R.D.

DeletedUser10049

Vendég
bazdd lor7 FPFP külső fórumon :d gyerekek mi van itt? :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Kedves feltört játékos és klánjának üzenem, hogyha kiderült hogy nem én voltam, és nem én voltam, akkor egy bocsánat kérő levelet azért megejthetne felém a jogtalan rágalmazásért...
Mertmár 3 oldalról hallotam vissza a nevem.
Mocskosan játszok ok, de vannak azért nekem is határaim, és a fiokfeltörés bőven túllépi a hatáskörömet. Bomlasztás, feszültségkeltés, összeugrasztás, ezek az én területeim, nempedig hacker....
Kedves tonetto sajnálom ami veled történt, de nem gyanusítgatni kéne hanem utánna járni....
ui: Engem is törtek már fel, engem tudod ki? Egy budapesti 15 éves hacker gyerek, klánunkba volt inaktiv volt kidobtam és befoglaltuk, egy jótanács, lehet ilyen helyen kéne keresgélnetek.....
 

DeletedUser12218

Vendég
Ha vissza kapom a fiókot akkor beszélni fogok veled. De úgy ha nemigazán válaszol az aki segíthetne ebbe így nehéz lesz. Egy gond van ezzel hogy nem csak a jelszót változtatták meg hanem az email címet is. De arra az email címre meg nem küldtek semmit hogy megváltozott.
 

DeletedUser4544

Vendég
Gratulálok az új Top1nek. Mien érzés itt csücsülni?:)
 

DeletedUser

Vendég
biztos többre képesek, nem csak ti vagytok az ellenfeleik a térképen.
 

DeletedUser9876

Vendég
De nagy az arcod, 10 vs 1, na igen, ez egy nagy csata volt ;)
Ha olyan klánod van aki nem tud rajtad segiteni akkor csak sajnálni tudom a klán többi tagját!Azért KLÁNHÁBORU a neve a játéknak hogy a klán közössen támadjon és védekezzen!
 

DeletedUser12157

Vendég
Csa haver!Eleg csak ha a nemeseiket fogod meg,mert olyan prok hogy idoziteni sem tudnak...

Nem bírnak?

10 mp-n belül 50 támadás jött kb...


Am RD, kösz! ;)

Megkapott napi jutalmak

1x A nap védekezője
Időpont: 13.02.2011 napján te győzted le a legtöbb egységet védekezőként ebben a világban (327.408)!
 

DeletedUser

Vendég
50 támadás csak ennyit nyomott rajtad? Vígan 1,5 millának kéne lennie, nemde?:confused:, ha kellőképpen vagy védve...ha már van védjük hogy a világ másik felében védjenek egy tagot, vagy pusztán a pont miatt felvegyenek :D
 

DeletedUser11646

Vendég
50 támadás csak ennyit nyomott rajtad? Vígan 1,5 millának kéne lennie, nemde?:confused:, ha kellőképpen vagy védve...ha már van védjük hogy a világ másik felében védjenek egy tagot, vagy pusztán a pont miatt felvegyenek :D

Amúgy ez a jutalom másképp méri a LEV-et sztem... Mert v8-on, mikor kaptam 150 nuke-t, nekem 700.000 LEV-et írt ki a napi jutalom, de a LEV-em meg megemelkedett vagy 3 milkóval. Tehát, úgy néz ki ez minden egységet 1-nek számol...
 
Fent