Hogy is volt? :)

  • Témaindító DeletedUser12127
  • Kezdés ideje

DeletedUser16178

Vendég
A korai történet és diplomáciai hiányosságok pótlása jól jönnének.
Egyebet meg nem tudnál helyre rakni.
Mivel a belső indítékok szemszögéből írtam le a témát, így sztem nem is lenne helye hogy belenyúlj :)

Úgy hogy hagyjad csak nyugodtan ;)
Formálgasd a saját verziódat...Ott bőven lenne mit korrigálni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sajnos nem tudtam végig olvasni az irásodat, de el fogom olvasni.
Pár-pár sorba azért belekezdtem és nagyon remek emlékek deregtek fel :)

Cluin elleni támadások konkrétan, voltunk 8-an és éjjel-nappal szórtuk, ő meg szegény védekezett amikor tudott. Azután jött Krisszxxl (? valami hasonló neve volt) ő sem birta. Remek taktikával és morállal játszottunk akkor!
 

DeletedUser16178

Vendég
KRISZXXL

De cluint is helyettesítettük,mert közben még dolgozott :)
Emlékszem ,akkoriban olyan csapatmunka volt Nálunk,amilyenre még nem találtam példát :D
Kézről kézre adták a lányok cluin fiókját,amikor nem volt, vitte Őt kicsikee ( Dél királynő ) , csiubi és Pozor is.
Én rajtam nem volt,hogy tudjam a szomszédból tolni a védelmet neki,és mindig elborzasztott a gondolat ,hogy ha cluinnak vége akkor én kerülök sorra :D:D
Szépen felsorakoztatok alatta a határon ,atomra védett támadó falvakkal ,a világ fele volt a hátországotok,nem volt valami nagy fair-play :/

KRISZ meg szerintem nem adta fel.
Vagyis nem úgy ahogy azt leírtad
Más okai voltak ,amiért is befejezte,ha jól emlékszem,még cluin előtt be akarta fejezni, de a végére elég szépen belelendült.

Emlékszem a 11-es offenzíva tervezetre , ami a "T - mint Terror" néven futott,és amely azt tűzte ki célul,hogy az inaktívakat a falvaik miatt ,köztük valami Sundencé-t meg két kisebb játékost és KRISZXXL-t is letámadjuk és befoglaljuk ,csak úgy úszta ezt meg Krisz hogy aktivizálódott :)

Utána már büszke voltam rá, nagyon szépen játszott.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
Én rajtam nem volt,hogy tudjam a szomszédból tolni a védelmet neki,és mindig elborzasztott a gondolat ,hogy ha cluinnak vége akkor én kerülök sorra :D:D

Ez jó :)

Azért a Te faluid jóval beljebb voltak Cluin falvainál. Annyira azért nem kellett volna berezelni :p
 

DeletedUser16178

Vendég
dehogyisnem :p
Ugyanis cluin ott volt lenn bal szélen :D
utána már nem lett volna senki aki közénk áll :D
 

DeletedUser2362

Vendég
Na hogy is volt?.. :eek:
Gyerünk gyerünk ha már van forum.:D:D:D
 

DeletedUser3884

Vendég
A helyedben már lapoznék,ebből a csontból már szilánk se maradt annyit nyaldostátok,ne keress rajta cupákot!:)
 

DeletedUser16178

Vendég
LIKE

A háborgásoknak végre, mindenkin legyen úrrá a megnyugvás, megértés és szeretet :)
Részesei voltunk egy nagy harcnak ez kapcsoljon össze minket ne pedig a gyűlölködés.
 

DeletedUser16178

Vendég
ezt a képet még bala1201 tette fel a Skulls fórumára.
Gondolom Te is az egyik like-olója vagy :p
 

DeletedUser14685

Vendég
ezt a képet még bala1201 tette fel a Skulls fórumára.
Gondolom Te is az egyik like-olója vagy :p

Ki az a bala??És skulls????? mikor ki mikor? V1?vagy?????

Nem tudom de:rolleyes:de örülök hogy, még van élet itt v7-en olyanoknak is akik nem annyira játszadóztak itt:D
Vagy igen csak....:D


Vagy tőlem lopta????:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16178

Vendég
Jajj, azért nem kellett volna lecserélni :(
A másik jobb volt :D

Ezt a balát is úgy sztároljuk/sztárolják egyesek, pedig Ő is csak egy ember volt ;)
Nem több :)
 

DeletedUser14685

Vendég
Jajj, azért nem kellett volna lecserélni :(
A másik jobb volt :D

Ezt a balát is úgy sztároljuk/sztárolják egyesek, pedig Ő is csak egy ember volt ;)
Nem több :)

Mint esetleg téged?:rolleyes:

Mert rólad is valamikor tavaj volt valami féle riport?Aztán nem is tudom kiderült-é ki vagy?:D

Reméelm minden játékos emberi létforma!!Mert ha nem lehet a bala a kivétal???:p

De ha ennyire emlékeztek rá akkor valamit letett az asztara?
 

DeletedUser16178

Vendég
Én már a v7-en való megjelenésedkor tudtam hogy Te vagy bala1201, szóval másnak hintsd a púdert ,ne nekem ;)
 
Fent