V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser15174

Vendég
damas

1kérdésem lenne feléd

nem unod még a játékot?:rolleyes: nemzetközi...magyar,de több győztes klán 1szerveren...mind jól hangzik,de tényleg képesek lennétek ott görnyedni +int a gépnél x évet?

számomra ez hihetetlen
 

DeletedUser12405

Vendég
Nemzetközin 2 alkalommal játszottam, egyszer se maradtam lényegében 1 hónapnál tovább.
Magyaron 3 világon voltam aktív, a rövid v9ünk 2. felében, 11en végig, meg 14en pár hónapig.

Sztem bőven vannak itt nagyobb múlttal, mondjuk ha már v1en is toltam volna, lehet únnám. ;)
..de amúgy ja, így is elég sok, de 1 még csak belefér... "egy utolsó" :)
 

DeletedUser3242

Vendég
damas már ne is haragudj, de folymatosan magadat rugod popón.

Azt mondod túl gyorsan indulnak a serverek a magyar színvonalhoz képest.

De azért, ti régi Tempesek azért beregisztráltatok v14-re, hogy megállítsátok az MHC-t holott tudtátok a CNN-es világnak nem lesz vége mostanában, és bővn menni fog még akkor amikor v14 is, akkor most miről beszélünk???

Az meg nehogy már a mi hibánk legyen hogy a kezdeti tempből az első 4-5 hónap után eltűnt a keménymag.
Úgy hívják: Kitartás: 0

Ha nem tudsz vállalni valamit, ne kezd el.

komolyan mondom, hogy nem tudlak komolyan venni, mert nincs hiteled, lehetsz bármilyen jó játékos.

nem nagyon tudod miről beszélsz, a TEMP nem szervezetten alakult, és nem az MHC ellen, csaknéhány ismerős beregelt majd lesz valami alapon..
lett is.
kitartás 0?
te tudod h miről beszélsz? épp h a többség kitartott a saját több éve vitt szerverén, azért nem folytattuk a v14t.
 

DeletedUser

Vendég
Hagyjuk már.. most ezt mondjátok akkor mást mondtatok.
Kérlek szépen, akkor az volt a TEMP híre, hogy azért alakult, hogy megállítsa az MHC-t! nem is értem ezt miért tagadjátok, ferdítitek, hát rengeteg üzi ment oda - vissza, kit akartok átverni, magatokat?! Vagy rajongókat gyűjtötök?
Mysterden profiljába több hónapig kint volt:
EZ a világ az övé és a TEMPé, és senki nem veheti ezt el tőle, tőletek.
Mára már letörölte, de van aki nem felejt...
Járok moziba, nem kell vetíteni.

idézek "Nem hagyjuk, hogy az MHC megnyerje a 2. világát is".
"A 9-ek társasága az MHC útjába áll"


... és még rengeteget idézhetnék, innen fórum elejéről, youtube videókról. bla bla bla.

Az lehet, hogy a saját világotokban kitartotattok, de akkor miért kezdtetek bele egy újba?!? Ilyen nagy fenhanggal!
Az igaz, hog az elején partyban voltunk sőt, a TEMP egy ideig az MHC elött is volt, de 1 világot nem 2-3 hónapig játszanak/általában/
Az oké, hogy 1 ajtót bezársz, de ha kettőt nyitottál ki, 1 nyitva maradt...
de gondolom erre te magad is rájöttél.


damas8: teljesen mind1, ki van a név mögött, a tartalom a lényeg, olvass a sorok között.


persze idővel sokkal okosabb az ember, és már ferdítheti is a dolgokat, de a név nem számít, a szavaknak súlya van.
Nem mind1, hogy a hülye okoskodik, vagy az okos hülyéskedik.


aztán ki tudja lehet én is tempes voltam az elején...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11697

Vendég
Hagyjuk már.. most ezt mondjátok akkor mást mondtatok.
"Kérlek szépen, akkor az volt a TEMP híre, hogy azért alakult, hogy megállítsa az MHC-t! nem is értem ezt miért tagadjátok, ferdítitek, hát rengeteg üzi ment oda - vissza, kit akartok átverni, magatokat?! Vagy rajongókat gyűjtötök?
Mysterden profiljába több hónapig kint volt:
EZ a világ az övé és a TEMPé, és senki nem veheti ezt el tőle, tőletek.
Mára már letörölte, de van aki nem felejt...
Járok moziba, nem kell vetíteni.

idézek "Nem hagyjuk, hogy az MHC megnyerje a 2. világát is".
"A 9-ek társasága az MHC útjába áll"


... és még rengeteget idézhetnék, innen fórum elejéről, youtube videókról. bla bla bla.

Az lehet, hogy a saját világotokban kitartotattok, de akkor miért kezdtetek bele egy újba?!? Ilyen nagy fenhanggal!
Az igaz, hog az elején partyban voltunk sőt, a TEMP egy ideig az MHC elött is volt, de 1 világot nem 2-3 hónapig játszanak/általában/
Az oké, hogy 1 ajtót bezársz, de ha kettőt nyitottál ki, 1 nyitva maradt...
de gondolom erre te magad is rájöttél.


damas8: teljesen mind1, ki van a név mögött, a tartalom a lényeg, olvass a sorok között.


persze idővel sokkal okosabb az ember, és már ferdítheti is a dolgokat, de a név nem számít, a szavaknak súlya van.
Nem mind1, hogy a hülye okoskodik, vagy az okos hülyéskedik.


aztán ki tudja lehet én is tempes voltam az elején...

Mysterdenn-t ne keverd össze damas8-cal. Őt a 14-es világon ismertük meg, és amit kiírt a profiljára azt rajta kérd számon.

Tudod az, hogy egy klánnak mi a híre és, hogy mi a valódi célja az nem minden esetben egyezik meg. A TEMP a temporary szó szöviditése, azt jelenti ideiglenes, már ha ez mond neked valamit... Nem értem miért ne kezdhetnénk bele egy második világba úgy, hogy tudjuk valószínűleg nem tudunk végig jelen lenni. A nagy felhajtást pedig az MHC név hozta nem a TEMP.

Nem fogod elhinni, de a TEMP azért alakult, mert a küldetések jutalmat adtak érte. Játszani mentünk a szerverre és amíg ott voltunk próbáltuk, kisebb-nagyobb sikerrel, kialakítani az MHC ellenpólusát és a távozásunk előtt megtettünk mindent azért, hogy ne omoljon össze a klán.

Ez a 9-ek társasága amit emlegetsz szintén nem tudom, honnan jött neked, de az ő igéreteiket se "rajtunk" kérd számon. Ha pedig idézel akkor azt is tüntesd fel kitől idéztél, mert ez így hiteltelen és légbőlkapott volt.

"aztán ki tudja lehet én is tempes voltam az elején..." ebben az esetben teljesen érthető, és a hozzászólásaiddal ellentétben okos dolog is, hogy a játékbeli neved nélkül írogatsz, mert az ilyeneket ha úgy adódik meg szokták bosszulni új világokon. Persze ez most csak üres fenyegetésnek hangzik, de volt már rá példa :)
 

DeletedUser

Vendég
A nagy ideiglenes dumátokkal, mint jótevők, rengeteg embernek tettétek tönkre a játékba ölt idejét, élményét és még büszke is vagy rá?!
Miért ne jöhetnél át csak játszani.. egy kicsit... mert bár a TEMP - ideiglenest jelent, nem erről volt szó.
Damas búcsúzása se megírott volt, épp ezért merem kimondani, vagy hazudsz, vagy hülyeségeket beszélsz.
Hiszen ő írta ez nem volt előre eltervezve, csak a körülményeket így dobta a gép és természetes, hogy V11 mellett döntött, ott tutibb volt a helyzet, nyerésre álltak, és nem volt ott az MHC.

Az, hogy mindent megtettek ... mielőtt leléptetek, a fele se igaz. Vezetésre alkalmatlan egyének kapták meg a klánt és lett volna más út is.

Én úgy tudtam, és engem úgy neveltek, hogy ha egy közösség tagja vagy, felelősséget vállalsz a tetteikért, úgy ahogy ők is a tieidért, végül tényleg kiderül hogy az =MHC= egy fegyelmezett kitartó társaság, a többi meg csürhe.

