V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser14708

Vendég
Na kezdődjön az offolás:rolleyes: Légyszi modik ne zárjátok:D
 

DeletedUser

Vendég
....

Szia!

A V14 előzetes Regisztrációval kapcsolatban írok, nem Csinálunk Tömeg Klánt csupán 20-25 embert fogunk felvenni, azaz egy bojt, kialakítani, első a játék, és egyelőre nem a klán.

Aztán meglátjuk hogy a továbbiakban bővítsük-e taglistánkat, illetve hogy Diplomáciai kapcsolatokat kössünk!

Ahhoz hogy Közelünkbe Regisztrálhass, ezen a Linken keresztül kell regisztrálnod.

http://www.klanhaboru.hu/1200528-hu14.html

Üdv!
 

DeletedUser9543

Vendég
Engem már töröltek,most újra leírom,hátha megmarad.

Mi értelme van az elő regisztrációnak,mikor a játékosok nagy része a szerver beállításoktól teszi függővé,hogy regisztrál-e valamely világra. A V14 beállítási pedig jelenleg még nem ismertek.
 

DeletedUser8560

Vendég
Engem már töröltek,most újra leírom,hátha megmarad.

Mi értelme van az elő regisztrációnak,mikor a játékosok nagy része a szerver beállításoktól teszi függővé,hogy regisztrál-e valamely világra. A V14 beállítási pedig jelenleg még nem ismertek.

Szia,

Mivel nem csak előregisztrálni lehet, így aki nem akar elő-regisztrtálni, az nem fog. A beállítások ugyanúgy ki lesznek téve, mint máskor, tehát mindenki még a szerver indítása előtt tudni fogja, milyen lesz az új világ.
 

DeletedUser12069

Vendég
Halli

Hali lenne egy kédésem miért volt szavazás h milyenek legyenek a beálitások hogyha ugyse azok megin sikerült egy lasu szar unalma világot összehozni.
 

DeletedUser15083

Vendég
szavazseb2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


A V14 beállításai

Általános beállítások
Játék sebessége: 1.2
Egység sebesség: 0.8
...

Pedig már kezdtem reménykedni... Ááá, túl jónak tűnt, hogy lehettem ilyen naiv? :D Egy kissé letört. Ráadásul még az építési idő is csökkenthető - bár arra legalább már felkészültem lelkileg. :)

(Ha jól emlékszem az eredeti javítatlan verzió szerint még a főnemesek olcsó utánképzése is inaktív volt, de már az legalább aktív.)
 

DeletedUser11748

Vendég
Hali lenne egy kédésem miért volt szavazás h milyenek legyenek a beálitások hogyha ugyse azok megin sikerült egy lasu szar unalma világot összehozni.

Idéznék a felmérés topik első hozzászólásából:

"Ez egy tájékozódás jellegű felmérés, nem garantáljuk, hogy a beállítások azonosak lesznek a legtöbb szavazatot kapó pontokkal."
 

DeletedUser15117

Vendég
A sebességen óriásit csalódtam,a csapatommal együtt!
És a szavazás szerint,még sokan éreznek velem együtt!
 

DeletedUser

Vendég
Idéznék a felmérés topik első hozzászólásából:

"Ez egy tájékozódás jellegű felmérés, nem garantáljuk, hogy a beállítások azonosak lesznek a legtöbb szavazatot kapó pontokkal."


Ilyenkor felmerül többekben ..jómagammal együtt hogy ki is van kiért ?:)

legközelebb sztem felesleges a felmérés....
 

DeletedUser15083

Vendég
Hali lenne egy kédésem miért volt szavazás h milyenek legyenek a beálitások hogyha ugyse azok megin sikerült egy lasu szar unalma világot összehozni.

Nekem van egy lehetséges magyarázatom. :D

Mivel az egységek sebességére is szavaztunk (ami gyakorlatilag az az egységsebesség-módosító tényező, ami a világ sebességéhez igazítja az egységek sebessékét oly módon, hogy az időben változatlan legyen), így kompromisszumos megoldásként kaptunk egy köztes beállítást. Kíváncsi vagyok mi lett volna ha a 0,6-os egységsebesség nyer. :p :D (Ugyanez, mi más...) :D

Bár ez így tényleg rosszabb, mintha a sebességre vonatkozóan nem is lehetett volna szavazni...

- Mit kértek gyerekek? Csokit vagy nyalókát?
- Csokit-csokit!!
- Tessék, itt egy nyalóka, aztán mosolyogni. :)
 

DeletedUser15117

Vendég
Teljesen egyet értek Montipapával!

Jó pár barátommal együtt,vártunk egy jó pörgős világot...Megkaptuk :) Köszönjük,és köszönöm az ő nevükben is! =(
 

DeletedUser14708

Vendég
re

Hát, én most ezt nem hiszem el... Mi a francnak van szavazás, hogyha nem érdekel titeket az eredmény:rolleyes:? Világosan a többség ara szavazott, hogy 1,5-2.0 sebességű világ legyen 1-es sebességű egységekkel... Erre.... Újraindítjátok a v13- mat... Grat... Teljes mértékben egyetértek Montipapával, és quin shi raider pe- vel!:mad:

Jah és "Áltámadás: Inaktív" WTF???
 

DeletedUser15117

Vendég
Ne kapjátok fel a vizet! Eben az a legszomorúbb,hogy a support meg csodálkozik,hogy nincs bevétel,és nincs játékos állomány!
Hát ilyenre nem is fogok fizetni,ennyi erőből meghatározhatnának egy adott beállítást,és azt nyomassák le az összes világon...
Ez a beállítás kopírozás,méghozzá a V13-ról,azzal az 1 kivétellel,hogy az egység fejlesztési rendszere,egyszerű,ott meg 3-mas szintű!
 

DeletedUser15083

Vendég
Hát, én most ezt nem hiszem el... Mi a francnak van szavazás, hogyha nem érdekel titeket az eredmény:rolleyes:? Világosan a többség ara szavazott, hogy 1,5-2.0 sebességű világ legyen 1-es sebességű egységekkel... Erre.... Újraindítjátok a v13- mat... Grat... Teljes mértékben egyetértek Montipapával, és quin shi raider pe- vel!:mad:

Jah és "Áltámadás: Inaktív" WTF???

Az áltámadás határát és a fejlesztési rendszert figyelembe véve tényleg nem különböznek... Ha így tudom inkább regelek V13-ra másfél hónappal az indulása után és nem felfokozott hangulatban várom az új szervert...

Az "Áltámadás" a fake minimális nagyságára utal, tehát nem szükséges a falu pontjainak megadott hányadának megfelelő népességű fake sereget küldeni.
 

DeletedUser12069

Vendég
Amugy én is most alapbol tudok 4 embert aki nem fog jönni mert lasu és azok Premiumoztak is volna hát ez van:)
 

DeletedUser15083

Vendég
Na, mostmár az óránkénti hűségnövekedés is megváltozott, 1 helyett 1.2... Lehet a sebesség is csak el van írva :p

Sajnos nem érdeke az InnoGames-nek, hogy 2-es sebességű szervert indítson 1.2 helyett...
 

DeletedUser14708

Vendég
re

nem tudom mennyi ember fog még jönni erre a világra, de az biztos hogy így rohadtul el van cseszve...
Most marha kevés előre megrendezett csapat fújta le, az biztos...-:mad:
 

DeletedUser14601

Vendég
Na sziasztok. Csatlakozom az elozo emberekhez, inditottok egy lassu vilagot megint,mikor a jatekosok 1,5-2.0 kozott dontottek.
 

DeletedUser14708

Vendég
Na, mostmár az óránkénti hűségnövekedés is megváltozott, 1 helyett 1.2... Lehet a sebesség is csak el van írva :p

Sajnos nem érdeke az InnoGames-nek, hogy 2-es sebességű szervert indítson 1.2 helyett...

Akkor pedig üzenem az InnoGamesnek, hogy indítsanak 0,5- ös sebességűt, az aztán megéri, 10 év alatt sem lesz győztes...
 

DeletedUser

Vendég
Ne kapjátok fel a vizet! Eben az a legszomorúbb,hogy a support meg csodálkozik,hogy nincs bevétel,és nincs játékos állomány!
Hát ilyenre nem is fogok fizetni,ennyi erőből meghatározhatnának egy adott beállítást,és azt nyomassák le az összes világon...
Ez a beállítás kopírozás,méghozzá a V13-ról,azzal az 1 kivétellel,hogy az egység fejlesztési rendszere,egyszerű,ott meg 3-mas szintű!

A support nem csodálkozik :D .
Ha nincs bevétel vagy kevés a játékos az a német anyacég problémája.
Nálunk ez semmit sem befolyásol.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent