V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
NEMet nem is mondtál...na de más tagadószót biztos használtál :p
 

DeletedUser14099

Vendég
ÉN is örülök nektek :DD

Lezso! jössz Te még az Én utcámba...:p
 

DeletedUser14099

Vendég
az előbb még kezelhetetlen voltam :p

ellettél kapatva az a baj! :D
kávé lesz :)
 

DeletedUser16124

Vendég
Sziasztok,

Hangot szeretnék adni az én véleményemnek is : ) ,

Nos , az MHC-tól kapunk olyan leveleket ,hogy szánalmasak vagyunk , csak így tudunk nyerni stb.... Nem fair amit csináltunk ,hogy összeolvadtunk 2 klán és meg lett a 12 titok ... Ez az ő véleményük , az tetszik az egészben ,hogy ahhoz képest hogy ugatnak , mégis miért küldtök szerelmes levelet a titkos játékosainknak ,hogy menjenek át hozzátok ? :)) Akkor nem ugyan ott lennénk ?? csak nálatok lenne a 12 titok ,...
Nem lett a kedvencem ez a titkos világ , de ez van , a szabályok adottak voltak , 2 klán , az AD és a Raptor ( ami a SET és a RAN klánból alakult ) , összeolvadtunk , és uraljuk a 12 titkot ...
És ez nem csak így egyik percről a másikra történt az egész , ennek rengeteg háttérmunkája , beszélgetései , diplomáciai változásai , hadüzenetei vannak ...

Az MHC beszél nekünk hogy szánalmas hogy összeolvadtunk ... Én úgy emlékszem ,hogy volt egy CNN klán és egy nagy HELL klán , jaaaaaa ,hogy őket beolvasztottátok magatokba , és azért vagytok ekkorák ? ... Erről ennyit...
Amit pedig az MHC a többi világon játszott , az szánalom.. V9 en ugyan úgy beolvaszották magukba a nagyobb klánokat és úgy nyertek...

Valamint a játéknak van egy kis íratlan szabálya kedves MHC , ha már így alakul a világ , legalább emelt fővel távozzatok , ne szánalmas rinyálósokként ...
 

DeletedUser

Vendég
kiegészíteném zsölmét,hogy a magányos farkasok és a hell is úgyanúgy részese ennek,és nélkülük nem jöhetett volna létre ez.
 

DeletedUser

Vendég
kiegészíteném zsölmét,hogy a magányos farkasok és a hell is úgyanúgy részese ennek,és nélkülük nem jöhetett volna létre ez.
Így van. A Magyányos Farkasok is kivették a részüket a dolgokból. És még sokan mások is...akik minden katonájukkal védik a 12 titkot. Ne felejtsük el őket sem. Köszönöm.
 

DeletedUser16124

Vendég
ne haragudjatok , nem akartam kihagyni senkit sem , csak olvastam 5-6 oldalt ezen a fórumon és felidegesítettem magam , aztán írtam ami jött ...
A DEL klán is kiveszi a részét , jelenleg is védőik jönnek a segítségünkre :)) Ugyanúgy A Magányos Farkas és a Hell klán is , ne haragudjatok :)
 

DeletedUser16098

Vendég
Üdvözletem A*D ,én egy kívülálló vagyok ,de be kell ismernetek ,hogy nem ti voltatok a leg harciasabb klán ,hanem ti voltatok a legjobb taktikusok !!! Kiváncsi vagyok v15-ön vajon a Sparta is így jár e .
 

DeletedUser

Vendég
Üdvözletem A*D ,én egy kívülálló vagyok ,de be kell ismernetek ,hogy nem ti voltatok a leg harciasabb klán ,hanem ti voltatok a legjobb taktikusok !!! Kiváncsi vagyok v15-ön vajon a Sparta is így jár e .

Az is titkos világ???
 

DeletedUser16124

Vendég
Hator ,

Amíg nem olvadtunk egybe , felvettük a versenyt az MHC vel raptortként a háborúban ... Több falut hoztunk el tőlük , mint amit ők tőlünk ...
Aztán a rengeteg szervezkedésnek köszönhetően , igen belevágtunk , összedobtuk a titkokat és itt járunk. : )
 

DeletedUser16098

Vendég
Bizonyára, én nem tudom a részleteket .Csak a LET ,és LEV állásából tudok kiindulni.
 

DeletedUser16124

Vendég
Ezt értem , de azt ne felejtsd el ,hogy mikor olvadások történtek , az előző klán LET és LEV pontjai eltüntek ugye : ) Mert megszünt az előző klán : )
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent