Hogy is volt? :)

  • Témaindító DeletedUser12127
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
egy hónapig gondolkodtál a válaszon :D

Fel lehetne tenni egy olyan topicot is ,hogy " A Klán amely elszúrta a háborúját" :p :D:D
Ezért kellett ,egybeolvadni ^^
Most már sajnálom hogy így alakult, éreztem előre hogy Lugal meg fog alkudni vagy hasonló, hogy nem fogja megnyerni ezt a szervert , és be is valósult ,mint mindig. mint MINDIG.
Jók voltatok .
a bénázással a POÁt lecsóba küldtétek.
Így jár az aki nem hallgat rám ugye Cactusbá ? :D:D:D

Lugal vezetése....

*PoA* mondta:
Az Elme győzelmét a V7-es szerveren nekünk köszönheti, gondolom ezt ők is tudják. Hiszen ha mi nem törlünk, akkor Ak nem dobja be a törölközőt és nincs meg a 80%. Lehet ezt csavarni, meg kimagyarázni ez akkor is így lesz.
Ak fújhat ránk mert töröltünk, de akkor majd ha belenéz a tükörbe akkor gondolkodjon el, hogy miért is tettük ezt.. valószínű nem azért mert a több ezer falujukkal annyira aktívan segítették a munkákat az Elme ellen.
Wiking-et sajnáljuk hisz jók voltak, kár értük.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
De Darky, úgy emlékszem én sem hallgattam Rád. Nekem viszont ez bejött. Akkor hogy is van ez? :)
 

DeletedUser

Vendég
Egy kis unikum :):)

Most találtam a gépemen a 7-es világ mappájában :D

Jó élvezkedést ! :p

Régi világ képei :

FEHÉR=WIKING
világos KÉK = AK
Sötét KÉK= ENIGMA
LILA = NAMACS
SÁRGA= KHUNT (REBORN)
FEKETE = VHL-A
hu7_t_rk_p_www.kepfeltoltes.hu_.png


A helyzet a REBORN beolvadása után :

ZÖLD = WIKING
KÉK = NAMACS
SÁRGA = ELME
Narancs= Ak
PIROS = ENIGMA
RÓZSASZÍN = POA
VILÁGOS KÉK = VHL-A
hu7-12_t_rk_p_www.kepfeltoltes.hu_.png


Érdekes megfigyelni az ELME növekedési szakaszát, hiszen a térkép alján a CIÁN = HSFC (Dél) és a LILA színeket szinte teljesen magukba olvasztották.
Jobb szélen alul a BARNA = ~ELIT~ klán (k57-k67)

Ui: Arkhi, veled nem beszéltünk meg semmit :p

Nagyított Térkép WikinG részről

SÁRGA =REBORN
RÓZSASZÍN = NAMACS
Sötét KÉK =ENIGMA
FEHÉR= WIKING
Világos KÉK = Ak
[SPOIL]
hu7-nagy_tott_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2362

Vendég
egy hónapig gondolkodtál a válaszon :D

Fel lehetne tenni egy olyan topicot is ,hogy " A Klán amely elszúrta a háborúját" :p :D:D
Ezért kellett ,egybeolvadni ^^
Most már sajnálom hogy így alakult, éreztem előre hogy Lugal meg fog alkudni vagy hasonló, hogy nem fogja megnyerni ezt a szervert , és be is valósult ,mint mindig. mint MINDIG.
Jók voltatok .
a bénázással a POÁt lecsóba küldtétek.
Így jár az aki nem hallgat rám ugye Cactusbá ? :D:D:D

Lugal vezetése....

Valoban Darki elszurtam és a Wiking nyerte meg a szervert. Sőt mi több a Poát is az Offolásba kergetem. Pedig micsoda szép eredményeik voltak, Ha jol emlékszem havi 50 falut is foglaltak. Ja és ha igazán belegondolok, hát szerintem az Elme is csak azért nyert mert Darki szerint Lugal elszurta....

Valoságos negativ istensége lettem a V7 szervernek. :D:D:D

Azért remélem Darki magad sem hiszed azt a sok zagyvaságot amit néha öszehordasz.:)
 
Fent