WikinG

DeletedUser

Vendég
Ami most valójában történik : A WikinG lekristályosodása :)
Kiesett két olyan tag amely a mentalitása során sosem lett volna jó klántag helyette kaptunk értelmes játékosokat :)
Elvittek két renitens alakot, az egyik tulbuzgó volt,bár sosem volt bajom vele,de állandóan lekötelezte a klánt az frd-nek,a másik meg alapból más mentalítású volt mint mi mindannyian .Aztán ment még utánuk egy gyenge játékos akit máig sem értem miért vettem át a széteső Skullsból , továbbá egy olyan aki szinte nem is létezhet helyettesítés nélkűl :D



Előszőr is : az frd-nél a szövetséges egyet jelent a békés növekedéssel toborzás által :)

Bármiféle vita vagy nézeteltérés támad vezér és játékos között, nem az lenne az etikus hogy a szövetséges klán azonnal áttol egy meghívót és az egyed át is áll azonnal...

jegeséknél úgy látszik ez a szövetség.

Az frd ilyen áthívásos klán.

Egyébként mind a mai napig így játszanak :

Szia kedves szomszed:)

Mit gondolsz nem akarsz atjonni hozzank? En meg akarlak menteni, tudom, milyen erzes ragaszkodni a klantarsakhoz, de gondold vegig a kedvemert...
Nemtudom a mostani klanban mennyi segitseget kapsz/kaptal, de azt mi is megtudjuk adni neked. A ket klan osszetarto volt vegig ezen a teruleten, sokan ezt azzal jutalmaztak, hogy atjottek hozzank.
Ha jonnel teged is szivesen fogadunk.
Udv: XXX

És mivel a kérésemre hogy Baiuo-t és milánt rakják ki nagy ívben szartak magasról,aztán meg itt elkezdtek mocskolódni, Spiler szemellenzős látásmódja is csak a saját érdekeit szolgáltatta ,azt most megint én lettem a fekete bárány ^^

A legröhejesebb az volt,amikor Spiler nagy "engedményként" ismerte el hogy azt a játékost akit már szervezetten támadunk ,nem mondtam le a javára a titokról ami épp nála van ..... Ezt Spiler úgy élte meg ,hogy már megint az frd volt olyan kegyes és elnézte nekünk ....Óh Köszönöm ! :rolleyes: :eek:

Tehát úgy láttam a legjobbnak ha ezt a viszonyt szüntetem.Nem,nem haragszom én jegesékre, csak nem vagyok kiváncsi a szemellenzős és egocentrikus látásmódjukra :)

Megvádoltak azzal hogy Baiuo és initial összefonódásáról tudok,amikor Baiuo csak 1 órával ezelőtt tudatta velem hogy mit terveznek ,amikor is már ki volt küldve a meghívó ....Ekkor Spiler rámförmedt hogy mit hazudozok összevissza , uram bocsá nekem az egy óra az majdnem semmi.

A diplomácia szüntetésével aztán már oly mindegy volt, tehát jött Évike is :) és a többi .....

A helyzet viszont úgy hozta hogy fordult a diplomácia, fordult a hozzáállás is....

És idézve jeges versére, valóban nem félünk :D a WikinGnek a gyengesége mindig is az volt,hogy két részben állt.
Akik átmennek hozzá korántsem jobb játékosaink, BaiUo sem egy veterán bármit is állít magáról,a játéka a legjobb esetben is közepesnek volt mondható Oficialbazsiról meg inkább nem is nyilatkozok :D
milán : bármit is hazudik a profilján néhány dolgot tudni illik róla : Állandóan lekötelezte a klánt azzal hogy az frd-től kuncsorgott védelemért mert képtelen volt a saját lábára állni. Kapott Tőlem engedélyt és falukat hogy velünk egyűtt küzdjön északon,aminek most lassan vége szakad :D
Egyébként rá jellemző hogy amint kilépett és átállt,már a volt barátait kezdte el támadni azonnal,és hívogatott mindenkit át ezerrel, meg üzengetett mivel én nem voltam kiváncsi a nyafogására.és letiltottam...

Nos ilyeneket vesztek át jeges :D Sok sikert hozzájuk ! :):)

Egyébként még mindig nem értem hogy hogyan vihet valaki egy olyan accot amibe beültetik,acc név változtatás nélkűl.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Cica

Te aztán tudsz hazudni,minha csak olvasnád,elég szánalmas vagy
 

DeletedUser

Vendég
Akkor várom a Te verziódat is....
Gondolom frd propaganda már eléggé előrehaladott állapotban van :)

Ja,és köszönjük a verset jeges ;)
 

DeletedUser15019

Vendég
A WikinG-nek pedig a szövetség pont ennyit számít, ennyit jelent:

[SPOIL]@ WildCat @ ma 09:13 órakor
mindegy,én meghívlak, azt majd kidumálom.
Spiler egyelőre nem mondott olyan okot, ami nekik tenne be szóval...
Taaa ma 09:12 órakor
Most elkell ugranom Szegedre aruert. Kesobb meg leszek. Szia :)
Taaa ma 09:11 órakor
Termeszetesen :) A meg nemlakatolt faluit foglalnam azonnal.
@ WildCat @ ma 09:09 órakor
Egy kérdésem azért lenne :

Foglalnál Évikéből is ,ha úgy adódik ? :)
Ez elég kapós kérdés úgy hiszem :)
Taaa ma 09:09 órakor
Koszonom
@ WildCat @ ma 09:08 órakor
Hát én szívesen bevennélek, Spilerrel megbeszélem nyugi ;)
Taaa ma 09:07 órakor
Csak parszor... S itt helyettesotettem mig egy klanban voltunk... De mar ossze vesztem vele, nem tetszik az o taktikaja ... Kar hogy emiatt nem vesztek be.
@ WildCat @ ma 08:59 órakor
Azt mondták ne vegyelek be :/
Meg úgy hallom hogy a 17-esen duálban vagy evetkével :)[/SPOIL]

Többet nem.

Köszönjük, hogy "figyelembe vetted a kérésünket és nem vetted be Taaa-t".

Majd utána Baiou-n keresztül megüzentük, hogy nem szeretnénk, ha felvennétek italian killert, mégis felvettétek. Ezek után mégis mit vársz? :eek:

Itt olvasható ez is:

[SPOIL]BaIuO4 szept 13,2012 15:59
menekült 1 ellenséges klánból...ilyeneket sosem fogadunk be pláne úgy hogy gyakorlatilag van 2 két millás meg 1 3 millás szomszédja a frend klánbol..és nem aktiv a le és a sima pontja szerint sem..

BaIuO4 szept 13,2012 16:00
initial al beszéltem és mondta hogy támadják...és kért ne hivjuk meg

@ WildCat @ szept 13,2012 16:01
Na de miért Te beszéled meg vele ?

BaIuO4 szept 13,2012 16:02
mert a szomszédom..és a játék lényege a szomszéddal ne basz ki hanem haverkodj...

@ WildCat @ szept 13,2012 16:05
Én meg pont leszarom,tudtommal én vagyok a klán vezére ,és elsődleges dolgom hogy megerősítsem a klánt játékosokkal.
Mivel abban nem vagyunk eleresztve .
És mivel lakat nem volt rajta,így az egyezmény értelmében jöhet.,
ennyi.
[/SPOIL]

Ezután baiou-val még veszekedtél és Ő kért egy meghívót tőlünk. Miért ne küldtem volna? Ha Te leszarod a mi kérésünket, akkor én is leszarom a tiédet. Ez oda-vissza működik dark, ha nem tudnád.

milán azért jött át, mert a lakatjai ellenére felvetted Taaa-t, a célpontját. Ha ilyen barom vagy, akkor magadnak köszönheted, nem nekünk. De persze ezt nevezed te szövetségestől való toborzásnak, amit történetesen mi tettünk.;) Hát mi aztán nagyon nem vagyunk korrektek! Ellenben veled, aki az első adandó alkalommal elbaszta a szövetséget.

Gratulálok az új kapcsolatodhoz ami a Bélákhoz és évikéhez fűződik, őszintén gratulálok, hogy megtaláltad az oldaladat.;) Zsák a foltját....

Nos, átadom itt a terepet dark, nyugodtan fröcsögj csak, ez a Te pályád, a fórum. Ezt várja tőled mindenki, hogy folyjon a sz*r a szádból. Húzd fel hozzá a bohócruhádat is, hogy teljes legyen a kép és csináld amihez értesz! Komolyabbat senki sem vár tőled. Pláne nem ezek után.
 

DeletedUser

Vendég
Csak két kép,hogy azért az időrendiséggel tisztában legyünk :
Dátumokat vagy a felső lapszámot figyeljétek :

#1.:
[SPOIL]
capture_09152012_135820_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]

#2.:
[SPOIL]
capture_09152012_135829_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ezután baiou-val még veszekedtél és Ő kért egy meghívót tőlünk. Miért ne küldtem volna? Ha Te leszarod a mi kérésünket, akkor én is leszarom a tiédet. Ez oda-vissza működik dark, ha nem tudnád.

milán azért jött át, mert a lakatjai ellenére felvetted Taaa-t, a célpontját. Ha ilyen barom vagy, akkor magadnak köszönheted, nem nekünk. De persze ezt nevezed te szövetségestől való toborzásnak, amit történetesen mi tettünk.;) Hát mi aztán nagyon nem vagyunk korrektek! Ellenben veled, aki az első adandó alkalommal elbaszta a szövetséget.

Gratulálok az új kapcsolatodhoz ami a Bélákhoz és évikéhez fűződik, őszintén gratulálok, hogy megtaláltad az oldaladat.;) Zsák a foltját....

Nos, átadom itt a terepet dark, nyugodtan fröcsögj csak, ez a Te pályád, a fórum. Ezt várja tőled mindenki, hogy folyjon a sz*r a szádból. Húzd fel hozzá a bohócruhádat is, hogy teljes legyen a kép és csináld amihez értesz! Komolyabbat senki sem vár tőled. Pláne nem ezek után.

Kiemelt rész :

1.: Talán annyit vártam volna el hogy ne szövetségestől toborozz te alantas majom :)
Én tőletek hívtam át valakit is ? Hát nem . Akkor miről is beszélsz ???

2.:milán nem azért ment át,hanem mert leorroltam hogy ne kötelezze le a klánt Nektek. Ekkor bevágta a durcit és átment.
De itt ismét bebizonyítottad hogy milyen játékot játszotok, gátlástalanul és etikátlanul,erkölcstelenűl a szövetségesen át toborzás-toborzás-toborzás a végsőkig ^^

3.: Felszabadult a BÉLÁK front :)
nekem ennyi elég :)

4.:Megadod a minősítést magadról ,köszönöm de szerintem senki sem kiváncsi egy ilyen véleményre :D
Fröcsögni ha éppen nem vennéd észre már megint te fröcsögsz ,hiszen úgy beszélsz hogy a szobád fala teli lesz az ebéddel :D töröld le a monitorod :D

A jövőben le is tiltalak itt,nem vagyok kiváncsi egy ilyen szemellenzős alak rágalmaira :D
 

DeletedUser

Vendég
De még Egyet kérdezek spiler :

Chung-Li


Honnan állt át hozzátok ? :D

Na akkor ennyit Rólatok :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Volt skulls tagok Bélák után még a wikinget is magukkal rántják. Hamarosan jön a végső fight Frd vs Sparta :)
Ui: Jegesbarátommal mindigis szerettem háborúzni. Kíváncsian várom fejlődtek-e V10 óta. Akkor igen könnyen bedobta a türölközöt az összes "nagypontú". Jeges is elvesztette a fejét, emlékszel még? Megfenyegettél hogy eljössz értem :D Soosjani meg beregelt vigyori néven :D Régi szép idők remélem visszatérnek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15019

Vendég
Nem toboroztunk, mutass egy levelet amiben toboroztam.

Miután leszartad a kéréseinket, semmilyen elvárást nem kellett volna táplálni felénk, egyszerűen nem volt alapja... Csak Te annyira pofátlan vagy, hogy még ezt is megengeded magadnak.:confused:

Nem csak milán kért tőlünk védelmet, hanem Te is.:) És dél királynő is, doroty is, meg még ki tudja ki.
Ne mond, hogy kevés védőt kaptatok, mert akkor azt mondtad, hogy a mi érdemünk is az ellenetek indított skulls támadás visszaverése.

Chung-li, apuci1, baiou, milán, relaxbaby, mind tőletek jött át miattad, mert Veled vesztek össze.
Egyiket sem hívtuk, tehát nem toboroztunk. (ez valószínűleg nehéz mondat neked:D)

Chung-li idejében az frd és a Wiking semlegesek voltak egymásnak, tehát nem kellett engedélyt kérni a felvételéhez, mikor jelentkezett. Apuci1-ről pedig megkérdeztelek és bár vonakodva, de azt mondtad jöjjön. Köszönettel tartozol nekik, mindketten küldték a védőiket nektek, mikor kértétek, tehát ne kezd el savazni őket.;)

Baiou-t és milán, relaxbaby-t nem vettük volna fel engedély nélkül, ha nem veszed be a kérésünk ellenére Taaa-t és italian killert. De megtetted, mert amint lehetőséged nyílt "erősíteni" ezzel a 2 kiváló taggal a klánodat, semmibe vettél minket és a kérésünket és lecsaptál rájuk, mint kutya a koncra.
Kb. negyed-fél órán belül jelentkezett Baiou és milán hozzánk, úgyhogy vedd úgy, hogy ezeket a tagokat lecserélted Taaa-ra és italian killerre.
Na ennyi röviden a történet.

Persze ezt te mind tudod, csak most hablatyolsz....
Tudtad, hogy ludas vagy, különben nem akartál volna egyezkedni.:rolleyes:

[SPOIL]@ WildCat @ 13.09. napon 16:33 órakor
A következő az ajánlatom.

Kiteszem a két tagot akivel itt zördültetek,

Ezért cserébe kiteszitek Baiuot és milánt.

ha ezt nem teszitek meg ,bontom a szövit.

Várom válaszod[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Volt skulls tagok Bélák után még a wikinget is magukkal rántják. Hamarosan jön a végső fight Frd vs Sparta :)
Ui: Jegesbarátommal mindigis szerettem háborúzni. Kíváncsian várom fejlődtek-e V10 óta. Akkor igen könnyen bedobta a türölközöt az összes "nagypontú". Jeges is elvesztette a fejét, emlékszel még? Megfenyegettél hogy eljössz értem :D Soosjani meg beregelt vigyori néven :D Régi szép idők remélem visszatérnek.

Azért az a "hamaros" még eltart egy pár hosszú hónapig :D
Szerintem a karácsonyt is itt fogjuk megülni mi mindannyian :D
 

DeletedUser

Vendég
Ami most valójában történik : A WikinG lekristályosodása :)
Kiesett két olyan tag amely a mentalitása során sosem lett volna jó klántag helyette kaptunk értelmes játékosokat :)
Elvittek két renitens alakot, az egyik tulbuzgó volt,bár sosem volt bajom vele,de állandóan lekötelezte a klánt az frd-nek,a másik meg alapból más mentalítású volt mint mi mindannyian .Aztán ment még utánuk egy gyenge játékos akit máig sem értem miért vettem át a széteső Skullsból , továbbá egy olyan aki szinte nem is létezhet helyettesítés nélkűl :D

[SPOIL]
131536ca4c.png
[/SPOIL]

Ezzel a jelentéssel akarod bizonyítani hogy gyenge játékos vagyok? :)
Bandzilla a faluit adta át amelyek üresek voltak (akk még klántag voltam) és ezzel mentem falat rombolni a nemesek előtt amik még mindig úton vannak... :)
Nem volt kötelező visszavenned, átadtam a fiókom hogy foglalj be --> nemtetted ezt köszönöm ,de nem hiszem hogy ésszerű lépés volt az frd helyett a Bélák-kal szövetkezni... ráadásul bevetted evike20-at akit az egész szerver ki nem állhat ... + ellenséget?? ilyet még sehol sem láttam.
Hozzátenném az frd senkit nem toborzott mind magunk mentünk el.
Nyilatkozz már rólam kérlek :) 4falut veszítettem dél ellen(ellened) 1 et mert lemerült a telefonom..(nemérdekel h erre mit mondasz) a másik hármat meg éjszaka (tudod mikor Aludtam) vitted Te a nagy játékos :) Semmit nem tudsz rólam!!!
 

