V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser14276

Vendég
Egy esetleges support által létrehozott bug-os fiókkal amibe falunként van 20nuke ki lehet ütni:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
A titkos világ egy rakás szar, már az elején megmondtam.
Abszolút nem képezi le a játéknak azt a lényegét amihez a magyar játékközönség hozzászokott, és ez az inditáskor előrebocsátott információkból 100%osan ki sem volt következtethető. Kicsit talán a V12 alvómódjához tudnám hasonlitani. Ami különbség az az, h az inkább csak bosszantóvá teszi kicsit a játékot, de nem játszhatatlanná. Én nem is követtem figyelemmel a v14et és egyszercsak huss! - lezárták. Engem is meglepett a dolog, hát még gondolom azt aki egy éve ott szenved a top1 klánban...

Talán teljes mértékben én nem hibáztatnám a supisokat sem - ami nekünk ujdonság és friss bevezetés, az ne feledjük, nekik is az.

Ez is egy világ volt, vége lett ahogy vége lett, de attól még eret ne vágjon magán senki

grat minden résztvevőnek, és menjetek sörözni egyet;)
 

DeletedUser16155

Vendég
Ez nem a "mai KH" jelensége ,de ha jól emlékszem 2009-ben is ezt mondta valaki, és supporter latka igen helyesen megjegyezte akkor ,hogy "akin nem találni fogás , az nem is zárható ki "
A szabályokat be kell tartani,és a jelentgetések nem érnek semmit sem.
Amúgy is erre ment minden feljelentés hogy játékbeli előnyöket érjenek el ^^
Ezt mint tényt, el kell fogadni.Az evolúción nem változtathatsz :)


Ne kötözködj szegény Magdi nénivel különben idehívom Vili bácsit és irgum burgum lesz
 

DeletedUser14767

Vendég
sance..mondtam már klántalin is,hogy hülyének néz minket sajtos:D:D:D:D hova lett +int a kommented..csak nem +jött a delikvens....


lett valami változás? +érte várni a válaszra? lenne tippem:p

én csak 2 dolog miatt hibáztatom őket..nem voltak képesek menet közben bármilyen változtatásra és mellette a csapatunkat nézték madárnak a magyar kh vezetői.... gondolom ilyen a jó üzleti partner viszony,mert mi fizetünk azért,hogy tudjuk semmibe sem néznek

ez részemről a 14 záró kommentje
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Drága Respii...

Azért írok neked itt, mert a V17-en épp támadsz (165 és fél óráról :D), és letiltottad a beérkező üzeneteket tőlem..

Csak annyit szeretnék - szerettem volna neked "mondani", hogy teljesen felesleges az üldözési mániád.. én nem vagyok az =MHC= ellen, és ellened sem.. Nem azért vagyok jelen a világon (ott is csak néha nyomok egy-két épületet nosztalgiából.. és tisztában vagyok vele, hogy a gyorsabban fejlődő szomszédaim be fognak foglalni..) Nincs időm a játékra.. csak jól esik egy kicsit újra lenni .. egy ideig.. és ezt az időt KÉPZELD EL, hogy nem azzal töltöm, hogy veled foglalkozzam :) (nem vagy hozzá elég érdekes!)
Szerintem a saját érdekedben ideje lenne pontot tenned és abbahagyni az összeesküvés elméletek gyártását, valamint a vélt és kreált feltételezések koholását.. FELESLEGESEK! A mártír szerep meg nem áll jól! ;)
További jó játékot..

Kio

Kiowa rövid leszek.
Elismerem a tudásod, és a tiszteletet ami körülvesz V9 óta / miatt.
De teljesen olyan vagy, mint 1 óvodás.
Mindig felhozod Respiit, meg hogy ő szólogat be, meg hogy ő a bunkó, meg a modortalan, de te 1-2 oldalanként nem bírod, hogy ne írj neki.
Majdnem minden hozzászólásodban megemlíted...
Erre már a kutya se kíváncsi... és megmondom őszintén rohadt unalmas.

Egyszerűen már nincs hitelességed... teljesen gyerekes vagy. nő létedre!


Kit érdekel, hogy te mit miért csinálsz a V17-en. 165 óráról támad, és? nem tudod kivédeni?
Eleve nevetséges, hogy akiket itt leblamáltál V14 vége miatt, most 1 klánba vagy velük.

Kapj az eszedhez és nőjj fel, újra.

Nem veled van bajom, de ez a Respiis mártírkodásod, meg állandó úszításod.
Fárasztó, idegesítő, nevetséges. stb. stb. stb.

békességben kívánok, további szép estét, szia.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent