidám...bocsi hangosan gondolkodtam :)
 

DeletedUser12478

Vendég
Ritkán járok focimeccsre, de megfigyeltem, hogy a lelátóról mindenki nagyon okos és tisztán látja a történéseket, valamint egymást túllicitálva kiabálják a sületlenségeket :p
 

DeletedUser8473

Vendég
Szabály ? :D Miféle szabály ? :D Ha van is ilyen, akkor az a spárta tagokra nem vonatkozik, nem tudtad ? :D

Nos nem az első olyan megjegyzés ami miatt sokan kételkedünk a supportba.
Ami érdekes téged a mai napig sem tiltotak ki.se itt se a khban.
Hol akkor az igazság?
 

DeletedUser2772

Vendég
Üdv:)) Annó Rég Markocska02 voltam és gratulálok nektek A v5-höz!!csak vigyori ne felejtsd el a Hell-g-t!!! Hogy mit tett értetek annó,illetve Csabát aki vissza fogta a Bloody-Hell-g-t hogy nektek induljon és akkor még az MHC-vel megspékel,nem sok esélyetek lett volna!!!!Illetve a régi Spárta már rég nincs is!!!Tele vagykot inaktív taggal vagy olyanokkal akikhez semmi közötök csak be olvasztottatok vagy a Hell-g oszlatás után mellétek állt De az igazi HELL-G,soha nem ment hozzátok ott van Catamaran!!!!!!!!!Vagy Én aki inkább törölt mintsem meg vártam hogy,a barátaim támadjanak a Ti kényszeretek miatt!!!:D Tehát szerintem fogd vissza magad és csendben örülj a semminek mert képtelenek vagytok befejezni a v5-öt amit már 1éve be kellet volna az MHC-nek a v9-en 1 év sem kellett!! És ha bele gondolok hogy,Már Csak Ti vagytok meg az alvezéred férje az SP,klán vezére és így sem bírtok 1 klánnal!! Akkor szerintem veletek ott baj van!!!:D


De grat,hozzá,rengeteg simlisség meg Latka,meg minden de csak meg lett a v5!!!!!Grat hozzá hogy még mindig minden klánba van emberetek!!:D Talán így könnyebb nyerni???? NEM mert nem bírtok:D

Szia Markocska...
Hell-g...sokáig hű szövetségesünk volt,de ha őszinte vagyok akkor nem haladtunk előrébb veletek...
Hány háborút nyertetek meg?
Farkasok ellen kb ugyanannyit foglaltatok ,mint vesztettetek...DPB...
KHK ellen sem értetek el nagy sikereket...
Ne pont te állítsd azt,h velünk van a baj...
Klánszintű támadásnál elhoztatok 50 falut,mig mi ugyanakkor 400-500-at...
nah de hagyjuk...

V5-ön 4-szer több falu van(4-szer több játékos indult mint a V9-en)
MHC...a v5-öt miért nem nyerte meg??

Latka... összetévesztesz az MHC-val...

Azt mondom,jobb ha kussolsz :)))
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10244

Vendég
Szia Markocska...
Hell-g...sokáig hű szövetségesünk volt,de ha őszinte vagyok akkor nem haladtunk előrébb veletek...
Hány háborút nyertetek meg?
Farkasok ellen kb ugyanannyit foglaltatok ,mint vesztettetek...DPB...
KHK ellen sem értetek el nagy sikereket...
Ne pont te állítsd azt,h velünk van a baj...
Klánszintű támadásnál elhoztatok 50 falut,mig mi ugyanakkor 400-500-at...
nah de hagyjuk...

V5-ön 4-szer több falu van(4-szer több játékos indult mint a V9-en)
MHC...a v5-öt miért nem nyerte meg??

Latka... összetévesztesz az MHC-val...

Azt mondom,jobb ha kussolsz :)))

Nem számít az ,hogy mit tett a hell-g tagjai. Semmit sem. az sem hogy a sparta ott hagyta a kakiban őket,ez sem számít. De arról nem szól a fáma,hogy mindenkit akit csak tudtak ellenünk hangoltak.

- sajnos csak annyit haladtatok ,hogy amikor sparta majdnem vereséget szenvedett a Mhc ellen . Két vezér jött a segítségetekre,meg engedve hogy a kbe játékosaikat beolvasszátok a nagy kohotokba. Bár akkor még Zola09 volta vezér.
- Hogy folyamatosan válaszoljak a kérdéseitekre.
- Miért is kellet a farkasok ellen vonulni a Hell-g-nek és a dpb-nek ,mert a sparta simán elbukott volna nélkülünk.
- Miért hoztunk el kevés falut :) ez borzasztó egyszerű mert az egész Hell-G dpb határ be volt betonozva. Mikor a 50 ezres védősereg az az fajtánkét ! nem össze adva, ide egy igen komoly támadó sereg kell.
- De azt ne írjuk ide,hogy a farkasok elleni határvonalat a dpb átállása után két 3 ember tartotta.
és hol is volt a nagy sparta ? kérdem én ? sunnyogott !! Emlékszem egy közös támadásra , amire a spartából 4-5 ember adott seregeket :)

A khk- ti küldtétek ellenünk :) ezt mind tudjuk, vajon miért is nem jöttetek segíteni a szövetségesnek. Mert nektek csak azok a tagok kelletek akiket több millióval be tudtatok olvasztani.

De ha ti ilyen jó játékosok vagytok,ami persze nem igaz miért nem nyertetek már.

Azt hittem a skulls volt a legnagyobb szégyen a kh-s játékomban de lehet hogy nem.
 

DeletedUser8473

Vendég
A választ te is tudod.
Én is.
van jó játékos nem is egy a spártában,de egyáltalán nem pro játékos mind.
Sokan csak hiánák és nem tudbbek mint potya lesső noob játékosok.És ebből van több.
A kérdés az inkább az a pár jó játékos mért van még ott a spártában?
Ennyit ér nekik 300 pf amit nyerni tudnak?Ennyit,hogy olyan emberek is nyerjenek velük akiknek még az is sok megérteni mi az,hogy vallás?
Persze nem buknak,mert sokan nem mernek rá menni egyedül a nagy harcosra mert ott van a nagy klán pont.
De még messze nem lesz vége a v5 nek ha pár nagy és jó játékos megérti végre mi a helyzett és oda áll azokhoz akik rényleg játszanak is.
 
Fent