R.D.

DeletedUser3242

Vendég
hát én spec jobban örülök h 286 falumból minimális a belső, bár nem érek rá napi 24 órát én sem.
 

DeletedUser4544

Vendég
Vigyorka én nem megbántani akartalak:D Csak tényeket közöltem.Pontosan amiatt mert úgy érzem túl komolyan veszed a játékot.Családi háttérre nem térek ki,nem kenyerem a vagdalkózás,csak neked válaszoltam,a belsőzésről de te a magyarázkodásban is profi vagy nem csak a belsőzésben.

Tudod van a játéknak egy szakasza, amíg megéri belsőzni, aztán már nem.
Ez kb ottvan hogy eléred a nagy mamutfiokot. Onnantól drága a nemes. Nézd meg V5ön sparta összes Top játékosát. Mennyit belsőzünk ott. Akár engem is megnézhetsz. Ottmár elértünk egy olyan szintet, hogy a nemes drága ahhoz hogy beleöld egy belsőbe. Ittis ez lesz, csak még nem értünk el arra a szintre, legalábbis mi, de amúgy tisem....
Másik sose magyarázkodom hanem tényeket írom. Sose tagadtam a belsőzést, egyik legjobb fegyver, sőt továbbmegyek, ha kell összes ellent átveszem(3-4 játékos kivételével), csakhogy területet hódítsunk, ha Cord szinekbe játszik tovább az olyan mintha befoglaltuk volna, és így akk még bárdost se kell küldeni.
Ezért mondtam én nem bárdosokkal, hanem ésszel harcolok. Sokkal gyorsabban lehet úgy nyerni. Sokféle út van a sikerhez, nemmindenki úgyanazon az úton halad és úgyanazt preferálja.
Mivel Hybrid óta egyre erősebbek vagyunk, ezt hiába tagadod, így látszik hogy egyenlőre jó az irányelvünk. 23 misi előnyőtök van úgy, hogy beolvasztottátok 2 hó alatt a Vas-t, és Startot is.
Pedig amikor kidobtak mindegyik klán Vas,Start,R.d. 20 misivel ment elöttünk....
 

DeletedUser

Vendég
szerintem meg a belső foglalás szükségszerű cselekedet, és akik ezt szégyenletesnek tartják, azok nem ismerik ezt a játékot :)

micu , ha majd a melletted lévő klántársad abbahagyja a játékát,akkor kérlek ne Te légy az ,aki a falvaira ugrik ;)
mert a "belsőzés" szégyen ,ugyebár :rolleyes:

Darki én nem tituláltam szégyenletes cselekménynek a belsőzést.Ha visszaolvasnál rendesen akkor látnád,hogy vigyorka vagdalkózott ezzel.Mármint,hogy az R.D. csak belsőzni tud.Erre fel néztem utána a foglalásainak.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem meg a belsőzés igenis szükségszerű cselekedet :)
A mamutfiókok "nemeseiről" meg annyit,hogy aki kicsit matekozott, az már régen rájött,hogy a nemes mindig ugyanannyiba kerűl, függetlenűl attól mekkora fiókod van ;)
Nos miért is ?
 

DeletedUser

Vendég
Mert minél drágább a nemes annál több falvad van vagyis több faluban tudod veretni az érmét:)
Am grat neked Darki neked már volt mamutfiókod az biztos.Ez nem szekálás hanem őszinte grat.
 

DeletedUser4544

Vendég
Szerintem meg a belsőzés igenis szükségszerű cselekedet :)
A mamutfiókok "nemeseiről" meg annyit,hogy aki kicsit matekozott, az már régen rájött,hogy a nemes mindig ugyanannyiba kerűl, függetlenűl attól mekkora fiókod van ;)
Nos miért is ?

Deha harcolsz és nagy veszteségeid vannak, vagy lekatáznak, akk a nyersi nem a aranyra megy.
ÚGyhogy itt megborult az elméleted. Persze aki csak belsözik és nem harcol, annak nincs vesztesége és "olcso" az arany, de aki fronton van és harcol, annak azért nehezebb megnőlnie és drágább az arany.
 

