WikinG

DeletedUser

Vendég
te provokáltad ki, jobbat vártál baromarcu?

rajtatok kivül minden klán megértette, hogy csak közös összefogással lehet lehet Spárta győzelmét megakadályozni...
és te dumálsz az utálatról?

a szerver nagy része titeket itél el Spárta segitése miatt! de nem ti lesztek a szervergyőztesek, ahogy Spárta pereputty klánjai sem...

de gondolom ezt nem látod át...maradj meg tudatlannak...

a mai hozzászólásaid alapján;idegroham lvl 100, nyugtató ember, nyugtató :D
 

DeletedUser

Vendég
Wildcat igazából fogalmam sincs hogy miért tartjátok magatokat annyira fantasztikus klánnak... a bélák ellen is olyan sok mindent csináltatok:D




"most a koalicio összegyülik Wiking zászlaja alatt, ahova várlak szeretettel, és együtt üthetnénk tovább az örök ellenséget!"

ezt tegnap kaptam meg adamvoktól... annyit fűznék hozzá hogy a hét legnagyobb vicce:D
 

DeletedUser

Vendég
zsagia Ti beszéltek itt kavarásról,azt össze-vissza hülyeségeket állítasz aminek alapja sincsen.

1. Nem tudok semmit sem adamvokról,és arról sem hogy mit csinál, bár tisztelem azért ha Rólunk ilyet állít :)
Én örülök annak hogy a SEMMIBŐL idáig felküzdöttük magunkat ,sokan próbáltak már lenézni és lenyomni ,de nem ment. Sem a Skulls-nak sem másnak se.
Erre én büszke vagyok :)
Hogy az frd cirka 5-ször akkora mint mi gondolom most nagynehezen összeszedik magukat ellenünk is ,hallom már szervezik rám a támadásukat :D

2. Nem tartjuk magunkat fantasztikusnak SEM, bár az eredmények minket igazolnak,eddig 5-en gondolták ugyanazt ,mind az 5-en buktak, ketten közülük már ki is regeltek,de ezt az AMG első hsz-eként olvashatod.

3. Kérlek idézz ha én azt állítottam volna hogy fantasztikus klán vagyunk :D
lemerném fogadni hogy nem tudsz ,mert te is csak a szájhagyományok útján terjedő pletykáknak hiszel :)

Egyébként jellemző hogy a saját játékos accoddal nem mersz beregizni,gondolom akkora jelentéktelen játékos vagy ,hogy inkább nem teszed nevetségessé magad, és ebben én meg is értelek ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
nem tudom melyik klánnak a legjobb a háborús statisztikája, annak örülhettek hogy a bélák miatt még nincs közvetlenül alattatok az frd :D

bár már sokáig bélák sem lesz, ti is kb. ugyanazon a szinten vagytok mint ők.... azért vagytok még mindig meg mert se a sparta se az frd nem támadott még benneteket :D
 

DeletedUser

Vendég
Neked meg azért ekkora az arcod ,mert az utolsó senki vagy a klánod ranglistájában :D akinek semmi dolga, csak hogy elevickéljen arra amerre hajtja az ár
 

DeletedUser

Vendég
akkor most közlöm hogy én vagyok adamvok, bár a többiben igazad van.... üres falvakat foglalok mert kozmopol és kszcsaba is abbahagyta, ildicicát meg nem tartom semmire se tehát az Ő falvai is mondhatnám könnyen jöttek :D


nézz szét egy kicsit.... mi 26 falut hoztunk el a bontás óta tőletek ti meg csak két falut milántólxD
 

DeletedUser

Vendég
Szétnézek és azt látom,hogy a sok gyáva aki egykor elhagyta a klánját, mert nem volt vér a pucájában ,azok most más kompról köpködnek :rolleyes:

"most a koalicio összegyülik Wiking zászlaja alatt, ahova várlak szeretettel, és együtt üthetnénk tovább az örök ellenséget!"

ezt tegnap kaptam meg adamvoktól... annyit fűznék hozzá hogy a hét legnagyobb vicce:D

Igen látom a szarkeverés a mesterséged,bár most akkor be is bizonyítottad hogy nem áll tőled távol a hazudozás.....
Gondolom az ilyenek diktálják a tempót az frd-ben is.

Én az egészhez annyit fűznék hozzá, hogy ez egy játék, a sok szarkeverés amiket leműveltek Te és a klánbéli haverjaid,nem fogja az én háborús statisztikámat rontani,és azokét sem akik tudnak játszani ;)

Az ide vonatkozókat meg Évike profilján olvashatjátok .....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
nem talált, korban 13 évvel alatta vagyok :D délelőttönként suliban vagyok nem tudok fent lenni, este 8-nál anyájék nem engednek tovább gépezni és délután is csak 1 órát vagyok mert tanulnom kell különben buta maradok és nem tudok majd megélni nagy koromban :S





könnyű préda lennék! :DDDDDDDDDDDDDDDD
 

DeletedUser15345

Vendég
szerintem meg pontosan Évike a legnagyobb szarkavaró a világon..csak te nem vetted észre mert az álomvilágodból nehéz felébredned :D
 

DeletedUser

Vendég
Évike csak játszani akar ,semmi többet ....
Hogy helyezkednie kell az természetes, kivi lennék te meddig nyalicskáznál hogy ne veszítsd el a milliós accodat :D na akkor vess rá egy követ ,ha Te ebben különb vagy .

Nálam más a helyzet , nekem első a klán,ha hullik,akkor megyek utánuk én is :)
jellemtelen dolog volna itthagyni azokat akik rám tették a voksot .

nem talált, korban 13 évvel alatta vagyok :D délelőttönként suliban vagyok nem tudok fent lenni, este 8-nál anyájék nem engednek tovább gépezni és délután is csak 1 órát vagyok mert tanulnom kell különben buta maradok és nem tudok majd megélni nagy koromban :S





könnyű préda lennék! :DDDDDDDDDDDDDDDD

Neked nem kell tanulnod ;) Mert minek ? :D
korban alatta 13 évvel ? :eek:
te jó ég ,akkor egy 1 évessel beszélek ? :eek: :D:D:D
Jól van kisfiam,sok sikert , ez a játék a komoly emberek játéka :) Te még nem vagy az ,gyanítom sosem leszel :D Én viszont nem vagyok kiváncsi a sok zöldségre, így tiltás ! :p :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15345

Vendég
te is mondtad nekem, hogy menjek hozzátok,mert "kell a szakértelmem"..nem értem hogy ki ment hozzátok akinek van egy kicsi szakértelme a védekezésben xD Évike biztos nem..más meg nem ment hozzátok mert látják hogy elbuktok a bélákkal együtt....sajnállak benneteket, és azt is sajnálom amikor elgondolkodtam rajta hogy hozzátok megyek xDD
és a vezérek is jobbak az frd-ben mint nálatok :D NEM BÁNTAM MEG A VÁLASZTÁSOMAT :D
 

DeletedUser

Vendég
nekem is megérte egy hétig klánnélkül lennem, apa jól mondta, nem szabad elhamarkodott döntéseket hozni

sajnos lordot nem tanította az apukája :(
 

DeletedUser15345

Vendég
nem is bántom..meg se ütöttem xDD (még) :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
HAHAHA :D

A "szakértelmedet" egy értelmes körlevél megfogalmazásában értettem ,nem pedig a játékodban :D

LE Támadó Rang: 103.
(3,607,708 score)
LE Védekező Rang: 929.
(136,753 score
Egy ilyen magyaráz ,akinek még 200e-t sem éri el a LEV pontja :D

És itt ebben igazat kell adnom Évikének :p

Te már a Skullsban is belsőket foglaltál csak ,nem látom mire vered a melled :D


Ja,és ahhoz képest hogy mindannyian abba akartátok fejezni a játékotokat kollektív öngyilkosság jegyében elég vígan muzsikálsz itt :D Szép alak vagy :D

Én azt mondom,ha frd-vel kell vitázni akkor az frd-s is legyen, ne ilyen köpönyegforgató aki úgy váltogatja a klánjait mint más az alsóneműjét :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent