Klánháború Ötödik Forduló

DeletedUser8560

Vendég
És itt fórumon is válaszolj majd kérlek..

Szia,

A jelentkezés az alapfeltételeknek nem tett eleget. A jelentkezőknek EGY klánban kell játszaniuk normál világon, és egy másik klán játékosait hívhatják ki.


sajt
 

DeletedUser13195

Vendég
Sajt nem tom nem vagyok egy kocka nem vok jó gépes nem tudok veled privátban beszélni:p
NA mindegy azt szeettem volna megkérdezni hogy miért nem írtál ki résztvevőként a 3.-dik fordulóban mert érvényes volt a nevezésem és a történetem is.
Az ötödik fordulóban pedig miért írtad ki a megfejtést???
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia Krisz, benne vagy a tábliban.

A lezárt kvíznek kiírjuk a megfejtését :)
 

DeletedUser10294

Vendég
Hali
Sajtmacska?

Mi van most ezzel a farmolós kérdéssel, mert ha jól látom ezen buktam el?
# Éjszakai bónuszban nagyobb eséllyel farmolhatsz másokat
Ugyebár akkor beszélünk farmolásról, ha a nyersanyagot vesszük el a játékostól, azaz nincs bent sereg, mert ha van bent sereg az támadjuk és nem farmoljuk szerintem. Ha nincs bent sereg akkor viszont éjszakai bónuszban nagyobb esélyünk van rá, hogy a tulaj nem védi be a faluját.

A megfejtések alapján akkor érdemes az igaz és a hamis választ is beírni, mert akkor tuti nyerők vagyunk. Kár hogy nem ezt tettem Én is, na majd a következőnél.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
isooh: majd akkor, amikor nem másol-beilleszt alapján küldesz be "megfejtést"
 

DeletedUser

Vendég
isooh: majd akkor, amikor nem másol-beilleszt alapján küldesz be "megfejtést"

Ezen kár veszekedni...

Hidd el sok ilyen van, akinek nincs Önálló gondolata, vagy ha másol, akkor legalább kicsit átfogalmazná a dolgokat.

(Akinek nem inge, ne vegye magára)
 

DeletedUser

Vendég
koordináció

A 8. kérdéssor megoldásában miért írja ki mindenkinél automatikusan pirossal azt a szót, hogy Koordináció ?
 

DeletedUser

Vendég
ááá. én marha...
hát persze hogy piros...
keresés által kiadott találatokban böngésztem :)
 

DeletedUser11646

Vendég
A nyolcadik kérdéssora nem válaszoltam helyesen? :eek:
Mert nem találom a hibát...:rolleyes:
 

DeletedUser12920

Vendég
Sziasztok!

Lenne egy nem ide illő kérdésem, de úgy tapasztaltam, hogy sok okos van itt.
Ha lezúzom a gyülekezőhelyet, az ellennél - én úgy tudtam -, hogy akkor csak a megtámadott falu egységei védekeznek a későbbiekben, amíg újra fel nem építi a gyülekezőhelyet. De most, a gy.hely leverése után ment 4 takarító sereg, és mind meghalt. Ki tudja mi az igazság?
Azt tudom, ha leverik, akkor az egységeit onnan nem tudja irányítani. De a támogatások részt vesznek a további csatákban, vagy nem?

Előre is köszönöm. :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Lenne egy nem ide illő kérdésem, de úgy tapasztaltam, hogy sok okos van itt.
Ha lezúzom a gyülekezőhelyet, az ellennél - én úgy tudtam -, hogy akkor csak a megtámadott falu egységei védekeznek a későbbiekben, amíg újra fel nem építi a gyülekezőhelyet. De most, a gy.hely leverése után ment 4 takarító sereg, és mind meghalt. Ki tudja mi az igazság?
Azt tudom, ha leverik, akkor az egységeit onnan nem tudja irányítani. De a támogatások részt vesznek a további csatákban, vagy nem?

Előre is köszönöm. :)

én úgy tudom attól még ugyanúgy mennek az erősitések, csak ő nem tud az adott faluban csapatmozgást végrehajtani, attól még védekezik:) remélem segitettem:cool:
 

DeletedUser12159

Vendég
Én is helyene válaszoltam a 8. kérdéssorban, de nem írták meg. Szerintem több helyes megoldásom is lett de nem tudtam ellenőrizni. Pf jól jönne mert meg kéne hosszabítani :)
 
Fent