V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser14099

Vendég
SUPPOrt drága mégis miért választopttunk rossz taktikát? arra hogy készülsz,hogy mindenki ellenünk és 12titok a cél,amik osztódnak és azzal is lehet nyerni,hogy behívok 12 ellentétes titokkal rendelkező egyént...ez nektek játék +,hogy random dobja le a titkot és van konti ahova 3 ment és 1 csomóra 1sem....

MINKET ez a társaság SOSEM verhet meg....

Ez vicc!!
Akár vissza felé és kérdezhetnénk a dolgot!
Kedves MHC miért olyan szeron indultatok ahol csak 12 titokra van szükség a szerver győzelemhez?
Időt és pénzt nem kímélve haladtatok a ranglétrán...holott tudtátok ez a nap bármikor bekövetkezhet..


Nagy dobra vertétek h meglesz a 2. szerver győzelmetek is ...ezek után csodálkoztok h az egész szero 1 emberként összeállt ellenetek h letörölje a mosolyt az arcotokról.

Akárhonnan is nézzük területi alapú világon kellett volna össze állnotok nem itt...erről nem MI tehetünk...benéztétek.:p

Illetve azt hiszem ez a világ hirdetve volt h frissítsék a Khs játékosokat, nagyon sok olyan játékos volt aki vagy most kezdte vagy hosszú idő után újra próbálkozott...

Vagy a klán 80%át tanítani kellett..mindent az alapoktól kezdeni , míg ti összeszokott csapatként töröltétek el a feltörekvő KH nemzedéket...

Azért Én erre sem lennék túl büszke a helyetekben...ha 1 klánban lett volna min. csak 20ember akinek a kisujjában van a KH , nem haladtatok volna ennyire előre....
 

DeletedUser

Vendég
n

Kedves "NAGY MHC"! Én kezdő játékos vagyok, Mysterden kezdő játékos, meg itt mindenki amatőr, ahogy mondjátok feljebb, csak ti vagytok a profik, így akkor még cikibb lesz. Ha Myster is kezdő, miért nem tudtátok megelőzni, még úgy se, hogy hónapok óta abbahagyta?:) Illetve jogos az is, hogy nem csak mi fogtunk össze, hanem TI IS! Még jobban ,mint mi! Amíg mi hazafiságból, meg barátságokból fogtunk össze, addig ti végig bevettétek a legjobb játékosokat, kihasználva a neveteket, aki az utatokba volt és keménynek tűnt, annak ment a : "gyere legyél a győztes csapat tagja, akkor nem támadunk tovább" ! Számolatlanul van ilyen tagotok most!!!

K
 

DeletedUser

Vendég
Nagy dobra vertétek h meglesz a 2. szerver győzelmetek is ...ezek után csodálkoztok h az egész szero 1 emberként összeállt ellenetek h letörölje a mosolyt az arcotokról.


Sziasztok Tri egy kérdés volt erre ellenszeretek a 12 titok összegyüjtés nélkül!
 

DeletedUser14099

Vendég
Nagy dobra vertétek h meglesz a 2. szerver győzelmetek is ...ezek után csodálkoztok h az egész szero 1 emberként összeállt ellenetek h letörölje a mosolyt az arcotokról.


Sziasztok Tri egy kérdés volt erre ellenszeretek a 12 titok összegyüjtés nélkül!


Szia Szomi :)
Igen volt terv...kicsiben ez úgy ahogy működött is de nagyban képtelenség volt megcsinálni , nem volt annyi aktív tag amennyivel ez sikerült volna..( gondolok itt nem csak a MI klánunkra hanem a szövetségi rendszerre)

Neked nem kell bemutatni a klánunkat..nem voltunk/ vagyunk 1 feladós társaság....amit tudtunk a lehetőségeinkhez mérten megtettük..

A legnagyobb gondot itt is mint mindenhol a kémek jelentették...gondolom nem kell részleteznem milyen módszerekkel is szereztetek a falvakat a mi területünkön és hasonló apróságok....
Talán akkor jött el az a pont amikor csalódtunk bennetek mint nagyon tisztességes játékosokban....

Ha Ti ilyen lépésekhez folyamodtok akkor NE várjátok el h a másik ezt ne tegye meg....

Lehet nem így kellett volna vége lennie...de örülök ha vége lesz....
 

DeletedUser

Vendég
Tri nem tudom milyen kémmel juttotunk területhez nálatok ezt nem értem vagy lehet a hengert kémnek veszitek de mindegy grat!!!

Szép volt a maga nevében a neved bent lesz a csarnokba ez szép neked csak ez juttot ebbe a világba!!!

a játék nem!!!!!

De a minapi beszélgetésem mindent elárult a volt vezéreddel,hogy ez csak a kutya vacsorája
 

DeletedUser14099

Vendég
Nagy dobra vertétek h meglesz a 2. szerver győzelmetek is ...ezek után csodálkoztok h az egész szero 1 emberként összeállt ellenetek h letörölje a mosolyt az arcotokról.


Sziasztok Tri egy kérdés volt erre ellenszeretek a 12 titok összegyüjtés nélkül!

Nekem még mindig Ő a Vezérem..vagyis Diktátor! :p

Látom Te sem érted..

Minden klánból 10ember átment a A*D klánba...nem az a lényeg ki van ott...hanem a mögöttük álló klánok..
azért szerintem igen nagy szó h ennyi ember 1 dologban egyetért..és összehozni sem volt annyira 1xű mint az hiszitek..
ugyanis akkor ezt Ti is megléptétek volna de nem tettétek...

és akkor még nem is beszéltünk arról a millio meg 1 levélről amit az elmúlt 24 órában írtatok a Titok tulajoknak....némelyik egész viccesre sikeredett :D

kb. ennyi lenne a történet..

Ti duálban nyomtátok az accod.....falvaidat a haverok atomra védték mégis sokat buktál..vinni meg csak akkor vittél tőlem mikor vagy 5en nekem estetek és szétvertétek a faluimat....ha neked ez a játék egészségedre.
 

DeletedUser16098

Vendég
Nem vagyok jelen (normálisan) de ez mutatja ,hogy a titkos világokat többet ne indítsanak ,mert hiába vezet az =MHC= mindenben nem ők nyernek .A klasszikus stílusú világok kellenének csak mert ezt át lehetne nevezni ki tud jobban toborozni világnak .
 

DeletedUser

Vendég
Nem vagyok jelen (normálisan) de ez mutatja ,hogy a titkos világokat többet ne indítsanak ,mert hiába vezet az =MHC= mindenben nem ők nyernek .A klasszikus stílusú világok kellenének csak mert ezt át lehetne nevezni ki tud jobban toborozni világnak .
nem ez a szeró nem klánháború szeró hanem együtt fagyit nyaló Facebook szeró!!!
 

DeletedUser16098

Vendég
Kb... Én harcoltam annó v5-ön az =MHC= ellen ,és nem hiszem ,hogy egy annyival kisebb klán képes lenne legyőzni rendes világon.
 

DeletedUser16098

Vendég
Szerintem csapjatok oda mindennel ami van ,már vesztenivaló úgysincs.
 

DeletedUser

Vendég
TRI ENGEM NEM AZ ÉRDEKEL KI MOST A VEZÉRED HANEM MI A VÉLEMÉNYE!!!

Beleegyezett ebbe győzelembe de nem ezért játszott ő sem!!

Hogy ki hogy védtekbe ez is a játék réssze buktam de emelt fővel,hogy dual vagy nem dual az mindegy !!!

A lehetőség előtted volt egy szervezett akciora de az aki elbukott emberek játékos társak falvaiból nőtte ki magát 50% san ez játék!

Tudod kányszor bukhatam, volna ezt a szeró ha egy kicsit jobban szervezitek az akciótokat volt olyan nem egyszer,hogy annyi védőm nem maradt,hogy egy falu foglalást vissza verjek!!!

De nem lényeg játszotunk egyet itt is volt egy elképzelésünk erről a világ győzelemről de nem az amit ti kitaláltatok!!!

De igy is lehet nyerni ez adott volt!!Az elejétől fogva mint minden más!!!

Grat a győzelemhez minden egyes játékosnak!

Meghuzztátok azt amit mi még gondolni se akkartunk mert a legenda névhez nem dukálna!!!

Mit irnátok most ti ha ezt mi tennénk meg ???????????

De még egyszer Grat az A D klánnak ki megnyerik előre láthatóan ezt a szerót 23 óra mulva!!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14099

Vendég
TRI ENGEM NEM AZ ÉRDEKEL KI MOST A VEZÉRED HANEM MI A VÉLEMÉNYE!!!

Beleegyezett ebbe győzelembe de nem ezért játszott ő sem!!

Hogy ki hogy védtekbe ez is a játék réssze buktam de emelt fővel,hogy dual vagy nem dual az mindegy !!!

A lehetőség előtted volt egy szervezett akciora de az aki elbukott emberek játékos társak falvaiból nőtte ki magát 50% san ez játék!

Tudod kányszor bukhatam, volna ezt a szeró ha egy kicsit jobban szervezitek az akciótokat volt olyan nem egyszer,hogy annyi védőm nem maradt,hogy egy falu foglalást vissza verjek!!!

De nem lényeg játszotunk egyet itt is volt egy elképzelésünk erről a világ győzelemről de nem az amit ti kitaláltatok!!!

De igy is lehet nyerni ez adott volt!!Az elejétől fogva mint minden más!!!

Grat a győzelemhez minden egyes játékosnak!

Meghuzztátok azt amit mi még gondolni se akkartunk mert a legenda névhez nem dukálna!!!

Mit irnátok most ti ha ezt mi tennénk meg ???????????

De még egyszer Grat az A D klánnak ki megnyerik előre láthatóan ezt a szerót 23 óra mulva!!!

Nem a szerver győzelemre hajtottunk ezt bárki tudja aki járatos 14en...hisz Titok sem volt nálunk és nem is hajtottunk rá..
Olvadás után lett a 2 titok nálunk..

Játszottunk mert játszani jó!
Új barátokat szereztünk, szervezkedtünk és az idő múlásával egyre jobban sikerültek...több embert sikerült bele vonni és talán az eddigi legjobb klánom volt mióta játszom...imádtam ezt a világot....sokan hiányozni fognak akik nem jönnek velünk a következő világra.

Az ellenfeleink jók voltak és kitartóak..kihívás volt falut szerezni...már 1 elfoglalt falunak is örültünk mint a gyerekek hisz ez játék és egymás sikerei örömet okoztak.

Belső foglalás azt mondod...
mint említettem sok új játékos volt nálunk 100 bejövőtől frászt kaptak és hanyat homlok menekültek sokan...előletek kellett a már rommá védett falukat behúznunk vagy épp vissza venni tőletek...nem nevezném az ilyet belsőzésnek...
 

DeletedUser15675

Vendég
Nem tudom miért kell saját magatokat lejáratni kedves mhc..(tisztelet a kivételnek)
A nagyképűség kiverte néhány embernél a biztosítékot...

(csak vázolnám)
Ti nyertetek,de mégis az mhc győzött HAHAHA,mert mindenben levertünk titeket HAHAHA,a nyomunkba sem érhettetek volna ha nem lettek volna titkok HAHAHA
...de van egy gáz...VOLTAK. :)

És még azt fűzném hozzá a-
SZánalmasak vagytooook,pár óra alatt összeállt 12 ember és így nyerik meg a világoot,így ez nem is győzelem,lúzerek vagytoook,senki nem emlékszik majd rátoook HAHAHAA
-típusú komment-csokorhoz,hogy ebből látszik,hogy nem ismertétek az ellenfelet(tisztelet a kivételnek ismét).:)
Az a 12 ember,(ami alatt jó ha a teljes északi régiót értitek[TEMP-=S=-RT-HELL stb]) kapcsolatban állt egymással. JÓ viszonyok alakultak ki.
Végül pedig pár ember kezébe vette a dolgokat,és élt ezzel a lehetőséggel.
Hogy ha ezt ti csináltátok volna meg,egy szava sem lehetett volna senkinek igaz?...
Jaj bocsánat,hisz nektek mindenki az ellenfeletek volt,szóval ezt nemigen lehetett volna megcsinálni;)
Sajnos rosszul álltatok neki ennek a világnak.
Írta egy tagotok itt a külsőn,hogy
"a nagy mhc nem adhatja a nevét egy ilyen világhoz,azt várjuk mikor kapjuk monti-tól a törlési parancsot"
....ha így gondolkoztok sokan,mi értelme volt annak,hogy itt megtelepedtetek,miközben tudtátok,hogy ez a tegnapi dolog simán bekövetkezhet bármikor?...és amikor bekövetkezik mindjárt mutogatás folyik,meg sárdobálás...
Ezzel nem csak leminősítitek a klánotokat,de a játékhoz való hozzáállásotokat is elég rossz fényben világítjátok meg.

Az MHC tényleg jó,de csak egyfajta világban. Az pedig a területbirtoklós. Ha bizonyítani akartatok volta,akkor egy olyanon gyűltetek volna össze újra...
Összekevertétek sajnos a KickBoxot a Sakkal...
 

DeletedUser

Vendég
tomi

te logikailag nagyon lent vagy ezen témakörben....MHC-t annyian utálták v14-en,hogy már 2-3hónapja is +verhettek volna minket titkokkal,mert az utálat miatt 12titkos játékost kibaxott könnyű +fűzni,mert azt hiszik ezzel +vernek minket....
ergo hogy kéne ez ellen készülni? lehetetlen..max ha multi mint állat és a világ minden kontiján 15 jacc

1biztos...ha bármikor is a cspat újra indul magyar szerveren /szerintem SOHA..ilyen suport és vezetőség mellett/ szét fogm az agyam multizni és tehetnek 1 szivességet...4év után úgy gondolom ilyen szivatás után már nekem is legyen jogom szivatni az ellenfeleim,mert amit művelt a support az szintén hasonlóan tiszta művelet

SUPPOrt drága mégis miért választopttunk rossz taktikát? arra hogy készülsz,hogy mindenki ellenünk és 12titok a cél,amik osztódnak és azzal is lehet nyerni,hogy behívok 12 ellentétes titokkal rendelkező egyént...ez nektek játék +,hogy random dobja le a titkot és van konti ahova 3 ment és 1 csomóra 1sem....

MINKET ez a társaság SOSEM verhet meg....

Nem vagyok jelen a világon, de rálátásom van a dolgokra, ahogy a titkos szerverek lényegével is tisztában vagyok. A supportot kár okolni, mit tettek ők ellenetek? Azt, hogy a tegnapelőtti külső fórumos kérés ellenére nem változtatták meg a szervergyőzelem feltételeit? Ezt Te sem gondolhatod komolyan. A Ti szempontotokból jó lett volna, de a másik fél terveit és munkáját teljesen aláásta volna egy ilyen változtatás. Rossz stratégiát választottatok, egyértelmű. Tudtátok mi kell ezen a világon a győzelemhez, nem a területi fölény, hanem a titkok birtoklása. Tudtátok, hogy mindenki ellenetek lesz, mégis elindultatok, vállaltátok. Emelt fővel kellene veszteni, és elfogadni, hogy ez történt, ha pedig még van esély változtatni, akkor azon dolgozzatok. Pár hozzászólással feljebb olvastam, hogy ezzel is csak az MHC hírnevét és kultuszát öregbítitek, mivel az fog megmaradni mindenkiben, hogy egy egész szerver összefogott az MHC ellen. Szerintem nem így van. Pár év múlva arra fognak csak emlékezni, hogy az AD klán az első titkos szerveren, nem háborúval, hanem szerverhez legjobban alkalmazkodva nyert. Ha így folytatjátok, akkor maximum úgy fognak az MHC-re emlékezni ezzel a szerverrel kapcsolatban, hogy az első magyar szervergyőztes nem tudott stratégiailag felnőni a feladathoz, hogy egy más jellegű szervert is megnyerjenek.
Az igazsághoz viszont az is hozzátartozik, hogy ez rossz szerver volt, rossz végjátékkal és győzelmi feltételekkel. Ezt nem lehetett klánháborúnak nevezni, mert a háború hiányzott belőle, ami a lényege lenne egy ilyen játéknak. Ilyen szervert többé nem kellene indítani, mert a háború és az ezzel járó élvezet nincs jelen.
 

DeletedUser16098

Vendég
Amúgy azért jöttem ide ,mert valamelyik MHC-s megtudná mondani ,hogy Omicroy-al mivan ? Fog még valamikor játszani ? :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Tri nem tudom milyen kémmel juttotunk területhez nálatok ezt nem értem vagy lehet a hengert kémnek veszitek de mindegy grat!!!

Szép volt a maga nevében a neved bent lesz a csarnokba ez szép neked csak ez juttot ebbe a világba!!!

a játék nem!!!!!

De a minapi beszélgetésem mindent elárult a volt vezéreddel,hogy ez csak a kutya vacsorája

Érdekes, hogy nem tudod miről beszélünk neked. Talán akkor Montipapával meg kellene beszélned. A sok DEL-es besúgóitokról beszélünk akik mind átadtak a falvaikból, hogy keresztül jussatok rajtunk, mert máshogy nem ment. Aztán meg ezek a DEL-esek bevédték Prosetamus és Montipapa falvait...de miközben az inaktív DEL-eseket foglalgattuk ezek mind kiderültek. Erről beszélünk...tudom, ti a becsületesség mintaképei vagytok. Csak tudnám, hogy akkor minek kellett neketek ilyen aljas módszerekhez folyamodnotok. Miért nem jöttetek nekünk nukeokkal és jöttetek rendesen, tisztességesen keresztül rajtunk?
 

DeletedUser16122

Vendég
Sziasztok!

Sajnálattal olvasom,hogy 1 játékba a sárdobálas megy.
Elhiszem és megértem az MHC-s kollégák csalódottságát mert a győzelmet kezdhették magukénak érezni amit Ők harccal akartak megszerezni.
Én még nem játszottam ellenük és minden elismerésem az Ővéké és Montié aki összehozta ezt a csapatot.Azt hiszem tanultam sokat.
Még anno V5-n volt egy játékos aki azt írta nekem,hogy "sexbe és háborúba mindent lehet".Ezt mindkét oldal alkalmazta is ki így,ki úgy.
Akiknek ez a "győzelem" köszönhető azt hiszem mind érzik,h ez nem egy háborúhoz méltó győzelem,de ennek a világnak a beállitásai ezt lehetővétették.Ez a végjáték csak tényleg azért jött össze,hogy "a csúnya,rossz MHC" ne nyerjen.
Én örülök,hogy itt lehettem.Megismertem sok "jó arcot" és néhány kevésbé jót is.
Remélem páran akik beígérték,hogy többet KH közelébe sem jönnek azok alszanak rá egyet és újra találkozunk itt.játszhatunk újra,természetesen egymás ellen.:D

Üdvözlettel:Lehoczky Zsolt (lezso1974)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Sajnálattal olvasom,hogy 1 játékba a sárdobálas megy.
Elhiszem és megértem az MHC-s kollégák csalódottságát mert a győzelmet kezdhették magukénak érezni amit Ők harccal akartak megszerezni.
Én még nem játszottam ellenük és minden elismerésem az Ővéké és Montié aki összehozta ezt a csapatot.Azt hiszem tanultam sokat.
Még anno V5-n volt egy játékos aki azt írta nekem,hogy "sexbe és háborúba mindent lehet".Ezt mindkét oldal alkalmazta is ki így,ki úgy.
Akiknek ez a "győzelem" köszönhető azt hiszem mind érzik,h ez nem egy háborúhoz méltó győzelem,de ennek a világnak a beállitásai ezt lehetővétették.Ez a végjáték csak tényleg azért jött össze,hogy "a csúnya,rossz MHC" ne nyerjen.
Én örülök,hogy itt lehettem.Megismertem sok "jó arcot" és néhány kevésbé jót is.
Remélem páran akik beígérték,hogy többet KH közelébe sem jönnek azok alszanak rá egyet és újra találkozunk itt.játszhatunk újra,természetesen egymás ellen.:D

Üdvözlettel:Lehoczky Zsolt (lezso1974)

Jól beszélt Diktátorom :). Mindenkit szeretettel várunk a következő világban, ahol újra összecsaphatunk. Remélem akkor jobb szájízzel, kevesebb egóval és több harccal.
 

DeletedUser14099

Vendég
Jól beszélt Diktátorom :). Mindenkit szeretettel várunk a következő világban, ahol újra összecsaphatunk. Remélem akkor jobb szájízzel, kevesebb egóval és több harccal.

Naná h jól beszél! :D
próbálnál ellent mondani neki :p
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent