Klánháború Ötödik Forduló

DeletedUser12108

Vendég
Sajtmacska!
A negyedik fordulóban janikah teljesen ugyan azt küldte el mint az enyém szóval lemásolta..
Intézkedj.. Vagy töröld ki a bejegyzését.
 

DeletedUser

Vendég
De most komolyan, ha már másolunk, legalább kicsit írjuk át a szöveget, ne ugyan azt rakjuk be...
 

DeletedUser12159

Vendég
tilos másolni?-nem, inkább örülj neki, hogy téged tartott a legjobbnak, hogy másoljon :)
 

DeletedUser

Vendég
ÚJ KÉRDÉSEK IDŐPONTJAI:

2011-02-26 nyertesek:
2011-02-28 nyertesek: mimike, akinev, mataka, batasanyi. A pontokat jóváírtam.
2011-03-02 nyertesek:
60 napos válasszal - setomikey, petvik, teddyrebel, IsooH, xsmartx1, leventevezer, lord szaby, zseni teki, gyepesi.
120 napos válasszal: mimike, cipri1, erzsicica, mataka, batasanyi

2011-03-04
2011-03-06
2011-03-08
2011-03-10
2011-03-12 - LEADÁSI HATÁRIDŐ, ÉS TOPIC ZÁRÁSA: 2011-03-13 23:59
amit kiemeltem az mi???:eek:
 

DeletedUser

Vendég
4.) Milyen fegyverei lehetnek a lovagnak? Mitől függ egy fegyver megtalálása? Milyen funkciói vannak a fegyvereknek?
5.) Milyen többletfunkciókat nyújt a Prémium Fiók?
erre a kettőre mit lehetne még hozzá írni??xD
 

DeletedUser8560

Vendég
ÚJ KÉRDÉSEK IDŐPONTJAI:

2011-02-26 nyertesek:
2011-02-28 nyertesek: mimike, akinev, mataka, batasanyi. A pontokat jóváírtam.
2011-03-02 nyertesek:
60 napos válasszal - setomikey, petvik, teddyrebel, IsooH, xsmartx1, leventevezer, lord szaby, zseni teki, gyepesi.
120 napos válasszal: mimike, cipri1, erzsicica, mataka, batasanyi

2011-03-04
2011-03-06
2011-03-08
2011-03-10
2011-03-12 - LEADÁSI HATÁRIDŐ, ÉS TOPIC ZÁRÁSA: 2011-03-13 23:59
amit kiemeltem az mi???:eek:

A kérdés megint úgy sikeredett, hogy csak nekünk volt egyértelmű - sajnálom, még nem vagyunk gyakorlott kvízírók. mivel nem fogalmaztuk meg, hogy a csapatok indításának pontos célját, így mindkét választ elfogadtuk.
 

DeletedUser11612

Vendég
3. fordulóban:

7. Megoszthatod-e más játékossal a jelszavadat?

ha két játékos visz egy fiókot akkor meg lehet osztani nem?(ketten visznek egy fiókot de egyikőjük sincs azon a világon másik acc-ban)
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
XD

ÚJ KÉRDÉSEK IDŐPONTJAI:

2011-02-26 nyertesek:
2011-02-28 nyertesek: mimike, akinev, mataka, batasanyi. A pontokat jóváírtam.
2011-03-02 nyertesek:
60 napos válasszal - setomikey, petvik, teddyrebel, IsooH, xsmartx1, leventevezer, lord szaby, zseni teki, gyepesi.
120 napos válasszal: mimike, cipri1, erzsicica, mataka, batasanyi

2011-03-04
2011-03-06
2011-03-08
2011-03-10
2011-03-12 - LEADÁSI HATÁRIDŐ, ÉS TOPIC ZÁRÁSA: 2011-03-13 23:59
amit kiemeltem az mi???:eek:


Én mindkettőt beírtam.Nem lehetek ott mindkét oldalon?????? XD
(csak vicceltem nehogy komolyan vegyétek Sajtmacska,vagy bárki más!!!)
 

DeletedUser

Vendég
Nem lehetne kötelezővé tenni a spoiler használatát a válaszadásoknál? :)
 

DeletedUser8631

Vendég
3. fordulóban:

7. Megoszthatod-e más játékossal a jelszavadat?

ha két játékos visz egy fiókot akkor meg lehet osztani nem?(ketten visznek egy fiókot de egyikőjük sincs azon a világon másik acc-ban)

Más játékossal nem oszthatod meg, mivel azt jelenti, hogy játszik már. Amennyiben emberről lenne szó úgy igen, mivel azt jelenti, hogy nem játszik.
 

DeletedUser12159

Vendég
Na lett hiba :( elfelejtettem a megtorlást, de visszafoglalhatom, csak szabályba ütközök :)
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Support,

a 3. kérdéssorban nem vettem részt, de átnéztem a megoldásokat, és lenne 1-2 kérdésem, kérlek világosítsatok fel.



"5. Ha lovaggal küldesz erősítést, akkor a lovag sebességével megy az egész csapat. IGEN"

Lehet, hogy megint a tapasztalatom rossz, de én úgy emlékszek, hogy az erősítés csak akkor megy a lovag sebességével, ha a lovagnak van olyan fegyvere mint az erősítésben szereplőké. Ha pl. az erősítésben kardos és lándzsás van, a lovagnak pedig van kardos fegyvere, de lándzsása nincs, akkor elvileg a lándzsás sebességével haladna az egész csapat, de kérlek javítsatok ki, nehogy ostobaságokat terjesszek!
Ugyanerre vonatkozólag kérdezem, hogy ez minden egységre igaz? Pl. ha nemest küldök erősítésbe, az is a lovag sebességével fog haladni?



"Védekezőként legyőzött íjászért mennyi LEV pont jár?"

Itt az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom kiszámolni, hogy melyik legyőzött egységnél mennyi LEV pontot kapok? Ugyanez lenne a kérdésem LET-re vonatkozólag is. Mert eddig azt hittem, hogy éppen annyit ér egy egység, ahány tanyahelyet foglal el.



"a bónuszfalvakban sosem képződik sereg"

Itt pedig az érdekelne, hogy ez a barbár falvakra is igaz?


Köszönöm előre is a választ. :)
 

DeletedUser1561

Vendég
mdrue;101307" mondta:
5. Ha lovaggal küldesz erősítést, akkor a lovag sebességével megy az egész csapat. IGEN"

Lehet, hogy megint a tapasztalatom rossz, de én úgy emlékszek, hogy az erősítés csak akkor megy a lovag sebességével, ha a lovagnak van olyan fegyvere mint az erősítésben szereplőké. Ha pl. az erősítésben kardos és lándzsás van, a lovagnak pedig van kardos fegyvere, de lándzsása nincs, akkor elvileg a lándzsás sebességével haladna az egész csapat, de kérlek javítsatok ki, nehogy ostobaságokat terjesszek!
Ugyanerre vonatkozólag kérdezem, hogy ez minden egységre igaz? Pl. ha nemest küldök erősítésbe, az is a lovag sebességével fog haladni?

Rosszul emlékszel. Az erősités mindig a lovag sebességével megy, ha vele mennek. Ha nemest küldesz, akkor is, ám ez esetben csak max 100mezőnyire küldheted az erősitést. V4en, illetve újabb világokon (ahol Alethia fáklyája meg10xezi a katapultok védelmét) a katákat kifejezetten lovaggal küldik erősitésbe, hogy 3x gyorsabban odaérjenek a védendő faluba.

"Védekezőként legyőzött íjászért mennyi LEV pont jár?"
Itt az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom kiszámolni, hogy melyik legyőzött egységnél mennyi LEV pontot kapok? Ugyanez lenne a kérdésem LET-re vonatkozólag is. Mert eddig azt hittem, hogy éppen annyit ér egy egység, ahány tanyahelyet foglal el.

Inkább a legmagasabb támadó/védőértékének a 10%át éri egy egység. Nagyjából. (én egy link vagyok, kattints rám)

"a bónuszfalvakban sosem képződik sereg"
Itt pedig az érdekelne, hogy ez a barbár falvakra is igaz?
Barbár faluban képződhet sereg, ha a barbárosodás pillanatában nem volt még üres a képzési sor.
 
Fent