DeletedUser1561

Vendég
Deha harcolsz és nagy veszteségeid vannak, vagy lekatáznak, akk a nyersi nem a aranyra megy.
ÚGyhogy itt megborult az elméleted. Persze aki csak belsözik és nem harcol, annak nincs vesztesége és "olcso" az arany, de aki fronton van és harcol, annak azért nehezebb megnőlnie és drágább az arany.
Aki a fronton van, azt a belsős társai segitik hátulról védőkkel (egy normális klánban legalábbis), igy max a támadóit, frontközeli védőit veszitheti el. Ha pedig nem vesziti el a támadóit, hanem átmegy a védelmen (mondjuk direkt emiatt az ellen pár100 belső falvát támadja, amit felesleges bevédeni pár támadó ellen), a hozott nyersi bőven kárpótol a minimális veszteségekért. (Minő véletlen, ha valaki elveri érmére a hátsó falvaiban a nyersit, pont vas>fa>agyag marad, ami a sereghez kell. :))

Elméletben fejlődés akkor lassul le, amikor nem foglalsz annyit naponta, ahány nemest képzel (A nemeskorlátod, és ezzel a nemes ára növekszik, de az érmeverő falvak száma nem). Ezért, ha beáll egy front, eljön az ideje a belsőzésnek (támadóveszteség nélküli falufoglalás, tele nyersivel) a "szintentartás végett", és amikor újra feltörik a front (inaktiv játékost találsz, stb), eljön az ideje az ellentől foglalásnak. Persze gyakorlatban mindig akarsz tartani min X nemest, hogy tudj foglalni, tehát sosem lesz ideális a fejlődés.

Persze végjátékról van szó, nagy, beállt frontokkal.
 

DeletedUser9325

Vendég
Nos, tegnap újabb ellenségekkel gazdagodtunk :) S persze új barátokkal is. Véres pacákkal van tele a térképünk, valami vírusfertőzés lehet..

"És mi arra születtünk, hogy a föld sebeit begyógyítsuk,
életünkön át, életünkön át,
Arra születtünk, hogy mindig menjünk, meg ne álljunk,
induljunk tovább, induljunk tovább.
...."

Szóval hajrá Kedveskéim! ;)

-monster-
 

DeletedUser4544

Vendég
Kijavítlak kedves barátném. Tudom hogy így gondoltam csak rosszul írtad, és nehogy sokan félreértelmezzék. Ellenfelekkel és nem ellenségekkel gyarapodtatok. Mivel ez csak játék;)

Köpködjük tudod a bacilusokat....Ki elkapja ki nem...
 

DeletedUser9325

Vendég
Aki ismer engem, az tudja, hogy ellenséget csak a játékban való szóhasználat miatt írok :) Nekem ellenfelek és klántársak mind játszótársak. Csak azokra vagyok morcos, aki visszaél ezzel.
 

DeletedUser14370

Vendég
aki nem R.D. az legyen kitiltva

akivel nem tudtok végezni azt kitiltatjátok
köszönöm nektek
soha nem khzom többet
rengeteg időt spóroltatok meg nekem
 

DeletedUser14370

Vendég
kizártak

és szerinted miután kizártak engem ez érdekel egy kicsit is????
segítek: NEM
 

DeletedUser9325

Vendég
1. Tuti fogsz kh-zni, bármennyire teteted a cinikust
2. Tiltott jelszóátadással vitt fiókkal életveszélyes átlépni az ellenhez.
3. Ennek ellenére nem mi tiltattunk ki, mert megelőztek.
 

DeletedUser14370

Vendég
1. Tuti fogsz kh-zni, bármennyire teteted a cinikust
2. Tiltott jelszóátadással vitt fiókkal életveszélyes átlépni az ellenhez.
3. Ennek ellenére nem mi tiltattunk ki, mert megelőztek.

hülyeséget én is tudok mondani.
mondjak????
 

DeletedUser

Vendég
Azt hiszem ide még nem is írtam eddig :) (gondolom nem is hiányoztam innen)

De sokkal jobb szórakozás ezt olvasni mint a térképet nézegetni bambán...

Kitiltás? Na igen. Ha valaki megszegi a szabályokat, szándékosan vagy tudatlanul, megérdemli! Ezen nincs mit vitatkozni.
Sőt! Ha valaki szándékosan teszi, én is jelenteném! Legalább egy ... (ezt a részt nem megfelelő hangnem miatt töröltem c.) kevesebb rontja a levegőt a játékban...vannak sokan. :(

A szájkaretétól még soha senki nem lett jobb játékos. Ne tegyétek! Olyan nevetséges.... és gyerekes :)

Látom Randall is vissza tért más néven? :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14351

Vendég
Imruska te többet tudsz mint mi, de aki túl sokat tud azt ...
 

DeletedUser

Vendég
Ez elég nagy átok nekem :)
Így nem is annyira élvezetes a játék....
 
Fent