WikinG

DeletedUser

Vendég
a V15-ös világ leghazugabb játékosának se nagyon kellene pattognia :D
 

DeletedUser

Vendég
te is mondtad nekem, hogy menjek hozzátok,mert "kell a szakértelmem"..nem értem hogy ki ment hozzátok akinek van egy kicsi szakértelme a védekezésben xD Évike biztos nem..más meg nem ment hozzátok mert látják hogy elbuktok a bélákkal együtt....sajnállak benneteket, és azt is sajnálom amikor elgondolkodtam rajta hogy hozzátok megyek xDD
és a vezérek is jobbak az frd-ben mint nálatok :D NEM BÁNTAM MEG A VÁLASZTÁSOMAT :D

évikét ismerem, nem a Te kategóriád,

egy kis statisztika ezzel kapcsolatban:

- 2x annyi pontod van
- évike LEV pontjainak csak az 1-1,5%-át érted el, gondolom most jön a kifogás, a támadás hiánya
- mivel tulnyomó részben csak belsőket foglaltál, ezért nem sikerült senkivel sem összeakaszkodnod, nem volt ellenség? vagy mindig kihuztad magad a támadások alól?
- a 100 ezernyi LEV-eddel neked nagyobb "szakértelmed" lenne védekezésben?

- a napi dijaid: 1x a nap belső foglalója
- évikének: 2x a nap támadója és 1x a nap védekezője és tudom, az utóbbit önerőből 98%-ban érte el

ezekután is adsz még tanácsokat védekezésben?
 

DeletedUser

Vendég
Grat..

A LEV pont..azaz..:D

Ha támadnak, kiállsz, majd a nemes elé beállsz, akkor n00b vagy, mert nem fogod meg a nuket, hanem csak a nemest hagyod itt?
Nem mindenkinek ugyan az a taktikája, tudod, de majd rádöbbensz..én sem fogtam meg az összes nuket,mikor engem támadtak, minek?

Másrészt ha nem támadnak valakit, akkor nem is lesz LEV-je.
évikenek több pontja volt..;)

- a napi dijaid: 1x a nap belső foglalója-ílyen díj mióta van? :D
 

DeletedUser

Vendég
nézd meg sadatapai accját, hogy mit foglalt aznap

látom Te is az okoskodók és tapasztalatlanok közé tartozol, ezek szerint még nem találkoztál jól időzitett nuke-al és a hozzátartozó nemesvonattal,
ott hogyan oldanád meg, 100-ad másodperceken belül?
 

DeletedUser

Vendég
Úgy, hogy használom az eszem, figyelj, segítek;

Kiszámolom mikorra kell, hogy küldjem oda a védőt, és mivel mpre számolok, ezért akkor indítok el a másik falumból kb 10csapatot, az egyik hidd el, befog érni elé ;) Ha mégse, akkor ott a másik falu, van lehetőség, csak kikell használni
 

DeletedUser

Vendég
Hát ez egy estimesét megért... Végigolvastam az egészet.

Egyesek nagyon el vannak szállva, kár hogy csak a fórumon. Nem tudom mit tépitek itt a szátokat, játszatni jöttünk ide nem? De egyeseknek a másik ócsárolása nagyobb örömöt okoz sajnos... Komolyan mondom, irigylem az olyan embereket akiknek ennyi szabadidejük van, és ennyire bele tudják élni magukat egy játékba. Szó se róla, kell a diplomácia, de amit itt csináltok az távol áll attól...
 

DeletedUser

Vendég
ez alap esetben müködik, ha az ellenfeleid "lámák" és néha van pár bejövőd,

de én más szitura gondoltam, pl. a végjátékban, mikor már mindenki mindenkit üt és folyamatosan 2-300 bejövőd van, minden faludra csapódik 10-20 percenként valami, ekkor is számolgatsz?

az idő alatt visznek több faludat!
 

DeletedUser

Vendég
Most a sima védekezésről szólt, nem a végjátékról, ott értelemszerűen védve lesznek a falvak, ahol meg nem, ott kell csak használni :)
 

DeletedUser

Vendég
évikét ismerem, nem a Te kategóriád,

egy kis statisztika ezzel kapcsolatban:

- 2x annyi pontod van
- évike LEV pontjainak csak az 1-1,5%-át érted el, gondolom most jön a kifogás, a támadás hiánya
- mivel tulnyomó részben csak belsőket foglaltál, ezért nem sikerült senkivel sem összeakaszkodnod, nem volt ellenség? vagy mindig kihuztad magad a támadások alól?
- a 100 ezernyi LEV-eddel neked nagyobb "szakértelmed" lenne védekezésben?

- a napi dijaid: 1x a nap belső foglalója
- évikének: 2x a nap támadója és 1x a nap védekezője és tudom, az utóbbit önerőből 98%-ban érte el

ezekután is adsz még tanácsokat védekezésben?



evike véleményem szerint nagyon jó játékos és a falvainak a felépítése egészen kiváló taktika de mindegy hogy jó játékos hogyha egyedül marad és a klán nem segít..... ilyenkor az akármilyen fantasztikus játékosok is megtörnek és ez van kialakulóban nála is. sajnos hozott egy elhamarkodott döntést mikor a skulss sz*rban volt és rossz helyre került utána már mentek a dolgok maguktól. és most egy olyan klánban van akinek a vezére nem engedte hogy CSATLAKOZZON AZ FRD azon az alapon hogy KELLENEK A FALVAI! és most lám mikor hozzájuk szeretne menni akkor beveszi mert jó játékos, sőt az se elképzelhetetlen hogy Ő kereste evikét és nem evike Őt....

engem ez idegesített fel a legjobban!
 

DeletedUser

Vendég
te is mondtad nekem, hogy menjek hozzátok,mert "kell a szakértelmem"..nem értem hogy ki ment hozzátok akinek van egy kicsi szakértelme a védekezésben xD Évike biztos nem..más meg nem ment hozzátok mert látják hogy elbuktok a bélákkal együtt....sajnállak benneteket, és azt is sajnálom amikor elgondolkodtam rajta hogy hozzátok megyek xDD
és a vezérek is jobbak az frd-ben mint nálatok :D NEM BÁNTAM MEG A VÁLASZTÁSOMAT :D

Tehát azt mondod,hogy az frd-nél jobbak a vezérek :)
netán fel tudnál sorolni Nálunk pár vezért Rajtam kívűl ? :D
Csak hogy lássuk miről is beszélsz ,mert halvány alapod nincs a hasonlítgatásokhoz ,Te szerencsés :D
HISZEN ITT SEM VOLTÁL !!
A választásodat pedig a sok másikhoz hasonlóan a nagy pontú klán adta ,hiszen tudvalevő ,hogy a Tömegvonzás törvénye különösen áll azokra akik nem szeretik a kihívásokat :D

De ez is mennyire jellemző milánra.:
4ddf171e95.png


most arra veri magát hogy megint összekuncsorogta a fél frd-t védelemért :D
De addig örülök amíg az ilyenekhez toljátok be a védőket ,mert azok mástól hiányozni fognak :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15345

Vendég
HAHAHA :D

A "szakértelmedet" egy értelmes körlevél megfogalmazásában értettem ,nem pedig a játékodban :D


Egy ilyen magyaráz ,akinek még 200e-t sem éri el a LEV pontja :D

És itt ebben igazat kell adnom Évikének :p

Te már a Skullsban is belsőket foglaltál csak ,nem látom mire vered a melled :D


Ja,és ahhoz képest hogy mindannyian abba akartátok fejezni a játékotokat kollektív öngyilkosság jegyében elég vígan muzsikálsz itt :D Szép alak vagy :D

Én azt mondom,ha frd-vel kell vitázni akkor az frd-s is legyen, ne ilyen köpönyegforgató aki úgy váltogatja a klánjait mint más az alsóneműjét :p

nem gondoltam hogy ennyire buta ember vagy..nézd már meg hogy hány darab klánba voltam!!! ember, 3 értelmes klánba voltam, és megint mondom hogy 3 ..elég piszkos egyéniség lehetsz ha 3 alsóneműd van xDDDDDDDDDDD

ha nem támadnak akkor mit csináljak??????? jah és persze azért foglaltam belsőket, mert NEM VOLT ELLENSÉG A KÖZELEMBE..de te ilyenről nem is hallhattál mert neked mindenki az ellenséged xPP
 

DeletedUser15345

Vendég
évikét ismerem, nem a Te kategóriád,

egy kis statisztika ezzel kapcsolatban:

- 2x annyi pontod van
- évike LEV pontjainak csak az 1-1,5%-át érted el, gondolom most jön a kifogás, a támadás hiánya
- mivel tulnyomó részben csak belsőket foglaltál, ezért nem sikerült senkivel sem összeakaszkodnod, nem volt ellenség? vagy mindig kihuztad magad a támadások alól?
- a 100 ezernyi LEV-eddel neked nagyobb "szakértelmed" lenne védekezésben?

- a napi dijaid: 1x a nap belső foglalója
- évikének: 2x a nap támadója és 1x a nap védekezője és tudom, az utóbbit önerőből 98%-ban érte el

ezekután is adsz még tanácsokat védekezésben?

ezt már megválaszoltam az előző hozzászólásban is hogy miért nincs annyi LE pontom -.- és attól még hogy nem kellett védekeznem attól egy klánszintű védekezést rendesen meg tudok szervezni véleményem szerint, nem kell hozzá LEV pont -.-
 

DeletedUser

Vendég
Ostobaságokt állítasz jobbra. Balra .
mindenki tud szervezni aki akar .
Egy klánszintű védekezést ? :eek: TE ??? :D:D:D
Na de hagyjuk :D:D:D:D:D
Gondolom Te hoztad össze a Skulls klánszintű védekezését a Spárta ellen is ,azért szerepeltek ilyen jól a srácok :D:D

ha nem támadnak akkor mit csináljak??????? jah és persze azért foglaltam belsőket, mert NEM VOLT ELLENSÉG A KÖZELEMBE..de te ilyenről nem is hallhattál mert neked mindenki az ellenséged xPP
Így van :)
nekem mindenki ellenség aki az utamban áll :D
Ezért is van a játékban olyan dolog hogy NEMES, és olyan fogalom hogy FOGLALÁS :D hogy tudjunk növekedni :):)
Sajnálom ,de ha ennyire félsz a kihívásoktól,talán a v17-re kellett volna regizned,ott hallom sok-sok barbár törzset kell legyőzniük a "szerencsés túlélőknek" :D

érdekel hogy egy ilyen emberke mit hord össze ? :D
Hát persze hogy nem ! :D

aviszonlátás ! :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15345

Vendég
Tehát azt mondod,hogy az frd-nél jobbak a vezérek :)
netán fel tudnál sorolni Nálunk pár vezért Rajtam kívűl ? :D
Csak hogy lássuk miről is beszélsz ,mert halvány alapod nincs a hasonlítgatásokhoz ,Te szerencsés :D
HISZEN ITT SEM VOLTÁL !!
A választásodat pedig a sok másikhoz hasonlóan a nagy pontú klán adta ,hiszen tudvalevő ,hogy a Tömegvonzás törvénye különösen áll azokra akik nem szeretik a kihívásokat :D

De ez is mennyire jellemző milánra.:
4ddf171e95.png


most arra veri magát hogy megint összekuncsorogta a fél frd-t védelemért :D
De addig örülök amíg az ilyenekhez toljátok be a védőket ,mert azok mástól hiányozni fognak :D

megkérdezheted Perennát is hogy azon gondolkoztam hogy hozzátok megyek,de amikor kidobtatok egy olyan embert aki még a közeletekben sem volt..na ez szánalmas -.-"
ilyen klánba még szép hogy nem megyek mivel én is messze lettem volna xDD jah és persze a barátok miatt mentem az frd-be, a wikingbe meg senkit se ismertem volna de 1 perc után ki is dobtatok volna onnan mert messze vagyok -.- xDD
 

DeletedUser15345

Vendég
Ostobaságokt állítasz jobbra. Balra .
mindenki tud szervezni aki akar .
Egy klánszintű védekezést ? :eek: TE ??? :D:D:D
Na de hagyjuk :D:D:D:D:D
Gondolom Te hoztad össze a Skulls klánszintű védekezését a Spárta ellen is ,azért szerepeltek ilyen jól a srácok :D:D


Így van :)
nekem mindenki ellenség aki az utamban áll :D
Ezért is van a játékban olyan dolog hogy NEMES, és olyan fogalom hogy FOGLALÁS :D hogy tudjunk növekedni :):)
Sajnálom ,de ha ennyire félsz a kihívásoktól,talán a v17-re kellett volna regizned,ott hallom sok-sok barbár törzset kell legyőzniük a "szerencsés túlélőknek" :D

érdekel hogy egy ilyen emberke mit hord össze ? :D
Hát persze hogy nem ! :D

aviszonlátás ! :D

a spárta ellen nem én hoztam össze a csapatokat..pont rossz dologgal példálózol..bár nem tudom miről beszélsz a foglalások terén..nézd már meg hogy 52 falut hoztam eddig béláktól xDDDDD
 

DeletedUser

Vendég
:D:D:D

Milan098 kérlek ne üzengess,mert nem érdekel mit akarsz mondani ! :D

Jó a játékod !!

Ez három egymás melletti faluja :D
Látom hiába tanítottalak :D
Építs minden faluba 1 Templomot :D:D

Falu #1
[SPOIL]
af903bf012.png
[/SPOIL]

Falu #2
[SPOIL]
cab1c02bc4.png
[/SPOIL]

Falu #3
[SPOIL]
e49492ce2b.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser15345

Vendég
jah és utolsó szó jogán mondok egy dolgot, amiből 2 lesz...

1. te csak egy szájkaratés vagy..fogadni mernék hogy a való életben egy kis nyuszi vagy aki bújik a barátai hátsó felébe és mondja nekik hogy segítsenek rajta..

2. az előzőhöz tartozik..neked nincsenek is barátaid, TE egy 12 élű és 8 csúcsú 3 dimenziós alakzat vagy..a gyengébbek kedvéért KOCKA, tehát NINCS IS BARÁTOD , mert egész nap csak a gép előtt ülsz xDDDD

PELUST EL NE FELEJTS CSERÉLNI!!! ;)

(én nem akartam sose befejezni, és nem mindenki akarta befejezni, hanem 1-2 játékos, de mégegyszer mondom hogy én NEM :D

szióka :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent