V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser16111

Vendég
Pocak,szerintem állj le a szájjal.
Te voltál az aki a legjobban uszítottad a SET-tagjait az a*d ellen,pont mikor még meg lehetett volna menteni a helyzetünket.Majd leléptél a hell-be.
Nagyon szerettünk téged,meg most is. puszi :D


A többieknek meg.

MHC-magában a világ beállításai miatt sem kellett volna ezen a szerveren gyökeret vernetek,ha most megy a rimánkodás...semmirekellő rendszer volt a v14,reméljük most már vége. majd bizonyítotok egy területbirtoklóson aztán neszeneki. nem kell itt semminek nézni az ellenfelet. az,hogy egy klán egy hónapos sincs talán,még a környezet,meg a szomszédság egyidős a szerverrel. Az meg néha átnyúlik a klánokon is.
sőt.

A*D- könyörgöm ne járassuk már le magunkat ilyen dumákkal...nem általánosítok,csak van egy két okos,aki nem tudja a komment-szintet tartani..szóval okosak legyünk na :)

Jaj végre egy kedves kém!
Jó volt kémkedni a Set-ben?
 

DeletedUser15675

Vendég
Na figyelj.

Egy klánban voltunk. Egy fórumot használtunk. Elég sok szépséget ott leírtál,hát szerintem nem csak én vettem ezt észre..;)
 

DeletedUser

Vendég
Tudod pocakhontasz ez a fórumtopic nem rólad szól! Kérlek ehhez tartsd magad, nem vagyunk kíváncsiak a rád.. :) Még ha legalább a témához kapcsolódó értelmes dolgokat írnál oké lenne, de csak magadat rakod a központba mintha rólad szólnia V14.. pedig nem :)
 

DeletedUser16111

Vendég
Ja, értem.
Igen és tényleg akartam támadni az AD-t.
Nem tagadom.
De ez már NEM az AD ez egy végső szövetség.

De ahogy látom nagy megutálhattál...
 

DeletedUser

Vendég
???

Palibrutal és rivfader hozászólása mindent elmond és korrekt!

Mhc! cc-t is becsaltátok itt amúgy még plusszba és végig a legaljasabb mődszert használtátok, meg még ezekben az órákban is, hogy a nagy , legyőzhetetlen MHC hoz kell csatlakozni annak , aki nyerni akar, stb... Meg a nagyképűség mérhetetlen kinyilvánítása is a jellemzőtök: MHC északi henger, MHC déli henger, MHC henger újra indul, stb... Ezzel a pszihológiai nyomásgyakorlással befolyásoltátok az egész világot!

Utálhattok, meg elhordhattok akárminek, akkor is elmondom a véleményemet!

Engem pl miért nem támadtatok meg soha rendesen? Amikor összevesztünk akkor se??

Láttátok ti twstatson, hogy kit kell támadni,és kit nem, ki inaktív, ki lúzer.... Tudtátok, hogy kell nem lerontani a statot. Tudtátok kiket lehet lelkileg befolyásolni, stb...Támadtatok ügyesen is, nem kérdéses, de ezen a világon, ez mit sem számít... Most meg már egy esetleges vereség estén is előre megmagyaraáznátok.... ÁÁÁ

K
 

DeletedUser15675

Vendég
Ja, értem.
Igen és tényleg akartam támadni az AD-t.
Nem tagadom.
De ez már NEM az AD ez egy végső szövetség.

De ahogy látom nagy megutálhattál...

Hát nem is volt szerethető részemről,hogy a TEMP/SET legjavát a nyavajgó-brigádoddal együtt kiutáltad a klánunkból,ezzel mégnagyobb pofont adva az amúgy is sz/-\r helyzetnek...
sebaj;)
 

DeletedUser14931

Vendég
Na Akkor leírom a véleményem és Gratulálok a győztes klánnak, csak tudd NEM GYŐZTETEK !!!! MI VESZTETTÜNK :))))
TEMP - SET - RAPTOR - AD ...
Köszönjük szépen..
Gratulálok Mysterdennek és Hunlandnak és a Sz*r keverő Keresztapukának, el rontották a játékunkat...

Szívesen tették, szívesen győzünk!
De ha már jelmondatokkal jövünk:
NEM MI RONTOTTUK EL A JÁTÉKOTOKAT, TI HAGYJÁTOK HOGY ELRONTSUK!