Véleményem szerint damas már csak annyiban is segítette volna a klánt, ha az accát fent hagyja és igazgatja a klánt, a faluit átrakja védőnek és támogatja Lord Vicioust, Kocerman, eiland és a többi délen beszorult játékost. de ez valóban túl nagy feladatnak tűnik 1 másik világ mellett, amit már akkor megnyertek amikor V14 befejeződött. Területileg nem volt ellenfeletek. Azt ott nem lehet elbukni.
Csak sietettek, mert egy sokall nagyobb világban játszotok.
Nem kell a rizsa...

Nekem nem ér annyit, hogy szó szerint kikeressem és bemásoljam, akit érdekel utána nézz, de többen vannak akik emlékeznek, de mára már nincs jelentősége, csak mosolyt csalnak az arcokra.

Kellett volna az élettől 1 büdös nagy pofon, ami akkorát csattan az accodon, hogy eszedbe jut, hogy melyik a rossz út,
egy csepp becsület, ami visszahúz.
 

DeletedUser11697

Vendég
Szóval, ha nem hozzuk létre a temp-et akkor sokkal jobb lett volna a v14-n? Szégyelljük, mert igenis jelentős klán volt? Vezetésre alkalmatlan egyének? Tán ki lett volna alkalmassabb az ott maradtak közül, mint az a két tag akikkel közös skypeszobában voltunk a csatlakozásuk óta? Milyen más útra lett volna lehetőség? Véleményed szerint damasnak lett volna energiája/kedve még egy klánt vezetni, csak mert a v11 nyerésre áll? Eiland és Kocerman v11-es játékosok és szintén távozni akartak a szerverről, amit meg is tettek.

Nem tudom ki lehetsz, de nagyon úgy beszélsz mintha beleláttál volna a dolgokba, pedig nekem inkább úgy tűnik mintha csak egy külsőfórum-huszár lennél a sok közül. Az biztos ha annyit letettél volna az asztalra, mint damas, nem kéne a véleményedet név nélkül közzétedd.
 

DeletedUser

Vendég
Én meg úgy veszem észre, hogy találgatsz.

Bátor és jó barát vagy, szülődként véded damas-t, de szerintem ő meg tudja védeni magát.
de igazából mitől is??!
egy negatívuma volt, hogy leléptek és nem maradtak, de erre már válaszolt.
minden más csak történelem, más szemszögből, amit valamiért nem akarsz elfogadni.

az lehet, hogy szépen lassan lépett le mindenki, de ki volt az első? és utána folyamatosan a többi...
10 játékos lelépett, a kemény mag, a többivel meg, aki addig mennyi időt beleölt a játékba, Temp - Set - Raptor akadémia.
de még ez is mondható átlagosnak, hát van ilyen, mások is eltűnnek, lelépnek.
de akkor meg ne szónokoljunk, hogy kicsi az elit és gyorsak a világok, mert mindenki mindenhova regisztrál, és nem marad 1 serveren se 2 nagy klán.
akkor amit akarunk, meg amit teszünk, az nem ugyanaz.

válaszod eleje, meg már ne is haragudj, de több mint komédia, tiszta óvoda.
Ki mondta hogy rosszabb vagy jobb lett volna... ilyen dolgokba kár belemenni.
Remélem soha nem is fogok, annyit letenni erre az asztalra, mint ő. nyugodj bele.
te is csak egy vagy, de a sokkal rosszabb közül.
 

DeletedUser11697

Vendég
"te is csak egy vagy, de a sokkal rosszabb közül."

Te provokáltad ki belőlem azzal, hogy olyan dolgokat állítottál amiről biztosan tudom, hogy nem úgy volt, de azért a végére csak sikerült közelebb hozzuk a dolgokat a valósághoz.

Előző hozzászólásod alapján ezt az egészet damas egyik korábbi hozzászólása váltotta ki belőled, ezért visszaolvastam és nem értem mivel nem értesz egyet. Szerintem elmondható, hogy a világok gyorsabban indulnak, mint ahogy zárulnak, ezért törvényszerü, hogy az összeszokott, szervezetten induló csapatok elkerülik egymást. Nekem nem tűnik olyan felháborítónak a "szónoklása" a v14-es események fényében sem.

A vitát szerintem fejezzük be, mert nekem már semmi közöm a v14-hez, ezért nem is szeretném tovább itt rontani a levegőt, csak, mint olvasó.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nem ment ott senki szervezetten!
Indult a világ,majd késöbb innen-onnan össze verbuválódott az MHC(Cord,KL,Hell,Core,VHL,stb)
Természetesen voltak régi V9-es tagok,de mára már szinte a 20-30 százaléka a régi(Lásd top40)
Én személy szerint a pletykák miatt nem is csíptem Montiékat.
Majd felnőtt ésszel ez átértékelődött bennem!Rá jöttem,hogy sok pesszimista emberke terjeszti a híreket.
A szkeptikusok úgy érzem megfelelő választ láthatnak,ha szétnéznek ezen szerveren.
Montiról meg csak annyit tudok mondani,hogy a 17 világban nincs nála humánusabb és jobb vezér!
Könnyed mosollyal fogadta mindig a csínytevéseim.Pedig abból nem is volt hiány:)
A célt viszont elértem!!Már látom a végjátékot!
És még nem látta az ellen a fogam színét!

Fake név?
Jó ötlet!
Így legalább végig viszem a világot:))))
Igaz a gonoszak megbűnhődtek,méltó képp!

További jó játékot mindenkinek!

----------------------------------------------------------------------
[BLINK]Jéé két világba top1![/BLINK]
 

DeletedUser

Vendég
sejtettem ki lehetsz..levél után +1értelmű lett...csak te lehetsz akkora répa,hogy 17 világból 20világon tolod:D:D:D

kedvesed szeret ennyire farmolni,vagy kokszolsz?:)))
 

DeletedUser

Vendég
Elöször is Szia!

Megkérdezhetem miért vagy ily agresszív?
Én csak a v14-et tolom!
A v17-en ki is van írva a profilomba,hogy csak bohóckodok,és csak beugrottam.
Ezért nem is léptem komoly klánba!
Hogy mások,miért nem haladnak,arról nem tehetek:(
Répa?
Tudod mi az?
Ültettél,locsoltál,kapáltál már olyat?
Fogalmad sincs mi az élet!
Mondhatsz bármit egy székből,de én bántót nem írtam rólad!

Remélem,nem sok ilyen embert rejt ez a játék.
Szégyeld magad!
 

DeletedUser

Vendég
SS kendo én agresszív:confused::D ezt nagyon magadra vetted...dobj be 1kis italt;)
 

DeletedUser

Vendég
"Szégyeld magad Giga"... bm! gyááááááááááááááááááááááááááááá
 

DeletedUser

Vendég
Így már köszi a hozzáállást!Hidd el ha az életben találkoznánk,lehet paraszt emberke vagyok,de volna nevetés.Inni?Sajnos nem szoktam:(
S.S.?
Olyat, csak a Sz.atmári Sz.ilvát ismerem:(

De azt naon:)

Kió,köszönöm a hozzá állásod.
Látod...Rossz pénz,nem vész el.

Igaz most kicsit morci vagyok!Tudom nincs igazam,de szerettem volna picit felgyorsítani a dolgokat,úgy ahogy eddig ment.

Pl.(Múlt)
Van 10 top játékos az MHC-ban.
Van melette 10 játékos az ellenből.Akik még jobban is állnak,így igen aktívak.
Front beton...álló háború.
Telnek múlnak a napok,hetek,hónapok,hol itt hol ott leépülnek nuke hegyek 1-2 faluért.Amit még vissza is vesz a másik.
Ez minden világban így ment a rózsaszíntől ,,a kisliba zöldig.

Csak ott nem ,ahol én voltam.
Vagy átléptettem más klánba tagjukat,vagy átcsaltam,vagy vmi olyat találtam ki,hogy gyengüljön az ellen.
Onnantól jött az inaktivitás a túloldalt,a falu előny kihasználás a mi részünkről,stb.
Míg elnem jutunk oda,hogy a klán diktál a világban.Ő ossza az észt a kaját!
De idáig el kell jutni!
Sok éjszaka,sok papír munka,sok unszolás,sok fiók idedobás,sok @nyázás közepette,
Ez senkit nem érdekel.

SENKIT!!

Kapom a v17-et?

Dik máá,te ott is TOP1 vagy!!!
A játék elején van egy stratégia.Ha ezt 5-6 faluig megcsinálod.Egy 6 éves kislány hónapokig tartja a helyet az első helyen.Igaz nem hatéves kislány tartja a helyet(Imádom a gyerekeket attól függetlenül!).
Megkérdem én,az ember az esküvőjén mit érez a szerelmével.
Egy test,egy lélek!
Nagyon sok vita volt már ebből a Magyar szerveren.
Ki a jobb???

Tudom és elismerem a párom jobb!

Szabályok.

Ha férj és feleség játszik!Egy neven!
Elméletileg tilos.

Támadok,éjjel forgatni kell a nemeseket.Bealszok,és a leveleknél hagyom az oldalt,mert a sok szenvedés(ki be lépések(10perc) miatt nem lépek ki otthon a saját gépemből amiért megdolgoztam és fizetem a netet a ..KH-ból.Sok feleség ellenörzi férjét pl a facebook-on.Tudja a jelszavát.
De ha én megunnám ezt és megváltoztatnám,szerintetek egy könnyed mosollyal el volna intézve?????
Visszatérve a KH-ra!
A szerelmem nem tud aludni!
Netezni akar.
Levelek.
Anita75,Barbibaba28,Szöszikékszem,stb.
Nincs az a feleség ameik nem olvassa el kivel pofákol a párja!
Ha meg nem olvassa el,az megérdemli majd késsőbb a sorsát!!!!!!!!!!!!
Ha oly naiv.És nem vonja felelőségre párját(már ha van ok).

Ezt kérdezném én meg Sajtmacskától!
Ezt ő hogy zárná ki?????


(Dual??egy IP-ről?)
 

DeletedUser15174

Vendég
mondom én,hogy kokszolsz:D:D:D

nem azt írtam nyomjanak ki;)

ha emlékszel mik kinyomták az eredeti accod még szidtalak is,hogy miért voltál ilyen balfax....


látod kendo ilyenkor kell logikát vinni a játékba,mikor van 1-2 beton front...ekkor kell agyalni,hogy mit kéne csinálni a T-k optimálisan legyenek használva,de ha belegondolsz nem is olyan beton frontok azok a frontok...

ahol elindúl a csapat ott mindig törés front szakadás a vége és ha +nézed átvételek nélkül is az MHC falvainak a száma gyarapszik és ez oda vezet,hogy 1pontnál már nyekk a frontoknak.


a szerver elején a fejlesztőket szídtam a titkok miatt és ti pedig a Temp-et,hogy beveszik a kis pitylák játékosokat is 1 titokért,majd a vége az lesz,hogy mi tesszük ezt...én már akkor is azért kardoskodtam,hogy xarjuk le a titikot és falvakban gondolkodjunk,mert a területi előnynél sem lehet titkot csórni tőlünk csak ha dezertör van a csapatban
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én nem is te rólad beszéltem!

Puncsos a Klántalin mi ketten külön ülünk pár feles erejéig és átbeszéljük!
 

DeletedUser15174

Vendég
jó hát fixre nem tudtam értelmezni,hogy alap kérdés volt a végén sajt felé,vagy vissza kérdés 2irányba:)


á nem nagyon van mit átbeszélni,mert nem személyes jellegű problémák ezek:) csak sima játék beli felfogás,de ugye eltérő emberkék vagyunk és így,alap,hogy más oldalről közelítünk felé;)
 

DeletedUser

Vendég
kisgonoszka. eredeti hozzászólása: [SPOIL]
Így már köszi a hozzáállást!Hidd el ha az életben találkoznánk,lehet paraszt emberke vagyok,de volna nevetés.Inni?Sajnos nem szoktam:(
S.S.?
Olyat, csak a Sz.atmári Sz.ilvát ismerem:(

De azt naon:)

Kió,köszönöm a hozzá állásod.
Látod...Rossz pénz,nem vész el.

Igaz most kicsit morci vagyok!Tudom nincs igazam,de szerettem volna picit felgyorsítani a dolgokat,úgy ahogy eddig ment.

Pl.(Múlt)
Van 10 top játékos az MHC-ban.
Van melette 10 játékos az ellenből.Akik még jobban is állnak,így igen aktívak.
Front beton...álló háború.
Telnek múlnak a napok,hetek,hónapok,hol itt hol ott leépülnek nuke hegyek 1-2 faluért.Amit még vissza is vesz a másik.
Ez minden világban így ment a rózsaszíntől ,,a kisliba zöldig.

Csak ott nem ,ahol én voltam.
Vagy átléptettem más klánba tagjukat,vagy átcsaltam,vagy vmi olyat találtam ki,hogy gyengüljön az ellen.
Onnantól jött az inaktivitás a túloldalt,a falu előny kihasználás a mi részünkről,stb.
Míg elnem jutunk oda,hogy a klán diktál a világban.Ő ossza az észt a kaját!
De idáig el kell jutni!
Sok éjszaka,sok papír munka,sok unszolás,sok fiók idedobás,sok @nyázás közepette,
Ez senkit nem érdekel.

SENKIT!!

Kapom a v17-et?

Dik máá,te ott is TOP1 vagy!!!
A játék elején van egy stratégia.Ha ezt 5-6 faluig megcsinálod.Egy 6 éves kislány hónapokig tartja a helyet az első helyen.Igaz nem hatéves kislány tartja a helyet(Imádom a gyerekeket attól függetlenül!).
Megkérdem én,az ember az esküvőjén mit érez a szerelmével.
Egy test,egy lélek!
Nagyon sok vita volt már ebből a Magyar szerveren.
Ki a jobb???

Tudom és elismerem a párom jobb!

Szabályok.

Ha férj és feleség játszik!Egy neven!
Elméletileg tilos.

Támadok,éjjel forgatni kell a nemeseket.Bealszok,és a leveleknél hagyom az oldalt,mert a sok szenvedés(ki be lépések(10perc) miatt nem lépek ki otthon a saját gépemből amiért megdolgoztam és fizetem a netet a ..KH-ból.Sok feleség ellenörzi férjét pl a facebook-on.Tudja a jelszavát.
De ha én megunnám ezt és megváltoztatnám,szerintetek egy könnyed mosollyal el volna intézve?????
Visszatérve a KH-ra!
A szerelmem nem tud aludni!
Netezni akar.
Levelek.
Anita75,Barbibaba28,Szöszikékszem,stb.
Nincs az a feleség ameik nem olvassa el kivel pofákol a párja!
Ha meg nem olvassa el,az megérdemli majd késsőbb a sorsát!!!!!!!!!!!!
Ha oly naiv.És nem vonja felelőségre párját(már ha van ok).

Ezt kérdezném én meg Sajtmacskától!
Ezt ő hogy zárná ki?????


(Dual??egy IP-ről?)

[/SPOIL]

Ezt a hsz-t 2x egymás után el kellett olvasnom, hogy megértsem a tartalmát.. Most már leesett kit is takar ez a nick.
Én csak azt tudom neked javasolni, jó tanácsként, hogy ne írj ilyeneket sem ide, se belső fórumra, se skype-on senkinek, ANNAK SE, AKIT BARÁTNAK HISZEL!!!, még akkor se, ha épp maximálisan el vagy keseredve (pl. a sok [SPOIL]"Anita75,Barbibaba28,Szöszikékszem,stb."[/SPOIL]-tól, levelektől, vagy bármitől).
Ezzel tálcán nyújtod nekik a támadási felületet magadon, párodon. Jönnek majd hátulról, és addig szívják majd a véredet, míg tönkre nem teszik a játékodat, a kapcsolataidat.. Légy rossz pénz ami nem vész el, légy ERŐS, magabiztos! Ki hozzád képest egy szöszibarbi a photoshoppolt képeivel, miközben zsíros hajjal, kitérdesedett cicanaciban, térdig érő retekben igyekszik VALAKI lenni egy -egy levélben, fórumon, míg TE MÁR VALAKI VAGY és játszol a KLÁN-odért??? Tudod, hogy jó játékos vagy, már csak el is kéne hinni magadnak, hogy SENKINEK SEMMIT nem kell bizonygatnod!!!! ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15174

Vendég
köszönöm mindenkinek a szép játékot

ennyi volt a v14

kenjétek a hajatokra a világotok kedves magyar kh vezetőség;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent