Klánháború Ötödik Forduló

DeletedUser12920

Vendég
9. Hány lovagi tárgyat lehet megtalálni íjászok nélküli világon? A kérdés rossz, mivel nincs ilyen világ. - Egy újabb félreérthető kérdés, ha nem értesz velem egyet.
És nem csak a grepolis meg a the west létezik az innogames gondozásában... De kérlek olvasd végig a kérdőívem...

Akkor nem sziasztok.
 

DeletedUser8560

Vendég
"16. Normál világon a leghosszabb időleges kizárás 14 nap: Igaz"

Megkérdezhetem, hogy erre miért igaz a válasz??? Direkt idéztem a szabályzatból, hogy véglegesen is kizárhatnak a fiókból, ráadásul ma volt is ilyen tapasztalatom, h kizárták véglegesen az egyik klántársamat. Ne mondjátok már hogy 14 nap a maximum... Most vagy a feladat megoldása rossz, vagy pedig a büntetési rend, valamelyiket ki kéne javítani. Köszönöm előre is a választ.

Szia,

A kérdés azt jelenti, hogy nem véglegesen (időleges) mennyi a leghosszabb kiszabható büntetés. és az valóban 14 nap, mert ha több lenne, akkor mire visszajutna, megszűnne a fiók.

Sajt.
 

DeletedUser8560

Vendég
9. Hány lovagi tárgyat lehet megtalálni íjászok nélküli világon? A kérdés rossz, mivel nincs ilyen világ. - Egy újabb félreérthető kérdés, ha nem értesz velem egyet.
És nem csak a grepolis meg a the west létezik az innogames gondozásában... De kérlek olvasd végig a kérdőívem...

Akkor nem sziasztok.

Nem az a kérdés, van -e ilyen világ, hanem hogy mennyi lehetséges. A kettő nem ugyan az.

Sajt.
 

DeletedUser10294

Vendég
"16. Normál világon a leghosszabb időleges kizárás 14 nap: Igaz"

Megkérdezhetem, hogy erre miért igaz a válasz??? Direkt idéztem a szabályzatból, hogy véglegesen is kizárhatnak a fiókból, ráadásul ma volt is ilyen tapasztalatom, h kizárták véglegesen az egyik klántársamat. Ne mondjátok már hogy 14 nap a maximum... Most vagy a feladat megoldása rossz, vagy pedig a büntetési rend, valamelyiket ki kéne javítani. Köszönöm előre is a választ.

Ebben a kulcsszó az időleges. Szerintem
 

DeletedUser10294

Vendég
Éppen 4 perccel csúsztam le a válaszadásról, bár ezek szerint nem nyertem volna.

18. A játékban 12 egység található: Igaz
Erre Én azt írtam volna, hogy hamis, hisz a v11 en ott van a Milícia
Azzal akkor mi van?


Még valami.
Örülnék neki, ha legalább el lenne döntve, hogy mikor van zárva egy kérdéssor, mert az előző szinte 1 órával később lett mint a mostani. Legalább akkor tudnám, hogy van-e még időm felrakni a válaszokat.

Szeretnék Én is választ kapni, ha nem gond.
 

DeletedUser12920

Vendég
Idézet:
scippy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
9. Hány lovagi tárgyat lehet megtalálni íjászok nélküli világon? A kérdés rossz, mivel nincs ilyen világ. - Egy újabb félreérthető kérdés, ha nem értesz velem egyet.
És nem csak a grepolis meg a the west létezik az innogames gondozásában... De kérlek olvasd végig a kérdőívem...

Akkor nem sziasztok.

Nem az a kérdés, van -e ilyen világ, hanem hogy mennyi lehetséges. A kettő nem ugyan az.

Sajt.

Akkor nyelvtanilag helyesen: Hány lovagi tárgyat lehetne megtalálni íjászok nélküli világon? - feltételes mód. De nem így írtátok, ami azt jelenti, hogy létező világról van szó. Egyébként a többi innogameses játékkal mi van? Elérhető Mo.-ról? Igen...
 

DeletedUser8560

Vendég
Éppen 4 perccel csúsztam le a válaszadásról, bár ezek szerint nem nyertem volna.

18. A játékban 12 egység található: Igaz
Erre Én azt írtam volna, hogy hamis, hisz a v11 en ott van a Milícia
Azzal akkor mi van?


Még valami.
Örülnék neki, ha legalább el lenne döntve, hogy mikor van zárva egy kérdéssor, mert az előző szinte 1 órával később lett mint a mostani. Legalább akkor tudnám, hogy van-e még időm felrakni a válaszokat.

Szia,

A játékban megtalálható egységek számát azért vettük 12-nek, mert a milicia a falu lakosságából összehívható rendfenntartó, amely bár védekezésre szolgál, mégsem teljes értékű sereg, lévén nem tudod irányítani, jelenléte időszakos, és a faluszámhoz képest is csak ideiglenes szereppel bír.

Való igaz, hogy nem lett óra szerint meghatározva, mikor zárjuk a köröket és tesszük ki az újat, de akkor módosítsunk:

Mostantól a kijelölt napokon 21:30-kor zárunk, utána összesítünk, hirdetünk eredményt, és tesszük ki a következő forduló kérdéseit.



Sajt
 

DeletedUser

Vendég
Szia,

A kérdés azt jelenti, hogy nem véglegesen (időleges) mennyi a leghosszabb kiszabható büntetés. és az valóban 14 nap, mert ha több lenne, akkor mire visszajutna, megszűnne a fiók.

Sajt.

Hát én ezt a szót úgy ismerem, hogy "ideiglenes", és az sztem mást jelent; a végleges kizárást szintén nevezhetnénk időlegesnek, ugyanis örök időkre való kizárást jelent. :) Elnézést kérek, hogy itt szőrszálhasogatok, de azt hiszem, hogy ezen múlt a prémim. :(
 

DeletedUser8560

Vendég
Akkor nyelvtanilag helyesen: Hány lovagi tárgyat lehetne megtalálni íjászok nélküli világon? - feltételes mód. De nem így írtátok, ami azt jelenti, hogy létező világról van szó. Egyébként a többi innogameses játékkal mi van? Elérhető Mo.-ról? Igen...

A lehet és a lehetséges jelentése azonos.

Azonban ilyen szintű szőrszálhasogatásba nem fogok belemenni engedelmeddel, mert LEHET, de inkább LEHETSÉGES, hogy olyanon kapunk össze, aminek sok értelme nincs, lévén nem egy és nem két válaszod volt helytelen.

Inkább jó játékot kívánok neked, örülök hogy ismét feltűntél a játékosközösségben, és remélem, hogy játékoséleted hosszabb lesz, mint kvízmesteri.

Minden jót és szépet,

Sajtmacska
 

DeletedUser8560

Vendég
Hát én ezt a szót úgy ismerem, hogy "ideiglenes", és az sztem mást jelent; a végleges kizárást szintén nevezhetnénk időlegesnek, ugyanis örök időkre való kizárást jelent. :) Elnézést kérek, hogy itt szőrszálhasogatok, de azt hiszem, hogy ezen múlt a prémim. :(

Szia,

Rákerestem guglin :)
Az időleges kifejezést a végleges ellentéteként használják több forrásban is.

Sajt.
 

DeletedUser12920

Vendég
A lehet és a lehetséges jelentése azonos.

Azonban ilyen szintű szőrszálhasogatásba nem fogok belemenni engedelmeddel, mert LEHET, de inkább LEHETSÉGES, hogy olyanon kapunk össze, aminek sok értelme nincs, lévén nem egy és nem két válaszod volt helytelen.

Inkább jó játékot kívánok neked, örülök hogy ismét feltűntél a játékosközösségben, és remélem, hogy játékoséleted hosszabb lesz, mint kvízmesteri.

Minden jót és szépet,

Sajtmacska

őőőő, minden kérdésre jó választ adtam, max a kifejtésesre bővebbet, de benne van, amire gondoltatok. :) Bár későn. :( De mindegy. Ha számít, akkor fentebb találod itt. Nem rossz indulatból, de a kérdéseknél, írjátok le, hogy mire gondoltok konkrétan. Mert nem vagyok gondolat olvasó. És itt kérdeztem fentebb, hogy mire is vagytok kíváncsiak, a templom rendszerrel kapcsolatban, de nem válaszoltatok...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5879

Vendég
Sajtmacska,küldjed a prémet légyszi,mert ma reggel lejárt,és támadni kellene.;)
Tegnap küldtem levelet,hogy hová kérem.
 

DeletedUser12159

Vendég
Úgy nézem a 2. kérdéssorban nem hibáztam :)
Mikor kapom a jutalmat?
 
Fent