Mysterden, Keresztapu és hunland 1 KEZDŐ játékos, nem háborúznak sajnálják a PÁR NUKEJAIKAT, Kicsit szégyen hogy Keresztapucika 30. Helyezett és van neki 3.014.999 LETJE :)

Nem hogy szégyellnétek, hogy ilyen kezdők alázzák le a NAGY MHC-T?
Den az én klánomból bujt elő, rajta mult, nem az én érdemem, de attól még én is hozzátettem ahoz hogy jó játékos legyen.
Tudod akik megtanulják a játék rezdüléseit, azok megérdemlik a nyereséget!
Ő egy 2órás beszélgetés alatt annyit tanult kh-ról amennyit Te 2hónap alatt, és azonnal alkalmazta!
Valaki csinálja utána!
A 0.-ból talán az első hónap végén már ő volt a server első! Te egy ilyen embert fikázol? Vagy inkább csak ő szégyeníti meg az összes játékost????
A helyedben elgondolkoznék!


és a 12 titkos KLÁN a TÚROT ... 12 titkos GYÁVA KLÁN , GYÁVA KEZDŐ JÁTÉKOSOKKAL,,

A serverkezdéskor megtuDtad mire megy ki a játék, Ti is megpróbáltátok, csak nem jött össze!

De nem nyőztetek ismétlem !!! MI VESZTETTÜNK !!!!!!!!

Ezt a hozzászolást köszönöm! Sztem még a 100. világnál is xarrá röhögöm majd magam, miközben visszaemlékszek a NAGY EMHÁCÉ jelszavára!
Ígérem kedves emhácésok, ha bárhol egy világon leszek veletek, mindig ellenségek lesztek!
Pont emiatt a sárdobálás miatt! Gusztustalan az amit csináltok!
éS PONT AZÉRT MERT EKKORA AZ ARCOTOK!

Sajtmacska neked meg RESPECT !!! BEST SUPPORT FOREVER (L) I LOVE U !!! -.-"""""
Jajj hagyjuk már ezt a nyalást! Erre még sajtmacs sem kíváncsi!
 

DeletedUser

Vendég
Igazából... lehiggadva, átgondolva... ma csak győztesek voltak / vannak.
Kik nagyobb - kik kisebb érdemben.

Gondolkodjunk már külső szemmel.

A Mai napon megszületett a tény, a valós tényező, az =MHC= , mint név, mint klán, kultusz lett sőt még ennél is több.
Az egy és az egyetlen, minek a neve fent maradt, ha tetszik, ha nem, és ezt már nektek is köszönhetjük.

Hány klán mondhatja el már több mint 10 világ után, hogy egy egész SERVER állt össze ellene?
Hogy mindenki elhagyta társait, több klánnak nem is számított, hogy ő is vesztes legyen, csak ne az =MHC= nyerjen.

Ilyen nincs.. nem volt.. és nem is lesz, többet, csak ma, csak itt, és csakis az =MHC= !

Igazából, amiért annyira szenvedtetek, elértétek, de napok - hetek múlva, ami ebből a világból megmarad, azért nektek csak köszönet jár.


Egy kedves ismerősöm hívta fel a figyelmet rá.
Akik itt voltak, akik játszottak, hogy fognak vissza emlékezni... Volt egy server amin megállították a nagy =MHC=.
és hogy, hogy mindenki összefogott, észak - dél - kelet - nyugat, mindenki.
(hanyagoljatok az ilyen hülyeségekkel, hogy ~CC~ meg Hell-G, igen ebből a 2 klánból jöttek át, de nem mindenki. Sőt(!!!!), CC fele Tempbe ment, vagy set vagy mi volt a neve, Hell fele ugyanúgy nem jött át. Ellenben mikor a Temperából lett Set, vagy épp raptor vagy Angels, vagy mit tudom én már ... /elég röhejes nem valaki tudta követni ?!?!/, hozzánk senki nem jött, onnan. SENKI)

Amikor még mindenki arra fog emlékezni a V14-en megállították az =MHC= klánt, akkor már az A*D és szégyenfalas tagjaira már rég nem fog senki emlékezni, ha mégis, nem lesznek rájuk büszkék :)
Aki a múlton mereng, a statisztikába bújik és az nem hazudik.

