R.D.

DeletedUser

Vendég
Ez csak a mozi helye :D


De azért azok a LEV pontok nem vesznek a boltba kenyeret, szerintem :)
 

DeletedUser12157

Vendég
Lassan vér folyik patakokban...mit patakokban folyóban lassan :D
Emberek, ennyire nincs magánéletetek hogy ez a legnagyobb bajotok, ki kit vert le hányad magával és hány nap alatt????
Röhög a vakbelem tőletek!!! :D:D

Elhiszed hogy nem hat meg hogy levertek? :D

Ez is a játék része.
 

DeletedUser

Vendég
Én elhiszem. Mindent elhiszek, hiszékeny kislányka vagyok:)
 

DeletedUser

Vendég
ato.mached-et még jó hogy levertétek Lori, előttem fejezte be egy héttel, nehéz volt :D mit csinálnátok egy szép napon ez az ablak fogadna a klánháború helyett: error... és soha többé nem látnátok a klánháborút végignéznem a képeteket, vannak itt 14-20-23-30-40 éves emberek és ez megy ? Kérem szépen mi ez? Aztán most ne gyertek azzal mit értem el a játékban, de nézzetek már magatokba, veszekedtek 10 éves módjára egy játékon? Hogy ki foglalt el kit hány nap alatt? És még nem is igaz? Egy játékban itt ott hazudni? Hogy mit foglaltam mennyi idő alatt? Azért ..Headshot.. gratulálni tudok, hogy tartod magad, és tartani tudod magad. Ahhoz képest azt nézzétek már meg hány támadás megy rá és még van K44-en... Szóval csak ne beszéljetek milyen támadást intéztetek ellene, akkora nagysággal 1-2 nap alatt szervezetten elkellet volna foglalni, szóval nem volt ez annyira szervezett támadás.
 

DeletedUser12157

Vendég
ato.mached-et még jó hogy levertétek Lori, előttem fejezte be egy héttel, nehéz volt :D mit csinálnátok egy szép napon ez az ablak fogadna a klánháború helyett: error... és soha többé nem látnátok a klánháborút végignéznem a képeteket, vannak itt 14-20-23-30-40 éves emberek és ez megy ? Kérem szépen mi ez? Aztán most ne gyertek azzal mit értem el a játékban, de nézzetek már magatokba, veszekedtek 10 éves módjára egy játékon? Hogy ki foglalt el kit hány nap alatt? És még nem is igaz? Egy játékban itt ott hazudni? Hogy mit foglaltam mennyi idő alatt? Azért ..Headshot.. gratulálni tudok, hogy tartod magad, és tartani tudod magad. Ahhoz képest azt nézzétek már meg hány támadás megy rá és még van K44-en... Szóval csak ne beszéljetek milyen támadást intéztetek ellene, akkora nagysággal 1-2 nap alatt szervezetten elkellet volna foglalni, szóval nem volt ez annyira szervezett támadás.

Mivel én nem ferdítem a dolgokat, mint ők, ezért elmondom hogy csak most kezdte el nyimitz támadni a megmaradt 2 falum.

Am kösz sky! :)

Amúgy lori, ne verjétek a melleteket, ne azzal gyertek hogy tudtok szervezett támadásokat csinálni :)

Mielőtt ti jöttetek, előtte kisdupla szerencsétlenkedett, 1 hétig, 1 falut vett el tőlem, mivel nem voltam itthon, rá 1 órával később már vissza is vettem, és +még1-et tőle :D

Kisdupla előtt jött 1x DarkArt is, igaz az nem volt nagy dobás, 41 támadás +6, nemes kilőve 0026-ba.
Sajnálom szegény kisduplát, jót röhögtünk a fórumon rajta :D

Egyedül nem bírtatok leszedni, ez van.
 

DeletedUser

Vendég
mééég méég csináljátooook!!! olyan jól szórakozok rajtatok! :)
Mindig meg tudtok nevettetni, még ha rossz napom is van :D:D:D:D:D
 
Fent