R.D.

DeletedUser

Vendég
Headshot ezúton szeretnék neked gratulálni a szép bukásodhoz.Igazad van bukni tudni kell és te tudsz bukni ezt bebizonyítottad.
Viszont látszik a profilodon hogy ez a bukás beletaposott a lelki világodba.:D
Csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni,a lényeg,hogy sikerült bizonyítanod;)
 

DeletedUser12157

Vendég
Headshot ezúton szeretnék neked gratulálni a szép bukásodhoz.Igazad van bukni tudni kell és te tudsz bukni ezt bebizonyítottad.
Viszont látszik a profilodon hogy ez a bukás beletaposott a lelki világodba.:D
Csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni,a lényeg,hogy sikerült bizonyítanod;)

Higgy amit akarsz, mert nem érdekel ;)

A profil direkt olyan, amilyenre szerettem volna csinálni :D

Ne verd magad, 10-en gyerekjáték volt leszedni...

Ti tudod mit bizonyítottatok? :)

1 v 1-be lámák vagytok...
 

DeletedUser

Vendég
Te kis naív csak a rövidítést ismered??Kh=Klánháború.Magyarul,hogy te is fel bírd fogni csapatjáték.Ezt a fázisát biztos nem ismered a játéknak,mert valószínűleg az összes szerveren ahol megjelentél,csak eddig jutottál mint V.10-en.Ha észrevetted volna már nem a szerver elején vagyunk,ebben a fázisban már a játék igényli a csapatmunkát.Arról csak te mint nagy vezető tehetsz,hogy ti ezt nem tudtátok összehozni.Mégegyszer hangsúlyozom,gyenge voltál,vagy és leszel.
Ezt kommentelheted.De inkább tanulj azoktól játszani akik befoglaltak:D
 

DeletedUser12157

Vendég
Te kis naív csak a rövidítést ismered??Kh=Klánháború.Magyarul,hogy te is fel bírd fogni csapatjáték.Ezt a fázisát biztos nem ismered a játéknak,mert valószínűleg az összes szerveren ahol megjelentél,csak eddig jutottál mint V.10-en.Ha észrevetted volna már nem a szerver elején vagyunk,ebben a fázisban már a játék igényli a csapatmunkát.Arról csak te mint nagy vezető tehetsz,hogy ti ezt nem tudtátok összehozni.Mégegyszer hangsúlyozom,gyenge voltál,vagy és leszel.
Ezt kommentelheted.De inkább tanulj azoktól játszani akik befoglaltak:D

Fárasztó vagy :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Mi az lelőttelek??;) Szerintem is okosabb ha halgatsz és nem itt akarod osztani az észt.:cool: Most őszinte leszek,egy valami van csak ami teccik a V.10-es teljesítményedben még leljebb kerültél mint yamakazy7 barátod,de ő legalább csendben elviseli a vereséget te pedig sajnáltatod magad.Akár offolhatnánk is a témát mert Te gyenge téma vagy:D
Remélem tanulsz vagy tanultál valamit az itteni bukásodból és V12-n tovább húzod egy picit;)
 

DeletedUser11022

Vendég
Sziasztok!

De mi lenne ha nem veszekednetek?

Csoda...:D
 

DeletedUser

Vendég
100 szónak is 1 a vége!A hangsúly a csapatjátékon van!Akinek 1-2 faluja van azt lehet 1-1 ben támadni de 40-50 vagy 100 faluval rendelkező játékost már sikeresen 1-1 ben lehetetlen sikeresen elfoglalni!Ilyenkor jön a csapatmunka!Van aki sikeresen hajtsa végre van aki kevésbé!Meg ugye minek kellene 1 klánba hadvezér ha ugyanazt senki nem támadhatná:)Nem igaz?:) Nálatok is biztos van ilyen hát noszogassátok:)
 

DeletedUser11022

Vendég
Ha 1-1-ben tamadnatok egymast,most pl te(neked van 50 falud),meg meg 1 jatekosnak van 50 es 1-1-bent nyomnatok,akkor is le lehetne gyozni,csak hat ugye a klan fog neki kuldeni erositest es te azert nem birod kinyirni,maskepp ha 1-1-ben lenne tenyleg akkor ki lehetne nyirni akarkit...

