V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Mi nem szegtünk meg íratlan szabályokat se, de ti...


ennyit pocahontastról...biztos nem tagja
 

DeletedUser

Vendég
Hát kétlem hogyan ismerheted ilyen jól, én egyszer játszottam vele egy világon,és egy életre megismertem a fajtáját ;)
De Te még több időt is töltöttél el vele ,és mégis átejtett :D:D:D
Hát nagy Ész vagy mondhatom :D

Szerintem ne vásárolj bolhapiacon :D
 

DeletedUser

Vendég
engem nem ejtett át...ismerem őt...tudom mindig volt világ +váltó 5lete v1 ..tudom több fiókja is volt..ezekel én tisztában vagyok...azt is tudtam mit akar,mert győzni nem tudnak harc által..

nem ejtett át..csak xar,hogy én a kh-t úgy képzelem el,hogy harc általi győzelem /valamelyik nap vezetőknek is neki mentem,hogy ne xarják el a világot titkokkal és kilépek ha általuk gyors nyerést akarnak,mert számomra értéktelen győzelem lenne..ott van fórumon is/ erre meg így ér véget ...ezért fújok kicsit hunira
 

DeletedUser

Vendég
nem ejtett át..csak xar,hogy én a kh-t úgy képzelem el,hogy harc általi győzelem /valamelyik nap vezetőknek is neki mentem,hogy ne xarják el a világot titkokkal és kilépek ha általuk gyors nyerést akarnak,mert számomra értéktelen győzelem lenne..ott van fórumon is/ erre meg így ér véget ...ezért fújok kicsit hunira

Tehát ha jól értelmezem az előttem felsorolt tényekből,akkor nem csak Téged ejtett bámulatba ,hanem az egész világot :eek: :D

Ez szép volt hun Mester ! Hogy volt ? :rolleyes::D

Most itt van ,olvashatja :D:D

Már csak arra lennék kiváncsi hogy vajon a v7-es Sentinel007 accból az Ak klánban Ő terjesztette-e Rólam a pletykát,miszerint ilyen-olyan rossz ember vagyok,meg sötét ^^

De válaszolnia sem kell,mert biztos hogy Ő volt az :D van rá egy ezresem :D
 

DeletedUser

Vendég
huni jó játékos csak kicsit túl nagy a képzelő ereje a játékkal kapcsolatban és itt meg +kapta a lehetőséget,mivel úgy gondolják ha titkokkal +verik az MHC-t akkor őket majd bárki is az MHC legyőzőjének fogja tekinteni...ugyebár MHC utálat miatt 12 játékost nem volt nehéz +fűzni pláne,hogy nem tudtak velünk mit kezdeni harcban...

huni sokkal jobb,mint hogy ilyenhez adja a nevét....de hát tudod akit sarokba szorítanak...
 

DeletedUser

Vendég
Láttam harcolni,annyira nem jó játékos ;)

Ez meg nem egy utálat játék, hanem élmény játék,aki csak gyűlölködni tud,és uszítani, az menjen máshová.

Én nem szívesen tűröm meg az ilyeneket magam mellett,a saját klánjaimból meg egyenesen ki is vágom Őket :)
Ő sem nem több nem is kevesebb ,csak nem találja a helyét , ahol tisztességesen tudna játszani egyet . Hogy miért nem ? Azért mert Ő is olyan mint a néhai Tilk-IV ,hogy keverem-kavarom ....
 

DeletedUser

Vendég
Üdv

Ha már rólam esik szó hozzászólok én is.
Darki írásairól,hát nem tudom ki segített mikor kinek??
Utána felnyomtál szépen,mint a jó barát.
Erről a 12 Titokról a következő a véleményem:
Lehet,hogy számotokra nem fer,ha ott lennék én is így érezném.
Behabzsoltátok a legjobb-legaktívabb tagok zömét,így nem nehéz legyőzni a többi szervezetlen klánokat.
Ez olyan hogy a barcába vinnénk a legjobb játékosokat és a többi meg a maradék 19 spanyol csapatba.
Számomra ez nem kudarc és nem is érzem magamat rosszul,legalább vége ennek a játéknak.
Giga attól még pálinkázhatunk valahol. :)
 

DeletedUser

Vendég
Üdv

Ha már rólam esik szó hozzászólok én is.
Darki írásairól,hát nem tudom ki segített mikor kinek??
Utána felnyomtál szépen,mint a jó barát.
Erről a 12 Titokról a következő a véleményem:
Lehet,hogy számotokra nem fer,ha ott lennék én is így érezném.
Behabzsoltátok a legjobb-legaktívabb tagok zömét,így nem nehéz legyőzni a többi szervezetlen klánokat.
Ez olyan hogy a barcába vinnénk a legjobb játékosokat és a többi meg a maradék 19 spanyol csapatba.
Számomra ez nem kudarc és nem is érzem magamat rosszul,legalább vége ennek a játéknak.
Giga attól még pálinkázhatunk valahol. :)

Hogy ki segített mikor kinek, ezt tudom véletlenűl,hiszen a Skulls-ban helyettesített singliberty accból toltam át Neked a védelmet :):) amikor a BFK támadott 200 órákról

Hoppá !

Nem erre számítottál igaz ? :rolleyes: Nocsak, hazudj még, másokat átejthetsz ,de engem már nem.

Amúgy akkor jelentettelek,amikor már ellenségek lettünk én a keveréseitek miatti újjáalapított NecroN-ba (mert kAsh elvette Tőlem a vezérséget Nektek köszönhetően) míg Te a PARTUS-ban emlékezz csak vissza....Régi szép idők :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
huni ez így nem igaz..Set-Temp-RT..folyamatosan gyűjötték be a tagokat és akkor ott volt a Del-MF-Core+ tök tudja még ki...szerinted kést szorítottak a torkához,hogy lépj át....



1dül a Hell G jött át,de őket ismerték már v5-ről is és jóban is volt a 2klán ezen a szereren..

CC-vel jöttök mindig,mikor a CC nem kis része a temp-be kötött ki,vagy mittom minek hívták akkor..

még te tőlem kértél +hívót,mert Misterdent akarod ütni..Monti küldte is,de írtad áá nem,mert túl sok lenne a piros,de nem lesz időd csatázni..most meg az MHC-t szidod?
 

DeletedUser

Vendég
Nekem csak arra válaszolj hunland hogy a Sentinel007 accot ki vitte a 7-es világon az Ak-ban ,,aztán békén hagylak.
 

DeletedUser8008

Vendég
Sziasztok

Látom ez a világ sem marad el a "nagy igazságoktól" amiket irtok.
Én személy szerint montipapa véleményére lennék kiváncsi
 

DeletedUser

Vendég
Így van mysterden-t akartam ütni,nem álltam senki pártján a két klán közül.
Egy 3 klánt akartam hogy létrejöjjön akik felveszik a versenyt ezzel a két klánnal.
.............................................................................................................
Darki,te egy rendes,kedves ember vagy aki mindenhez ért és mindig igazat írsz.
Elnézést hogy hazudtam neked mindenben,most bevallom te vagy a legjobb játékos ebben a játékban is.
Köszönöm azt a pár hetet amit a klánodban töltöttem,amit tudok azt a keveset tőled lestem el.
Innentől Istenként tisztellek téged.
 

DeletedUser

Vendég
Tán sosem irtam ide, vagy legalább is nagyon régen. Régóta játszom, bár sokan régebben mint én.
Eddig azt vallottam, sok a beszéd, inkább tenni kell a dolgunk és érezzük jól magunkat.
Ha vesztünk vesztünk ha nyerünk nyerünk. Ilyen is volt meg olyan is.
Lezárul egy világ így vagy úgy, indulhat a következő.
Most azt érzem nekem ebből nem kell több.
Befejezem amit elkezdtem és többet ide nem jövök.
Ha ez volt a cél akkor csak gratulálni tudok.
Most egy kicsit sajnálom azt a sok időt és pénzt amit egy olyan játékba öltem ahol nem az dönt a játékmenetben hogy ki a jobb , és hogy mennyit tesz a sikerért.
De főleg annak nem örülök, hogy sokak szorakozását durcás emberek veszik el, mert csak így tudnak gyözni.
Ráadásul sokan akik szintén vesztenek, gyözelemként élik meg, hogy nem az a nagy és csúnya MHC nyert.
Ez az ami felfoghatatlan és ilyen környezetből köszönöm én nem kérek.
Sok ellenféllel éreztem úgy hogy jóban vagyok. Reméltem hogy normális hangon tudunk kommunikálni.
Sokakkal sikerült, volt akivel nem. Akiket megisertem tartottam a kapcsolatot remélem bennem nem csalódtak.
Nekem sajnos ez ami itt végbement csalódás. Hiányozni fognak sokan, de itt ezzel az érzettel én már csak addig maradok amig a világ aktív.
Befejeztem.
 

DeletedUser13748

Vendég
Üdv

Ha már rólam esik szó hozzászólok én is.
Darki írásairól,hát nem tudom ki segített mikor kinek??
Utána felnyomtál szépen,mint a jó barát.
Erről a 12 Titokról a következő a véleményem:
Lehet,hogy számotokra nem fer,ha ott lennék én is így érezném.
Behabzsoltátok a legjobb-legaktívabb tagok zömét,így nem nehéz legyőzni a többi szervezetlen klánokat.
Ez olyan hogy a barcába vinnénk a legjobb játékosokat és a többi meg a maradék 19 spanyol csapatba.
Számomra ez nem kudarc és nem is érzem magamat rosszul,legalább vége ennek a játéknak.
Giga attól még pálinkázhatunk valahol. :)



tudod ez olyan mint a Real, mindenkit összevesszett és sokáig semmi. erre példának ott a temp,set,... mit tudom én milyen kolónia.

én nem orrolok Te éltél azzal amit lehetett. arról már kifejtettem a véleményem mi lett volna ha ezt egy mhs-s csinálja.

A bajom, hogy akkor mikor az alapok le lettek fektetve senki nem gondolta ez végig. Játékismertető hiányos, support felvilágosítás hiányos, végiggondolás hiányos. Persze hogy már nem lehet változtatni, még a végén ilyen olyan vádak lennének. Csak a baj hogy nem lesz okulás ebből sem. És eltűnt a játék élménye, mert így nem akar majd senki játszani, ezzel nem hogy stagnálna a színvonal, rohamosan csökkenni fog. Oszthatnak a közösségi oldalni akármennyi pf-et majd villámkérdésért, lehet akármennyi video meg versíró meg tökömtudja milyen játék pf-ért, a játék leálldozóban lesz nem kétséges. Talán ezeken kellene elgondolkozni leginkább.

Az ötlethez és hogy létrejött természetesen gratula, nem mindig a legerősebb nyer, én elviselem csak rosszul esik, de az már az én dolgotm.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem csak arra válaszolj hunland hogy a Sentinel007 accot ki vitte a 7-es világon az Ak-ban ,,aztán békén hagylak.


Darki,miért érdekelnél engem???
Nem értem,nem beszéltünk már 1 éve,és rám gyanakszol??
NEM ÉN VISZEM,VITTEM.
 

DeletedUser14099

Vendég
Teljesen mindegy h kit szidtok vagy kit okoltok!
Nézzétek meg a játék leírást...12 titok 1 klánban és a szeronak vége..

Eljött ez a nap sokak örömére mások bánatára...

Tudtuk az elején h ez a világ nem fog sokáig tartani és h ez nem a harcokra hanem a diplomáciára megy ki..mármint h ki milyen ügyesen keveri a lapokat...

Azt a szero győzelmet nem az MHC fogja bezsebelni...hiába voltak Ők jobbak és birtokolták a világ X %át..

ezt el kell fogadni...tudta mindenki h ez a világ ilyen..
 

DeletedUser

Vendég
Mondjuk az is érdekes egy klán lehet ahol a másik semmibe vétele előfordulhat az önzés javára ^^
Mert ahogy elnézem,ez most mindegyik érintett klánnál előfordult :D:D
Ilyen klánt elvezetni vagy fenn tartani életveszélyes lehet :D
 

DeletedUser

Vendég
Gratulálok a leendő gyözteseknek,szépen kihasználták a szerver adta lehetőséget.
 

