Hogy is volt? :)

  • Témaindító DeletedUser12127
  • Kezdés ideje

DeletedUser14685

Vendég
Én már a v7-en való megjelenésedkor tudtam hogy Te vagy bala1201, szóval másnak hintsd a púdert ,ne nekem ;)

szerintem Te vagy az a valaki aki bevádolt ezzel a bala dologgal de akkor sztem támadtalak és sztem le is győztelek vagy ha nem Én akkor mi a VHL-A-ELME!;)

Mert különben nem hiszem hogy,tudnád mikor jelentem meg:D
Ráadásul Catamaran,meg a többi Skullsos közé teszel de szerintem....vagy Te nem emlékszel jól vagy Én nem:)
 

DeletedUser

Vendég
Darki annyira oda tenné már magát, hogy elveszik a részletek közt :D Hát, igen.. az örökös hadakozásba, hadonászásba is bele lehet fáradni LOL
 

DeletedUser13948

Vendég
Darki annyira oda tenné már magát, hogy elveszik a részletek közt :D Hát, igen.. az örökös hadakozásba, hadonászásba is bele lehet fáradni LOL

Meg bala-t a jóisten se nagyon tudná visszahozni a kh-ra lassan :D
Pedig egyszer megígérte nekem, ha visszatudom hozni Josht, akkor visszajön, csak Josh meg aztmondta, hogy csak akkor jön vissza, ha bala is :confused:
 

DeletedUser14685

Vendég
Darki annyira oda tenné már magát, hogy elveszik a részletek közt :D Hát, igen.. az örökös hadakozásba, hadonászásba is bele lehet fáradni LOL

Darki sem vagyok sőt nem is támadtam sose!!!:)

MHC-ismerős még v5-ről mikor a hell-g-ben voltam amjd a bloodyban:D:p
 

DeletedUser14685

Vendég
sok ember így gondolja, hogy ez csak vicc, de nemsokan maradtak talpon Lorddal szemben ;)

Ez így van de ellenem nem jött és Én sem ellene!!!!Így azért más a leányzó fekvése!

Minden tiszteletem az övé mert harcolt akkor is mikor ki volt tiltva:D
 

DeletedUser16178

Vendég
Hát tényleg, balának jobb volt stílusa :D
Nem akarok nyalizni, de azért intellektuálisabb ember volt :D

szerintem Te vagy az a valaki aki bevádolt ezzel a bala dologgal de akkor sztem támadtalak és sztem le is győztelek vagy ha nem Én akkor mi a VHL-A-ELME!;)

Mert különben nem hiszem hogy,tudnád mikor jelentem meg:D
Ráadásul Catamaran,meg a többi Skullsos közé teszel de szerintem....vagy Te nem emlékszel jól vagy Én nem:)

Ez az ember miről beszél ? :D:D

Utána lehet nézni a 7-es statson,hogy egy árva falut nem foglaltál el Tőlem :D
Mégcsak nem is támadtál :rolleyes:
De elmondom,hogy egy kezemen meg tudnám számolni,hogy a VHL-Elme duóból kik támadtak meg ,akik foglalni is akartak (volna) :D
Lord Butcher.
Neki sem sikerűlt.
Más nem :D


Apropó .
Nem Téged ütöttünk ki a játékból ? :confused::confused:
Már én sem emlékszem tisztán :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
Darky, Darky, én meg egy ujjamon meg tudom számolni kit ütöttetek ki tőlünk, Klodvigot, a saját kémeteket esetleg.

Hibridhez közöd nem volt. Azon túl, hogy kitaláltad hogy ő bala, majd saját magaddal szálltál ezzel kapcsolatban vitába. :)
 

DeletedUser12127

Vendég
Ez elég valószínű...nem enyhén más a stílusod mint neki :Dés ilyenkor már szerintem ő alszik :D

balát nem ismerem, Hibridet egy kicsit igen. Annyira csak, hogy tudjam, nem ismerhetem igazán. Annyira ismerem csak, hogy tudjam, ha valaki a stílusából intellektuálisan negatív következtetést von le róla, akkor az piszok nagyot téved! Én egy klánban játszottam vele, és bár elég jó emberismerőnek tartom magam, mégis ha úgy akarná, biztosan nem ismerném fel más néven más helyzetben.
 

DeletedUser16178

Vendég
A stílus a szemed előtt bontakozik ki, szar lehet Neked, ha ezért éveket kell valakivel egyűtt élned hogy kiismerd ;)
Jóapám azt mondta,hogy a nőkkel 3-4 óra a férfiakkal viszont 2-3 nap beszélgetés kell neki ahhoz hogy kiismerje ki milyen.
mivel én ehhez mást is használok ,nekem kevesebb is elég :) Itt van rengeteg minta amiből merít az ember és a jó megérzés . Ez sosem téved.
Fejlesszed az emberismereti és intellektuell képességeidet és akkor fejlődhetsz ebben is :)
Mert van mit :D
 

DeletedUser14685

Vendég
balát nem ismerem, Hibridet egy kicsit igen. Annyira csak, hogy tudjam, nem ismerhetem igazán. Annyira ismerem csak, hogy tudjam, ha valaki a stílusából intellektuálisan negatív következtetést von le róla, akkor az piszok nagyot téved! Én egy klánban játszottam vele, és bár elég jó emberismerőnek tartom magam, mégis ha úgy akarná, biztosan nem ismerném fel más néven más helyzetben.

Hát Arki ezt 2* kellet elolvasnom:D

De örülök neki hogy itt vagy és gratulálok a Győzelemhez:)
 

DeletedUser16178

Vendég
hibrid hozzászólásai egyre jobban megerősítik bennem a felismerést hogy cirka egy 20 éves fiúval van dolgom :):)
Nagyot nem tévedtem igaz ? :D
 
Fent