Csak aktivitas kerdese.
 

DeletedUser

Vendég
Te sem érted a lényeget Ektomorf barátom.:confused: Az a lényege az egésznek,hogy senki nem írta ki közülünk a profiljára h ezt és ezt támadtam és 10 vagy 50 ember védte be.Be lett foglalva.De,hogy mi az apropója annak,hogy valaki a bukásával henceg???
Nem értem,de valószínűleg nem tudja milyen rendezvényen van.
Headshot én nem verem magam,csak reagáltam arra,hogy sajnáltatni próbálod magad,hidd el nálam ez nem jön be:p
Van az a szép mondás amit Headshot Vezérnek idéznék:
Ne sírj ha támadlak én se sírok ha védekezel Szerintem ezzel mindent elmondtam:D
 

DeletedUser4544

Vendég
Sziasztok :)
Előszőr is, sztem csak azt lehet legyözni, aki úgyérzi vesztett, mindig van esély akár újraregisztrációra és hogy újra megmutassa, csak kitartást és türelmet igényel. Falvait elvehetitek, lelkileg összetörhetitek, de a játékos hozza meg a végső döntést, vagyis hogy abbahagyja azt a bizonyos világot.
Csakhogy írjak példát is V5ön 2 játékosunk Richieee és Cepi teljesen levolt nullázva, 5-6 falvuk maradt, kellő kitartással mamár megint ottvannak hogy 1000 falu. Persze sok tényezőtől is függ, de ebbe már nem akarok belemenni....

Másik ez igen klánháború, és igen nem 1 vs 1be kell küzdeni, a te 30 faludra head, nem hiszem hogy 1 játékosnak volt 30 nemese és 50-60 nukeja, mivel egy kis ügyességel kb ennyi kellett a te legyözésedhez, ezt osztották 10 felé, így kevesebb veszteséggel kevesebb falut foglaltak.
Azzal hogy megfogtál egykét nemesvonatot csak az időt huztad hogy elüldözzenek a területről. PErsze jóesik az ember lelkének ha borsot tör a másik orra alá, ezenkivül ha az ellenfelet megvicceled másodiknál jobban figyel és tanul aztán túljár az eszével vagy a haderejével, ha meg békénhagyja és feladja akkor ő egy "láma".:)
 

DeletedUser6325

Vendég
Hat itt unalmamba beolvastam ebbe a topikba is de hat amit itt lattam tiszta szanalom nem a R.D. klan hanem ..Headshot.. es baratja ato.mached nemszeretnek senkit leszolni de inkabb kussoljatok mert itt megmutattatok hogy a szajkarate megy de a jatek nemigazan:)
..Headshot.. csak annyit hogy amig az egyik jatekos nemmondta hogy ienkor nemest kene fogni addig nemis tudtad miaz hogy nemes vadaszat de erdekes modon mikor meghallottad hogy letezik olyan hogy nemesvadaszat egybol megfogtal a R.D. tol jopar nemest
ja es ahogy Harcosgemi mondta vilag 10en nem lehet vedekezni szoval nemtudom hogy fogtal meg te 4 nuke-t(4 full tamado falu) olyan keves veszteseggel:)
Tovabbi kellemes szajkaratezast:)

udv:koutou
 

DeletedUser12157

Vendég
Hat itt unalmamba beolvastam ebbe a topikba is de hat amit itt lattam tiszta szanalom nem a R.D. klan hanem ..Headshot.. es baratja ato.mached nemszeretnek senkit leszolni de inkabb kussoljatok mert itt megmutattatok hogy a szajkarate megy de a jatek nemigazan:)
..Headshot.. csak annyit hogy amig az egyik jatekos nemmondta hogy ienkor nemest kene fogni addig nemis tudtad miaz hogy nemes vadaszat de erdekes modon mikor meghallottad hogy letezik olyan hogy nemesvadaszat egybol megfogtal a R.D. tol jopar nemest
ja es ahogy Harcosgemi mondta vilag 10en nem lehet vedekezni szoval nemtudom hogy fogtal meg te 4 nuke-t(4 full tamado falu) olyan keves veszteseggel:)
Tovabbi kellemes szajkaratezast:)

udv:koutou

Te beszélsz kicsi földművelő barátom?
Láttam ám azoknak a játékosoknak a levelezését akik adtak helyettesítést pl.:Mac10 hogy miket beszélgetett az RD-s nyimitz-el aki ugyanolyan fosos mint te...

Tudod akik ott maradtak a kimacsban is jó páran, közös fórumuk volt nem mondom melyik klánnal, és SZERVEZKEDNI akartak, míg te csak fostál...

Nem szokásom beleszólni olyan dolgokba, amikről nem tudok, tegyél te is így.
Tudtam/tudom hogy a védekezés itt nem a legjobb, jobb támadni, de képzeld el nem 4, hanem 6 full nuke-t is kifogtam valamelyik faluban, + az összes "jóravaló" támadást felraktam a fórumra, szóval tudják jó páran hogy nem hazudok...

V12-ön találkozunk, ha találkozunk, ott legyen majd nagy a szád, meglátjuk ki a szájkaratés, ki a játékos...
 

DeletedUser12347

Vendég
Bocs,de ezt nem lehetett volna pm-ban megírni ? Mindenki kell tudja ,hogy fel kell lépjen ?
 

DeletedUser4544

Vendég
Keressetek új hadügyest, mert ez a támadás egy külön misét megér. Gyakorlat teszi igaz a mestert, de hát ezen max röhögni tudok.....
Ha nem vettétek volna észre, jóval több védőnk van(mint legutóbb) és jóval több támadásotokat tudunk megfogni, és ez a jővőbe csak gyarapodik, egyre több lesz a veszteségetek, nembeszélve az elmulasztott időről, mert azért mégiscsak ittkell seggelnetek hogy elinditsátok, legalább ne úgy osszátok szét a koorokat, hogy 1 játékos üt 6-7 dbot, mert akk még helyettest se választhat.
Emiatt van az hogy szétcsusztatok és tudunk tologatni védőket és rengeteg felesleges támadótok elhullik a semmiért....
Ne területet adjatok ki egymás között, hanem játékos célpontot. De ez csak az én véleményem....
 

DeletedUser9325

Vendég
Uhh, milyen igazad van, teljesen megfeledkeztünk róla, hogy megkérdezzük előtte, hogy szeretnéd :D
 

DeletedUser

Vendég
Csak 82 millió legyőzött ellenféllel gyarapodott a Let a veletek vívott háborúban emiatt az akció miatt:D
Grat a sok bukott védőhöz:p Egy támadófalu feláll 10 nap alatt de egy védőfalunak egy hangyányival több idő kell.
Ui:(A vezetőség elé tárnám azt az ötletet,hogy felvegyük vigyorit mert állítása szerint nagy stratéga de nem szeretném kinevettetni magam.)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser6418

Vendég
propagandáról hallottatok már? vagy lelki hadviselésről? merthogy minden itt nyitott topic erről szól. Hogy hitesd el (mindkét) részről ami nincs. Ki az az ember aki egy percig is komolyan veszi azokat a dolgokat amiket itt kinyilatkoztatnak egyesek? Senki, legalábbis senki értelmes, hisz ha kicsit is tiszteljük az ellent, akkor nem becsülhetjük le, nem gondolhatjuk, hogy önként és dalolva elárulja terveit.
De gondolom ezt Ti mind tudtátok már eddig is.
 
Fent