Hogy is volt? :)

  • Témaindító DeletedUser12127
  • Kezdés ideje

DeletedUser14685

Vendég
Hát tényleg, balának jobb volt stílusa :D
Nem akarok nyalizni, de azért intellektuálisabb ember volt :D



Ez az ember miről beszél ? :D:D

Utána lehet nézni a 7-es statson,hogy egy árva falut nem foglaltál el Tőlem :D
Mégcsak nem is támadtál :rolleyes:
De elmondom,hogy egy kezemen meg tudnám számolni,hogy a VHL-Elme duóból kik támadtak meg ,akik foglalni is akartak (volna) :D
Lord Butcher.
Neki sem sikerűlt.
Más nem :D


Apropó .
Nem Téged ütöttünk ki a játékból ? :confused::confused:
Már én sem emlékszem tisztán :D

Intellektuálisabb is lehetnék de minek?Ide?
Azon marakodni hogy,kinek van nagyobb arca???:D
Ebben biztos ki ütöttél;)
A játékból már nem annyira,hisz messze voltam és Te is nekem:)
Ja ha meg már statot emlegeted =hibrid09= ott van ahol lennie kell;)
 

DeletedUser16178

Vendég
Akkor boldog szülinapot :)
előre is :D

Darky, Darky, én meg egy ujjamon meg tudom számolni kit ütöttetek ki tőlünk, Klodvigot, a saját kémeteket esetleg.

Hibridhez közöd nem volt. Azon túl, hogy kitaláltad hogy ő bala, majd saját magaddal szálltál ezzel kapcsolatban vitába. :)

És az a saját kémünk éppen előbb az Elmében volt, majd a VHL-ben :D
Arkh,akrkh, még saját magadat is megleped a sok állítással aminek a fele sem igaz :D
Nem, Ő nem volt a kémünk, igaz egy infot elárult ahhoz, hogy bekerülhessen hozzánk.
Ezért adta az infot. Cserébe egy másik accot kért amivel játszhat :D
És mivel elárult minket,nem kapott semmit.
Viszont a tudáshoz a jó helyezkedés is hozzátartozik :)
Rám veted hogy nem harcoltam esztelen módon mint Don Quijote ? :D
Ennek mi értelme van ? Nem az az ÁSZ aki felgyűjt húszmilliárd LE pontot, hanem aki úgy tud játszani ogy elérje ,hogy a játékban ne támadják lépten-nyomon :D:D
Én így játszottam :p
Ezért kellett eleinte a sok stratégiai áttelepítés is.
Csak az Ak támadgatott, értelmetlenűl, de nem sok vizet zavart :p
 

DeletedUser12127

Vendég
A stílus a szemed előtt bontakozik ki, szar lehet Neked, ha ezért éveket kell valakivel egyűtt élned hogy kiismerd ;)
Jóapám azt mondta,hogy a nőkkel 3-4 óra a férfiakkal viszont 2-3 nap beszélgetés kell neki ahhoz hogy kiismerje ki milyen.
mivel én ehhez mást is használok ,nekem kevesebb is elég :) Itt van rengeteg minta amiből merít az ember és a jó megérzés . Ez sosem téved.
Fejlesszed az emberismereti és intellektuell képességeidet és akkor fejlődhetsz ebben is :)
Mert van mit :D

Igazad van, hogy normál esetben elég pár óra is. Azonban nem mindenki egyforma. Hibridet nem tudtam igazán kiismerni még úgy sem, hogy klántársak voltunk ellenben Téged igen. És ehhez még órák sem kellettek. Mikor itt a külsőn megszólítottalak, már akkor megvolt hogy tőled mire számíthatok. :D
 

DeletedUser12127

Vendég
Viszont a tudáshoz a jó helyezkedés is hozzátartozik :)
Rám veted hogy nem harcoltam esztelen módon mint Don Quijote ? :D
Ennek mi értelme van ? Nem az az ÁSZ aki felgyűjt húszmilliárd LE pontot, hanem aki úgy tud játszani ogy elérje ,hogy a játékban ne támadják lépten-nyomon :D:D
Én így játszottam :p

Mi pedig úgy játszottunk, hogy megtörjük a Wikinget és mindenkit aki hozzájuk csatlakozik. Nekünk sikerült. Neked? :)
 

DeletedUser12127

Vendég
Hát Arki ezt 2* kellet elolvasnom:D

De örülök neki hogy itt vagy és gratulálok a Győzelemhez:)

De Te aztán megértetted, és ebben biztos voltam. :)

Köszönöm az elismerést, a nevedben is. :D Én is örülök, hogy itt vagy újra! (A vége előtt úgy eltűntél mint Damon Hill)
 

DeletedUser16178

Vendég
Nem tudom mit törtél meg :)
Talán a Balaton szeletet :D
Ha Te lettél volna a főnököm, és azt mondod, hogy barátom ki vagy rúgva akkor elismerem hogy megtörtél :D
De nem TE és nem is TI okoztátok azt a bizonyos törést hanem elsőként az élet :D másodsorban meg Lugal :):)
Őt kéne kérdezni,de mivel őszintén nem tud és nem is tudott sosem megnyilatkozni,így feles lenne bármiről is kérdezni :p
na de hagyjuk már ezt a témát hogy miért,minek okán, mindenki tudja -akár elismeri akár nem- hogy csakis az erőviszonyok és az Enigma kudarca miatt kerültetek ebbe a helyzetbe ,máskülönben már nem itt vigadnátok :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16178

Vendég
Még a végén kiderül, hogy a Wiking-et az Ak győzte le... :D

szarni rá hogy ki győzte le ;)
Ha mindenki úgy hitt volna az egészben mint én, akkor nem buktunk volna ennyi falut sem :p
De hát egy klán nem állhat 100%-ig aktívakból,ezt már leírtam.
 

DeletedUser2362

Vendég
Na látom megy a szájkaraté.:D

A helyedben már lapoznék,ebből a csontból már szilánk se maradt annyit nyaldostátok,ne keress rajta cupákot!:)

És nézd mennyi zsir van még a csonton.:D:D:D

Csak az Ak támadgatott, értelmetlenűl, de nem sok vizet zavart :p

Érdekes ehez képest mégisa Nöd ac ján keresztül mindenkitől kóldted magadnak az erősitéseket, meg a Jokersztől is kuncsorogtál.:D

De nem TE és nem is TI okoztátok azt a bizonyos törést hanem elsőként az élet :D másodsorban meg Lugal :):)

Látom megfeküdtem a gyomrodat. Az a sanda gyanum támadt, hogy még 60 évesen isén leszek neked az eggyik fő mumusod.:D:D:D

Hiába az Ak mégis csak nagyfalat volt neked.:D:D:D
 

DeletedUser6772

Vendég
de jó látni,hogy még nem halt ki ez a fórum :)
Miről megy a harc éppen ?
 

DeletedUser12127

Vendég
Üdv, Joci!

Azt hiszem mindenki az Enigmások jelentkezését várja. :)

Már ismerjük az Ak, a Wiking, az ELME és a VHL-A és a POA történetét. De volt mégy igen komoly klán ezen a világon. Róluk szívesen hallanánk még.
 

DeletedUser12127

Vendég
Valóban, az SZMNT! Voltak benne vagy ketten? :)

Na az is egy érdekes történet lehetne.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv, Joci!

Azt hiszem mindenki az Enigmások jelentkezését várja. :)

Már ismerjük az Ak, a Wiking, az ELME és a VHL-A és a POA történetét. De volt mégy igen komoly klán ezen a világon. Róluk szívesen hallanánk még.


Így van ,bár elmondta már Süsü a sztoriját kivi lennénk a tényleges történetre :)

Szevasz tyukos :)

Emlékszel rám ? :D

Látom megfeküdtem a gyomrodat. Az a sanda gyanum támadt, hogy még 60 évesen isén leszek neked az eggyik fő mumusod.:D:D:D

Hiába az Ak mégis csak nagyfalat volt neked.:D:D:D

Én férköztem a falvaid mellé ,nem pedig TE mellém :)
Ezt soha ne felejtsd el :rolleyes:
 

DeletedUser2362

Vendég
Valoban. Éjjel 20 falal üresen foglaltál egy falut. Meg kell mondjam ügyes vagy. :p
 
Fent