Klánháború Ötödik Forduló

DeletedUser

Vendég
kérdés

Engem is érdekelne, hogy miért ne lehetne véletlenszerűen ugyanaz a jelszavam mint a helyettesített fióké. (nekem nem kell tudnom róla hogy egyezik, de attól mg egyezhet)
 

DeletedUser8560

Vendég
Tisztelt support!
Mi van olyankor, ha valaki egy az egyben, copy-paste másolja valakinek a megoldását?
Az ugyanúgy érvényes?

Ugyanis az 5. kérdéssorra adott válaszomat 3 emberke is copy-paste másolta (szerintem ugyanazon emberke).

Szia, ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni. Bár gondolkoztam rajta, hogy kizárunk a versenyből ilyenért, de a kérdés az, hogy hol a határ. Aki csak egy, kettő, három, vagy minden kérdést összelopkod?

Sajt
 

DeletedUser8560

Vendég
Azt szeretném kérdezni hogy a Résztvevők listájában miért csak 2 fordulóban neveztem helyesen?
a többiben is rendesen a szabályok szerint irtam a megoldásokat...nem értem ezt,vki megmondaná miért van?

Szia,

3 körben neveztél a listám szerint érvényesen, amivel a versenyzői bónuszra jogosult vagy.
A listát frissíteni fogjuk, sajnos ez a hónap arról szól, hogy milyen technikai akadályokba futunk bele a munka során.

sajt
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Sajtmacska!

Ha valóban nlstemplar nyert az 5. fordulóban, akkor valószínűleg a "9.) Milyen büntetést kap az illegális nyersanyag küldő?" kérdésre tett válasza is helyes: b, vagyis hogy "b) a küldött nyersanyag mennyiségétől függően kap kizárás"

Ezzel szemben a büntetési rendben szó szerint ez van írva:

"§2.2 Küldő fiók
A büntetés a küldött nyersanyag mennyiségétől függetlenül a három nap támadható kizárás."

Most megint én értek félre valamit, vagy most mivan? :confused: Már lassan kezd elmenni az életkedvem is. :D

Szia Sajt! :)

Én is kaphatok választ a kérdésemre?
 

DeletedUser

Vendég
Sajt el van foglalva.
Nem csodálom.
V12,a sok levélre válaszolni,pf-t kiküldeni embereknek,márc 15-ei klánharccal és még ő is él..:)
 

DeletedUser

Vendég
Jó, értem én, dehát több mint egy napja tettem fel a kérdést, és az utánam levőknek is válaszolt, csak nekem nem. :S Dehát biztos igazad van. :)
 

DeletedUser8560

Vendég
Drue, igazad van, nem jártam itt, csináltam a többi munkát.
A válaszom az, hogy igazad van, a nagy sietségben, hogy időben készüljünk el, elnéztük a megoldást.
Ezért mindenkitől bocsánatot kérek akit érint, a listát a speed beállítások után módosítom, a pontokat jóváírom.

Sajt.
 

DeletedUser

Vendég
Sajti jó hogy van írtam még rébebben privátban a klánharcokkal kapcsolatban!
Válaszolj légyszives!
 

DeletedUser

Vendég
Köszi Sajt, és semmi gond. :) Elhiszem, h elég sok dolgod lehet, meg hát sztem nem sokan tudnák ezt utánad/utánatok csinálni.
 

DeletedUser8560

Vendég
Nagyon köszönöm a megértésetek, igyekszünk kevesebb hibát véteni a jövőben. :)

IsooHH: ma este mindenképpen válaszolok, csak technikai ügyeket kell előbb rendeznem :)
 

DeletedUser8560

Vendég
szia, supportnak lehet írni, meg itt, nem tarthatom és nem is tartom a játékosokkal a kapcsolatot nem Inno felületen.

sajt
 

DeletedUser12925

Vendég
A 4. kérdéssor egyik helyes válasza:
9.) A helyettesítő és helyettesített játékosoknak engedélyezett ugyanazt a jelszót használniuk.
HAMIS


Hmm, mindig tanul az ember valami újat. Szóval ezen túl ha felkérnek helyettesítőnek, meg kell kérdeznem az illetőt, hogy mi a jelszava, mert ha ugyanaz, mint az enyém, akkor szabályt sértek a helyettesítési felkérés elfogadásával.

Bár jelszót sem kérhetek el ugyebár. Valami itt nem egészen stimmel. Ezt legyen szíves, tegye tisztába egy hozzáértő, mert ha valóban él ez a szabály, akkor a helyettesített és helyettesítő fiók tulajdonosainak tudniuk kellene a másik jelszavát, ha biztosra akarnak menni, hogy nem sértenek szabályt...
 

DeletedUser

Vendég
"Prémium fiókkal (nem használva az AM-et) mennyi építési sorod lehet?"

Megkérdezhetem, hogy az AM minek a rövidítése?
 

DeletedUser

Vendég
ez az isooh is csak copy-paste "tud" a kérdésekre válaszolni...
legalább írj át benne pár szót, ne egy az egyben másoljad
 
Fent