WikinG

DeletedUser

Vendég
jah és utolsó szó jogán mondok egy dolgot, amiből 2 lesz...

1. te csak egy szájkaratés vagy..fogadni mernék hogy a való életben egy kis nyuszi vagy aki bújik a barátai hátsó felébe és mondja nekik hogy segítsenek rajta..

2. az előzőhöz tartozik..neked nincsenek is barátaid, TE egy 12 élű és 8 csúcsú 3 dimenziós alakzat vagy..a gyengébbek kedvéért KOCKA, tehát NINCS IS BARÁTOD , mert egész nap csak a gép előtt ülsz xDDDD

PELUST EL NE FELEJTS CSERÉLNI!!! ;)

(én nem akartam sose befejezni, és nem mindenki akarta befejezni, hanem 1-2 játékos, de mégegyszer mondom hogy én NEM :D

szióka :)

Hehehe :D

Ehhez a hsz-hez legalább 2 osztály általános elvégzése kellett :D

El ne felejts visszatérni ;)
 

DeletedUser

Vendég
Tehát azt mondod,hogy az frd-nél jobbak a vezérek :)
netán fel tudnál sorolni Nálunk pár vezért Rajtam kívűl ? :D
Csak hogy lássuk miről is beszélsz ,mert halvány alapod nincs a hasonlítgatásokhoz ,Te szerencsés :D
HISZEN ITT SEM VOLTÁL !!
A választásodat pedig a sok másikhoz hasonlóan a nagy pontú klán adta ,hiszen tudvalevő ,hogy a Tömegvonzás törvénye különösen áll azokra akik nem szeretik a kihívásokat :D

De ez is mennyire jellemző milánra.:
4ddf171e95.png


most arra veri magát hogy megint összekuncsorogta a fél frd-t védelemért :D
De addig örülök amíg az ilyenekhez toljátok be a védőket ,mert azok mástól hiányozni fognak :D

egy ideig fel se tűnt kik a vezérek, nem pof*ztak bele olyan dolgokba mint amikbe te, hogy te vagy a nagy király nélküled lefogadom a wiking nem is létezhetne :D nagyon tetszett a spílerrel való levelezésed ahol folyamatosan próbáltad kimagyarázni magad a dolgokból, ahogy leba*f*szoztad a saját klántársaidat úgy beszéltél róluk mint az álltokról... akkor hol is vannak jó vezérek faszikám? :D
 

DeletedUser

Vendég
Mint klánvezér a következőképp látom a helyzetet :

1.Az frd árulásával , most kiderűl kik a jobbak minálunk :) :D

2.mivel ez 1 játék, de mint minden játékban itt is csak a jobbak maradnak, a célom hogy addig vigyem a klánomat ameddig csak lehet .Harcok árán, de nem "gyáva átállások árán" Igaz sadatapai ? ;)

- Az frd oldalán később a beolvadás várt volna ránk ,de ezt Spiler elszúrta.
Így az ingyen pontért most meg kell küzdeniük.

3.A WikinG és a BÉLÁK sorsa mellékes, a végcél szempontjából,hiszen az frd-t korántsem harcra termett legények vezetik :) Akik eddig is ódzkodtak mindenféle nyílt fellépéstől a politika színpadán.
Így a Nyuszi-klán amely a 10:1 arányban nyomult eddig is, olyan szépet fog bukni a Spárta ellen hogy azt érdeklődve fogom végignézni :)

4.És mint minden ilyen helyzetben az én "árulásom" a Nyúl klánnal szemben annyi volt, hogy meguntam a sárga-répa szerepet, és a klán érdekének a legelőnyösebb diplomáciát hoztam össze. nem mondom hogy zseni vagyok,de ezt senki sem csinálta volna Nálam szebben :rolleyes: Hogy ki Az ellenség teljesen másodlagos, aki a pofátlanabbik,nyilván az lesz ,és mivel frd-ék megkezdték a foglalásokat nyíltan állást foglaltam a közös szomszédos klán mellett frd ellenében :p Így már két oldalról lehet ütni Őket ,és ha valaki félreértené,akkor idézném a szövetséges játékos mondatát : az inaktívak kihullanak úgyis,hisz ez a sorsuk

Így egyetlen ellenség van ,az frd (feri-rozi-dávid :D) ,na meg az AMG amelyet felesleges is megemlítenem hiszen a semleges politikával náluk nem lehet érvényesülni, na meg a területük is kell :D Az meg hogy a v7-es Light osztag (Namacs+Ak tagok) azonnal vérszemet kap és máris falni akar,az visszaköszön :D

Így a jó :)

Lehet csatázni, mert pofázni már hiábavaló , meg senkit sem érdekel hogy ki mit mond :D
A győztes majd leállhat a Spártával viaskodni,hacsak nem az lesz az frd sorsa is,miként az egyik világon,hogy hunland szervezésében összeálltak a titkokat birtokló játékosok ,és azzal a világnak vége is lett :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Remélem nem nekem írsz ,mert úgysem látom :) mellesleg sem vagyok kiváncsi egy ilyen alak véleményére mint Te :p
 

DeletedUser

Vendég
a fő probléma nálad az hogy senkiére se vagy kíváncsi még a klántársaidéra se :(
 

DeletedUser15345

Vendég
darky..nem tudom miről beszélsz a 2. pontban :D ezt magyarázd már el!!!

-WW- ből azért mentem el mert szétesett és akkor beolvadtunk a Skulls-ba
Skulls.ból azért mentem el mert szétesett és beolvadtunk az frd-be és BÉLÁK-ba is mentek volt klántársak

tehát engem te csak ne nevezzél árulónak, mert ez nem igaz..és már megint hazudsz mint mindig ;)
REMÉLEM ÉRTHETŐ VOLTAM, vagy lehet nem tudod felfogni a csöppnyi eszecskéddel (jah bocs, ne beszéljünk olyanról ami neked nincs :p ), hogy én csak követtem egy jó barátomat (Perenna-t) úgyhogy ÉN NEM VAGYOK ÁRULÓ!!!
 

DeletedUser

Vendég
Harcok árán, de nem "gyáva átállások árán" Igaz sadatapai ? ;)


Azért mikor a BÉLÁK-at noobozotad, hogy úgy volt, hogy prókból álnak, de mentek az agresszíve félék,és akkor könnyü őket foglalni, aztán szövetségre lépsz velük, ez miez?:eek:
Csak őket kimélted meg, ugye ?:D

Biztos jól jártál, akik eddig velük szövetségesek voltak, mindnek háború lett a vége, kíváncsi vagyok ez meddig tart, vagy tanultak e a leckéből :D 2hétnél többet nem adok a szövetségnek, de lehet sok is :D
 

DeletedUser16178

Vendég
egy ideig fel se tűnt kik a vezérek, nem pof*ztak bele olyan dolgokba mint amikbe te, hogy te vagy a nagy király nélküled lefogadom a wiking nem is létezhetne :D nagyon tetszett a spílerrel való levelezésed ahol folyamatosan próbáltad kimagyarázni magad a dolgokból, ahogy leba*f*szoztad a saját klántársaidat úgy beszéltél róluk mint az álltokról... akkor hol is vannak jó vezérek faszikám? :D

Hát Spilerrel így kellett beszélni, hogy megalázkodjunk előtte :D
Éppen ezért egy frd-s szava nekem kevesebbet ér a semminél :D
Ruppótlanok vagytok mind !

Na akkor nézzük a hasonlítási alapot is :)
Odaát hányan kapnak ilyen leveleket ? :)

[SPOIL]
Husy és Majom szept 22,2012 08:25
a fene, de nem akarom én ezt:S Maradj kérlek!

@ WildCat @ szept 22,2012 08:26
én már befejezem Johnny :)

Husy és Majom szept 22,2012 08:28
Jó vezér voltál, na de megyek dolgozni, ne haragudj
[/SPOIL]

[SPOIL]
@ WildCat @ szept 22,2012 00:01
Szia

Te nem csatlakozol az [ally]Unió[/ally]-ba ? :D

Multisync94 szept 22,2012 00:03
Szia :) Nem kaptam meghívót, de én is abba hagyom a játékot, mert sajnos dolgozok..:) De ameddig bírom védem a frd-es támadást:)

@ WildCat @ szept 22,2012 00:04
sztem lépj át az frd-be ,ott tovább játszhatnál .
Persze nincs harag, örülök hogy velünk tartottál ;)

Multisync94 szept 22,2012 00:06
köszi, de maradok itt, még ha ritkábban is tudok majd feljönni :) Én köszönöm a 2.lehetőséget hogy itt lehettem megint:) Szia lépek mert reggel várnak :)
[/SPOIL]

[SPOIL]Arajana szept 18,2012 22:06
Szia, vallóban abba szeretnéd hagyni a játékot ? =( És a döntésed biztosan végleges ? :S

@ WildCat @ szept 18,2012 22:10
hát úgy néz ki :)
Jó volt,elég volt, többet szerettem volna

Arajana szept 18,2012 22:12
Szerintem meg ne dobd be a törülközőt, nem tudom hogy neked otthon mi van a háttérben. De hogyha nem a magán élet miatt akarod abba hagyni, akkor én azt mondom hogy fojtasd! És csináld és csináld! Ne add fel!!![/SPOIL]

[SPOIL]@ WildCat @ szept 20,2012 17:01
Ha benne vagytok, akkor felőlem.
Tedd ki szavazásra a fórumon.

Arajana szept 20,2012 17:06
Cica neked kell dönteni te vagy a vezér! Én arra megyek amerre te mondod!

@ WildCat @ szept 20,2012 17:09
Csináld meg .

Én már csak a saját sorsom felől döntök.

Arajana szept 20,2012 17:12
És esetleg tudhatom hogy mit szándékozol csinálni ? Mert jelentősen befolyásol a döntésed engem is!

@ WildCat @ szept 20,2012 17:14
megmondtam.

Én már csak a saját sorsom felől döntök.

Arajana szept 20,2012 17:16
Tudom, rosszul fogalmaztam!
A te döntésed, befolyásolja az én saját döntésem.
Mert nagyon "megszerettelek :D" és nem akarok kalamajkát![/SPOIL]

Na ,de ezek a személyes levelezések,nézzünk fel a klánfórumra is :rolleyes:
Búcsúzó :-( fórum :

[SPOIL]evike20 20.09.2012 napon 21:48 órakor
Idézet Szerkeszt Törlés
Sziasztok!

aki követi V15 történetét, tudja, hogy Spárta döntő fölényben van, nagyon közel állnak a szervergyőzelemhez, gyakorlatilag frd az egyetlen akadályuk.

ők viszont jegessel az élen tárgyalásképtelenek:(
nem érdekli őket Spárta győzelme, ennek is megvan az oka, de ez nem ide tartozik

most létre jött az UNIO, az a klán ami tömöriti V15 aktivjait és felveszi a harcot Spárta ellen, megakadályozza annak gyors vagy egyáltaláni győzelmét!

nekem nagyon régóta ez a célom, most megvalósulni látszik!

erre kevés az esély, de aki "izig-vérig" játékos, az nem nézheti tétlenül egy másik klán sima győzelmét!

én oda távozom.
nem tudom mi lesz Wiking sorsa, nekem barátaim maradtok, igaz nem volt időnk megismerni egymást, de talán a végjátékban...

további jó játékot, sok falufoglalást kivánok!

evike20 voltam...
3 játékos megköszönte a hozzászólásod (Megjelenítés)
Köszönet eltávolítása
bobyka87 21.09.2012 napon 06:17 órakor
Idézet Szerkeszt Törlés
Sziasztok!

Sajnálattal látom hogy lassan mindennek vége!
Közeli szomszédjaim barátaim mind azt mondták hogy nekik elég volt, és befejezik.
Erre jött a levél hogy Wild és Királynő is búcsúzik.
A klán nagy része mérföldekkel távolabb van tőlem így érdemben nem tudok sokat hozzátenni a dolgokhoz!
Így köszönöm hogy veletek lehettem.
1 játékos megköszönte a hozzászólásod (Megjelenítés)
Köszönet eltávolítása
Korzen0 21.09.2012 napon 11:22 órakor
Idézet Szerkeszt Törlés
Sziasztok, nos azt hiszem én is lépek...
Köszönök mindent. További jó játékot mindenkinek...

Anita
2 játékos megköszönte a hozzászólásod (Megjelenítés)
Köszönet eltávolítása
Noorba 21.09.2012 napon 15:49 órakor
Idézet Szerkeszt Törlés
Én is eltávozok sajnos...
További jó játékot kívánok mindenkinek.

Norbi
2 játékos megköszönte a hozzászólásod (Megjelenítés)
Köszönet eltávolítása
Arajana 21.09.2012 napon 17:42 órakor
Idézet Szerkeszt Törlés
Sziasztok,

Nem tudom hogy hová is kellene ezt írnom, mert konkrétan csak 2 embertől búcsúzom, és nekik üzenem hogy remélem hogy másik világon még össze sodor a sors minket. Örülök hogy megismerhettelek titeket, és hogy együtt játszhatunk.

További jó játékot illetve és pihenést mindenkinek :).
1 játékos megköszönte a hozzászólásod (Megjelenítés)
Köszönet eltávolítása
Dél királynő 21.09.2012 napon 20:13 órakor
Idézet Szerkeszt Törlés
Legyetek jók le léptem :((((

Sziasztok
2 játékos megköszönte a hozzászólásod (Megjelenítés)
Köszönet eltávolítása
Italian Killer 21.09.2012 napon 21:23 órakor
Köszönet Idézet Szerkeszt Törlés
Én már egyszer köszöntem,igy most mégegyszer csak egy hellót :)
Még találkozunk majd valahol :)
Big Jim 21.09.2012 napon 21:24 órakor
Köszönet Idézet Szerkeszt Törlés
Hát,akkor szia....
Tomi1216 21.09.2012 napon 21:46 órakor
Idézet Szerkeszt Törlés
Hát remélem mindenkivel találkozom, így hát hajrá mindenki és Wikingek!!!
Akivel esetleg nem annak sok sikert az élethez és szebb jövőt!
Jó volt ebbe a klánba lenni, szerettem itt lenni, de az élet így hozta, hogy a túlélés a tét.
Mentem a többiek után!

Viszlát Wild:(((
(barátom)

Tomi1216
1 játékos megköszönte a hozzászólásod (Megjelenítés)
Köszönet eltávolítása
Válasz
Szerkeszt
[/SPOIL]


Na,most rajtad a sor,mutass Te is valami hasonlót nagyarcú:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15019

Vendég
A Te szavadnál többet ér darky.

Megmondom őszintén, korábban szimpatikus voltál, úgy gondoltam sok mindent hasonlóan látunk... Egészen addig, amíg be nem vetted Taaa-t, majd az utána történő pálfordulásaid... Nem mintha sok gondot okoztak volna, de számomra abszurd volt. Teszem azt például az évikéhez való hozzáállásod, stb...

Belőled ez marad meg darky v15-ről, ahogy itt fórumon szidtad évikét, majd egymás vállára borultatok.



Nálad jelentőségteljesebb játékosok így írnak, mind2 idézet 2 ellenséges klán vezetőjétől van:
[SPOIL]
...az frd-ről pedig le lehet szállni, Tilk.
Az egy kiválo csapat volt, zömében tényleg korrekt emberkékkel, akik - és ez már manapság egyre ritkább jelenség - még jól is játszottak.
Csak tudom, ott voltam a szájukban a térképen

Azért mert nem vagytok puszipajtások Spilerrel, még nem kell leszólni egy egész klánt.

Nekem ugyan ellenfeleim voltak, de respect.
[/SPOIL]


[SPOIL]
Ezzel tökéletesen egyetértek. Az én szememben az frd nem bukott el a v12-n. Nagyon kemény és jó csapat volt. Minden tiszteletem az övék.
Ugyan már, mit takar maga a bukás szó? Az én meglátásom szerint egy klán akkor bukik el, amikor szétesik a törzse a kialakult klánközösségnek.
A v12-n szereplő frd, nem lett ledarálva, nem lett szétverve! Aki ezt állítja, annak azonnal a szemébe vágom, hogy hazudik!

Ehhez még azt fűzném hozzá, hogy a v12-n két olyan világot meghatározó klánnal találkoztam, akikben és akiknek a vezérkarában, mint játékosokban nem csalatkoztam. Bármelyik világon is találkozzak velük, a szavukban 100%-ban megtudok bízni. Az egyik az frd.. a másik az SZK. Sajnálom, hogy ez a két klán a v12-n mint ellenség találta meg egymást. Ha másként alakult volna és mint szövetségesek harcoltak volna egymás oldalán, szerintem nem lenne sok kérdés a dominancia szempontjából a v12-n. Mindkét klán tettekkel és nem sima szájkaratéval bizonyította be ezt nekem. És nekem, csak ez számít!
[/SPOIL]

Hogy hogyan próbálsz mocskolni itt engem és a társaimat.... a kutyát nem érdekli egy ilyen véleménye, mint Te vagy, mert holnap meg nyal ha az érdekei úgy kívánják.

Ennyi marad meg belőled darky, hogy kétszínű vagy, egy köpönyegforgató.
 

DeletedUser

Vendég
Megkopott a fénye,eljő sötét érte,
mégha nem is érte,tudat alatt kérte.
Sok volt ez már neki,béla,józsi,feri..
Van ám aki meri,majd "nagy" ő ellen keni!
Ami neki marad?
A külső,s a nagy szavak!
Hiszen a szájkaraté,ami őt élteté.
Meglapődnél nagyon,ha átlátnál a falon,
no meg orrodon túl,hol a kismalac túr.
Mert kik velünk vannak,együtt élnek halnak!
S nem csak ketten vannak,ha eljő majd a nagy nap!
Tudom ez a módszer,mire elgurul a gyógyszer.
S jön majd azon stílus,az IQ harcos virtus.
Folytasd csak nyugodtan,illetve feldúltan
az önajnározást,hisz időd lesz,nem vitás!
Mi meg addig játszunk,élvezzük a nászunk.
Mit dirigálni akartál,de leragadtál szavaknál,
nem voltál már magadnál,csapat nélkül maradtál...
Mint kiütött bokszoló orcája csak kékül,
pontosan annyit ér,mint cicus karom nélkül!


Stílusod legyen,ne csak szád!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
nekünk nem kell ilyet mutatnunk mert nem vagyunk akkora szarban mint ti :D


a másik hozzáfűzni valóm.... te hoztad szar helyzetbe a klánod és ezzel megalapoztad a klántagjaid vesztét is akiket folyamatosan SZIDTÁL és ELHORDTAD őket mindenfélének!
 

DeletedUser16178

Vendég
És ezt mondja egy olyan, aki a saját barátját árulta el, a saját klánját hagyta el , és támadta meg.

Szépek vagytok ! :D
Jellemesek, stílusosak :D

jeges a verseid egy siralomházba valók,csak nem temetőőr vagy ? :D
Egy költőből SOSEM lesz harcos ,ezt ne felejtsd el ,mikor megjelennek a kardok és sírva a társaidhoz rohansz :rolleyes:
Lassan kezdj el tanulni klánt vezetni is,mert ha a Spárta megindul, megintcsak csomagolhattok :D
A fenyegetés meg nem használ semmire, ezt se feledd el :p

inkább arra próbálj valami produktumot faragni, hogy miért csak a jobbjaink UTASÍTOTTAK EL TITEKET ,és miért álltak be máshová, míg azok,akik nem tudnak játszani sem, sikerrel csatlakoztak ahhoz az frd-hez amely klánszinten csak 4 embertől produkált védelmet :D

Ez szerintem magáért beszél ! :D

Nagyon gyengék vagytok

De azt nem értem,hogy miért nem támadtok ? :eek:
Tán féltek ? :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
És ezt mondja egy olyan, aki a saját barátját árulta el , és támadta meg,evike20-at.

Szépek vagytok ! :D

jeges a verseid egy siralomházba valók,csak nem temetőőr vagy ? :D
Lassan kezdj el tanulni klán vezetni is,mert ha a Spárta már ott lesz, lassan csomagolhattok :D

inkább arra próbálj valami produktumot faragni, hogy miért csak a jobbjaink utasítottak el TITEKET ,és miért álltak be máshová, míg azok,akik nem tudnak játszani sem, sikerrel csatlakoztak ahhoz az frd-hez amely klánszinten csak 4 embertől produkált védelmet :D

Ez szerintem magáért beszél ! :D

Nagyon gyengék vagytok

De azt nem értem,hogy miért nem támadtok ? :eek:
Tán féltek ? :D

ki támadta evikét faszfej??? ediig se és ezután se fogom támadni akármelyik világon találkozok vele akár ellenség, akár semleges egy ujjal se fogok hozzánbyulni, rengeteg szép emlékem fűzödik hozzá. aki azzal mer vádolni hogy támadtam evikét azt KIBELEZEM, nem viccelek!
 

DeletedUser15019

Vendég
De az a 4 (ez is ferdítés, üres szavak, szokás szerint:eek:) embertől való védelem elég volt, hogy bevédjünk Téged, doroty-t, dél királynőt, milánt, meg még ki tudja kitől kértetek PM-ben...;)
Elfelejtetted ezt, igaz? Ejj, Te hálátlan! :) Hát semmi sem elég? :eek:
 

DeletedUser16178

Vendég
Mosd ki a füled :)

Spártába és unióba is mehettem volna egyaránt, de le akarom tudni a játékot ;)

[SPOIL]
@ WildCat @ szept 17,2012 15:57
a mellettem lévő nemeseket még ne lődözd el,lehet hogy befejezem :)

sharpsooter szept 17,2012 15:59
Nálatok mennyi olyan aktív van aki képes szervezett támadásban részt venni?.Rád nem képeztem,mert át akartalak csábítani..)

sharpsooter szept 17,2012 15:59
De tudok csinálni ha kell akár 50 nemest is.

59182f1be4.png
[/SPOIL]

Sharp ellenfél volt csak ,nem pedig ellenség ;)
Bár egy olyan,aki a saját jóbarátját árulja el,tudom ez mit se számít :p


De az a 4 (ez is ferdítés, üres szavak, szokás szerint:eek:) embertől való védelem elég volt, hogy bevédjünk Téged, doroty-t, dél királynőt, milánt, meg még ki tudja kitől kértetek PM-ben...;)
Elfelejtetted ezt, igaz? Ejj, Te hálátlan! :) Hát semmi sem elég? :eek:

Hát elég szar volt végighalgatni mindig a beolvasztós dumádat .
hogy így menjünk át,meg úgy :rolleyes:
De ennek vége ! VÉGE !!!

jobb becsülettel játszani mint ilyenekkel leállni :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem baj dark, ez a v15 nem jött neked össze, te úgy is minden világon jelen vagy, így nincs mit bánnod :)

Majd legközelebb bizonyítasz, most távozz köreinkből :D:D
 

DeletedUser15019

Vendég
Ezt a csomagolásos dumát meg sokadszorra sütöd el. Először, mikor berágtál mert Chung-li átjött hozzánk (semleges volt a kapcsolatunk), jöttél ide ömlengeni, topicot nyitni nekünk és tömegvonzásról hablatyolni.

Akkor írtad, ha meglátjuk a Béláktól érkező kis kardocskákat szana-szét futunk.:)

[SPOIL]Háborús stat:
Klánod
808

Ellenség
87

[/SPOIL]
Te megmondtad! :rolleyes:

Aztán.... :D
Amikor bomlott miattad az frd-wiking szövetség, nagy reményektől bizakodva írtad, hogy most majd megkapjuk... Bélákat és wikingeket nem fogjuk bírni. :eek:

És még mindig ezt fújod... Na, talán most darky? :)

Beolvasztós dumát? 2x hoztam fel, erre azt mondod, hogy mindig azt hallgattad? Ezt a túlzást....:eek: Nem baj darky, ehhez értesz, a dumához és a szövegeléshez. :p Máshoz nem... Mint agressiveinline.

Te, meg a becsületes játékod? :D:D Na ez a v15 legnagyobb vicce, szerintem még neked is ciki volt leírni, nehogy nekem elolvasni!:eek: Nézd már vissza mit műveltél ember.:D
 
Fent