R.D.

DeletedUser4544

Vendég
Csak 82 millió legyőzött ellenféllel gyarapodott a Let a veletek vívott háborúban emiatt az akció miatt:D
Grat a sok bukott védőhöz:p Egy támadófalu feláll 10 nap alatt de egy védőfalunak egy hangyányival több idő kell.
Ui:(A vezetőség elé tárnám azt az ötletet,hogy felvegyük vigyorit mert állítása szerint nagy stratéga de nem szeretném kinevettetni magam.)

Panternél azért buktatok védőket rendesen, és mi azért foglaltunk is, ellenben ti, utaztatok 40-50 órát a semmiért:)
Tetszenek ezek a katakörök, már várom a következőt xD
 

DeletedUser4544

Vendég
propagandáról hallottatok már? vagy lelki hadviselésről? merthogy minden itt nyitott topic erről szól. Hogy hitesd el (mindkét) részről ami nincs. Ki az az ember aki egy percig is komolyan veszi azokat a dolgokat amiket itt kinyilatkoztatnak egyesek? Senki, legalábbis senki értelmes, hisz ha kicsit is tiszteljük az ellent, akkor nem becsülhetjük le, nem gondolhatjuk, hogy önként és dalolva elárulja terveit.
De gondolom ezt Ti mind tudtátok már eddig is.

ÉN elmondtam a tervem, Start és R.d. megbuktatása. Aztán lépek is erről a szeróról.
Kiv leszek ha megcsinálom mire fogja a sok "Pro" miért sikerült:) Ha nemsikerül játszottam egy jót....Tudod, én játékélmény miatt játszom, nem pár rongyos falu miatt mint egyesek.....
 

DeletedUser

Vendég
Panternél azért buktatok védőket rendesen, és mi azért foglaltunk is, ellenben ti, utaztatok 40-50 órát a semmiért:)
Tetszenek ezek a katakörök, már várom a következőt xD

Azért ez érdekes nem mondom miért és hogyan de tudom,hogy jöttek a támadásaitok panterre:D
Az idő intervallum nevetséges volt (3 nap).Ugye egy frontonlévő játékosról van szó mennyi falut húztatok be?Foglaltatok kb 50-et abból 30-at vissza is szedett.Ezzel nem nagyon hencegnék:p
 

DeletedUser4544

Vendég
Támadás inditása aznap volt amikor megállt a net, és pl jómagam kos nélkül kellett küldenem párat. Sőt támadás közepette még tűzszünetet is bejelentették.
Ez már itt a frontharcokról szól, ott veszteség nélkül nem lehet foglalni. Mi legalább megtartottunk 20 falut;) Tinálatok sokkal többen jöttetek a semmiért. De ha neked tetszett hát gyere legközelebb is, majd a te nukejaid elé fogok beállni:) Mint mondtam egyre több a védőnk, első katakörnél 200.000ret letudtatok rombolni, mostmár sokkal több védőnk van, mostanra 70.000ret tudtatok lekatázni, kövre 40.000ret se fogtok...
Kéktengerbe meg ne izgulj nem nagyon érdekel mekkora a falam, a frontvonal széle bevan védve, ott falat se karcoltatok, belül néha beleálltunk néhol nem, erőinktől függöt. Múlthetivel se dicsekedtél, lala és ciru is bukott cirka 60-60 falut......
Ezenkivül Helmeron-t most szétszedték az új társak cotr és hat család segítségével.
Stop-osok Virusos-t.
Fogytok na, nem kell a mellébeszéd és szépítés. Nincs 1 komoly szövetségesetek akire tudtok támaszkodni....Barátok nélkül meg később mit sem érsz, jön a nyár itt a V12, Szeptemberre eléggé átalakul majd a harcihelyzet....
 

DeletedUser

Vendég
Majd eldől nagy stratéga barátom.Én a frontot ütöttem és az 1000 kosos nukjaim mindenhol megmozgatták a falakat:)Nálad néhol a tanyát is pedig beálltál elém.Több védőtök lesz?
Igen igen lassan át kell álnotok csakis védők gyártására:DVédőkkel,hogy akartok foglalni nálunk?
A szövetséget és a diplomáciát itt nem emlegetem mert elég olvasnom a leveleidet.
Igazad van most csak 70.000-et katáztunk le rólatok de azt is megéreztétek:)
Továbbá azt a csekély 82milla veszteséget a védőkből.
Előbb utóbb az oldaladon állók is megunják,hogy állandóan csak építkezni kell,és sereget gyártani mert állandóan begázolunk hozzátok.Szóval ne csak azt nézd,hogy 70.000-et lekatáztunk rólatok hanem azt is,hogy mindent gyártanotok kell és egy keveset építkezni is:)Ilyenkor ugye nem tudnak érmézni nem tudnak fejlődni sem:DEgy ilyen támadás egy hétre legalább visszafogja a playert vagy még többre is mert egy védőfalu nem készül el 10 nap alatt.Na ezt nehogy kioktatásnak vedd mert tudom,h te vagy a spíler:cool:
 

DeletedUser4544

Vendég
Hamarabb fogtok ti beleunni ebbe az időzítgetösdibe, meg állandó védelemküldésbe, foglalni persze max belsőt tudtok, ha ad a góré, de nem fog :D
Ne izgulj nem csak védőket gyártunk, de a héten érezni fogjátok hogynemcsak védőink vannak;)
Az épületeinket romboltátok, seregeink megmaradtak....
De nem baj, tudod mit, félek- reszketek ezektől a kataköröktől, nemest ne küldjetek nem éri meg, minek foglaljatok....Foglalunk mi helyettetek;)
 

DeletedUser

Vendég
Hehe el sem hinnéd mennyi unatkozó tag van nálunk akinek jó időtöltés az időzítgetés:DKíváncsi vagyok mivel akartok megindulni ellenünk és arra még kíváncsibb vagyok,hogy megint 3 nap lesz e az idő intervallum.jah és most majd ne felejts el kost is rakni a nukjaidba mert a panteres akciónál is csak rajtad nevettünk.Támadó faluba minimum 400 kost szoktunk rakni errefelé.De látom te kos nélkül jobban szereted.
 

DeletedUser12985

Vendég
de kos nélkül gyorsabb:)
bocs, de ezt nem hagyhattam ki:DDDD
 

DeletedUser12347

Vendég
Előbb utóbb az oldaladon állók is megunják,hogy állandóan csak építkezni kell,és sereget gyártani mert állandóan begázolunk hozzátok.
Úgy tudtam,hogy ha a tanya egyesre le van katázva ,de a sereg full,akkor a sereg nem veszik el..
 

DeletedUser12347

Vendég
Hehe el sem hinnéd mennyi unatkozó tag van nálunk akinek jó időtöltés az időzítgetés:DKíváncsi vagyok mivel akartok megindulni ellenünk és arra még kíváncsibb vagyok,hogy megint 3 nap lesz e az idő intervallum.jah és most majd ne felejts el kost is rakni a nukjaidba mert a panteres akciónál is csak rajtad nevettünk.Támadó faluba minimum 400 kost szoktunk rakni errefelé.De látom te kos nélkül jobban szereted.

Támadás inditása aznap volt amikor megállt a net, és pl jómagam kos nélkül kellett küldenem párat. Sőt támadás közepette még tűzszünetet is bejelentették.

.
 

DeletedUser

Vendég
Hamarabb fogtok ti beleunni ebbe az időzítgetösdibe, meg állandó védelemküldésbe, foglalni persze max belsőt tudtok, ha ad a góré, de nem fog :D
Ne izgulj nem csak védőket gyártunk, de a héten érezni fogjátok hogynemcsak védőink vannak;)
Az épületeinket romboltátok, seregeink megmaradtak....
De nem baj, tudod mit, félek- reszketek ezektől a kataköröktől, nemest ne küldjetek nem éri meg, minek foglaljatok....Foglalunk mi helyettetek;)

Hát sziasztok,kicsit unatkoztam és végignéztem az idézett emberke foglalásait.Kicsit ledöbbentem,hogy ki magyaráz a belsőzésről:DAki nem hiszi nézzen utána nem célom átverni senkit sem csak utánanéztem:p
Vigyorka belső foglalásai:217
Barbárok:49
Ellen:103
Tőlünk összesen 9 falut foglalt abból 7-et visszavettünk.
És az ellenhez mindenkit bevettem aki nem klántársa volt,vagy klánnélküli vagy szövije volt.
Látom ott te vagy a nagy góré mert ha akad belső akkor te rögtön ráugrasz.Ingyen falu????
Csak ennyit szerettem volna köszönöm a figyelmet;)
 

DeletedUser

Vendég
Hát sziasztok,kicsit unatkoztam és végignéztem az idézett emberke foglalásait.Kicsit ledöbbentem,hogy ki magyaráz a belsőzésről:DAki nem hiszi nézzen utána nem célom átverni senkit sem csak utánanéztem:p
Vigyorka belső foglalásai:217
Barbárok:49
Ellen:103
Tőlünk összesen 9 falut foglalt abból 7-et visszavettünk.
És az ellenhez mindenkit bevettem aki nem klántársa volt,vagy klánnélküli vagy szövije volt.
Látom ott te vagy a nagy góré mert ha akad belső akkor te rögtön ráugrasz.Ingyen falu????
Csak ennyit szerettem volna köszönöm a figyelmet;)

Hányszor fogsz még egymás után ide írni?

Hehe, most megbontottam a sorrendet;)
 

DeletedUser

Vendég
Ez a topic a mi klánunknak vagyis az R.D.-nek készült.Ebből kifolyólag annyiszor írok ide ahányszor csak kedvem tartja szerintem;)
 

DeletedUser4544

Vendég
"Barátom"
Ha tisztába lennél a játék alapelemeivel, tudnád hogy egy játékosnak rettentő sok idő kell ahhoz hogy ellenséget foglaljon+még hadvezérkedjen.
Jómagam diplomáciával is kisebb ízben foglalkozok, de nagyrészt hadüggyel.
Ha majd napi 24et leszek hidd el lesz 300ból 240 ellenfél foglalásom, de amíg nincs rá időkeretem nem tudom megtenni, vagy ezzel vagy azzal foglalkozom.
Jelenleg a klánunknak semmi hátránya nincs ebből, hogy belsőzők és támadást szervezek + ha támadunk akk elküldöm a nukejaim, mivel nem vagyok időmillomos, így talán nincs annyi időm hogy kimásodpercezzek mindent.
Amúgy is tudom, aki napi 24 órába játszik és veri a mellét hogy így időzít úgy időzít, aztán majd megszorul, mert vagy nem tud netezni melóba, vagy új melóhelye lesz, rögtön elmegy az életkedve a játéktól, mint anno nekem V5ön.
Valamien szinten ott ezért hagytam abba, mert lemaradtam. Viszont itt előre felépített tervet követek, aztán később kiderül, marad-e falum a legvégén vagy nem, de én akk nem lépek le és törlöm magam vagy átadom, hogyha lesz napi max 1-2 órám. Nekem ez továbbra is játék, és úgy kezelem.
Ott hátul kullog a fontosági sorrendbe.
Viszont van egy hibám, imádok nyerni, bármi áron......
Szerelemben háborúban mindent szabad.
 

DeletedUser13948

Vendég
vigyorinak igaza van nincs mindenkinek 24 orája csak jatszani, vannak köztünk diákok, dolgozó felnöttek és persze vannak olyanok is akiket anyuci-apuci eltart és ott ülhet egesz nap a gép elött, nem erti meg hogy egy ez jetek, de neki az élete lesz.
mi lesz ha apuci-anyuci elveszti munkahelyet hogy tarod el magad?
ezzel nem célzok senkire...
 

DeletedUser

Vendég
Vigyorka én nem megbántani akartalak:D Csak tényeket közöltem.Pontosan amiatt mert úgy érzem túl komolyan veszed a játékot.Családi háttérre nem térek ki,nem kenyerem a vagdalkózás,csak neked válaszoltam,a belsőzésről de te a magyarázkodásban is profi vagy nem csak a belsőzésben.
 

DeletedUser

Vendég
szerintem meg a belső foglalás szükségszerű cselekedet, és akik ezt szégyenletesnek tartják, azok nem ismerik ezt a játékot :)

micu , ha majd a melletted lévő klántársad abbahagyja a játékát,akkor kérlek ne Te légy az ,aki a falvaira ugrik ;)
mert a "belsőzés" szégyen ,ugyebár :rolleyes:
 
Fent