Klánháború Ötödik Forduló

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosok!

Eljött a Téli Olimpia ötödik fordulója....

VÁLASZOLJATOK HIBÁTLANUL A KVÍZKÉRDÉSEINKRE!

Most egy kicsit megbonyolítottuk a dolgot. Az alább felsorolt napokon kiteszek 1-1 új kérdéssort, aki helyesen válaszol addig, amíg kitesszük a következőt, nyer 60 pontot.

A válaszokat a kérdések topicjába várjuk.
Mindenki csak egy válasszal indulhat, későbbi módosításra, vagy törlésre és új válasz leadására nincs lehetőség. Ha javított HSZ-t látunk az kizárással jár az adott körből.

Fordulók és nyerteseik:

1)2011-02-26 nyertesek:

2)2011-02-28 nyertesek: mimike, akinev, mataka, batasanyi.

3) 2011-03-02 nyertesek:
60 napos válasszal - setomikey, petvik, teddyrebel, IsooH, xsmartx1, leventevezer, lord szaby, zseni teki, gyepesi.
120 napos válasszal: mimike, cipri1, erzsicica, mataka, batasanyi

4)2011-03-04 nyertes: petvik

5) 2011-03-06 nyertes: mdrue, cipri1, zseni teki, petvik

6) 2011-03-08 nyertes: erzsicica, black gangster, IsooHHH, conkyfull, petvik, cipri1, sRacz, zöldnyil, clarkkent-kal-el, predator11, bandita0416, janikah, juli30, teaser005, barcaa1996, batasanyi, majd valaki

7) 2011-03-10 nyertes: mdrue, sRacz, predator11, petvik, xsmartx1, isoohhh, zöldnyil, leventevezer, black gangster, clarkkent-kal-el, majd valaki, conkyfull, erzsicica, drucylla, janikah, zseni teki, koceka28,

8) 2011-03-12 nyertesek: cipri1, xsmartx1, drucylla, erzsicica, mdrue, janikah, Isoohhh, koceka28, black gangster, sRacz, petvik, zseni teki, zöldnyil, clarkkent-kal-el, majd valaki, bandita0416, teaser005, juli30, batasanyi, nlstemplar

 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11612

Vendég
mÉg egy kérdés: A beküldési határidő végéig lehet változtatni?
 

DeletedUser

Vendég
mÉg egy kérdés: A beküldési határidő végéig lehet változtatni?

Mindenki csak egy válasszal indulhat, és későbbi módosításra nincs lehetőség, aki mégis módosít, vagy töröl és lead egy újat, az nem vehet részt az adott fordulóban!!!
 

DeletedUser8560

Vendég
Botinho
Junior Member


Csatlakozott: 11-01-30

Olvasatlan #2 Ma, 22:59 Ugrás a tetejére Üzenet javítása/törlése Válaszol idézettel Hozzászólás összetett idézése Gyors válasz erre az üzenetre
Ide kell írni a válaszokat ?
és van az elsők hogy igaz vagy hamis az is meg van a helyes válasz vagy mi?nem értem!
vagy nem értem valaki magyarázza már el széletesen nekem,hova kell írni a válaszokat?

Szia,

Elmész a másik topicba, és ott szépen pontokba szedve beírod a válaszod. ezt lehet úgy is hogy kimásolod a kérdőívet és mögé beírod a váalszod, vagy csak a témakört és a kérdés sorszámát teszed ki, és csak a válaszaid írod mögé

PÉLDA

kvíz kérdés:
1) szereted a sajtot?
2) igaz hogy a sajtot tejből készítik?
3) igaz hogy a sajtot készítik gyümölcsökkel érlelve is?

válasz1:
1) szereted a sajtot? nem
2) igaz hogy a sajtot tejből készítik? igen
3) igaz hogy a sajtot készítik gyümölcsökkel érlelve is? nem

válasz2:
1) nem
2) igen
3) nem
 

DeletedUser10294

Vendég
Ameddig a következőt ki nem rakjuk! A forduló leírásánál, látod mely napokon kerül kiírásra egy-egy újabb kérdéssor!

Köszi


Egyébként a pontokat minden forduló után adjátok vagy a legvégén egyben?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12920

Vendég
Csak az lenne a kérésem, hogy a helyes válaszokat is közöljétek, legyetek szívesek! :)
Előre is köszi!
 

DeletedUser5879

Vendég
Szerintem 1 helyes válasz van eddig.Ha megmondják ki nyert,akkor megtudod a válaszokat is,értelemszerűen.
 

DeletedUser10294

Vendég
Rájöttem, hogy egy kérdés elrontottam, de ha az és egy másik kérdést veszek alapul amire most már úgy gondolom, hogy tutira tudom a jó megoldást és végignéztem a válaszokat arra jutottam, hogy még senki nem tudta hibátlanul megválaszolni az összes kérdést.
 
Fent