R.D.

DeletedUser

Vendég
Túl sok a feszültség az emberi szívekben, túl sok az indulat, a bosszú. Nézzünk szívünkbe, s mit találunk benne? Indulatot, melyet az idő csak halványabbra párolt, de parazsát eloltani nem tudta.

Márai Sándor
 

DeletedUser8008

Vendég
Túl sok a feszültség az emberi szívekben, túl sok az indulat, a bosszú. Nézzünk szívünkbe, s mit találunk benne? Indulatot, melyet az idő csak halványabbra párolt, de parazsát eloltani nem tudta.

Márai Sándor

És az emberi gyarlóság közé sorolt indulatok nélkül milyen lenne a játék?
 

Deleted User - 1079264

Vendég
"Vagy hát nem szeretet volt, hanem gyülölség.
Hogy simítni kezdtem a nemzet erkölcsét,
S azt akartam, hogy a népek dísze légyen,
Kivel becsületet valljak és ne szégyent?...
Hajt az idő gyorsan - rendes útján eljár --
Ha felűlünk, felvesz, ha maradunk, nem vár;
Változik a világ: gyengül, ami erős,
És erős lesz, ami gyenge volt azelőtt.

Arany J.: Toldi estéje Hatodik ének
 

DeletedUser4544

Vendég
Hm R.d. újraalakul? Nem értem, mert cirka 2-3 napja lettem leoltva V14en, hogy mien erős kapcsolat lett közöttük. Habár gondolom én mivan, Pe-t a klán egyikfele ütni akarja(északi részt), a klán másik fele meg....
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Csak a kedvedért vigyorka, csak a kedvedért! Mert annyira zavart téged, hogy összeálltunk :D
 

DeletedUser3242

Vendég
Hm R.d. újraalakul? Nem értem, mert cirka 2-3 napja lettem leoltva V14en, hogy mien erős kapcsolat lett közöttük. Habár gondolom én mivan, Pe-t a klán egyikfele ütni akarja(északi részt), a klán másik fele meg....

nem hinném, hisz az új RD is PEt támad, de szép volt a gondolat majdnem elhittem én is ! :)

de így jár az ember ha vállalhja h közellenség lesz , ez legalább tiszta sor , nem csak az örökös mellébeszélés illetve a v10 új szlogenje "én semmit se tudok!" "nem értek semmit" "nem tudom" "talán ő tudja de nem mond semmit" "már megint nem értem" :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
Csak a kedvedért vigyorka, csak a kedvedért! Mert annyira zavart téged, hogy összeálltunk :D

Ha így nyertek viszont gratuláció jár, mivel diplomáciával szépen megvezettétek a Cordot. De még sok viz lefolyik azért a Dunán.
 

DeletedUser

Vendég
Ha így nyertek viszont gratuláció jár, mivel diplomáciával szépen megvezettétek a Cordot. De még sok viz lefolyik azért a Dunán.

De hiányzott ez a rakat marhaság amit össze tudsz kaparni,kezd el megint gyártani a szép kis összeesküvés elméleteidet,már megszoktuk ;)
 

DeletedUser8008

Vendég
én semmit se tudok!" "nem értek semmit" "nem tudom" "talán ő tudja de nem mond semmit" "már megint nem értem"
 

DeletedUser3242

Vendég
én semmit se tudok!" "nem értek semmit" "nem tudom" "talán ő tudja de nem mond semmit" "már megint nem értem"

a mondat a v10n mindenkire igaz, csirszet leszámítva, aki még azt is jobban tudja hánykor kelek mint én magam.
 

DeletedUser3242

Vendég
én semmit se tudok!" "nem értek semmit" "nem tudom" "talán ő tudja de nem mond semmit" "már megint nem értem"

amúgy mindez csak azért történhetett mert macha és monster igab surrex és még páran abbahagyták,és csilis van a fiókjaikban, nem tudtad?
nálunk is olyan 10 fiókban ő van, már a cotrből is van 5 fiókunk akikről nem tudsz de csilis ül benne.
(tudod azok amik nem te és roli fiókjai)
így most imitálunk még némi harcokat magunk ellen, és végül 2 acc eléri a 60%ot és vége..
 

DeletedUser8008

Vendég
amúgy mindez csak azért történhetett mert macha és monster igab surrex és még páran abbahagyták,és csilis van a fiókjaikban, nem tudtad?
nálunk is olyan 10 fiókban ő van, már a cotrből is van 5 fiókunk akikről nem tudsz de csilis ül benne.
(tudod azok amik nem te és roli fiókjai)
így most imitálunk még némi harcokat magunk ellen, és végül 2 acc eléri a 60%ot és vége..

Jéé te miket tudsz
 

DeletedUser8008

Vendég
Én csak anyit tudok:

A söröm hideg a hütöben,
és a családom szeret.
 

DeletedUser4544

Vendég
Szépen alakulnak itt a dolgok :)
Ha valaki ráér leírhatná mivan, mert azért érdekelne :D Azt tom hogy azért szövi van közöttük.
Ha macha R.d. mezbe nyer szerót, azért külön gratulációt kap tőlem :D
Komolyan mondom megérdemlítek! ÉNmár R.d.-nek drukkolok ;)
 

DeletedUser

Vendég
Szépen alakulnak itt a dolgok :)
Ha valaki ráér leírhatná mivan, mert azért érdekelne :D Azt tom hogy azért szövi van közöttük.
Ha macha R.d. mezbe nyer szerót, azért külön gratulációt kap tőlem :D
Komolyan mondom megérdemlítek! ÉNmár R.d.-nek drukkolok ;)

Egy drukkerrel bővült a szurkolótábor hurrá :)
 
Fent