DeletedUser12127

Vendég
Eddig számomra a klánháború, legalábbis ott ahol játszottam a társainkért, az egymásért való kiállás játéka volt. Teljesen mindegy melyik oldalon álltak álltak az emberek. Kiálltak egymásért, csapatként játszottak egy közös célért.

De ez ami a V14-en történt, ez megcsúfolása a klánháború eszméjének. Ez nem más, mint átverése minden résztvevőnek. És nem elsősorban az MHC-nek, akik elől elorozták a sikert, hanem azok elárulása, akik addig saját magukat nem kímélve védték titokgazda társukat az ellenség ellen, közösnek gondolva a sikeres védéseket. Hogy van képe annak a 12 embernek, 12-nek mert annyi titok van hátat fordítani a társainak és magukat győztesnek nyilvánítani? Joguk van hozzá, igen, a szabályok lehetőséget adtak rá nekik. De az amit tettek, a klánháború szellemiségének megcsúfolása. Olyan tett, ami elhivatott közösségi játékosok tömegeit fordíthatja el a KH világától. Amire eddig azt hitték csapatjáték.

Én a support helyében a következőkben hagynám a szerencse faktort és mint látjuk a gerinctelenséget helyzetbehozó titkos végjátékot. Ugyanakkor hatalmas lecke ez a többi titkos világ stratégáinak.

Aki nem akar veszíteni, az kövessen el mindent, hogy legalább egy ugyanazon titok minden példánya egy kézben legyen.

Nem jó az a szabály, ami ezt a véget lehetővé teszi
Nem volt jó a domináns klán stratégiája, ami ezt nem védte ki a titkok kettőzésével

és legfőképpen aki így győz, az nem méltó a győzelemre.

Ha így marad a vége, hiába hirdetnek győztest, a V14-nek nem lesznek győztesei, csak vesztesei.
 

DeletedUser

Vendég
Eddig számomra a klánháború, legalábbis ott ahol játszottam a társainkért, az egymásért való kiállás játéka volt. Teljesen mindegy melyik oldalon álltak álltak az emberek. Kiálltak egymásért, csapatként játszottak egy közös célért.

De ez ami a V14-en történt, ez megcsúfolása a klánháború eszméjének. Ez nem más, mint átverése minden résztvevőnek. És nem elsősorban az MHC-nek, akik elől elorozták a sikert, hanem azok elárulása, akik addig saját magukat nem kímélve védték titokgazda társukat az ellenség ellen, közösnek gondolva a sikeres védéseket. Hogy van képe annak a 12 embernek, 12-nek mert annyi titok van hátat fordítani a társainak és magukat győztesnek nyilvánítani? Joguk van hozzá, igen, a szabályok lehetőséget adtak rá nekik. De az amit tettek, a klánháború szellemiségének megcsúfolása. Olyan tett, ami elhivatott közösségi játékosok tömegeit fordíthatja el a KH világától. Amire eddig azt hitték csapatjáték.

Én a support helyében a következőkben hagynám a szerencse faktort és mint látjuk a gerinctelenséget helyzetbehozó titkos végjátékot. Ugyanakkor hatalmas lecke ez a többi titkos világ stratégáinak.

Aki nem akar veszíteni, az kövessen el mindent, hogy legalább egy ugyanazon titok minden példánya egy kézben legyen.

Nem jó az a szabály, ami ezt a véget lehetővé teszi
Nem volt jó a domináns klán stratégiája, ami ezt nem védte ki a titkok kettőzésével

és legfőképpen aki így győz, az nem méltó a győzelemre.

Ha így marad a vége, hiába hirdetnek győztest, a V14-nek nem lesznek győztesei, csak vesztesei.


Van még 40 valahány óra. Ha mindenkit felháborít gondolom befoglalnak, pár titkos falut és megy tovább a játék. Valóban a szabályok nem jók,de ha egyszer ezek vannak,és van aki e szerint győz az a győztes. Lehet mondani bármit. A klánháboru szellemisége mi? Azt elég szabadon értelmezi mindenki,és ugy forgatja,hogy neki jó legyen.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent