R.D.

DeletedUser11352

Vendég
Amúgy ez a jutalom másképp méri a LEV-et sztem... Mert v8-on, mikor kaptam 150 nuke-t, nekem 700.000 LEV-et írt ki a napi jutalom, de a LEV-em meg megemelkedett vagy 3 milkóval. Tehát, úgy néz ki ez minden egységet 1-nek számol...


Ez azért van, mert a jutalom a legyőzött katonák számát számollja, a LE pedig a pont értéküket,Minden egységnek más a pont értéke, és az sem mindegy támadóként, vagy védekezőként győzöd le őket, mert úgy is más az értéke egy-egy egységnek.Érted?
 

DeletedUser11646

Vendég
Ez azért van, mert a jutalom a legyőzött katonák számát számollja, a LE pedig a pont értéküket,Minden egységnek más a pont értéke, és az sem mindegy támadóként, vagy védekezőként győzöd le őket, mert úgy is más az értéke egy-egy egységnek.Érted?

Így van, ezt próbáltam én is mondani, csak épp nem jól fejeztem ki magam :)
 

DeletedUser

Vendég
De nagy az arcod, 10 vs 1, na igen, ez egy nagy csata volt ;)

Nem tudom miért lenne nagy az arcom...de lehet igazad van...ha te mondod :) Viszont...nem értem mi az hogy 10 vs 1 ? te sem egyedül voltál...van klánod vannak társaid...

Elnézést...elfeledtem hogy már nincs klánod...lehet nem neked való feladat...ha a klánjaid csak úgy föloszlanak...

Vissza térve a 10 vs 1 re... mi legalább mutatunk föl együttműködést...és ti?
 

DeletedUser12157

Vendég
Amúgy ez a jutalom másképp méri a LEV-et sztem... Mert v8-on, mikor kaptam 150 nuke-t, nekem 700.000 LEV-et írt ki a napi jutalom, de a LEV-em meg megemelkedett vagy 3 milkóval. Tehát, úgy néz ki ez minden egységet 1-nek számol...

Tegnap jött a jutalom, és tegnap LEV:

+2.265.568
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12157

Vendég
Nem tudom miért lenne nagy az arcom...de lehet igazad van...ha te mondod :) Viszont...nem értem mi az hogy 10 vs 1 ? te sem egyedül voltál...van klánod vannak társaid...

Elnézést...elfeledtem hogy már nincs klánod...lehet nem neked való feladat...ha a klánjaid csak úgy föloszlanak...

Vissza térve a 10 vs 1 re... mi legalább mutatunk föl együttműködést...és ti?

A ~HAT~-ba vagyok, akik MIN. 12 órára vannak, ti meg 4,5 óráról jöttetetek max.
 

DeletedUser11022

Vendég
Nem bírnak?

10 mp-n belül 50 támadás jött kb...


Am RD, kösz! ;)

Megkapott napi jutalmak

1x A nap védekezője
Időpont: 13.02.2011 napján te győzted le a legtöbb egységet védekezőként ebben a világban (327.408)!


Nem hogy nem birnak hanem nem tudnak!:D:D

NEm hiaba van a tamadasszervezo!Cseszhetik ok a 100-200 tamadasaikat is amik nukek ha a nemeseiket fogdosod meg!Dodge jatekot jatszal valuk ha van annyi idod ra!:D
 

DeletedUser9325

Vendég
A ~HAT~-ba vagyok, akik MIN. 12 órára vannak, ti meg 4,5 óráról jöttetetek max.

Ez is a stratégiához tartozik, hogy milyen a területi elhelyezkedése egy klánnak, hogy egy területet uralni tudjanak, a tagok együtt tudjanak akciózni, könnyen védjék egymást. Ha már itt el lett cseszve, akkor nehéz csatát nyerni is, nemhogy háborút.
 

DeletedUser12985

Vendég
Látom olvasod a statsot:)
szerintem azok akik "befoglaltak" többet tudnak a dologról...
 

DeletedUser12985

Vendég
amikor "foglaltatok" ugye nem volt gyanús hogy üresek voltak a falvaim (az összes...RD támadása előtt 6 napja).....ugyanmár....
Az első hozzászólásomat csak viccből irtam, de asszem te jobban értesz hozzá:)
 

DeletedUser12157

Vendég
Jaj Lori hagyjad már magad...

Mikor ti mentetek már mached-ra, rég behuztam én is tőle jó pár falut, és a többiek is.

Ti csak üres falukat foglaltatok :)



Hol szedtetek le engem 1 nap alatt okoska?
Még mindig van 3 44-es falum, mert lámák vagytok :D
De ezzel nem dicsekszem, nem nagy dicsőség, viszont az a top 6. LEV és top 14. LE még jobban tetszik, szal kösz! :D

Viszont ti se dicsekedjetek "jaj leszedtük headot 1 nap alatt", mikor 2-3x nagyobbak jöttek tőletek, abból is 10 ember, 10 emberrel akik nálad 2-3x nagyobbak, miközben a klánod magja 12 órára van a déli vidéken, lazán röhögve én is leszednélek válvetve még 9 emberrel, gondoltam leírom nehogy tul nagy legyen az egod...

Amúgy gondolom észrevettétek hogy sehol nem láttatok nagyon támadót.
Mert nem is volt, ha 3 nappal később jöttök, minden falum full teli lett volna saját védővel...
Max kb 2000-3000 támadóm volt eltévedve :)

Szerencsére sikerült elköltöznöm K53-ra, több mint 15 támadással nem bírtátok bevenni 0008-at.

Küldtetek támadásokat gabrielre 7-8 órárol, még a támadásom előtti nap, 144-et, abból kb 7 volt éles, én mondtam neki, hogy ő egy elterelés, és? Igazam lett...

Mivel hozzáküldtem a seregem negyedét, ami nehézló volt inkább, így mire visszajöttek, lezajlott az a 116 támadás, amit követett még máig kb 200 támadás, így 0-lás falnál cseszhettem...

Kösz a jutalmakat is! 8)
 

DeletedUser

Vendég
Headshot...nevezhetsz bárminek minket...lehet bármekkora gyerek hogy mit tudtál összehozni magadnak stb...de ne feledd...mi legalább fölmutattunk valamit! Könnyű azt hajtogatni, hogy 10-en mentek rád meg minden...de mi legalább tudunk fölmutatni egy csapatmunkát...ahogyan meg előbb leírták...ha anyira nagy játékos lennél mint amennyire most a szád jár...akkor csak a nemeseket fogdostad volna...
 

DeletedUser12157

Vendég
Headshot...nevezhetsz bárminek minket...lehet bármekkora gyerek hogy mit tudtál összehozni magadnak stb...de ne feledd...mi legalább fölmutattunk valamit! Könnyű azt hajtogatni, hogy 10-en mentek rád meg minden...de mi legalább tudunk fölmutatni egy csapatmunkát...ahogyan meg előbb leírták...ha anyira nagy játékos lennél mint amennyire most a szád jár...akkor csak a nemeseket fogdostad volna...

Hohoho, azért nem csak 1-2 nemesetek esett a hálóba :rolleyes:
Mivel semmi esélyem nem volt, ezért azt a taktikát választottam, gyűjtőm a LEV-et, és a 0006-0008-at falukat védem, a 6-osat elvittétek hamarabb, így nem ért be a 4 nemes...

Ez van, levertetek :)
De nem fogok sírni, az ilyen dolgokból okulni lehet.

Csatát nyertetek, háborút még nem ;)
 

DeletedUser

Vendég
Lassan vér folyik patakokban...mit patakokban folyóban lassan :D
Emberek, ennyire nincs magánéletetek hogy ez a legnagyobb bajotok, ki kit vert le hányad magával és hány nap alatt????
Röhög a vakbelem tőletek!!! :D:D
 
Fent