Csak nézzétek meg a Top20-at, a top klánokat, a háborúkat, mindent vitt a klán, megrendíthetetlenül.
Tudom, hogy ez egy titok világ, meg hogy itt nem számít a LET meg LEV, de hé ember, miről beszélsz, fogyatékos lettél a győzelemtől?
Nézd már meg mi a weboldal címe, nézd már meg mi annak a játéknak a neve, amivel játszol, hmm segítek: KLÁNHÁBORÚ!
Jó nagy háborúval nyertetek, igazából, a győztesek, elmondhatják, egyetlen egy HÁBORÚT se nyertek ellenünk, de mi az összes klán ellen megnyertük a magunk háborúját.
A titkot összeraktátok, ez van. gusztustalan, de győzelmet ér. tessék a tiétek.

Sokan jöttek itt azzal, hogy mert sok az inaktív.
Hát srácok, azért mert gagyi volt a klánotok a vezetőség és a csapatmunka.
=MHC= -nak lenni jó, a Henger az nem fenhéjazás, az rész eleme a klánnak, ez így épül fel.
Ebben a klánban megvan az, amit ti irigyeltek, mert kevesek vagytok hozzá, tudom ez jó pár beszólást fog érni, de ez igaz, tessék elismerni.
Szerintetek véletlen, hogy nálunk volt az aktív több mint 40%, ezt nem hívják véletlenek, de ki nem járt a folyóson, nem ismeri az utat, így kérem inkább hallgasson, bölcsebb dolog lenne.

Zárszóként, szeretném megköszönni, hogy elmondhatom majd magamról, hogy annak az =MHC= -nak voltam a tagja, akit csak egy egész server tudott megállítani, ahol 7-8 klán összeolvadása kellett ahhoz, hogy NE MI NYERJÜNK.

A mi nevünk fent marad, a tiéteket senkit se érdekel.

Béke veletek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sok igazság van abban amit leírsz,de ha megnézem a taglistátokat,kb.30-40 embert ti is átvettetek más klánokból.Tehát ha azt mondod 7-8 klán álltt össze,akkor azt is írd ki hogy 2-3 klán ellen.És azért ti a legjavát vettétek át,a top játékosokat.Ti ültetek a gép előtt a legtöbbet ezen a serveren,legalább a családotok örül,hogy vége van.
Én személy szerint gratulálok nektek,mert jól csináltátok,csak itt a titkok miatt más az ábra.
Az meg nem szégyen,hogy kihasználtuk amit lehet.
 

DeletedUser

Vendég
Kár volt ide írnod, hiszen majdnem az egész hozzászólásodra reagáltam, eggyel feljebb.
Mi ültünk a legtöbbet a gép előtt?
Szerintem, mi használtuk ki a legjobban a játékban eltöltött időt
( .. és most kihagynám a végjátékra szánt időt, amivel a titkokat összegyűjtöttétek.
36 titok birtoklóból, 12 vesztest összeválogatni, győzelemért. nehéz volt?!:) ).


Nálunk a top 20 max 3 klánból állt össze.
A CC-s és a HELL-es jött az =MHC=-ba, az 1 klánváltás, ismétlem 1!

Ti a top 20-ba nem tudtok most 5 játékost berakni. és ez van tovább..
a top10-be nincs nálatok, olyan játékos akinek fejenként ne lett volna 5, azaz öt, klánváltása minimum (Temp - Sic , Set, Raptor meg A*D meg mit tudom én)

Szerinted az értelmes, jó játékos, hova lépne?
Ezt hozod fel, hogy mert hozzánk jöttek a jobbak, hát tesám nem véletlenül, mi többet tettünk érte!
Ezek után mondod, hogy megérdemeltétek a győzelmet?
a győzelmet elvehetitek, az érdemet sose.


A szégyen szó meg azért való rátok, mert az egészet a klántalinkra szerveztétek.
Különben esélyetek nem lenne, ezért van háborgás a fórumon semmi másért.
Ha az egész klán itt lett volna ma - holnap. Még ez a próbálkozás is csak egy vicc kategóriába fért volna be.

Tudtuk, hogy nagy a baj, mégis a klán 70% balcsin van, a többiek holnap indulnak.
Mert ez csak 1 játék... mi nem süllyedünk ilyen mélyre.
De kár ilyet írnom, sajnos kevesen vannak akik megértik.


További sok sikert, csak így tovább!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13183

Vendég
Milyen meg6ó...Ez éppen olyan mint a Zalaegerszeg-Manchester United meccs szinte senki se gondolta volna,hogy a hazai csapat nyer :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Szerinted én tudtam,hogy ki mit csinál nálatok?
Arra időzítettünk szerinted,hogy ne legyetek gépnél???
Ennyire ne legyen összeskűvés elméleted.
Ennyire nekem nem fontos ez.
Túl sok volt az ellenségetek ezért van meg a 12 titok,semmi másért.
 

DeletedUser12405

Vendég
Jogos is lehetne ez a felháborodás, ha a világ kezdetekor jött volna, de most? :)
Ha az MHC nyeri a világot simán, semmi baja nem lenne senkinek a beállítással, most hogy meglepetés lett, a support a hibás.. miért most? :) Skype-on már akkor is pedzegettük magunk közt, hogy nem nyerő a titkos végjáték, mikor 1 hónapos volt a szeró. Ezzel együtt, ahogy már írtam/tuk rengeteg időtök volt, hogy idomuljatok hozzá... igazából engem is meglepett, hogy nem sikerült.
Hogy egy kolleginát idézzek, ferdítve: Bebuktátok. PONT.
 

DeletedUser8008

Vendég
Nézem ezt a sok hozzá szolást és egynek már örülök:
Azt hittem a v10-en létezik csak a gyöztesek lehurogása.
Hát nem.
Nem teszek most különbséget sem igazságot nem osztok köztettek.
Viszont valamire rá kell mutatnom--> Világ megnyerése után 2 hétel senki nem lesz kiváncsi erre a topicra sem.
Senki nem olvassa és nem szól hozzá.
A lényeg:
A gyöztesek megmaradnak és semmi más.

A játék arra szolgál hogy probáljátok megszerezni a gyözelmet, amit nem szavakkal fogtok elérni.

A v10-en a gyöztes klánt az szerver elején kineveték és lenézték.
Most ott vagyunk a dicsőség csarnokában.
Az MHC is ott van és most lehetősége van egy új klánnak is bekerülni
Lássuk sikerül-e

Azért montipapa monologjára kiváncsi lennék !!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Igazából... lehiggadva, átgondolva... ma csak győztesek voltak / vannak.
Kik nagyobb - kik kisebb érdemben.

Gondolkodjunk már külső szemmel.

A Mai napon megszületett a tény, a valós tényező, az =MHC= , mint név, mint klán, kultusz lett sőt még ennél is több.
Az egy és az egyetlen, minek a neve fent maradt, ha tetszik, ha nem, és ezt már nektek is köszönhetjük.

Hány klán mondhatja el már több mint 10 világ után, hogy egy egész SERVER állt össze ellene?
Hogy mindenki elhagyta társait, több klánnak nem is számított, hogy ő is vesztes legyen, csak ne az =MHC= nyerjen.

Ilyen nincs.. nem volt.. és nem is lesz, többet, csak ma, csak itt, és csakis az =MHC= !

Igazából, amiért annyira szenvedtetek, elértétek, de napok - hetek múlva, ami ebből a világból megmarad, azért nektek csak köszönet jár.


Egy kedves ismerősöm hívta fel a figyelmet rá.
Akik itt voltak, akik játszottak, hogy fognak vissza emlékezni... Volt egy server amin megállították a nagy =MHC=.
és hogy, hogy mindenki összefogott, észak - dél - kelet - nyugat, mindenki.
(hanyagoljatok az ilyen hülyeségekkel, hogy ~CC~ meg Hell-G, igen ebből a 2 klánból jöttek át, de nem mindenki. Sőt(!!!!), CC fele Tempbe ment, vagy set vagy mi volt a neve, Hell fele ugyanúgy nem jött át. Ellenben mikor a Temperából lett Set, vagy épp raptor vagy Angels, vagy mit tudom én már ... /elég röhejes nem valaki tudta követni ?!?!/, hozzánk senki nem jött, onnan. SENKI)

Amikor még mindenki arra fog emlékezni a V14-en megállították az =MHC= klánt, akkor már az A*D és szégyenfalas tagjaira már rég nem fog senki emlékezni, ha mégis, nem lesznek rájuk büszkék :)
Aki a múlton mereng, a statisztikába bújik és az nem hazudik.

Csak nézzétek meg a Top20-at, a top klánokat, a háborúkat, mindent vitt a klán, megrendíthetetlenül.
Tudom, hogy ez egy titok világ, meg hogy itt nem számít a LET meg LEV, de hé ember, miről beszélsz, fogyatékos lettél a győzelemtől?
Nézd már meg mi a weboldal címe, nézd már meg mi annak a játéknak a neve, amivel játszol, hmm segítek: KLÁNHÁBORÚ!
Jó nagy háborúval nyertetek, igazából, a győztesek, elmondhatják, egyetlen egy HÁBORÚT se nyertek ellenünk, de mi az összes klán ellen megnyertük a magunk háborúját.
A titkot összeraktátok, ez van. gusztustalan, de győzelmet ér. tessék a tiétek.

Sokan jöttek itt azzal, hogy mert sok az inaktív.
Hát srácok, azért mert gagyi volt a klánotok a vezetőség és a csapatmunka.
=MHC= -nak lenni jó, a Henger az nem fenhéjazás, az rész eleme a klánnak, ez így épül fel.
Ebben a klánban megvan az, amit ti irigyeltek, mert kevesek vagytok hozzá, tudom ez jó pár beszólást fog érni, de ez igaz, tessék elismerni.
Szerintetek véletlen, hogy nálunk volt az aktív több mint 40%, ezt nem hívják véletlenek, de ki nem járt a folyóson, nem ismeri az utat, így kérem inkább hallgasson, bölcsebb dolog lenne.

Zárszóként, szeretném megköszönni, hogy elmondhatom majd magamról, hogy annak az =MHC= -nak voltam a tagja, akit csak egy egész server tudott megállítani, ahol 7-8 klán összeolvadása kellett ahhoz, hogy NE MI NYERJÜNK.

A mi nevünk fent marad, a tiéteket senkit se érdekel.

Béke veletek.


:D :D :D Ezt inkább te gondolod magatokról nem mások. Ez az írás így elég vicces. Komolyan én 100%-osan megértem a csaldotságotokat. Az egész klán a Balcsin ünnepli magát aztán már csak a visszaszámlálásra érkezik haza :D En biztosra veszem hogy a vezetőitek számoltak ezzel.Nem lehet hogy nem. Ezt látni kellett. Az egyik legjobb KH-s barátom MHC-ban van(csiley) Szóval abszolult együttérzek vele. Sőt egy első és egy második hely szerintem szép eredmény is. Csak az a pár egoista aki nem tud veszíteni ne rombolja már le az MHC nimbuszát,ne járassa már le ezekkel a csömörködő hozzászólásokkal. És hiába akartok bizonygatni bármit is nekünk külső szemlélőknek ez akkor is egy gyönyörű győzelem lenne.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10079

Vendég
Mindenki (MHC szimpaizánsok és maguk az MHCsok),azt mondja hogy senki nem fog emlékezni erre a klánra.
Hát bizony most ezzel a húzással elég szépen beirták magukat a KH "történelem könyvekbe".

Az ócsárolást pedig nem értem.Adott volt a lehetőség mindenkinek.Ti is élhettetek volna ezzel.

A másik dolog.Ha nem is akartatok igy nyerni,böszmeség azt feltételezni,hogy más nem teszi meg,vagy próbálja megtenni(tudtommal az MHC vezetői nem böszmék,tehát szerintem számoltak ezzel).Nem értem,hogy miért nem próbáltatok meg még jóval korábban két egyforma titkot birtokolni és akkor nem kéne most itt pocskondiázni az agyafúrtabb ellenfelet.

Megvan a V9-es hirnevetek.Szinte mindenki tudja magyar KHs berkekben,hogy melyik klán az az MHC,viszont ezekkel a reakciókkal,hszekkel nagyon lejáratjátok magatokat.Mintha magatok ellen kampányolnátok...
 

DeletedUser16087

Vendég
egy titokból összeset?
Mondjuk mert akkor jön abból még1 meg majd később is jött volna..

és tudod mivel "random"..
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent