WikinG

DeletedUser

Vendég
Nem ,mert agressiveinline szerint az én klánomban csak bénák vannak :D
de megértheted hogy miért nem tettem ki Őket :p Nehogy vérszemet kapjon az ellen :D

És mégis jobb inaktívakkal bukni,mint aktív pro játékosokkal :D
Mert akkor abban a reményben élsz ,hogy tudod hogy többre is vihettétek volna :D

http://hu.twstats.com/hu15/index.php?page=player&mode=conquers&id=995008

Ehhez még annyit...
Ha lenne 30 falvad, 300.000 ponttal, rád rohanna a semmiből egy fél kontinens 2-3 milla ponttal, 7-8 ember támadna és kapnál kb. 30 falunyi védelmet, hogy ott van nesze oszd be 1 hétre, megnézném meddig húznád, úgy hogy közbe a klánod minden tagja legalább 2 fronton harcol.. Hihetsz amit akarsz a klánoddal együtt, de az esélyeket is beleszámítva szerintem nem olyan rossz teljesítmény az a -12 falu mint amilyennek beállítod.
A véleményedre meg nem vagyok kíváncsi profizmus vagy amatőrség téren, mert mint mindenki tudja nem vagy tisztában egyik fogalom jelentésével sem.
 

DeletedUser

Vendég
Valamit mondani akartál mucus ? :D

Látom megépítetted az Első Templomot ,hogy azzal az 5 darab 400 pontos faludban vallást nyújtsál az embereknek :rolleyes:
Szép munka ! ;)

De ettől sajnos még ronggyá fogom katázni őket :(

:D
 

DeletedUser

Vendég
Valamit mondani akartál mucus ? :D

Látom megépítetted az Első Templomot ,hogy azzal az 5 darab 400 pontos faludban vallást nyújtsál az embereknek :rolleyes:
Szép munka ! ;)

De ettől sajnos még ronggyá fogom katázni őket :(

:D

Húú, nemár lécci. :eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Vendég
Anno, sokat helyettsítettem valakit a V7-en,
akire a Wiking 300-400 támadást
indított. A V3-as klánomra emlékeztettek.

A vezér pedig álljon ki a klánja minden tagjáért..
/ Biztos maradi a felfogásom, de ÉN bírom Darkyt!..:D/
 

DeletedUser

Vendég
nemesvonat WikinG módra (ahol mindenki "vadász") :
(barbár falura nem inditok így :( )


Falu: [coord]523|270[/coord]
Falszint:
Védekező: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

12:30:21:584 - FN, Knight 002 (525|273) , --> Érkezés ideje: 01.08.12 12:30:21:584 - xy
12:30:28:056 - FN, Knight 002 (525|273) , --> Érkezés ideje: 01.08.12 12:30:28:056 - xy
12:30:33:313 - FN, Knight 002 (525|273) , --> Érkezés ideje: 01.08.12 12:30:33:313 - xy
12:30:36:938 - FN, Knight 002 (525|273) , --> Érkezés ideje: 01.08.12 12:30:36:938 - xy


de én vagyok a looser senki primitív kezdő, aki lávbox-nak nézi a KH-t ...
Wildcat pedig egy nagy egoágyú, aki arra sem képes, megnézze, ki az ellenfél, csak szimplán hülye.

nem értem, hogy férhet Dark Klánjába... Ráadásul lopja a tűzmadarát is...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
:):)

Igazából nem értem mi fáj most jobban elenium-nak,hogy a WOLF klánját elhagyta , vagy hogy a Manó-WikinG statisztikát az a néhány értelmes ,a játékját még fontosnak tartó átálló okozta ,akik a falvaiból csemegézgettek csakúgy mint WOLFos, és mint WIKINGes :) , de lehet hogy az, hogy kényszerűségből átadja most a faluit 666belu-nak, hogy a BÉLÁK kiköltözhessenek északra,ahol ugyanazt a fiaskót éljék végig mint agressiveinline északi falvainál :)
Egy tonna védőt emészt el ugyanis :D
a semmire.....
Mert eredménye nem lesz azt ÉN garantálom és az egész klán :):)

És az hogy egy jelentéktelen ,barbár falura gyorsindítást alkalmazol, az megintcsak túlpörgés részedről :)
Le kéne higgadnod.
Hiszen még el sem kezdtünk támadni.


A WildCat hiteles története :

CAT_1_-Wild_Cat-_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


v1-en volt idő amikor a Skulls-ban helyettesítettem, amikoris a Macsgu accot védtem egy POA klán offenzívája idején, amikor belu25 cimborám azt mondta a klánfórumon hogy valaki állalja át ,mert már neki is pihennie kéne,akkor mivel senki más nem jelentkezett a feladatra én átvettem ,és elkezdtem a védelmét .

1400+ bejövő támadása volt,egy sem volt fake !

mivel az accot már eleve későn vettem át, és a bejövőket s sorra le kellett csekkolni,sok támadás beazonosítatlan maradt...
Így elég sok falu, talán 30 ? elvesztése árán sikerűlt az egész accot megmentenünk,a következő két héten át álltam ott a nemesrohamokat
Akkor a POA-ban elkezdték kérddezgetni hogy vajon ki lehet az az ember ,aki így nyomja,hogy még falut sem sikerűl elvenniük Tőle :D
Emlékszem istvantiger-rel hatalmas közelharcokat vívtunk, volt ,amikor a 7 nemese úgy vitte el a falut ,hogy megszűnt közben a NETem ,és nem tudtam beilleszteni közé :D
Nagy idők voltak, kiowa , Muszk, és belu25 , bala1201, Hektor , csoki (Hektor) játékosok tanúsíthatják !
csokival még akkor röhögtünk ezeken a játékosokon,hogy mennyit össze-nem szenvednek egy szinte 20 órát helyettesített acc bevételével.

Ekkor keresett fel bobakgy alvezér a POA-ból ,hogy megtudja ki vagyok :D Mert a klánban már találgattak,de nem tudták.(Ezt ő mondta)

Amikor aztán elindult a második POA roham is , akkor már megvolt a terv,és hogy hogyan védjük meg az accot.mindössze 2 nemesbeillesztést aludtam be, a támadás 3.napján,-amikor már annyira kimerűlt voltam- ami két faluba kerűlt,de mivel megsejtettem az összes nemes becsapódási idejét,ami úgy este 22:00 óra körűl ött ki, Honved bajtárssal egyeztettem ,hogy a be-nem védett falvakra küldjön 2-2 nukét a nemesek utánra.
A nukék így előbb lettek elküldve ,de jól saccoltam. A legtöbb falut amit a POA elfoglalt ,a nuke után időzítéssel 2 nemessel, (mert 2 a biztos!) ráküldtem, és ahogy a POA elfoglalta , már jött is vissza a papához :D:D
olvastam arianna írását ,amit az akkori barátomnak hurrikan-nak írt ,hogy "Megvan a falud" . "Nem,mégsincs meg, sajnos visszafoglalták" :D

Jó lett volna azt a támadást 0 veszteséggel leírni,ahogy azt akkor megígértem balának,de sajnos az elveszített falvak száma egy közel 2 Milliós accal 1600 bejövőnél olyan 19-20-ra rúgott :(
Macsgu felugrott a TOP 1. LE-vé és leelőzte az akkori TOP.1 LE helyezett kiowa-t is,akit a POA még a Skulls-POA háború legelején támadott.

Macsgu mellett ott volt az egész POA elit jameson, Sir Takarrow, Fekete Lovag , Samuraijack, és még sokan mások.

Akkor volt kinn Macsgu profilján ez a Macska fej,amit egy valamilyen nethelyről vadásztam le,és így tudatta a POA-val hogy egy olyan éli ki a bosszúját , akiről nem tudnak semmit, és aki valójában nem volt más , mint az a Dark Lord,akit a POA ,más klánok közreműködésével, (BFK,AW,DOC(jó,talán a DOCot nem vonták bele,nem tdom ,ezt Cactusland jobban tudja :) ) egyűtt kéz-a kézben nyírtak ki, amikor ott, álmaim beteljesülése a kAsh-al való nagy klán összehozása előtt ,amikoris 2,8 millió pontos voltam, és egy gömböc alakú brodalommal,melynek elvesztését összességében köszönhetem legfőképp Cactusland munkálkodásának :) ennek a 4 klánnak ( POA, BFK, AW ,DOC ) és a BFK feljelentésének sértő falunév ügyében,aimkor is latka kizárt 3 napra támadhatóra . Félreértés ne essék, teljesen igaza volt a supportnak, és az már az én veszteségem hogy a 3 nap alatt ,mialatt az a legalább 1500 bejövő támadás lecsordogált, a hétvégémet mással tölthettem :)
Ezért volt jó Macsgu-nál bemutatkozni, és arra anagy kérdésre megválaszolni,hogy mi lett volna akkor,ha....

Ekkor írtam meg kio szerint a Doktori disszertációmat "Védekezés CUNAMI ellen " amely összefoglalja mindazon teendőket amelyeket egy 500 feletti támadás esetén tenni kéne,tenni lehetne :D
------------------------------------------------------------------------

a Dark Lord név hiteles története

f_nixKL_N_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Az,hogy nem tudok ezzel a nevemmel lenni, hanem mindenféle módosítással,( @Wildcat@ , Dark Lord Vezér ) az a v7-en bekövetkezett fiókátadásnak köszönhető,ahol nem is fiókátadás ment végbe ,hanem fiókegyesítés,ugyanis a twstats adatok összemosódtak a csöcsy játékoséval ...

csöcsy35 néven egy régi jóbarátom,aki anno a v1-en sokat segített nekem a költözködésben (hogy a k0-ás klánomhoz betaláljak,a sokadik újrakezdéssel,és ezzel a névvel,) ugróvalvaimat bevédte és nyersivel pumpolt hogy hamar elkészüljenek a nemeseim.

mivel a v7-es accot a support kizárta,annak vége lett ,de mikor visszakaptam egy kalap kutyagumit nem ért a maga 44 falujával. Ami érték volt benne, az a tonnányi és 700 falunyi nemesre való érme !
Ezzel ajándékoztam meg csöcsy-t akit szintén odaevett a sors a v7-re.

Mivel a nevem eltűnt, kérdeztem sajtmacskát hogy nem-e lehetne azt visszakapnom,mert nem is létezik egyrészt,másrészt meg nem tudom használni,mert már használják ^^
Na ezt nem teljesen értem hogyan lehetséges ,de mindegy.
CSAK EZÉRT nem lehetek a régi nevemmel :)

Ennyi
Remélem minden kérdést kielégítettem :)

Aim pedig Téged illet elenium , nem jó dolog hogy a WikinG-re hivatkozol harctéri baklövések okán,ha jól tudom,eddig MINDEGYIK támadásod elkenődött a falvainkon,azt az egyet kivév ,amit átengedtem ;)
Ezzel szemben MI MÉG NEM támadunk Téged szervezetten, SŐT ! Napirenden SEM VAGY !

Szóval ha siránkozni akarsz ,akkor még ne Tedd.

Ja,és a játéksoprofilod miatt én jelentettelek fel ,én játszani vagyok itt, tudod, ha Neked vagy másnak nem megy, az nem az én hibám,engem sem tanított senki, és hogy így alakult a sorsod számodra,ez van :)
A hibát magadban keresd, talán nem kellett volna elhagynod a klánod :)
Én mindvégig a klánom mellett kiállok, a klánomért (mint a saját gyermekemért) és a klánom tagjaiért, az Ő érdekükért .
Szerintem ez egy klánvezér igazi kötelessége lenne, nem pedig a "ki ha én nem" hozzáállás,ezen már rég túl kellett volna nőni, hiszen ezért léptél ki a klánodból hogy megmutasd nekem,megmutasd nekünk :)

Hát rajta !
Itt a lehetőség .

És nem vagyunk hiénák !
mi rendes,becsületes játszani akaró és játszani tudó emberek vagyunk !
és nem hisztizünk ,imnt Te ,mert valamit elszámítottál .

Pedig ki tudja hányszor ajánlottam fel hogy inkább csatlakozz :)

Íme egy kis szuvenír :)
Bej_v__3868_b_www.kepfeltoltes.hu_.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Te alapból egy eléggé tisztességtelen módon játszol. :p

A Tisztességtelen játékot úgy hívják , hogy csalás :)
Én a játékban NEM csalok.
És hihetetlen,de a játékmódszerem sem tisztességtelen.

Amíg Ti megfélemlítéssel és fenyegetéssel próbáltok valamit másoknál elérni, én igyekszem az embereknek azt nyújtani amire talán minden játékos vágyik, a megbecsülést és a segítséget.

Az hogy most ronggyá bombáztam akkor azt a pár falut,na bumm :D a háború ezzel jár :rolleyes: de Talán rossz helyre tévedtél....erre még nem is jöttél rá ?
 

DeletedUser

Vendég
Aim pedig Téged illet elenium , nem jó dolog hogy a WikinG-re hivatkozol harctéri baklövések okán,ha jól tudom,eddig MINDEGYIK támadásod elkenődött a falvainkon,azt az egyet kivév ,amit átengedtem
Ezzel szemben MI MÉG NEM támadunk Téged szervezetten, SŐT ! Napirenden SEM VAGY !

Szóval ha siránkozni akarsz ,akkor még ne Tedd.

köszi, de nem TE vagyok. Ne is képzelődj rólam !

mit mutattatok eddig ?
Direkt kiléptem, hogy egyedül sem tudtok tenni semmit... nem is tettetek.
csapodtatok volna rajtam ?
Hát, ez a játék. foglaltatok volna ? Nem vettem észre, egy falut sem, vettetek el... csak amit az átcsalt potyaleső keselyűk vittek, akiket társaknak hittem..

a Wiking stat is sokat mond, rengeteg foglalás pirostól.
Nem azt mondom, hogy ott senki sem tud, de aki mellettem van, és akikért tűzbe mennél, "Vadász", azok csak potyázni tudtak eddig, értelmes támadást egyet sem... ami megkarcolt volna...
most mondd, hogy de lecsaptátok a falat, meg 1-2-3 szintet a tanyán... és ? Ez siker ? Erre kellene megijedjek ???

direkt ment hadüzenet, hogy lássad a stat-ot, amit én magasrol le..rok, nem a stat mutat egy játékosrol információt... hanem hogy hogyan játszik. de bekavartál, hogy a gyávákat meghivtad, fenyegetve, hogy jönnek, vagy halál... nagy erőt kapott velük a klánod ! Egy jó vezér azért megnézi, kit vesz be... stat, előzmények stb.. ha már mindig ezt tudod csak mondani, hogy stat stat...

Tőlletek ki akitől félnem kellene ? vagy sirni ?
ferybombazo ? vagy petike ?
Aki a vonatot ugy küldi, hogy 1 PERC van a nemesek közt ?
Hát ezektől féljek ???????????????????



Ja,és a játéksoprofilod miatt én jelentettelek fel
nem csalódtam, és nem érdekel, hogy jelentgetsz.. ha fáj az igazság, ahogy TE irtad, "magadban keresd a hibát"
aki harcos, az sosem tiltja az ellenfelét, pláne ha jobb nála.. inkább legyőzi.

,én játszani vagyok itt, tudod, ha Neked vagy másnak nem megy, az nem az én hibám,engem sem tanított senki, és hogy így alakult a sorsod számodra,ez van
A hibát magadban keresd, talán nem kellett volna elhagynod a klánod
Én mindvégig a klánom mellett kiállok, a klánomért (mint a saját gyermekemért) és a klánom tagjaiért, az Ő érdekükért .
bla bla bla .. szép mese szöveg, majdnem folyik a monitor a nyáltól...

engem tanitottak, együtt tanultam a klánom legjobbjaival 3,5 évig V4-en.
és büszke is vagyok rájuk, és hogy köztük lehettem a győzelmünkig.

"az Ő érdekükért "
nananaaaa, hallottam én azért olyat, hogy a saját érdeked mindenki felett van kilóméterekkel, és ami nem kell a Mélyentisztelt Vezérnek, azt odaengedi a csürhéjének lekmározni...


Szerintem ez egy klánvezér igazi kötelessége lenne, nem pedig a "ki ha én nem" hozzáállás,ezen már rég túl kellett volna nőni, hiszen ezért léptél ki a klánodból hogy megmutasd nekem,megmutasd nekünk

nálunk lehet, hogy nem én voltam a klálnvezér ? Akkor miért lennének ilyen kötelességeim ? Nekem klántagként csak az a dolgom, hogy a klánommal, a klánomért játszak... ha ugy látom, egyedül is megy, bevállalom..
nem is mutattatok fel semmit.
Hát rajta !
Itt a lehetőség .

És nem vagyunk hiénák !
mi rendes,becsületes játszani akaró és játszani tudó emberek vagyunk !
és nem hisztizünk ,imnt Te ,mert valamit elszámítottál .
köztünk egy nagy hasonlóság van... mindkettőnk eléggé egoista. nekem ott is van mögötte valami.. és még szerény is tudok lenni, nem mindig és mindenkire egyből kutya stilust megütő, oktatgató, leiskolázó...



Pedig ki tudja hányszor ajánlottam fel hogy inkább csatlakozz
nem vagytok érdemesek, hogy veletek játszak ! de arra sem, hogy ellenetek.
örülök, hogy nem csatlakoztam amatőrökhöz.

Én elvből sem supportoskodom, ne a support döntse már el, hogy tudsz-e játszani... ja, ha letilt, akkor már tudsz, nincs, aki védekezhet...

nem vagyunk egy szinten semmilyen értelemben, nem is vitázom Veled, nem érted a lényeget,elbeszélünk egymás mellett....
Te mindig a nagy király maradsz

száp fejlődést, amig összeakadtok az első igazi ellenféllel

mert most mi van ?
40 taggal keménykedtek a 18 tagú bélákkal ? és nem juttok sehova ?

emelem kalapom a Wiking előtt, tényleg szervernyerésre esélyes.

ha ilyen büszke vagy magatokra, inkább tanitsd a társaid, hogy jól játszanak, mint TE.
nem szégyen tanitani, trükköket elmondani, vagy hogy milyen cselek vannak a játékban...

Falu: 522|265
Falszint:
Védekező:

FN, Hammer02 (529|269) , K25 [coord]529|269[/coord] --> Érkezés ideje: 01.08.12 23:28:03:928 f."bombazo"
FN, Hammer02 (529|269) , K25 [coord]529|269[/coord] --> Érkezés ideje: 01.08.12 23:28:23:322 f."bombazo"
FN, Hammer02 (529|269) , K25 [coord]529|269[/coord] --> Érkezés ideje: 01.08.12 23:28:43:811 f."bombazo"
FN, Hammer02 (529|269) , K25 [coord]529|269[/coord] --> Érkezés ideje: 01.08.12 23:28:58:652 f."bombazo"
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ez a pár kémlelés meg felesleges ellenem, már tudjuk.. azt láttatom, amit akarom, hogy láss...

és a hiénák amugy is elvégzik a munkát... ha meg nem, akkor várjatok még 1 hetet, mig barbár lesz.. akkor tuti nem tologatja már senki a katonákat
 

DeletedUser

Vendég
miért kéne várni ? :eek: Nem érünk rá ! :D A felderítő meg azért van ,hogy felderítsen:D

Bár ahogy mondják, szinte alig van valami a falvaidban, talán igazad lehet . Felesleges kémkedni :rolleyes:

Ezt a hosszú életregényt most nem olvasnám el ha nem haragszol :D

elenium_www.kepfeltoltes.hu_.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Itt van az ősz,itt van újra,szép mint mindig én nekem.
Normann srácok tovább lépnek,halljátok meg énekem!
Egy a zászló,egy a vezér,hjaj be szép az életem!
Ki nem vezér,azt lenézem,s tárgyalni?Csak én velem!
Szóla az úr,s mondá nékünk,tudjátok meg,ég velem!
Mert a cicus egy személyben gondolkodik életem!
Csalfa szavak,ködös árnyak,mellébeszéd?Végzetem!
Rövid a klán, IQ fightert felvenni már kénytelen!
Barátokkal közös érdek,nem érdekel?Kérdezem.
Tudom,tudom,mondtad anno lexarod az érdekem.
Meg a klánét,hiába kék önös érdek lételem!
Tükörbe majd talán más néz?Tégy egy próbát!-kérelem
Barátoknak harcos klánját,nem járja át félelem!
Jól megvoltunk,s meg is leszünk garfield nélkül!Élvezem!
 

DeletedUser4544

Vendég
Évike jól mutat Wiking szinekbe:)
Amúgy aztnem értem, a klánok szövetsége 99%-ba mindig a toborzásra megy rá. Miért éri meg felvenni egy félig szétvert játékost, vagy területileg egy olyan játékos, aki elzárja a klán útját a továbbfejlődéstől, az ilyen dolgokat sose értettem meg. Miért kell kockáztatni egy szövetséget, 1 játékosért....
Itt most nem teljes mértékben evikéről szólok hanem pl, Amg R.d. toborzása, aztán bontás után persze mivagyunk a csunyabácsik, pedig megmondtuk előre, de mondhatnám a Bélákat is csokikola meg pár skullsos felvétele miatt, és nézzétek meg, általába ha betoborzol egy "nagy" klán elé, itt jelenesetben Sparta, akkor leis huzhatja a rólot az a klán. Nemértem hogy nem veszik észre a "kisebb" de jólfejlődő klánok, hogy a toborzással ölik meg a klánjukat....
 
Fent