Klánháború Ötödik Forduló

DeletedUser11612

Vendég
Rájöttem, hogy egy kérdés elrontottam, de ha az és egy másik kérdést veszek alapul amire most már úgy gondolom, hogy tutira tudom a jó megoldást és végignéztem a válaszokat arra jutottam, hogy még senki nem tudta hibátlanul megválaszolni az összes kérdést.

nekem asszem hibátlan volt...:D javítással...:( 1 percel a beadás után jöttem rá, hogy fordítva értelmeztem a kérdést...
 

DeletedUser10294

Vendég
Akár hogy is lesz azért tanulunk ebből is a játékról.
 

DeletedUser12920

Vendég
őőőőő, mi a helyzet sajtmacska? Szia! Lassan csak 1 nap lesz a következő fordulóra! Ma még várható a második kvízsor kiírása?
 

DeletedUser12920

Vendég
Szerintem 1 helyes válasz van eddig.Ha megmondják ki nyert,akkor megtudod a válaszokat is,értelemszerűen.

És mi van akkor, ha senki sem ad tökéletes választ? Mert szerintem is sokan elvéreztek. És van 4 olyan válaszom, amiről nincs tapasztalatom, és tesztelni sem lenne egyszerű!!! Főleg ennyi idő alatt. Ebből 1 szabály, de semmi fellelhető infót nem találtam róla. Így a logikámra támaszkodtam. Azonban egy induló admin sem azt a választ jelölte, mint én. Pedig én is bízom magamban. :D
 

DeletedUser12920

Vendég
Sziaaa!!!!!
2011-02-28
De sajnos mára nekem kezd késő lenni. :) Baromi korán kelek. És lyukas lesz az oldalam. :D
Pusz: Tessaiga
 

DeletedUser10294

Vendég
A mostanit is 22 óra után rakták fel. Szerintem valamikor olyan tájban lesz mindig a zárás és az újabb megnyitása.
 

DeletedUser5879

Vendég
És mi van akkor, ha senki sem ad tökéletes választ? Mert szerintem is sokan elvéreztek. És van 4 olyan válaszom, amiről nincs tapasztalatom, és tesztelni sem lenne egyszerű!!! Főleg ennyi idő alatt. Ebből 1 szabály, de semmi fellelhető infót nem találtam róla. Így a logikámra támaszkodtam. Azonban egy induló admin sem azt a választ jelölte, mint én. Pedig én is bízom magamban. :D

Hol láttál Te admint indulni? :p
 

DeletedUser12920

Vendég
De most újra néztem. Tévedtem. Csak valaki máshova tehette a válaszait, és csak bemásolta. :)
 

DeletedUser8560

Vendég
sziasztok, kinn van. megoldás is, és a bevezetőben (azaz ennek a topicnak az elején) a nyertesek.

Epressajt
 

DeletedUser8560

Vendég
És mi van akkor, ha senki sem ad tökéletes választ? Mert szerintem is sokan elvéreztek. És van 4 olyan válaszom, amiről nincs tapasztalatom, és tesztelni sem lenne egyszerű!!! Főleg ennyi idő alatt. Ebből 1 szabály, de semmi fellelhető infót nem találtam róla. Így a logikámra támaszkodtam. Azonban egy induló admin sem azt a választ jelölte, mint én. Pedig én is bízom magamban. :D

szia,

hát ha nincs egy jó megoldás sem, akkor az komoly gond :)
 

DeletedUser5879

Vendég
Látom már,jugre-nak is sikerült copy/paste módszerrel megoldani a feladványt...

Legalább ne szó szerint másold le legközelebb,amit írok...
 
Fent