WikinG

DeletedUser

Vendég
De hiányzott már a sok hülyeség :) imádok ide felnézni hogyan tépitek egymás szárnyait :D
 

DeletedUser

Vendég
kiváncsi leszek meddig lesz WikinG klán a V15-ön, és hogy hova fog a maradék olvadni :)
 

DeletedUser

Vendég
Janku te élsz? :)

Vagy V15-ön, ha nem és akarsz írj skype-on..
 

DeletedUser

Vendég
Kérdés meddig :):)

Eddig amibe belekezdtél mind félbehagytad....

v7-en láttalak, de a v3-on is vajon Te voltál bende csapatában ? :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Kérdés meddig :):)

Eddig amibe belekezdtél mind félbehagytad....

v7-en láttalak, de a v3-on is vajon Te voltál bende csapatában ? :eek:

V7-en voltam vele a K74-en, a V3-on nem voltam vele :)

Igen a kérdés meddig, mindig beleszólt valami, igaz pár hete kezdtem újra 95k-ról és már 50k-s vagyok :D
 

DeletedUser

Vendég
Megkérek minden kedves hozzászólni vágyó egyént, hogy maradjon a normális keretek között!!!
 

DeletedUser

Vendég
simán kivédenék 15nuket...főleg ha 28óráról jön..csak nekem nem kéne védelemért sírni ennyi a különbség
 

DeletedUser12064

Vendég
Üdv Dark, aggresiveinline is ki volt tiltva, bár ehhez semmi közöd. Gondolom te hibaszázalék nélkül át tudsz olvasni napi száz posztot, úgyhogy majd feltétlen jelentkezz fórummoderátornak, mert akkor nekem nem kell majd a veszekedéseid és kioktatásaid olvasnom. Köszönöm
 

DeletedUser15652

Vendég
Üdv Dark, aggresiveinline is ki volt tiltva, bár ehhez semmi közöd. Gondolom te hibaszázalék nélkül át tudsz olvasni napi száz posztot, úgyhogy majd feltétlen jelentkezz fórummoderátornak, mert akkor nekem nem kell majd a veszekedéseid és kioktatásaid olvasnom. Köszönöm

Ezt lájkolom :)
 

DeletedUser8560

Vendég
Mindenkinek köszönöm a jelenlétet, a topicot ideiglenesen zárom, javaslom menjetek nyaralni.

Üdv.
 

DeletedUser

Vendég
Gratula a BÉLÁKnak,megint eltaláltak egy inaktívot :D:D

szele89 15.07.2012 napon 13:52 órakor
Köszönet Idéz Szerkeszt Törlés
Ég veletek, meguntam ezt a szenvedést...

Érdekes volt ez a mai támadás ,azért ,mert egyszerre ,egy becsapódásra indult meg mindkét tábor ,így a támadások mellett védekezni is kellett :D

Jó móka volt :D
 

DeletedUser

Vendég
Gratula a BÉLÁKnak,megint eltaláltak egy inaktívot :D:D



Érdekes volt ez a mai támadás ,azért ,mert egyszerre ,egy becsapódásra indult meg mindkét tábor ,így a támadások mellett védekezni is kellett :D

Jó móka volt :D

A klánodban csak inaktívak vannak Dark? :D:D :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Nem ,mert agressiveinline szerint az én klánomban csak bénák vannak :D
de megértheted hogy miért nem tettem ki Őket :p Nehogy vérszemet kapjon az ellen :D

És mégis jobb inaktívakkal bukni,mint aktív pro játékosokkal :D
Mert akkor abban a reményben élsz ,hogy tudod hogy többre is vihettétek volna :D

http://hu.twstats.com/hu15/index.php?page=player&mode=conquers&id=995008
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ahoz képest, hogy azt írta, gratulálni fog, hogyha legyőzik, szép a profilja :D:D
 

DeletedUser

Vendég
Ezúton szeretnénk megköszönni a Skulls-nak a lehetőséget hogy velük játszhatunk ebben a nagyszerű játékban ,a számukra méltó oldalon. Továbbá hogy azt az általuk oly "magasztosan dicsőített" és profi agresszívekből :D álló klánt választották legfőbb szövetségesüknek, akik egyben a legfőbb ellenségeiknek is a szövetségesei ^^ és akik már mindenkinek odaígérték a kezüket csak hogy kellessék magukat .... Máskülönben már rég nem lennének ott ahol most vannak :)


Side 1:
Tribes: WikinG
Side 2:
Tribes: Skull, Skulls, BÉLÁK

Timeframe: Előző 48 óra


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 25
Oldal 2: 4
Különbség: 21

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 196,957
Oldal 2: 33,898
Különbség: 163,059

chart
 

DeletedUser

Vendég
Ezúton szeretnénk megköszönni a Skulls-nak a lehetőséget hogy velük játszhatunk ebben a nagyszerű játékban ,a számukra méltó oldalon. Továbbá hogy azt az általuk oly "magasztosan dicsőített" és profi agresszívekből :D álló klánt választották legfőbb szövetségesüknek, akik egyben a legfőbb ellenségeiknek is a szövetségesei ^^ és akik már mindenkinek odaígérték a kezüket csak hogy kellessék magukat .... Máskülönben már rég nem lennének ott ahol most vannak :)


Side 1:
Tribes: WikinG
Side 2:
Tribes: Skull, Skulls, BÉLÁK

Timeframe: Előző 48 óra


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 25
Oldal 2: 4
Különbség: 21

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 196,957
Oldal 2: 33,898
Különbség: 163,059

chart

1. Tudnak róla, szóval nem fog menni a 3 klán szétválasztása a marhaságaiddal.
2. Mivel eddig csak egyetlen embert foglaltatok be a háború ideje alatt a Skullstól, aki ráadásul inaktív is, így ne lepődj meg, hogy sikerrel jártatok.

114701139810_www.kepfeltoltes.hu_.png

46535979010_www.kepfeltoltes.hu_.png



3. Te 3 klánhoz rohantál sírva, hogy lépjenek be a Bélák-WikinG háborúba.
[SPOIL]
105767052210_www.kepfeltoltes.hu_.png


Ennek ellenére...

36455450510_www.kepfeltoltes.hu_.png


Ha nem vonom le a két inaktívunk (pirinyóka és egykatona) 37 elvesztett falvát még akkor is jól állunk a 4 klánhoz képest. De neked szokásod azzal fityegni, hogy "ááh, csak inaktívak voltak, ezért sikerült." Veszteség az veszteség, ez van. De egyenlőre nektek még mindig több. Mellesleg ebben a korrekt háborúban 27 falut vitt el a Wiking. És igen, az állításod szerint mi is foglaltunk tőletek kezdőket, vagy inaktívakat, viszont mi nem válogattuk ki őket a tömegből.[/SPOIL]

Ezek után még van kedved nagyképűsködni ahogy látom. Mellesleg nem tudom mi közöd van más klánok diplomáciai kapcsolatához. Kémkedni pedig gerinctelenség. Egyéb problémád van Darkmester? Itt a Stat beszél, te csak ugatsz... (Már megfigyeltem, hogy általában a klánod számára legjobb statot húzod elő, azt ahol sz*rul álltok még csak meg sem említed.) És mielőtt feltennéd a hülye kérdést... Nem, nem mindenki inaktív, csak azok akiknél sikerrel jártatok a fiók teljes, vagy több mint felének befoglalásával.

Várom a sértegetéseidet...
 
Fent