DeletedUser15019

Vendég
Ilyen wiking támadást mi is tudunk mutatni, úgyhogy felesleges ebbe belemenni.
[SPOIL]szept 14, 2012 17:44:48
A védekező fél nyert

Szerencse (a támadó szempontjából)

19.8%
Morál: 100%
Támadó: Taaa
Származási hely: 017 Koronaföldek (634|322) K36

Mennyiség: 6375 0 0 0 60 0 0 1100 0 100 0 0
Veszteség: 6375 0 0 0 0 0 0 1100 0 100 0 0

Védekező: milan098
Célállomás: frd (638|327) K36

Mennyiség: 1478 0 0 5489 0 0 0 3136 0 0 0 0 0
Veszteség: 160 0 0 593 0 0 0 339 0 0 0 0 [/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Ezzel a jelentéssel akarod bizonyítani hogy gyenge játékos vagyok? :)
Bandzilla a faluit adta át amelyek üresek voltak (akk még klántag voltam) és ezzel mentem falat rombolni a nemesek előtt amik még mindig úton vannak... :)
Nem volt kötelező visszavenned, átadtam a fiókom hogy foglalj be --> nemtetted ezt köszönöm ,de nem hiszem hogy ésszerű lépés volt az frd helyett a Bélák-kal szövetkezni... ráadásul bevetted evike20-at akit az egész szerver ki nem állhat ... + ellenséget?? ilyet még sehol sem láttam.
Hozzátenném az frd senkit nem toborzott mind magunk mentünk el.
Nyilatkozz már rólam kérlek :) 4falut veszítettem dél ellen(ellened) 1 et mert lemerült a telefonom..(nemérdekel h erre mit mondasz) a másik hármat meg éjszaka (tudod mikor Aludtam) vitted Te a nagy játékos :) Semmit nem tudsz rólam!!!

Hát annyit tudok hogy egy nagyon gyenge játékos vagy, akiből anno sokat foglaltam helyettesítőként (tehát a tapasztalás már megvan a játékodról) ennek fejében még pimasz is :)

szergej0-val egyetemben mint ex-Skulls-os az a sors várt volna hogy kicsontozzanak , de megmentettem az irhádat ,és bevettelek ,de miért is ??? MIÉRT IS ???
Hogy újfent megint eláruljál.

Az meg hogy azt képzelted hogy az inaktív falvainkat majd az átállás után is ugyanúgy foglalgathatod, arra a bizonyság,hogy Te nagyobb jellemhiba vagy mint gondoltam

Amit itt összehazudsz az arra elégindok, hiszen a BÉLÁKkal még nem is szövetkeztem mikor te kiléptél.
Azért léptél ki,mert evike mellől az egyik SEMLEGES játékost bevettem .
Néha azért legalább a látszatát próbáld fenntartani annak hogy ember vagy. Köszönöm :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hát annyit tudok hogy egy nagyon gyenge játékos vagy, akiből anno sokat foglaltam helyettesítőként (tehát a tapasztalás már megvan a játékodról) ennek fejében még pimasz is :)

Az meg hogy azt képzelted hogy az inaktív falvainkat majd az átállás után is ugyanúgy foglalgathatod, arra a bizonyíték,hogy Te nagyobb jellemhiba vagy mint gondoltam

4 mióta sok? :) és ha 48 órára indítok nemest ami mikor elmentem 12-13 óránál járt hogy hívjam vissza? :)
de hadjuk mert mindenre van kifogásod
felajánlottad nekik a békét miután bevetted tőlük Taaa-t nyilván visszautasították...
de tényleg hadjuk.
 

DeletedUser

Vendég
érdekes, nekem még 27-ről jött :rolleyes:
de lényegtelen.
Úgysincs arra keresnivalód,ezt mindketten tudjuk :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem tom,én 27-et láttam már :D
A nemeseid még úton vannak ? :)
mintha már becsapódtak volna :D

Na,na Évike :)

Bazsi mondta:
Hozzátenném az frd senkit nem toborzott mind magunk mentünk el.

Elég gyorsan zajlott minden hiszen már a következő percekben zászlót váltottatok ;)
Akkor ez nem szövi klánból való toborzás ?

Monjuk itt azt , hogy mindenűtt megkérdezik a másikat hogy mi van az illetővel aki át akar jönni,de ez frd-nek nem érdeke.
 
Fent