Klánháború Ötödik Forduló

DeletedUser

Vendég
"d. lándzsa--- Miért ez? A legjobb védőértéke a nehéz lónak van ellenük. Nem volt semmi megkötve, hogy honnan lehet védeni. Ezáltal, ha ellenük ugyan annyi nehézlovast tennék be mint lándzsást egyértelműen a nehézlovasokból kevesebb hullana el."

Gondolom azért, mert a nehézló 6 tanyahelyet foglal el, míg a lándzsás csak 1-et. Azért ezt is számold hozzá. :)
 

DeletedUser

Vendég
"d. csak 24 óra elteltével támadhatod vissza a saját fiókodból.---- Ehhez meg csak annyit, hogy a játék megengedi. A kérdéssel kapcsolatban ki is próbáltam kíváncsiságból és megtámadhatom azt aki támadja a nálam lévő helyettesített játékost."

Csak abban az esetben, ha az általad helyettesített fiókból nem támadtál vissza...
 

DeletedUser10294

Vendég
Nekem sajnos 6 hibapontom lett, és mind az első 10 igaz-hamisos kérdésben...

"4. Támadás során, ha az ütközetben meghal a leglassúbb egység, akkor a sereg mindig az aktuális leglassabb egység sebességével tér vissza a faluból. HAMIS"

Tudna valaki példát mondani, hogy ez milyen esetben hamis? Ha küldök egy kost és 1 nemest tartalmazó nuke-et, és ha a nemesem meghal a támadásban, a visszatérő csapatok a kos sebességével haladnak, nem? Ha a kosok is meghalnak, akkor a bárdos sebességével, ha ők is, akkor a kpacikéval, ha ők is, akkor a kémek sebességével térnek vissza, legalábbis idáig ez volt a tapasztalatom... :(

"9. A morál nem vonatkozik a felderítő támadásokra. IGAZ"

Akkor kérem szépen, miért írja ki, hogy pl. 55% a morál, amikor csak kémeket küldök támadásba?

Többhöz is lenne kérdésem, de talán ezekre vonatkozva tudok olyan kérdést feltenni, amiből okulhatunk is...

4. Próbáld ki saját faludon.
Küld 1db lándzsást és valamennyi felderítőt. egy faludra ahol nincs felderítő, hogy azok túléljék. Meghal a lándzsás és a felderítők ugyan azzal a sebességgel mennek vissza, mintha még mindig meglenne a lándzsásod is.

9. Szimulátorba próbáld ki. Beírsz 1000 kémet védőbe is meg támadónak is és 100% morálnál ugyan annyi veszik el mit 55%nál.
 

DeletedUser10294

Vendég
"d. csak 24 óra elteltével támadhatod vissza a saját fiókodból.---- Ehhez meg csak annyit, hogy a játék megengedi. A kérdéssel kapcsolatban ki is próbáltam kíváncsiságból és megtámadhatom azt aki támadja a nálam lévő helyettesített játékost."

Csak abban az esetben, ha az általad helyettesített fiókból nem támadtál vissza...

Az nincs megszabva a kérdésben.

8. Ha megtámadják az általad helyettesített fiókot, akkor
a. visszatámadhatod őt minden megkötés nélkül a saját fiókodból
b. visszatámadhatod egy másik helyettesített fiókból
c. megkérheted a testvéredet, aki közös gépet használ vele, hogy ő támadjon vissza
d. csak 24 óra elteltével támadhatod vissza a saját fiókodból.---- Ehhez meg csak annyit, hogy a játék megengedi. A kérdéssel kapcsolatban ki is próbáltam kíváncsiságból és megtámadhatom azt aki támadja a nálam lévő helyettesített játékost.
 

DeletedUser10294

Vendég
Az nincs megszabva a kérdésben.

8. Ha megtámadják az általad helyettesített fiókot, akkor
a. visszatámadhatod őt minden megkötés nélkül a saját fiókodból
b. visszatámadhatod egy másik helyettesített fiókból
c. megkérheted a testvéredet, aki közös gépet használ vele, hogy ő támadjon vissza
d. csak 24 óra elteltével támadhatod vissza a saját fiókodból.---- Ehhez meg csak annyit, hogy a játék megengedi. A kérdéssel kapcsolatban ki is próbáltam kíváncsiságból és megtámadhatom azt aki támadja a nálam lévő helyettesített játékost.

Ja jó most hogy átolvastam 20adjára is már értem. leesett
 

DeletedUser

Vendég
A játék engedi, h a saját fiókodból támadj vissza, akkor viszont az ő fiókjából nem engedi a visszatámadást, és az viszont nagyon gáz. :) A szabályzat viszont abszolút tiltja a saját fiókodból való visszatámadást:

§4) Megtorlás

A megtorlás azt jelenti, hogy a fiókodból megtámadsz valakit, aki a veled megosztott internetkapcsolaton lévő másik fiókot vagy az általad helyettesített fiókot támadja.A megtorlás ugyanarról a kapcsolatot használó fiókról tilos. További kérdés esetén kérlek, keresd meg a supportot.
Példák:
Ha egy játékos megtámad, azonos kapcsolatot használó fiók nem állhat bosszút. Mindkét fiók megszegi ebben az esetben a szabályokat.
Ha megosztott internetet használó fiókokat, vagy helyettesítés alatt álló fiókokat támad bizonyítottan ugyan az a fiók, csak abban az esetben támadhat vissza mindkét fiók.
Ha a helyettesítés alatt álló fiókot megtámadják, csak a helyettesített fiók támadhat vissza és állhat bosszút a két fiók közül (helyettes és helyettesítői közül). Ha a helyettesítő bosszút akar állni, akkor meg kell várnia, míg a helyettesítés végétől számított 24 óra eltelik.
 

DeletedUser5879

Vendég
Ti itt elmentetek a semmin vitatkozás irányába.
Attól,hogy valamit nem tudtok,még nem lesz az a szabály,amit Ti magatokban gondoltok...

Ami inkább szomorú,hogy az adminokat el lehet bizonytalanítani a játékkal kapcsolatban.Nekik kellene leginkább tisztában lenni a dolgokkal.
 

DeletedUser

Vendég
Ti itt elmentetek a semmin vitatkozás irányába.
Attól,hogy valamit nem tudtok,még nem lesz az a szabály,amit Ti magatokban gondoltok...

Ami inkább szomorú,hogy az adminokat el lehet bizonytalanítani a játékkal kapcsolatban.Nekik kellene leginkább tisztában lenni a dolgokkal.

Jaj, most nem kell itt nagyképűsködni, kíváncsi vagyok, h ellenkező esetben te nem akadnál-e ki. A saját tapasztalatainknak mondanak ellent a megoldások, természetesen lehet a tapasztalat rossz, de ha kiderítjük h ez nem így van, akkor talán méltán leszünk idegesek.
 

DeletedUser5879

Vendég
Nem akadnék ki,mert ha valami nem egyértelmű számomra,akkor először kérdezek,nem utólag reklamálok.
 

DeletedUser12920

Vendég
Egyébként 1 esetben lehet élni a megtorlással... De olvassátok el a szabályokat itt, vagy a játék súgójában. (provokáció) :)
 

DeletedUser

Vendég
Egyébként 1 esetben lehet élni a megtorlással... De olvassátok el a szabályokat itt, vagy a játék súgójában. (provokáció) :)

Az a baj, hogy ha az ellenfél a helyettesítőt meg a helyettesítettet is támadja, akkor is csak az egyik fiók támadhat vissza; nem engedi a játék, h a másik is visszatámadjon. :(
 

DeletedUser8560

Vendég
Ti itt elmentetek a semmin vitatkozás irányába.
Attól,hogy valamit nem tudtok,még nem lesz az a szabály,amit Ti magatokban gondoltok...

Ami inkább szomorú,hogy az adminokat el lehet bizonytalanítani a játékkal kapcsolatban.Nekik kellene leginkább tisztában lenni a dolgokkal.

Hajjaj
Ki bizonytalanodott el?
visszaolvastam, nem vágom :)

szolocso nagyra tartott és megbecsült fórummoderátor, de nem tagja a support csapatának.
 

DeletedUser5879

Vendég
Na ki bizonytalanodott el?
Kihirdettétek a győztest,aztán visszavontátok,mert valaki írt,hogy Ő nem elégedett a megoldással.
 

DeletedUser5879

Vendég
Ezt meg most veszem észre,hogy ez is meg lett változtatva.

6. Ha elfoglalod a saját falud, akkor is elpusztulnak az ott képzett saját csapatok! HAMIS
Tegnap még igaz volt mellé írva...

Egyébként nem tudom ki írta ezt mellé,de ha így gondolja akkor valóban komoly problémákkal küzd a support team játéktudás téren...
 

DeletedUser

Vendég
Ezt meg most veszem észre,hogy ez is meg lett változtatva.


Tegnap még igaz volt mellé írva...

Egyébként nem tudom ki írta ezt mellé,de ha így gondolja akkor valóban komoly problémákkal küzd a support team játéktudás téren...

Nos, nyugodtan próbáld ki a saját faluid egyikén, amelyikben van egység. Küld át a másik faludba erősítésbe, majd foglald el, meglepődve fogod tapasztalni, hogy a leképzett egységek, amik a másik faludban csücsülnek, még mindig ott vannak.:)
 

DeletedUser5879

Vendég
Na ezt megcsinálom...akármilyen falut elfoglalok eltűnik a lakossága,ne a sajátom legyen már a kivétel...
 

DeletedUser10294

Vendég
Nos, befoglaltam 1 saját falumat és tényleg megmaradt a seregem.
 
Fent