Klánháború Ötödik Forduló

DeletedUser5879

Vendég
Na sikerült nekem is elfoglalni magam,és csakugyan megmaradt a lakosság.
Érdekes egy dolog ez.
 

DeletedUser5879

Vendég
Olyan,mintha el sem foglaltam volna a falut,vissza lehet hívni.
 

DeletedUser12920

Vendég
Szerintem ezek nem változtak meg tegnap óta. Mivel a büntetősdi, és a barakkos kérdés nem stimmelt tegnap sem az enyémhez képest. Ráadásul, amit lehetett teszteltem, így a saját foglalósdit is. :D Még a barakkosat is, de nem teljesen romboltam le. Amúgy két dolgot, a nemlétező barakkban a képzést, és az elvesztett leglassabb egységgel való visszavonulást, javítani kellene!!!
 

DeletedUser12920

Vendég
22. Miben befolyásolja a játékot a templomrendszer?

Mire vagytok kíváncsiak? Arra, hogyan működik, mert a 90% ezt magyarázza - vagy legalábbis próbálja -, vagy a játékban, főként stratégiai hatásaiára???
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Akkor most mi van?

szia, az van, hogy egy reklamálónak igaza van, elírtuk a megoldást, és felhívták a figyelmem erre. én javítottam. mivel ez azt jelenti, hogy egy jó megoldás sem született, így azon tanakodunk, hogy mit csináljunk, legyen-e majdnem győztes hirdetve, vagy vmi.
 

DeletedUser8560

Vendég
Szerintem ezek nem változtak meg tegnap óta. Mivel a büntetősdi, és a barakkos kérdés nem stimmelt tegnap sem az enyémhez képest. Ráadásul, amit lehetett teszteltem, így a saját foglalósdit is. :D Még a barakkosat is, de nem teljesen romboltam le. Amúgy két dolgot, a nemlétező barakkban a képzést, és az elvesztett leglassabb egységgel való visszavonulást, javítani kellene!!!

a válaszokat mind teszteltük, tehát foglalós kérdés az egyetlen, ahol elírtam a megoldást, mert figyelmetlen voltam. a többi jó.
 

DeletedUser10294

Vendég
szia, az van, hogy egy reklamálónak igaza van, elírtuk a megoldást, és felhívták a figyelmem erre. én javítottam. mivel ez azt jelenti, hogy egy jó megoldás sem született, így azon tanakodunk, hogy mit csináljunk, legyen-e majdnem győztes hirdetve, vagy vmi.

Ha nincs hibátlan akkor nincs pont. Így jártunk, nem értem mint tanakodtok.
 

DeletedUser12159

Vendég
Szerintem legyen 1 hiba lehetőség. Akinek 1 kérdésen kívűl minden jó kapjon jutalmat.
 

DeletedUser

Vendég
Gondoltam leírom, hogy határidőn belül javítottam (meg lehet nézni); mert nem volt tiszta a megfogalmazás...

Csak olyan válaszokat tudunk elfogadni, amelyek egyáltalán nem lettek javítva, tehát semmiféle utólagos javítási lehetőség nincs.
 

DeletedUser12920

Vendég
Amúgy két dolgot, a nemlétező barakkban a képzést, és az elvesztett leglassabb egységgel való visszavonulást, javítani kellene!!!

a válaszokat mind teszteltük, tehát foglalós kérdés az egyetlen, ahol elírtam a megoldást, mert figyelmetlen voltam. a többi jó.

A javítást a játékban gondoltam. A válaszok helyességével nincs gondom. Én is teszteltem. Tudom, hogy így vannak. Sajnos. :(
 

DeletedUser8560

Vendég
A harmadik sort kiraktam, az előzőt zártuk. Nyertesek nevét kitettem, akinek nincs fiókja, írjon már hogy mit csináljak a pontjaival!

köszönöm, sajt.
 

DeletedUser10294

Vendég
Éppen 4 perccel csúsztam le a válaszadásról, bár ezek szerint nem nyertem volna.

18. A játékban 12 egység található: Igaz
Erre Én azt írtam volna, hogy hamis, hisz a v11 en ott van a Milícia
Azzal akkor mi van?


Még valami.
Örülnék neki, ha legalább el lenne döntve, hogy mikor van zárva egy kérdéssor, mert az előző szinte 1 órával később lett mint a mostani. Legalább akkor tudnám, hogy van-e még időm felrakni a válaszokat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12920

Vendég
Kérdőív


1. Melyik országban található az InnoGames székhelye?
C: Németország (Hamburg)

2. Hány féle bónuszfalu van?
B: 9 - típusa van. De sokkal többféle! (A százalékok másak) (+Fa, +Agyag, +Vas, +Összes nyersanyag, +Barakk, +Istálló, +Műhely, +Raktár, +Tanya)

3. Mekkora egy hármas szintű templom sugara?
D: 8

4. Melyik egység számára ad bónuszokat Guan Yu alabárdja?
B: Lándzsás

5. Melyik évben indult a Klánháború legelső világa?
B: 2008 Kezdő dátum: 2008.05.08.

6. Jelenleg hány ország rendelkezik saját játéklokalizációval?
C: 34 - De valószínű csak 33, mivel van Angol, van Amerikai, és van egy Amerikai/Angol Bár valószínű, hogy ezt is allokációnak hívják.

7. Mikor indult a 11-es világ?
C: december -Kezdő dátum 2010.12.09.

8. Melyik világon került először bevezetésre a templomrendszer?
B: V4

9. Hány lovagi tárgyat lehet megtalálni íjászok nélküli világon?
A: 9 B: 10 C: 11 D: 12 ??? Íjászok nélküli világon nincs is lovag. Most néztem, és csak a 11-es világon nincs íjász, de lovag sem. 9 lehetne a jó válasz, ha lenne ilyen.

10. Hány nap helyettesítés után lépnek élebe a csapatmozgásokat korlátozó mechanizmusok a helyettesített fiókban?
D: 60


Igaz/Hamis

11. Az egységleírás szerint a könnyűlovas a legnagyobb támadóerővel rendelkező egység:
Hamis

12. Az Első Templom rendelkezik a legnagyobb hatósugárral:
Hamis

13. Vasco jogara minimum 25%-al csökkenti egy falu hűségét:
Hamis - 30%-kal.

14. A 10%-os tanyabónuszú falvak maximum népessége 26400:
Igaz

15. Egy havi prémiumfiók 100 prémiumponttal aktiválható:
Hamis Pontosabban 30 nap 200 pont.

16. Normál világon a leghosszabb időleges kizárás 14 nap:
Igaz

17. Ahhoz, hogy egy szerver speed szerver kategóriába essen a minimum sebessége 150 kell legyen:
Hamis 120-szoros már biztos elég.

18. A játékban 12 egység található:
Igaz, illetve hamis is. Világa válogatja!

19. A külső fórum legtöbb látogatója 681 volt:
Igaz - 2 nappal ezelőttre biztos.

20. A lovagot egyszerre több fegyverrel is fel lehet szerelni:
Hamis


Fejtsd ki!


21. Mit jelent az éjszakai bónusz?
Az éjszakai bónusz 0 és 8 Óra között tart. Amíg aktív, addig a védekező fél 100% védekezési bónuszt kap az egységeire, ha megtámadják.
A kémekre nincsen hatással a bónusz, elhagyott falvaknál sem. A jelentésekben megjelenik, ha az éjszakai bónusz aktív volt.


22. Miben befolyásolja a játékot a templomrendszer?
A templom a környező falvak lakosainak hitét növeli. Az ezekből származó egységek templom nélkül csak fele annyira erősek. Minden falunak érdemes templom hatósugarában lennie. Minden faluban csak egy templomot építhetsz. A kezdetekkor a következővel indítasz:első templom.

Az elsőként épített templommal ellentétben ezt a templomot már meg lehet támadni katapultokkal. Más azonos szinten kiépített épületekhez viszonyítva viszont sokkal jobban ellenáll a katapultok támadásának.

Amint több falud van építhetsz egy új templomot. Nagyon drága épület, sok helyet foglal a Tanyán, ezért nem érdemes minden faluban építeni. Az új templomokat fejlesztheted is. Ez növeli a hatósugarát.

Az áttekintésben láthatod, hogy a falud a templom hatósugarában van-e, és hogy hány templom erősíti azt. A térképen megjelenítheted a templom hatósugarát. A kék kör jelzi meddig ér a hatósugár.

* A templom a falu átvételekor elpusztul.
* A falunak csak akkor van szüksége templomra, ha teljes harci erővel kell harcolnia az egységeinek. További templomok nem növelik az erőt.
* Csak a saját templomok növelik az egységek harci erejét. A klántagok templomai nincsenek rájuk hatással.
* Ha egy játékosnak erősítést küldesz, akkor az ő templomának hatósugara számít.
* A támadásnál az a falu számít, amelyből az egységeid érkeznek. Ha ez egy templom sugarán belül van, akkor teljes erővel küzdenek az egységeid. Mindegy, hogy a megtámadott falu a sugáron belül van-e.
Az elején egy templommal indulsz. Az első templom különleges.Templom Nagyobb a hatósugara, cserébe nem lehet fejleszteni.

Ha elveszíted a falut az első templommal, akkor egy másikban újraépítheted kedvezőbb áron.

Az első templomot nem lehet katapultokkal lerombolni.
Stratégiailag: Nem éri meg minden faluban felhúzni, mivel sok tanyahelyet visz el, a sereg rovására. Így nem éri meg különböző környékeken 1-1 falut foglalni, mivel mindbe kell templom. És támadásnál is érdemes ezeket rombolni, bár elég macerás. 400 kata kell hozzá legalább. :( Bár sokan hibáznak, érdemes a kémkedésnél figyelni a helyüket, és a szintjüket a hatósugár miatt, hátha kimarad a jótékony hatásából pár faluja az ellennek.


23. Mit jelent a szabályzat által tiltott megtorlás?
Szabályzat:
§4) Megtorlás
A megtorlás azt jelenti, hogy a fiókodból megtámadsz valakit, aki a veled megosztott internetkapcsolaton lévő másik fiókot vagy az általad helyettesített fiókot támadja.A megtorlás ugyanarról a kapcsolatot használó fiókról tilos. További kérdés esetén kérlek, keresd meg a supportot.
Példák:

* Ha egy játékos megtámad, azonos kapcsolatot használó fiók nem állhat bosszút. Mindkét fiók megszegi ebben az esetben a szabályokat.
* Ha megosztott internetet használó fiókokat, vagy helyettesítés alatt álló fiókokat támad bizonyítottan ugyan az a fiók, csak abban az esetben támadhat vissza mindkét fiók.
* Ha a helyettesítés alatt álló fiókot megtámadják, csak a helyettesített fiók támadhat vissza és állhat bosszút a két fiók közül (helyettes és helyettesítői közül). Ha a helyettesítő bosszút akar állni, akkor meg kell várnia, míg a helyettesítés végétől számított 24 óra eltelik.

Magyarázat:
A legtöbb kérdés arra vonatkozott, hogy mi történik akkor, ha egy játékos mindenkire fake-t küldd, abból a célból, hogy az ellenség klánjából kizárathasson játékosokat megtorlásra hivatkozva. Ebben az esetben ha a játékos akit provokáltak, meg tudja mutatni a provokációt, nem fogunk büntetni.


24. Mi a különbség az egyszerűsített és több szintes fejlesztési rendszer között?
A több szintes fejlesztési rendszerben az egységeket nem csak kifejleszteni lehet, hanem "erősíteni" is, így jobb támadó/védekező értékekkel fognak rendelkezni az alap, tovább nem fejlesztett egységeknél. Ez a lehetőség az egyszerűsített rendszerben nem található meg, mivel ott csak az egységek kifejlesztésére van lehetőség.

25. Milyen más, Magyarországon is elérhető játékokkal rendelkezik az InnoGames?
Grepolis, The West, SevenLands, Tribonia (béta tesztre lehet jelentkezni, kliens alapú), WestWars (facebookos), (És van még a Bounty Hounds, ami készül, kliens alapú ő is.)

Ebbe a pillanatba készültem el de már le van zárva... 23 ó után szoktátok... :mad:
 

DeletedUser12920

Vendég
9. Hány lovagi tárgyat lehet megtalálni íjászok nélküli világon?
A: 9 Mint írtam is, nincs is ilyen világ.
Köszönöm, hogy eddig részt vehettem, de teljesen elment a kedvem, a más időpontokban való zárástól, a félreértelmezhető kérdésektől... Nem folytatom sziasztok.
 

DeletedUser

Vendég
9. Hány lovagi tárgyat lehet megtalálni íjászok nélküli világon?
A: 9 Mint írtam is, nincs is ilyen világ.
Köszönöm, hogy eddig részt vehettem, de teljesen elment a kedvem, a más időpontokban való zárástól, a félreértelmezhető kérdésektől... Nem folytatom sziasztok.

Szia!
Az hogy a V3-on és a V10-en nincs se íjász, se lovag, és éppen pont ez a két világ az amelyiken legalább az egyik nincs, az teljesen véletlen. A lovag teljesen független attól, hogy vannak-e íjászok vagy sem. A kettőnek semmi köze sincs egymáshoz. A másik meg az h a Support egy szóval sem mondta ki, hogy pontosan mikor zárják a szavazást. Tegnap majdnem éjfélkor zárták, de eddig csak 1 kérdéssor volt, szal nem értem mi ez a "szoktátok" kifejezés. :) Egyedül a dátum van megadva, és ahhoz tartották is magukat.
 

DeletedUser

Vendég
"16. Normál világon a leghosszabb időleges kizárás 14 nap: Igaz"

Megkérdezhetem, hogy erre miért igaz a válasz??? Direkt idéztem a szabályzatból, hogy véglegesen is kizárhatnak a fiókból, ráadásul ma volt is ilyen tapasztalatom, h kizárták véglegesen az egyik klántársamat. Ne mondjátok már hogy 14 nap a maximum... Most vagy a feladat megoldása rossz, vagy pedig a büntetési rend, valamelyiket ki kéne javítani. Köszönöm előre is a választ.
 
Fent