V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
......

szeva.
had ne regéljem nektek a leveleteket.
de ha frisset akartok látni:

XXXXX ma 16:34 órakor
Szia!

Máskor ne fáradj azzal, hogy ilyen felesleges levelet küldesz :)
Köszönöm!

+ gratulálok, hogy a birkákhoz tartozol :D egy semmi játékos vagy a klántársaiddal együtt :) de remélem 1 titkot elszedünk tőletek aztán pofára estek ;)

Üdv: XXXX

ennyit arról ki fényezi magát.:)
ráadásul lenéz minket.:)
most hozzá tenném a v10-en pont a nyertes klánba volt az illető akinek írta ahogy énis.:)
by: KILL3R94
 

DeletedUser16111

Vendég
Valaki írta:
KO+Anyos mint MHC alapítótag van olyan pofátlan, hogy ha valami nem tetszik neki simán betámadja akár a saját tagjaikat is. Néha az ok csak annyi, hogy olyan falut foglal el valamelyik tagjuk amit amugy nem engedélyezett neki valamelyik vezető.
Kb az egész MHC ilyen
 

DeletedUser

Vendég
pocakhontasz megint akkora böszmeséget írtál hogy az valami hihetetlen.. :)

Csak hogy tisztázzuk: Hell-G-t egyáltalán nem csábították, hanem önként ment egy olyan klánba ahol van csapatjáték. Mert sajnos ez a V14-es Hell-G nem olyan lett mint a V5-ön :( Azért mentünk mert élvezni szerettük volna a játékot. Igaz ez kicsit viszonylag rövidre sikerült, de még 37 óra van hátra a szerverből bármi megtörténhet :)

Bevallom személy szerint jobban szerettem volna egy jó kis küzdelmes titokszerzéses szervert, de ez sajnos megvalósíthatatlan.. Nem kezdek el pocskondiázni mert nincs értelme, nem lesz tőle se jobb se rosszabb a V14 utolsó 37 órája.
 

DeletedUser

Vendég
Valaki írta:
KO+Anyos mint MHC alapítótag van olyan pofátlan, hogy ha valami nem tetszik neki simán betámadja akár a saját tagjaikat is. Néha az ok csak annyi, hogy olyan falut foglal el valamelyik tagjuk amit amugy nem engedélyezett neki valamelyik vezető.
Kb az egész MHC ilyen


Felvilágosítalak,Anyós nem alapító tag.Rossz az infód drága:D
 

DeletedUser16111

Vendég
pocakhontasz megint akkora böszmeséget írtál hogy az valami hihetetlen.. :)

Csak hogy tisztázzuk: Hell-G-t egyáltalán nem csábították, hanem önként ment egy olyan klánba ahol van csapatjáték. Mert sajnos ez a V14-es Hell-G nem olyan lett mint a V5-ön :( Azért mentünk mert élvezni szerettük volna a játékot. Igaz ez kicsit viszonylag rövidre sikerült, de még 37 óra van hátra a szerverből bármi megtörténhet :)

Bevallom személy szerint jobban szerettem volna egy jó kis küzdelmes titokszerzéses szervert, de ez sajnos megvalósíthatatlan.. Nem kezdek el pocskondiázni mert nincs értelme, nem lesz tőle se jobb se rosszabb a V14 utolsó 37 órája.

Nem is a Hell-g re írtam azt írtam hogy a HELL-g és mások akiket átcsábítottak:)
 

DeletedUser16111

Vendég
Ja és ezt ne felejtsétek megváltoztatni:(v17 mhcovi,klánprofil)
MHC?
Itt nincs jelen az összes hadosztállyal.De a V14-et úgy megnyeri(második szerverét is),mint a sicc!!Akkor bármi előfordulhat.
Mi addig csöndben szépítkezünk
 

DeletedUser

Vendég
szóljon valaki,ha érti Kedves fórumozó társunk mondanivalóját,mert elveszítettem a fonalat már pár bejegyzéssel feljebb.
 

DeletedUser16111

Vendég
szóljon valaki,ha érti Kedves fórumozó társunk mondanivalóját,mert elveszítettem a fonalat már pár bejegyzéssel feljebb.
Én értem
Éppen azt próbálja elmagyarázni hogy az MHC az eddigi becsületét is elvesztette
 

DeletedUser

Vendég
Most látom a nevem felmerült több hozzászólásban is,és nem túl szép jelzőkkel illetek.
Az MHC-nak túl sok ellensége volt,szinte mindenki.
Régi mondás ide is érvényes,az ellenségem ellensége a barátom.
Amúgy meg igazat kell adjak a tikos világokat lehet a kukába dobni,főleg ha ebből pénzt akar látni a supi.
Én nem ugatok senkit sem,igazából annyi az inaktív ebben a világban,hogy jobb hogy vége is van,remélem 36 óra múlva.
 

DeletedUser16111

Vendég
az MHC régi jó magatartása:
Olvassátok el a tagok profilját
Minimum 30 már is tükrözi a tökéletes bunkóságot
 

DeletedUser15675

Vendég
Pocak,szerintem állj le a szájjal.
Te voltál az aki a legjobban uszítottad a SET-tagjait az a*d ellen,pont mikor még meg lehetett volna menteni a helyzetünket.Majd leléptél a hell-be.
Nagyon szerettünk téged,meg most is. puszi :D


A többieknek meg.

MHC-magában a világ beállításai miatt sem kellett volna ezen a szerveren gyökeret vernetek,ha most megy a rimánkodás...semmirekellő rendszer volt a v14,reméljük most már vége. majd bizonyítotok egy területbirtoklóson aztán neszeneki. nem kell itt semminek nézni az ellenfelet. az,hogy egy klán egy hónapos sincs talán,még a környezet,meg a szomszédság egyidős a szerverrel. Az meg néha átnyúlik a klánokon is.
sőt.

A*D- könyörgöm ne járassuk már le magunkat ilyen dumákkal...nem általánosítok,csak van egy két okos,aki nem tudja a komment-szintet tartani..szóval okosak legyünk na :)
 

DeletedUser

Vendég
no comment.
örülnék ha nem fikáznátok egymást és most mind a két félre értem.
mind a két fél követett el hibát sőt lehet hogy még elveszik a tikokat tőlünk.
bármi megeshet!
míg nincs lezárva a szerver addig bármi megtörténhet.:)


és azért mert nekünk össze jött ami nektek nem hát nemkellene irigykedni.:)
tisztelettel és üdvözlettel:pali(KILL3R94)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent