Klánháború Ötödik Forduló

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Lenne egy nem ide illő kérdésem, de úgy tapasztaltam, hogy sok okos van itt.
Ha lezúzom a gyülekezőhelyet, az ellennél - én úgy tudtam -, hogy akkor csak a megtámadott falu egységei védekeznek a későbbiekben, amíg újra fel nem építi a gyülekezőhelyet. De most, a gy.hely leverése után ment 4 takarító sereg, és mind meghalt. Ki tudja mi az igazság?
Azt tudom, ha leverik, akkor az egységeit onnan nem tudja irányítani. De a támogatások részt vesznek a további csatákban, vagy nem?

Előre is köszönöm. :)

Ez egy buta kis pletyka, sztem egy rosszindulatú emberke terjesztette el. Én is hallottam ilyesmiről, de egyrészt logikátlan is, másrészt hazugság. Nem tudom kitől terjed, de eléggé melléfogott. Persze nem szidom le, mert nekem is voltak tévképzeteim. :) Az azért elég durva lenne ha a gyülihely lerombolásával nem védekeznének a csapatok; akkor eleve fölös lenne védelmet küldeni a másiknak, mert mindenki a gyülihelyre állítaná a katapultját.
 

DeletedUser12920

Vendég
én úgy tudom attól még ugyanúgy mennek az erősitések, csak ő nem tud az adott faluban csapatmozgást végrehajtani, attól még védekezik:) remélem segitettem:cool:

Köszi. Azóta le is teszteltem. :) De ha nem tettem volna, sőt így is segítettél. Köszönöm.
 

DeletedUser12920

Vendég
mdrue, neked is köszönöm. Bár most, hogy ezt írod, evidens is lehetett volna. :)

Azt nem tudja valaki, hogy egy több 10000-es védő sereggel mit lehet kezdeni 1 faluban, ha be szeretné venni az ember, de nem akar 20, vagy még több full támadó falut rááldozni? (eddig 9 falu ment rá, és még 400 kos kíséretében sem karcolódott a fal.)
 

DeletedUser

Vendég
Semmit nem lehet tenni. Az ilyen falukat egyszerűen nem érdemes bevenni, vagy ha stratégiailag annyira fontos, akkor az egész klánt rá kell állítani azonos időpontra 1-2 nuke-val. Az ilyenekben rendszerint full katafalu védelme van fáklyás lovaggal, emellett természetesen több tízezer gyalogos és nehézlovas védőegység.
 

DeletedUser

Vendég
De sokkal jobb lehet, ha a közeli, azonos klánban levő falukat támadnátok ezerrel, hadd menjenek oda a védelmek, és akkor onnan fel fogják szabadítani egy idő után.
 

DeletedUser12925

Vendég
Bár szolidan fogalmaztam meg, de azért erre szeretnék választ kapni:


A 4. kérdéssor egyik helyes válasza:
9.) A helyettesítő és helyettesített játékosoknak engedélyezett ugyanazt a jelszót használniuk.
HAMIS


Hmm, mindig tanul az ember valami újat. Szóval ezen túl ha felkérnek helyettesítőnek, meg kell kérdeznem az illetőt, hogy mi a jelszava, mert ha ugyanaz, mint az enyém, akkor szabályt sértek a helyettesítési felkérés elfogadásával.

Bár jelszót sem kérhetek el ugyebár. Valami itt nem egészen stimmel. Ezt legyen szíves, tegye tisztába egy hozzáértő, mert ha valóban él ez a szabály, akkor a helyettesített és helyettesítő fiók tulajdonosainak tudniuk kellene a másik jelszavát, ha biztosra akarnak menni, hogy nem sértenek szabályt...
 

DeletedUser12108

Vendég
Mikor kapjuk meg a pf-et?
Vagy nem tudom tegnap ez kaptam e meg 2x 60 pontot. Vagy a tegnapi speedért?
 
Fent